Об утверждении формы справки, выдаваемой гражданам, не завершившим образование
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 15 ноября 2004 года N 918. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 декабря 2004 года N 3238. Утратил силу приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 21 мая 2008 года N 291
Сноска. Утратил силу приказом Министра образования и науки РК от 21.05.2008 N 291
Извлечение из приказа
Министра образования и науки РК
от 21.05.2008 N 291 "О признании
утратившими силу некоторых приказов
Министерства образования и науки
Республики Казахстан"
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 27 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актов», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу некоторые приказы Министерства
образования и науки Республики Казахстан согласно приложению.
2. Юридическому департаменту (Алимкулов Р.С.) копию настоящего приказа направить в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    Ж. Туймебаев
Приложение
к приказу Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 21 мая 2008 года № 291
Перечень
утративших силу некоторых приказов
Министерства образования и науки Республики Казахстан
1. - 5. ... .
6. Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 15 ноября 2004 года № 918 «Об утверждении формы справки, выдаваемой гражданам, не завершившим образование» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3238, опубликованный в «Юридической газете» от 9 сентября 2005 г., № 165-166).
7. - 9. ... .
Во исполнение  распоряжения  Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 октября 2004 года N 319-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "Об образовании"  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму справки, выдаваемой гражданам, не завершившим образование (далее - Справка).
2. Установить, что Справка является документом строгой отчетности, используемой организацией образования в образовательной деятельности.
3. Департаменту среднего образования (Испусинова С.Б.) представить настоящий приказ в установленном порядке на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации.
5.  Приложение  к Правилам о порядке перевода и восстановления учащихся начальных и средних профессиональных учебных заведений, утвержденное приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 25 апреля 2000 года № 391, зарегистрированным в Реестре  государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1143, исключить.

Оқуын аяқтамаған азаматтарға берілетін анықтама нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2004 жылғы 15 қарашадағы N 918 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылда 1 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 3238. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2008 жылғы 21 мамырдағы N 291 бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Білім және ғылым министрінің 2008.05.21 N 291 бұйрығымен.
----------------- Бұйрықтан үзінді -------------------
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-1 тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Заң департаменті (Р. Әлімқұлов) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                Ж. Түймебаев
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министірінің
2008 жылғы 21 мамырдағы
N 297 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің
күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. ...
2. ...
3. ...
4. ...
5. ...
6. "Оқуын аяқтамаған азаматтарға берілетін анықтама нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2004 жылғы 15 қарашадағы N 918 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 3238 тіркелген, 2005 ж. 6 қыркүйек, N 98 "Заң газетінде" жарияланды).
7. ...
8. ...
9. ...
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 22 қазандағы N 319-ө өкімін орындау үшін БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған оқуын аяқтамаған азаматтарға берілетін анықтама нысаны (бұдан әрі - Анықтама) бекітілсін.
2. Анықтама мемлекеттік үлгідегі қатаң есептегі құжат болып белгіленсін.
3. Орта білім департаменті (С.Б.Есбосынова) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне белгіленген тәртіппен мемлекеттік тіркеуге ұсынсын.
4. Осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді.
5. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 1143 тіркелген Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2000 жылғы 25 сәуірдегі N 391 бұйрығымен бекітілген Кәсіптік бастауыш және орта оқу орындарының оқушыларын ауыстыру және оқуға қайта алудың тәртібі туралы ережеге қосымша алынып тасталсын.

6. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра Шамшидинову К.Н.
Министр
Приложение
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 15 ноября 2004 года N 918
Республика Казахстан
Герб Казахстана
Справка
ОЖБ №
Выдана гр. _______________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество)
в том, что он(а) обучался(лась)
с "_____"_________________ 200__ г.  по "______"_________________ 200__ г.
в ________________________________________________________________________
(наименование организации образования, местонахождение,
________________________________________________________________________
специальность, форма обучения)
За время обучения гр. ____________________________________________________
(фамилия, имя, отчество)
изучены следующие дисциплины (учебные предметы), сданы зачеты и экзамены,
получены готовые (итоговые) оценки (в соответствии с приложениями: 1 -
среднее общее образование; 2 - начальное и среднее профессиональное
образование; 3 - высшее профессиональное образование)
Руководитель организации
образования                      __________________
(подпись)
М.П.
