О внесении изменения в приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 28 августа 2003 года N 347 "Об утверждении формы уведомления о сумме обязательных пенсионных взносов, подлежащих перечислению в накопительные пенсионные фонды", зарегистрированный за № 2520
Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 23 декабря 2004 года N 659. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 января 2005 года N 3363. Утратил силу - приказом Председателя Налогового комитета МФ РК от 22.09.2005г. N 428
Извлечение из приказа
Председателя Налогового комитета МФ РК
от 22.09.2005г. N 428
"В связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2005 года N 659 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 15 марта 1999 года N 245 и от 22 декабря 2001 года N 1671" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу следующие приказы Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан:
...
2) от 23 декабря 2004 года N 659 "О внесении изменения в приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 28 августа 2003 года N 347 "Об утверждении формы уведомления о сумме обязательных пенсионных взносов, подлежащих перечислению в накопительные пенсионные фонды", зарегистрированный за N 2520"...
Председатель
--------------------------------------------------------------------
В соответствии с  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 15 марта 1999 года № 245 «Об утверждении Правил исчисления, удержания (начисления) и перечисления обязательных пенсионных взносов в накопительные пенсионные фонды»  ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в  приказ  Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 28 августа 2003 года № 347 «Об утверждении формы уведомления о сумме обязательных пенсионных взносов, подлежащих перечислению в накопительные пенсионные фонды», (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8 октября 2003 года за № 2520, опубликованный в «Официальной газете» 8 ноября 2003 г. № 45 (150), следующее изменение:
форму уведомления о сумме обязательных пенсионных взносов, подлежащих перечислению в накопительные пенсионные фонды, утвержденную указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.

N 2520 болып тіркелген "Жинақтаушы зейнетақы қорларына аударуға жататын міндетті зейнетақы жарналарының сомасы туралы хабарлама нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Төрағасының 2003 жылғы 28 тамыздағы N 347 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2004 жылғы 23 желтоқсандағы N 659 бұйрығы. Қазастан Республикасының Әділет министрілігінде 2005 жылғы 17 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 3363. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2005 жылғы 22 қыркүйектегі N 428 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2005 жылғы 22 қыркүйектегі N 428 бұйрығымен.
--------------Бұйрықтан үзінді---------------
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 15 наурыздағы N 245 және 2001 жылғы 22 желтоқсандағы N 1671 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 30 маусымдағы N 659 қаулысының қабылдануына байланысты БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Төрағасының мынадай бұйрықтарының күшi жойылды деп танылсын:
2) "Жинақтаушы зейнетақы қорларына аударуға жататын мiндеттi зейнетақы жарналарының сомалары туралы хабарландыру нысандарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Төрағасының N 2520 болып тiркелген 2003 жылғы 28 тамыздағы N 347 бұйрығына өзгерiс енгiзу туралы" 2004 жылғы 23 желтоқсандағы N 659 (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 2005 жылы 17 қаңтарда N 3363 болып тiркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттiк органдарының нормативтiк құқықтық актiлерi Бюллетенiнде 2005 ж., N 9-13, 47-құжатта жарияланған)...
Төраға
-----------------------------
"Міндетті зейнетақы жарналарын есептеудің, ұстап қалудың (қоса есептеудiң) және жинақтаушы зейнетақы қорларына аударудың ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 15 наурыздағы N 245  қаулысына  сәйкес  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жинақтаушы зейнетақы қорларына аударуға жататын міндетті зейнетақы жарналарының сомасы туралы хабарлама нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Төрағасының 2003 жылғы 28 тамыздағы N 347 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде 2001 жылы 13 желтоқсанда N 1696 болып тіркелген, "Ресми газетте" 2003 ж. 8 қазанда жарияланған, N 45 (150))  бұйрығына  мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген жинақтаушы зейнетақы қорларына аударуға жататын міндетті зейнетақы жарналарының сомасы туралы хабарлама нысаны осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Управлению налогового администрирования Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан (Кипшаков А.М.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Председатель
Приложение к приказу
Председателя Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 23 декабря 2004 года N 659
Утверждено приказом
Председателя Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 28 августа 2003 года № 347
УВЕДОМЛЕНИЕ
о сумме обязательных пенсионных взносов,
подлежащих перечислению в накопительные пенсионные фонды
"____" __________ 20 __ г.                             № ______
В соответствии со  статьей 22-4  Закона Республики Казахстан «О
пенсионном обеспечении в Республике Казахстан» Налоговый комитет по
__________________________________________________________________
(область, город, район)
уведомляет Вас ___________________________________________________
(полное наименование
__________________________________________________________________
или Ф.И.О. агента, РНН, адрес)
о наличии задолженности по обязательным пенсионным взносам в
накопительные пенсионные фонды в размере _________________________
__________________________________________________________________
(в цифрах и прописью)
по состоянию на ___ ________ 20__ г.
