О внесении изменений в решение акима города Астаны от 7 августа 2002 года N 3-1-16 "О службах Гражданской обороны и чрезвычайных ситуаций" (номер государственной регистрации 219)
Решение Акима города Астаны от 8 сентября 2004 года N 3-1-379. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 13 октября 2004 года N 351
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О гражданской обороне" и Инструкцией по организации и ведению Гражданской обороны Республики Казахстан, утвержденной приказом Председателя Агентства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 13 июля 2000 года N 165, аким города Астаны решил:
1. Внести в решение акима города Астаны от 7 августа 2002 года N 3-1-16 "О службах Гражданской обороны и чрезвычайных ситуаций"   (зарегистрировано в Управлении юстиции города Астаны 13 августа 2002 года за N 219) следующие изменения:
Приложение к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на первого заместителя акима города Астаны Есилова С.С.
Аким города Астаны                      У. ШУКЕЕВ
Первый заместитель акима                Есилов С.С.
Руководитель аппарата акима             Тамабаев К.Ж.
Заведующий отделом
документационной экспертизы
аппарата акима                          Ертаев Ж.Б.
Заведующий отделом инфраструктуры
и коммунального хозяйства
аппарата акима                          Рахимов Т.А.
Директор Департамента
здравоохранения                         Шайдаров М.З.
Директор Департамента экономики,
торговли и предпринимательства          Керимбеков А.Д.
Директор Департамента
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по городу Астане                Бекшин Ж.М.
Начальник Управления
транспорта и связи                      Байжаханов Б.И.
СОГЛАСОВАНО
Начальник Главного управления
государственной противопожарной
службы                                  Калмаханов С.У.
Начальник Главного управления
внутренних дел                          Досумов С.Т.
Начальник городского
территориального управления
охраны окружающей среды                 Сарсембаев З.С.
Начальник Территориального
управления Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
по городу Астане                        Оспанов Е.М.
Президент объединение юридических
лиц "Ассоциация по защите прав
предпринимателей"                       Казанцев П.О.
Начальник Управления по
чрезвычайным ситуациям                  Искендиров Ж.Ж.
Приложение
к решению акима города Астаны
от 8 сентября 2004 года
N 3-1-379
ПЕРЕЧЕНЬ СЛУЖБ
гражданской обороны и чрезвычайных ситуаций города Астаны
п/п
Наименование служб
гражданской обороны и
чрезвычайных ситуаций
База создания
Начальники
служб
гражданской
обороны и
чрезвычайных
ситуаций
1
2
3
4
1.
Оповещения и связи.
Городской центр телекоммуникаций "Астанателеком", Астанинский филиал "Астанинский почтамт" АО "Казпочта", ТОО "Телевидение города Астны", ОАО "Транстелеком"-"Астанатранстелеком", ТОО "CSM Казахстан", Акмолинский филиал АОЗТ "Алтел", ТОО "Кар-Тел".
Генеральный директор ГЦТ "Астанателеком".
2.
Охраны общественного порядка.
Главное управление внутренних дел города Астаны.
Начальник ГУВД г. Астаны.
3.
Противопожарная.
Главное управление государственной противопожарной службы (ГУГПС) города Астаны.
Начальник ГУГПС г. Астаны.
4.
Медицинская.
Департамент здравоохранения, поликлиники, больницы и другие лечебные учреждения города, независимо от форм собственности.
Директор Департамента здравоохранения г. Астаны.
5.
Инженерная.
АО "Акмоластрой", ОАО "Целинтрансстрой", ГКП "Астанастройинжиниринг", ТОО "Казахтранстехмонтаж" и другие строительно-монтажные организации города, независимо от форм собственности.
Президент АО "Акмоластрой".
6.
Транспортная.
Управление транспорта и связи города Астаны, ГКП "Центр пассажирских перевозок" города Астаны и другие транспортные предприятия города, независимо от форм собственности.
Начальник управления транспорта и связи г. Астаны.
7.
Энергетики.

Астана қаласы әкімінің 2002 жылғы 7 тамыздағы N 3-1-16 "Азаматтық қорғаныс және төтенше жағдайлар қызметі туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы (мемлекеттік тіркеу нөмірі 219)
Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 8 қыркүйектегі N 3-1-379 шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2004 жылғы 13 қазанда N 351 тіркелді
"Азаматтық қорғаныс туралы" Қазақстан Республикасының Заңына және Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігі төрағасының 2000 жылғы 13 шілдедегі N 165 бұйрығымен бекітілген Қазақстан Республикасының Азаматтық қорғанысын ұйымдастыру және жүргізу жөніндегі нұсқаулыққа сәйкес Астана қаласының әкімі шешті:
1. Астана қаласы әкімінің 2002 жылғы 7 тамыздағы N 3-1-16 "Азаматтық қорғаныс және төтенше жағдайлар қызметі туралы" шешіміне (Астана қаласының Әділет басқармасында 2002 жылдың 13 тамызында N 219 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Осы шешімнің қосымшасына сәйкес жоғарыда аталған шешімнің қосымшасы жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің бірінші орынбасары С.С. Есіловке жүктелсін.
