О внесении изменений в приказ Председателя Комитета по связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 12 ноября 2002 года N 233-о "Об утверждении форм разрешений на использование радиочастотного спектра Республики Казахстан (зарегистрирован за N 2077)
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 5 августа 2004 года N 164-п. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 августа 2004 года N 3036. Утратил силу приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 13 июля 2009 года N 295
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по информатизации и связи от 13.07.2009 N 295 .
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 13 июня 2003 года N 1107 "О дальнейшем совершенствовании системы государственного управления Республики Казахстан" приказываю:
1. По всему тексту приложений 1 и 2 к приказу Председателя Комитета по связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 12 ноября 2002 года N 233-о "Об утверждении форм разрешений на использование радиочастотного спектра Республики Казахстан" (зарегистрирован за N 2077) слова "Комитет по связи и информатизации", "Комитета по связи и информатизации" заменить словами "Уполномоченный орган в области связи", "Уполномоченного органа в области связи" соответственно, слова "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" исключить.
2. Департаменту государственного надзора и лицензирования (Нуршабеков Р.Р.) обеспечить представление настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан на государственную регистрацию.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Жумагалиева А.К.
4. Настоящий приказ вступает в силу с момента государственной регистрации, подлежит ознакомлению и рассылке.
Председатель

"Қазақстан Республикасының радиожиілік спектрін пайдалануға рұқсаттардың нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Байланыс және ақпараттандыру жөніндегі комитеті Төрағасының 2002 жылғы 12 қарашадағы N 233-о бұйрығына өзгертулер енгізу туралы (N 2077 тіркелген)
Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігі Төрағасының 2004 жылғы 5 тамыздағы N 164-б бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 25 тамызда тіркелді. Тіркеу N 3036. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының 2009 жылғы 13 шілдедегі N 295 Бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының 2009.07.13. N 295 Бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін әрі қарай дамыту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 13 маусымдағы N 1107  Жарлығына сәйкес бұйырамын:
1. "Қазақстан Республикасының радиожиілік спектрін пайдалануға рұқсаттардың нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігінің Байланыс және ақпараттандыру жөніндегі комитеті Төрағасының 2002 жылғы 12 қарашадағы N 233-о (N 2077 тіркелген)  бұйрығының 1-ші және 2-ші қосымшаларының мәтінінде "Байланыс және ақпараттандыру жөніндегі комитеті" және "Байланыс және ақпараттандыру жөніндегі комитетінің" сөздері "Байланыс саласындағы уәкілетті орган" және сөздері "Байланыс саласындағы уәкілетті органы" сөздерімен ауыстырылсын, "Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігі" сөздері алынып тасталынсын.
2. Байланыс саласындағы мемлекеттік қадағалау және лицензиялау департаменті (Р.Р. Нұршабеков) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуге ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуына бақылау жасау Төраға орынбасары А.Қ. Жұмағалиевке жүктелсін.
4. Осы бұйрық мемлекеттік тіркеуге алынған күнінен бастап күшіне енеді, таныстырылуға және таратылуға тиісті.
Төраға