В связи с чем, в течение пяти рабочих дней со дня получения
настоящего уведомления, Вам необходимо представить в Налоговый
комитет по _______________________________________________________
(область, город, район)
списки вкладчиков накопительных пенсионных фондов, в пользу
которых взыскивается задолженность по обязательным пенсионным
взносам, и списки накопительных пенсионных фондов с указанием
общей суммы задолженности по каждому накопительному пенсионному
фонду.
В случае непредставления списков вкладчиков накопительных
пенсионных фондов, в пользу которых взыскивается задолженность по
обязательным пенсионным взносам, Налоговый комитет по ____________
__________________________________________________________________
(область, город, район)
выносит распоряжение о приостановлении всех расходных операций на
банковском (их) счете (ах) агента.
В случае отсутствия банковских счетов Налоговый комитет по
__________________________________________________________________
(область, город, район)
обращает взыскание на наличные деньги агента.
При этом Вам начисляется пеня в порядке и на условиях,
установленных  статьей 22-4  названного Закона.
В случае невыполнения законных требований органов налоговой
службы и их должностных лиц к Вам будут применены меры
административного взыскания в соответствии с  Кодексом  Республики
Казахстан об административных правонарушениях.
В соответствии с законодательством Республики Казахстан Вы
имеете право обжаловать действия (бездействие) должностных лиц
органов налоговой службы вышестоящему органу налоговой службы или
в суд.
Председатель Налогового комитета _________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Уведомление получил ______________________________________________
(Ф.И.О. агента, подпись, печать, дата)
Уведомление вручено агенту _______________________________________
(Ф.И.О. должностного лица
__________________________________________________________________
органа налоговой службы, подпись (печать), дата)
Уведомление отправлено агенту ____________________________________
(подтверждающий документ о факте отправки и получения)

2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің Салық әкімшіліктендіруі басқармасы (А.М.Қыпшақов) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған құқықтық қатынастарға таралады.
Төраға
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Төрағасының
2004 жылғы 23 желтоқсандағы
N 659 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Төрағасының
2003 жылғы 28 тамыздағы
N 347 бұйрығымен
бекітілген
Жинақтаушы зейнетақы қорларына аударуға жататын
міндетті зейнетақы жарналарының сомасы туралы
ХАБАРЛАМА
20 __ ж. "____" __________                           N ______
"Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы"
Қазақстан Республикасы Заңының  22-4-бабына  сәйкес
___________________________________________ бойынша Салық комитеті
(облыс, қала, аудан)
Сізді _____________________________________________________________
(агенттің толық атауы
___________________________________________________________________
немесе аты-жөні, СТН-і, мекен-жайы)
20__ ж. ___ _____________ жағдай бойынша __________________________
___________________________________________________________________
(санмен және жазбаша)
мөлшерінде жинақтаушы зейнетақы қорларына міндетті зейнетақы
жарналары бойынша берешегіңіздің бары туралы хабардар етеді.
Осыған байланысты Сізге ___________________________________________
(облыс, қала, аудан)
_____________ бойынша Салық комитетіне осы хабарламаны алған күннен
бастап бес жұмыс күні ішінде міндетті зейнетақы жарналары бойынша
берешек олардың пайдасына өндіріліп алынатын жинақтаушы зейнетақы
қорлары салымшыларының тізімдерін және әрбір жинақтаушы зейнетақы
қоры бойынша берешектің жалпы сомасын көрсетумен жинақтаушы
зейнетақы қорларының тізімдерін табыс ету қажет.
Міндетті зейнетақы жарналары бойынша берешек олардың
пайдасына өндіріліп алынатын жинақтаушы зейнетақы қорлары
салымшыларының тізімдері табыс етілмеген жағдайда _________________
(облыс, қала, аудан)
____________________________________________ бойынша Салық комитеті
агенттің банк шотындағы(тарындағы) барлық шығыс операцияларын
тоқтата тұру туралы өкім шығарады.
Банк шоттары болмаған жағдайда ______________________________
(облыс, қала, аудан)
____________________________________________ бойынша Салық комитеті
агенттің қолма-қол ақшасына өндіріп алады.
Бұл ретте, Сізге көрсетілген Заңның  22-4-бабында  белгіленген
тәртіпте және шарттарда өсімпұл есептеледі.
Салық қызметі органдары мен олардың лауазымды тұлғаларының
заңды талаптары орындалмаған жағдайда Сізге Қазақстан
Республикасының әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы кодексіне
сәйкес әкімшілік жаза шаралары қолданылады.
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес Сіздің салық
қызметі органдарының лауазымды тұлғаларының іс-әрекетіне
(әрекетсіздігіне) салық қызметінің жоғары тұрған органына немесе
сотқа шағымдануға құқығыңыз бар.
Салық комитетінің Төрағасы ________________________________________
(аты-жөні, қолы, мөрі)
Хабарламаны алдым _________________________________________________
(агенттің аты-жөні, қолы, мөрі, күні)
Хабарлама агентке тапсырылды ______________________________________
(салық қызметі органының лауазымды
___________________________________________________________________
тұлғасының аты-жөні, қолы, күні)
Хабарлама агентке жіберілді _______________________________________
(жіберу және алу фактісін растаушы құжат)