Астана қаласының әкімі
Әкімнің бірінші орынбасары
Әкім аппаратының басшысы
Әкім аппараты құжаттамалық
сараптама бөлімінің меңгерушісі
Әкім аппараты инфрақұрылым
және коммуналдық шаруашылық
бөлімінің меңгерушісі
Денсаулық сақтау
департаментінің директоры
Экономика, сауда және кәсіпкерлік
департаментінің директоры
Астана қаласы бойынша Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
департаментінің директоры
Көлік және байланыс
басқармасының бастығы
Келісілді
Мемлекеттік өртке қарсы қызмет
бас басқармасының бастығы
Ішкі істер бас
басқармасының бастығы
Астана қалалық аумақтық
қоршаған ортаны қорғау
басқармасының бастығы
Қазақстан Республикасы
Ауылшаруашылығы министрлігінің
Астана қаласы бойынша аумақтық
басқармасының бастығы
"Кәсіпкерлердің құқықтарын
қорғау жөніндегі қауымдастық"
заңды тұлғалар бірлестігінің
президенті
Төтенше жағдайлар жөніндегі
басқармасының бастығы
Астана қаласы әкімінің
2004 жылғы 8 қыркүйектегі
N 3-1-379 шешіміне
қосымша
Астана қаласының азаматтық қорғаныс және
төтенше жағдайлар қызметтерінің тізімі
___________________________________________________________________
р/с|Азаматтық қорғаныс|       Құру базасы          |Азаматтық қор.
N |   және төтенше   |                            |ғаныс және
|жағдайлар қызмет. |                            |төтенше жағдай.
| терінің атаулары |                            |лар қызметтері.
|                  |                            |нің басшылары
___________________________________________________________________
1           2                       3                     4
___________________________________________________________________
1.  Байланыс және      "Астанателеком" қалалық      "Астанателеком"
құлақтандыру.      телекоммуникация орталығы,   ҚТО бас
"Қазпошта" АҚ "Астана        директоры.
поштамт" Астана филиалы,
"Астана қаласының теледи.
дары" ЖШС, "Транстелеком"-
"Астанатранстелеком" ААҚ,
"СSМ Қазақстан" ЖШС,
"Алтел" ЖҮАҚ Ақмола
филиалы, "Кар-Тел" ЖШС.
2.  Қоғамдық тәртіп    Астана қаласының Ішкі істер  Астана қаласы.
күзеті.            бас басқармасы.              ның ІІББ
бастығы.
3.  Өртке қарсы.       Астана қаласы Мемлекеттік    Астана
өртке қарсы қызметінің бас   қаласының МӨҚББ
басқармасы (МӨҚББ).          бастығы.
4.  Медициналық.       Денсаулық сақтау департа.    Астана қаласы
менті, емханалар, аурухана.  Денсаулық
лар және меншік нысанына     сақтау департа.
қарамастан басқа да қалалық  ментінің
емдеу мекемелері.            директоры.
5.  Инженерлік.        "Ақмоластрой" АҚ, "Целин.    "Ақмоластрой"
трансстрой" ААҚ, "Астана.    АҚ президенті.
стройинжиниринг" МКК,
"Казахтранстехмонтаж" ЖШС
және меншік нысанына
қарамастан басқа да қалалық
құрылыс-монтаждық ұйымдар.
6.  Көліктік.          Астана қаласының Көлік және  Астана қаласы
байланыс басқармасы, "Астана Көлік және
қаласының Жолаушыларды       байланыс
тасымалдау орталығы" МКК     басқармасының
және меншік нысанына         бастығы.
қарамастан басқа да қалалық
көлік кәсіпорындары.
7.  Энергетикалық.     "Астанаэнергосервис" ААҚ,    "Астанаэнер.
"Қалалық электр торабы"      госервис" ААҚ

АО "Астанаэнергосервис", ЗАО "Городские электрические сети", СП ТЭЦ-1, СП ТЭЦ-2, Филиал Акмолинских межсистемных электрических сетей ОАО "KEGOC".
