5. Технические науки и технологии
050701
Биотехнология
050702
Автоматизация и управление
050704
Вычислительная техника и программное обеспечение
050706
Геология и разведка месторождений полезных ископаемых
050707
Горное дело
050708
Нефтегазовое дело
050709
Металлургия
050710
Материаловедение и технология новых материалов
050711
Геодезия и картография
050712
Машиностроение
050713
Транспорт, транспортная техника и технология
050714
Авиационная техника и технология
050715
Морская техника и технология
050716
Приборостроение
050717
Теплоэнергетика
050718
Электроэнергетика
050719
Радиотехника, электроника и телекоммуникация
050720
Химическая технология неорганических веществ
050721
Химическая технология органических веществ
050722
Полиграфия
050723
Техническая физика
050724
Технологические машины и оборудование
050725
Технология деревообработки
050726
Технология изделий и товаров текстильной и легкой промышленности
050727
Технология продовольственных продуктов
050728
Технология перерабатывающих производств
050729
Строительство
050730
Производство строительных материалов, изделий и конструкция
050731
Безопасность жизнедеятельности и защита окружающей среды
050732
Стандартизация, метрология и сертификация
6. Сельскохозяйственные науки
050801
Агрономия
050802
Зоотехния
050804
Рыбное хозяйство
050806
Агроинженерия
050807
Лесохозяйственное дело
050808
Почвоведение и агрохимия
7. Услуги
050903
Землеустройство и кадастр
8. Здравоохранение и социальное обеспечение (медицина)
051101
Лечебное дело
051102
Педиатрия
051103
Медико-профилактическое дело
051104
Стоматология
051105
Фармация
051106
Восточная медицина
051107
Медико-биологическое дело
9. Ветеринария
051201
Ветеринарная медицина
051202
Ветеринарная медицина
Специальности высшего профессионального образования в форме экстерната (магистратура)
1. Образование
6N0105
Дефектология
6N0106
Музыкальное образование
6N0109
Математика
6N0110
Физика
6N0111
Информатика
6N0112
Химия
6N0113
Биология
6N0116
География
6N0119
Иностранный язык: два иностранных языка
2. Гуманитарные науки
6N0208
Археология и этнология
3. Искусство
6N0402
Инструментальное исполнительство
6N0403
Вокальное искусство
6N0405
Дирижирование
6N0406
Режиссура
6N0407
Актерское искусство
6N0408
Искусство эстрады
6N0409
Хореография
6N0410
Сценография
6N0411
Композиция
6N0412
Операторское искусство
6N0413
Живопись
6N0414
Графика
6N0415
Скульптура
6N0417
Декоративное искусство
6N0420
Архитектура
6N0421
Дизайн
6N0422
Издательское дело
4. Естественные науки
6N0601
Математика
6N0603
Механика
6N0604
Физика
6N0605
Ядерная физика
6N0606
Химия
6N0607
Биология
6N0608
Экология
6N0609
География
6N0610
Гидрометеорология
6N0611
Астрономия
5. Технические науки и технологии
6N0701
Биотехнология
6N0702
Автоматизация и управление
6N0704
Вычислительная техника и программное обеспечение
6N0706
Геология и разведка месторождений полезных ископаемых
6N0707
Горное дело
6N0708
Нефтегазовое дело
6N0709
Металлургия
6N0710
Материаловедение и технология новых материалов
6N0711
Геодезия и картография
6N0712
Машиностроение
6N0713
Транспорт, транспортная техника и технология
6N0714
Авиационная техника и технология
6N0715
Морская техника и технология
6N0716
Приборостроение
6N0717
Теплоэнергетика
6N0718
Электроэнергетика
6N0719
Радиотехника, электроника и телекоммуникация
6N0720
Химическая технология неорганических веществ
6N0721
Химическая технология органических веществ
6N0722
Полиграфия
6N0723
Техническая физика
6N0724
Технологические машины и оборудование
6N0725
Технология деревообработки
6N0726
Технология изделий и товаров текстильной и легкой промышленности
6N0727
Технология продовольственных продуктов
6N0728
Технология перерабатывающих производств

5. Техникалық ғылымдар және технологиялар
___________________________________________________________________
050701  Биотехнология
050702  Автоматтандыру және басқару
050704  Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету
050706  Математика және компьютерлік моделдеу
050707  Тау-кен ісі
050708  Мұнай-газ ісі
050709  Металлургия
050710  Материалтану және жаңа материалдар технологиясы
050711  Геодезия және картография
050712  Машина құрастыру
050713  Көлік, көлік техникасы және технологиясы
050714  Авиациялық техника және технологиялар
050715  Теңіз техникасы мен технологиясы
050716  Приборлар жасау
050717  Жылу энергетикасы
050718  Электр энергетикасы (жалпы орта білім беру базасында)
050719  Радиотехника, электроника және телекоммуникациялар (жалпы
