О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 22 апреля 2004 года N 192 "О таможенном оформлении автотранспортных средств", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 29 апреля 2004 года N 2830
Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 3 июня 2004 года N 253. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 июня 2004 года N 2913. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 21 сентября 2010 года N 474
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 21.09.2010 N 474.
В соответствии со статьей 373 Таможенного кодекса Республики Казахстан, в целях усиления контроля таможенной стоимости и повышения эффективности контроля за импортируемыми автотранспортными средствами приказываю:
1. Внести в приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 22 апреля 2004 года N 192 "О таможенном оформлении автотранспортных средств" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 29 апреля 2004 года N 2830) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
слова "товарных позициях 8702, 8703, 8704" заменить словами "товарной позиции 8703";
после слов "городам Астана и Алматы," дополнить словами "таможнях "Семей" и "Улытау",";
в пункте 2 после слов "Алматинской области" дополнить словами ", за исключением зоны деятельности таможенного поста "Талдыкорган" Департамента таможенного контроля по Алматинской области.";
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Департаменту таможенного контроля по Алматинской области (Джандарбеков Ы.А.) обеспечить таможенное оформление транспортных средств на таможенном посту "Талдыкорган" для участников внешнеэкономической деятельности, зарегистрированных в зоне деятельности таможенного поста "Талдыкорган".".
2. Департаменту организации таможенного контроля Агентства таможенного контроля Республики Казахстан (Шиганбаев Е.А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Пресс-службе Агентства таможенного контроля Республики Казахстан (Исаева М.К.) обеспечить опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.
4. Начальникам Департаментов таможенного контроля по областям, городам Астана и Алматы обеспечить исполнение настоящего приказа.
5. Контроль за исполнением приказа возложить на Первого заместителя Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан Ержанова А.К.

Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде Мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2004 жылғы 29 сәуірде N 2830 тіркелген "Автокөлік құралдарын кедендік ресімдеу туралы" ҚР КБА төрағасының 2004 жылғы 22 сәуірдегі N 192 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі Төрағасының 2004 жылғы 3 маусымдағы N 253 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 23 маусымда тіркелді. Тіркеу N 2913. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 21 қыркүйектегі № 474 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2010.09.21 № 474 Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Кеден кодексінің 373-бабына сәйкес, кедендік құнды бақылауды күшейту және импортталатын автокөлік құралдарына бақылау жасаудың тиімділігін арттыру мақсатында бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде Мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2004 жылғы 29 сәуірде N 2830 тіркелген "Автокөлік құралдарын кедендік ресімдеу туралы" Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2004 жылғы 22 сәуірдегі N 192  бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
"8702, 8703, 8704 тауар позицияларында" деген сөздер "8703 тауар позициясында" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Астана және Алматы қалалары" деген сөздерден кейін "Семей" және "Ұлытау" кедендері" деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақтағы "Алматы қаласы" деген сөздердің алдынан "Алматы облысы бойынша Кедендік бақылау департаментінің "Талдықорған" кеден бекетінің қызмет аймағын қоспағанда," деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
"2-1. Алматы облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті (Ы.А.Жандарбеков) "Талдықорған" кеден бекетінің қызмет аймағында тіркелген сыртқы экономикалық қызметке қатысушылар үшін көлік құралдарын кедендік ресімдеуді "Талдықорған" кеден бекетінде қамтамасыз етсін".
2. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің Кедендік бақылауды ұйымдастыру департаменті (Е.А.Шығанбаев) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің баспасөз қызметі (М.К.Исаева) осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша Кедендік бақылау департаменттерінің бастықтары осы бұйрықтың орындалуын қамтамасыз етсін.
5. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының бірінші орынбасары А.Қ.Ержановқа жүктелсін.

6. Настоящий приказ вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель

6. Осы бұйрық ресми түрде жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға