О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан от 10 августа 2001 года N 31 "Об утверждении Правил регистрации лицензионных, сублицензионных договоров на использование объектов промышленной собственности", зарегистрированный за N 1678
Приказ и.о. Председателя Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан от 28 сентября 2004 года N 59-п. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 октября 2004 года N 3152. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 27 мая 2009 года N 56
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 27.05.2009 N 56 .
В целях реализации Патентного Закона и Закона Республики Казахстан " О товарных знаках, знаках обслуживания и наименованиях мест происхождения товаров", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан от 10 августа 2001 года N 31 "Об утверждении Правил регистрации лицензионных, сублицензионных договоров на использование объектов промышленной собственности" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1678, опубликован: "Бюллетень нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан" за 2002 год, N 15), следующие изменения и дополнения:
в Правилах регистрации лицензионных, сублицензионных договоров на использование объектов промышленной собственности, утвержденных указанным приказом:
по всему тексту Правил, кроме пунктов 8, 13, 20 слова "Институт", "Комитет", "Комитетом", "Комитете и Институте" соответственно заменить словами "экспертная организация", "уполномоченный орган", "уполномоченным органом", "уполномоченном органе и экспертной организации";
пункт 2 дополнить подпунктами 5) и 6) следующего содержания:
"5) уполномоченный государственный орган (далее - уполномоченный орган) - государственный орган, определяемый Правительством Республики Казахстан и осуществляющий государственное регулирование в области охраны промышленной собственности;";
"6) экспертная организация - организация, подведомственная уполномоченному органу, осуществляющая деятельность в сферах, отнесенных к государственной монополии (оказание услуг в области охраны объектов промышленной собственности).";
в пункте 4 слова "Комитете по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан (далее - Комитет)" заменить словами "уполномоченном органе";
в пункте 7 слова "Казахстанским институтом патентной экспертизы Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан (далее - Институт)" заменить словами "подведомственной уполномоченному органу экспертной организацией (далее - экспертная организация)";

"Өнеркәсіптік меншік объектілерін пайдалануға лицензиялық, сублицензиялық шарттарды тіркеудің тәртібін бекіту туралы" N 1678 мемлекеттік тіркелген Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Санаткерлік меншік құқығы жөніндегі комитеті төрайымының 2001 жылғы 10 тамыздағы N 31 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Санаткерлік меншік құқығы жөніндегі комитетінің 2004 жылғы 28 қыркүйектегі N 59-п бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 13 қазанда тіркелді. Тіркеу N 3152. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2009 жылғы 27 мамырдағы N 56 бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 2009.05.27 мамырдағы N 56  бұйрығымен.
"Патент туралы" Қазақстан Республикасының Заңын , "Тауар таңбалары, қызмет көрсету таңбалары және тауар шығарылған жерлердің атаулары туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН :
1. "Өнеркәсіптік меншік объектілерін пайдалануға лицензиялық, сублицензиялық шарттарды тіркеудің тәртібін бекіту туралы" (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілер тізілімінде 2001 жылы 10 желтоқсанда N 1678 тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде 2002 жылғы 15-ші нөмірінде жарияланған) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Санаткерлік меншік құқығы жөніндегі комитеті төрайымының 2001 жылғы 10 тамыздағы N 31 бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Аталған бұйрықпен бекітілген Өнеркәсіптік меншік объектілерін пайдалануға лицензиялық, сублицензиялық шарттарды тіркеудің ережесінде:
Ереженің 8, 13, 20-тармақтарынан басқа, түгел мәтіні бойынша "Институт", "Комитетке", "Комитет", "Комитет пен Институтта" деген сөздер тиісінше "сараптама жасау ұйымы", "уәкілетті органға", "уәкілетті орган", "уәкілетті орган мен сараптама жасау ұйымында" деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақ мынадай мазмұндағы 5), 6) тармақшалармен толықтырылсын:
"5) уәкілетті мемлекеттік орган (бұдан әрі - уәкілетті орган) - Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген және өнеркәсіптік меншік құқығын қорғау саласында мемлекеттік реттеуді жүзеге асыратын мемлекеттік орган;
6) сараптама жасау ұйымы - мемлекеттік монополияға жататын салалардағы (өнеркәсіптік меншік объектілерін қорғау саласында қызмет көрсету) қызметті жүзеге асыратын, уәкілетті органға ведомстволық бағыныстағы ұйым.";
4-тармақта "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Санаткерлік меншік құқығы жөніндегі комитетінде (бұдан әрі - Комитет)" деген сөздер "уәкілетті органда" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақта "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Санаткерлік меншік құқығы жөніндегі комитетінің Қазақстан патенттік сараптама институты (әрі қарай - Институт)" деген сөздер "уәкілетті органға ведомстволық бағыныстағы сараптама жасау ұйымы (бұдан әрі - сараптама жасау ұйымы)" деген сөздермен ауыстырылсын;

в пунктах 8, 13, 20 слова "Комитет", "Комитетом", "Институтом", заменить словами "экспертная организация" в соответствующих падежах и числах;
в приложениях 1, 2, 3, 4 слова "Комитет по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан" заменить словами "РГКП "Национальный институт интеллектуальной собственности Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан".
2. Управлению по обеспечению государственной политики в сфере промышленной собственности обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего Заместителя Председателя Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вступает в силу с момента государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
И.о. Председателя

8-, 13, 20-тармақтарда "Комитетке", "Комитет", "Институт" деген сөздер тиісті септіктерде "сараптама жасау ұйымы" деген сөздермен ауыстырылсын;
1, 2, 3, 4-қосымшаларда "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Санаткерлік меншік құқығы жөніндегі комитет" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Санаткерлік меншік құқығы жөніндегі комитетінің "Ұлттық санаткерлік меншік институты" РМҚК" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Өнеркәсіптік меншік саласында мемлекеттік саясатты қамтамасыз ету жөніндегі басқарма осы Бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы Бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Санаткерлік меншік құқығы жөніндегі комитеті төрайымының жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы Бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген сәтінен бастап күшіне енеді.
Төраға міндетін атқарушы