Об установлении предельных (максимальных) размеров земельных участков, которые могут находиться в частной собственности граждан Республики Казахстан
Совместное решение Акима города Астаны от 25 мая 2004 года N 26 и Маслихата города Астаны от 29 июня 2004 года N 56/9-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 23 июля 2004 года N 338. Утратило силу - совместным решением акима от 21 сентября 2006 года N 54 и маслихата города Астаны от 21 сентября 2006 года N 284/35-III
Извлечение из совместного решения акима от 21 сентября 2006 года N 54
и маслихата города Астаны от 21 сентября 2006 года N 284/35-III
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и протестом прокурора города Астаны от 7 августа 2006 года N 7-1644-06 аким города Астаны и маслихат города Астаны РЕШИЛИ:
Отменить совместное решение акима города Астаны от 25 мая 2004 года N 26 и маслихата города Астаны от 29 июня 2004 года N 56/9-III "Об установлении предельных (максимальных) размеров земельных участков, которые находиться в частной собственности граждан Республики Казахстан".
Аким города Астаны                     У. ШУКЕЕВ
Председатель сессии
маслихата города Астаны                М. ЖОЛДАСБЕКОВ
Секретарь маслихата
города Астаны                          В. РЕДКОКАШИН
___________________________________________
В соответствии со статьей 50  Земельного  кодекса Республики Казахстан аким города Астаны и маслихат города Астаны решили:
Установить на территории города Астаны предельные (максимальные) размеры земельных участков, которые могут находиться в частной собственности граждан Республики Казахстан:
1) для индивидуального жилищного строительства - до 1,0 га;
2) для садоводства, а также дачного строительства - до 0,25 га.
Аким города Астаны                   Председатель сессии
маслихата города Астаны
У. ШУКЕЕВ                            Б. АЛИМЖАНОВ
Секретарь маслихата
города Астаны
В. РЕДКОКАШИН
Первый заместитель акима             Есилов С.С.
Заместитель акима                    Мамытбеков А.С.
Заместитель акима                    Мухамеджанов Т.М.
Заместитель акима                    Толибаев М.Е.
Заместитель акима                    Фомичев С.В.
Руководитель аппарата акима          Тамабаев К.Ж.
Заведующий отделом экспертизы,
административных процедур и
выпуска решений аппарата акима       Ертаев Ж.Б.
И.о. начальника Департамента
финансов                             Нурпиисов Ж.Г.
Директор Департамента
архитектуры и
градостроительства                   Лаптев В.А.
Председатель Астанинского
городского комитета по
управлению земельными ресурсами      Нуркенов Т.К.

Қазақстан Республикасы азаматарының жеке меншігінде болуы мүмкін жер учаскелерінің шекті (ең жоғары) мөлшерін белгілеу туралы
Астана қаласы әкімінің 2004 жылғы 25 мамырдағы N 26, Астана қалалық мәслихаттың 2004 жылғы 29 маусымдағы N 56/9-III бірлескен шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2004 жылғы 23 шілдеде N 338 тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімі 2006 жылғы 21 қыркүйектегі N 54, Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 21 қыркүйектегі N 284/35-ІІІ бірлескен шешімімен
Астана қаласы әкімі 2006 жылғы 21 қыркүйектегі N 54,
Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 21 қыркүйектегі
N 284/35-ІІІ бірлескен шешімінен
Үзінді:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына және Астана қаласы прокурорының 2006 жылғы 7 тамыздағы N 7-1644-06 назарлығына сәйкес, Астана қаласының әкімі және Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
Астана қаласы әкімінің 2004 жылғы 25 мамырдағы N 26 және Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 29 маусымдағы N 56/9-ІІІ "Қазақстан Республикасы азаматтарында жеке меншікте болуы мүмкін жер учаскелерінің шекті (ең жоғары) мөлшерін бекіту туралы" бірікен шешімінің күші жойылсын.
Астана қаласының әкімі
Астана қаласы мәслихатының төрағасы
Астана қаласы мәслихатының хатшысы
______________________________________________________
Қазақстан Республикасы Жер  кодексінің  50-бабына сәйкес Астана қаласының әкімі мен Астана қаласының мәслихаты шешті:
Қазақстан Республикасы азаматтарының жеке меншігінде болуы мүмкін Астана қаласының аумағындағы жер учаскелерінің шекті (ең жоғары) мөлшері белгіленсін:
1) жеке тұрғын үй құрылысы үшін 0,1 гектарға дейін;
2) бағбандық, сондай-ақ саяжай құрылысы үшін 0,25 гектарға дейін.
Астана қаласының әкімі
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
Астана қаласы мәслихатының
хатшысы
Әкімнің бірінші орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкім аппаратының басшысы
Әкім аппараты сараптау,
әкімшілік тәртіп және
шешімдер шығару бөлімінің
меңгерушісі
Қаржы департаменті
бастығының міндетін
атқарушы
Сәулет және қала құрылысы
департаментінің директоры
Астана қалалық Жер ресурстарын
басқару жөніндегі комитеттің
төрағасы