Регистрационный номер №____________ Дата выдачи "___"____________ 200__ г.
Приложение № 1
к справке
__________________________________________________________________________
№  | Наименование      |    Количество часов  | Годовые  |Результаты
п/п|учебных предметов  |----------------------|(итоговые)|промежуточного
|(по учебному плану)|по учебному|прослушаны| оценки   |государственного
|                   |плану      |учащимся  |          | контроля (9кл.)
___|___________________|___________|__________|__________|________________
1 |        2          |      3    |     4    |     5    |
___|___________________|___________|__________|__________|________________
___|___________________|___________|__________|__________|________________
___|___________________|___________|__________|__________|________________
___|___________________|___________|__________|__________|________________
___|___________________|___________|__________|__________|________________
___|___________________|___________|__________|__________|________________
___|___________________|___________|__________|__________|________________
___|___________________|___________|__________|__________|________________
___|___________________|___________|__________|__________|________________
___|___________________|___________|__________|__________|________________
___|___________________|___________|__________|__________|________________
___|___________________|___________|__________|__________|________________
___|___________________|___________|__________|__________|________________
___|___________________|___________|__________|__________|________________
___|___________________|___________|__________|__________|________________
Основание для выдачи справки______________________________________________
(номер и дата приказа)
Руководитель организации
образования                      __________________
(подпись)
М.П.
Регистрационный номер №____________ Дата выдачи "___"____________ 200__ г.
Приложение № 2
к справке
__________________________________________________________________________
№  | Наименование предметов    |   Количество часов |       Сданы
п/п|(дисциплин) и видов учебной|--------------------|---------------------
|работы по учебному плану   |по учебному|изучено |зачеты|экзамены (ука-
|                           |плану      |учащимся|      |зать оценки
|                           |           |        |      |цифрой и
|                           |           |        |      |прописью)
___|___________________________|___________|________|______|______________
___|___________________________|___________|________|______|______________
___|___________________________|___________|________|______|______________
___|___________________________|___________|________|______|______________
___|___________________________|___________|________|______|______________
___|___________________________|___________|________|______|______________
___|___________________________|___________|________|______|______________
___|___________________________|___________|________|______|______________
___|___________________________|___________|________|______|______________
___|___________________________|___________|________|______|______________
___|___________________________|___________|________|______|______________
___|___________________________|___________|________|______|______________
___|___________________________|___________|________|______|______________
___|___________________________|___________|________|______|______________
Отчислен(а)__________________________________________________________
(причина отчисления, номер и дата приказа)
_____________________________________________________________________
Руководитель организации
образования                      __________________
(подпись)
М.П.
Регистрационный номер №____________ Дата выдачи "___"____________ 200__ г.
Приложение № 3
к справке
__________________________________________________________________________
№  | Наименование  |  Количество часов  |       Сданы         |Результаты
п/п|(дисциплин) и  |     (кредитов)     |---------------------|промежуточ-
|видов учебной  |--------------------|зачеты|экзамены (ука-|ного
|работы по      |по учебному|изучено |      |зать оценки   |государст-
|учебному плану |плану      |студен- |      |цифрой и      |венного
|               |           |том     |      |прописью)     |контроля
___|_______________|___________|________|______|______________|___________
___|_______________|___________|________|______|______________|___________
___|_______________|___________|________|______|______________|___________
___|_______________|___________|________|______|______________|___________
___|_______________|___________|________|______|______________|___________
___|_______________|___________|________|______|______________|___________
___|_______________|___________|________|______|______________|___________
___|_______________|___________|________|______|______________|___________
___|_______________|___________|________|______|______________|___________
___|_______________|___________|________|______|______________|___________
___|_______________|___________|________|______|______________|___________
___|_______________|___________|________|______|______________|___________
___|_______________|___________|________|______|______________|___________
___|_______________|___________|________|______|______________|___________
___|_______________|___________|________|______|______________|___________
___|_______________|___________|________|______|______________|___________
___|_______________|___________|________|______|______________|___________
Отчислен(а)__________________________________________________________
(причина отчисления, номер и дата приказа)
_____________________________________________________________________
Руководитель организации
образования                      __________________
(подпись)
М.П.