орта білім беру базасында)
050720  Органикалық емес заттардың химиялық технологиясы
050721  Органикалық заттардың химиялық технологиясы
050722  Полиграфия
050723  Техникалық физика
050724  Техникалық машиналар және жабдықтар
050725  Ағаш өңдеу технологиясы
050726  Жеңіл және тоқу өнеркәсібі тауарлары мен заттары
технологиясы
050727  Тағамдық заттар технологиясы
050728  Өңдеу өндірістері технологиясы
050729  Құрылыс
050730  Құрылыс материалдарын, заттарын және конструкцияларын өндіру
050731  Қоршаған ортаны қорғау және өмірсүру қауіпсіздігі
050732  Стандарттау, сертификаттау және метрология (жалпы орта
білім беру базасында)
___________________________________________________________________
6. Ауыл шаруашылығы ғылымдары
___________________________________________________________________
050801  Агрономия
050802  Зоотехния
050804  Балық шаруашылығы
050806  Агроинженерия
050807  Орман шаруашылық ісі
050808  Топырақтану және агрохимия
___________________________________________________________________
7. Қызмет көрсету
___________________________________________________________________
050903  Жерге орналастыру және кадастр
___________________________________________________________________
8. Денсаулық сақтау және әлеуметтік қамтамасыз ету (медицина)
___________________________________________________________________
051101  Емдеу ісі
051102  Педиатрия
051103  Медико-профилактикалык іс
051104  Стоматология
051105  Фармация
051106  Шығыс медицинасы
051107  Медико-биологиялық іс
___________________________________________________________________
9. Ветеринария
___________________________________________________________________
051201  Ветеринарлық медицина
051202  Ветеринарлық санитария
___________________________________________________________________
Оқытудың экстернат нысанында жоғары кәсіптік білім беру
мамандықтары (магистратура)
___________________________________________________________________
1. Білім
___________________________________________________________________
6N0105  Дефектология
6N0106  Музыкалық білім
6N0109  Математика
6N0110  Физика
6N0111  Информатика
6N0112  Химия
6N0113  Биология
6N0116  География
6N0119  Шет тілі: екі шет тілі
___________________________________________________________________
2. Гуманитарлық ғылымдар
___________________________________________________________________
6N0208 Археология және этнология
___________________________________________________________________
3. Өнер
___________________________________________________________________
6N0402  Аспаптық орындау
6N0403  Вокалдық өнер
6N0405  Дирижерлеу
6N0406  Режиссура
6N0407  Актерлық өнер
6N0408  Эстрадалық өнер
6N0409  Хореография
6N0410  Сценография
6N0411  Композиция
6N0412  Операторлық өнер
6N0413  Сурет салу
6N0414  Графика
6N0415  Мүсіндеу
6N0416  Өнертану
6N0417  Декоративтік өнер
6N0420  Сәулет
6N0421  Дизайн
6N0422  Баспа ісі
___________________________________________________________________
4. Жаратылыстану ғылымдары
___________________________________________________________________
6N0601  Математика
6N0603  Механика
6N0604  Физика
6N0605  Ядерлық физика
6N0606  Химия
6N0607  Биология
6N0608  Экология
6N0609  География
6N0610  Гидрометеорология
6N0611  Астрономия
___________________________________________________________________
5. Техникалық ғылымдар және технологиялар
___________________________________________________________________
6N0701  Биотехнология
6N0702  Автоматтандыру және басқару
6N0704  Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету
6N0706  Математика және компьютерлік моделдеу
6N0707  Тау-кен ісі
6N0708  Мұнай-газ ісі
6N0709  Металлургия
6N0710  Материалтану және жаңа материалдар технологиясы
6N0711  Геодезия және картография
6N0712  Машина құрастыру
6N0713  Көлік, көлік техникасы және технологиясы
6N0714  Авиациялық техника және технологиялар
6N0715  Теңіз техникасы мен технологиясы
6N0716  Приборлар жасау
6N0717  Жылу энергетикасы
6N0718  Электр энергетикасы
6N0719  Радиотехника, электроника және телекоммуникациялар
6N0720  Органикалық емес заттардың химиялық технологиясы
6N0721  Органикалық заттардың химиялық технологиясы
6N0722  Полиграфия
6N0723  Техникалық физика
6N0724  Техникалық машиналар және жабдықтар
6N0725  Ағаш өңдеу технологиясы
6N0726  Жеңіл және тоқу өнеркәсібі тауарлары мен заттары
технологиясы
6N0727  Тағамдық заттар технологиясы
6N0728  Өңдеу өндірістері технологиясы