Председатель правления ОАО "Астанаэнергосервис".
8.
Торговли и питания.
Департамент экономики, торговли и предпринимательства города Астаны, кафе, рестораны, магазины, торговые центры и другие торговые предприятия, независимо от форм собственности.
Директор Департамента  экономики, торговли и предпринимательства г. Астаны.
9.
Горюче-смазочных материалов.
ТОО "Аурика", Филиал ТОО "ТПК Азия", автозаправочные станции, независимо от форм собственности.
Директор ТОО "Аурика".
10.
Коммунально-техническая, дорожно-мостовая.
ГКП "Горкоммунхоз", ТОО "Техсервис Астана", ГКП "Астана су арнасы", ТОО "Целиндорстрой-1", бани, прачечные, гостиницы, независимо от форм собственности.
Генеральный директор Государственного коммунального предприятия "Горкоммунхоз".
11.
Защиты животных и растений.
Территориальное управление Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по городу Астане, ГКП "Зеленстрой".
Начальник территориального управления Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по г. Астане (по согласованию).
12.
Железнодорожных перевозок.
Организации и предприятия железнодорожного узла Астана.
Директор филиала ЗАО "НК "КТЖ" станции Астана.
13.
Авиационных перевозок.
ЗАО "Международный Аэропорт Астана", филиал РГП "Казаэронавигация", ЗАО "Эйр Астана".
Президент ЗАО "Международный Аэропорт Астана".
14.
Противорадиационной и химической защиты.
Департамент Государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Астане, Городское территориальное управление охраны окружающей среды (по согласованию), ДГП "Центр гидрометеорологического мониторинга по городу Астане".
Директор Департамента государственного санитарно-эпидемиологического надзора.

ЖАҚ, 1-ЖЭО ҚБ, 2-ЖЭО ҚБ,     басқармасының
"КЕGОС" ААҚ Ақмола           төрағасы.
электрлік жүйеаралық
торабының филиалы.
8.  Сауда және тамақ.  Астана қаласының Экономика,  Астана қаласы.
сауда және кәсіпкерлік       ның Экономика,
департаменті, дәмханалар,    сауда және
мейрамханалар, дүкендер,     кәсіпкерлік
сауда орталықтары және       департаментінің
меншік нысанына қарамастан   директоры.
басқа да сауда мекемелері.
9. Жанар-жағармай      "Аурика" ЖШС, "ТПК Азия"     "Аурика" ЖШС
материалдары.       ЖШС филиалы, меншік          директоры.
нысанына қарамастан
автомобильге май құю
стансалары.
10. Коммуналдық-       "Қалалық коммуналдық         "Қалалық ком.
техникалық,        шаруашылық" МКК, "Техсервис  муналдық шаруа.
жол-көпірлік.      Астана" ЖШС, "Астана су      шылық" мемле.
арнасы" МКК, "Целиндор.      кеттік комму.
строй-1" ЖШС, меншік         налдық кәсіпор.
нысанына қарамастан          нының бас
моншалар, жуу орындары,      директоры.
қонақ үйлер.
11. Жануарлар мен      Қазақстан Республикасы       Қазақстан
өсімдіктерді       Ауыл шаруашылығы министр.    Республикасы
қорғау.            лігінің Астана қаласы        Ауыл шаруашы.
бойынша аумақтық басқар.     лығы министрлі.
масы, "Зеленстрой" МКК.      гінің Астана
қаласы бойынша
аумақтық бас.
қармасының бас.
тығы (келісім
бойынша).
12. Теміржол           Астана теміржол торабындағы  "ҚТЖ "ҰК" ЖАҚ
тасымалдары.       ұйымдар мен кәсіпорындар.    Астана стансасы
филиалының
директоры.
13. Әуе тасымалдары.  "Астана халықаралық әуежайы"  "Астана халық.
ЖАҚ, "Казаэронавигация" РМК   аралық әуежайы"
филиалы, "Эйр Астана" ЖАҚ.    ЖАҚ президенті.
14. Радиацияға қарсы  Астана қаласы бойынша         Астана қаласы
және химиялық     Мемлекеттік санитарлық-       бойынша
қорғау.           эпидемиологиялық қадағалау    Мемлекеттік
департаменті, Қалалық         санитарлық-
аумақтық қоршаған ортаны      эпидемиология.
қорғау басқармасы             лық қадағалау
(келісім бойынша),            департаментінің
"Астана қаласы бойынша        директоры.
гидрометеорологиялық
мониторинг орталығы" ЕМК.
___________________________________________________________________