Регистрационный номер №____________ Дата выдачи "___"____________ 200__ г.

6. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау вице-министр К.Н.Шәмшидиноваға жүктелсін.
Министр
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2004 жылғы 15 қарашадағы
N 918 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасының
Елтаңбасы
Анықтама
ОЖБ N
__________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
200 ___ жылғы "_____"________ 200___ жылғы "_____"___________дейін
__________________________________________________________________
(оқу орнының, мамандығының атауы)
__________________________________________________________________
(білім ұйымының орналасқан жері, оқытудың түрі)
____________________________________________________________ оқыды.
________________________________________________ білім алған кезінде
(тегі, аты, әкесінің аты)
мынадай пәндер (оқу пәндері) оқытылды, сынақтар мен емтихандар
тапсырылды, жылдық (қорытынды) бағалар қойылған (қосымшаларға
сәйкес: 1 - жалпы орта білім; 2 - кәсіптік бастауыш және орта білім,
3 - кәсіптік жоғары білім).
Білім беру ұйымының                _________________
басшысы                             (қолы)
Тіркеу N ____ берілген уақыты 200 __ ж ._________
Анықтамаға
1-қосымша
___________________________________________________________________
N  | Оқу пәндерінің атауы|  Сағаттар саны  | Жылдық |Мемлекетаралық
р/с|(оқу жоспары бойынша)|_________________| (қоры- | бақылаудың
|                     | оқу   | оқушылар| тынды  | нәтижелері
|                     |жоспары| тыңда-  |бағалар)|   (9с.)
|                     |бойынша| ғандар  |        |
___________________________________________________________________
1            2             3        4         5        6
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Негіздеме анықтама беру үшін ________________________________
(бұйрықтың номері мен шыққан күні)
_____________________________________________________________
Білім беру ұйымының басшысы             ___________________
(қолы)
М.О.
Тіркеу N_______ берілген уақыты 200____ж. "___"___________
Анықтамаға
2-қосымша
___________________________________________________________________
N  | Оқу жоспары бойынша |  Сағаттар саны    |     Тапсырылды
р/с| сабақтардың (пәндер-|___________________|_____________________
| дің) атауы мен оқу  |  оқу    | оқушылар| Сынақтар | Емтихан
|  жұмысының түрлері  | жоспары |тыңдаған-|          | (бағаны
|(оқу жоспары бойынша)| бойынша |  дар    |          |санмен және
|                     |         |         |          | жазбаша
|                     |         |         |          | көрсету)
___________________________________________________________________
1            2               3         4          5         6
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
________________________________________________________
____________________________________________оқудан шығарылды
(бұйрықтың номері мен шыққан күні)
Білім беру ұйымының басшысы            ___________ _____
(қолы)
М.О.
Тіркеу N_______ берілген уақыты  200____ж. "___"___________
Анықтамаға
3-қосымша
___________________________________________________________________
N  | Оқу жоспары бойынша | Сағаттар саны |  Тапсырылды  | Мемлек.
р/с| пәндердің атауы мен |   (кредиттер) |              | аралық
|оқу жұмысының түрлері|_______________|______________| бақылау
|                     |  оқу  | оқушы-|Сынақ-|Емтихан|нәтижелері
|                     |жоспары|  лар  | тар  |(бағаны|
|                     |бойынша| тыңда-|      |санмен |
|                     |       | ғандар|      | және  |
|                     |       |       |      |жазбаша|
|                     |       |       |      | көрсе-|
|                     |       |       |      | ту)   |
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
__________________________________________________
____________________________________________оқудан шығарылды
(бұйрықтың номері мен шыққан күні)
Білім беру ұйымының басшысы               ________ _____
(қолы)
М.О.
Тіркеу N_______ берілген уақыты  200____ж. "___"_________