О проведении начальной военной подготовки молодежи в учебных заведениях города Астана в 2004-2005 учебном году
Решение Акима города Астаны от 21 сентября 2004 года N 3-1-381. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 20 октября 2004 года N 356. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 9 декабря 2009 года N 06-22
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 09.12.2009 N 06-22
В соответствии с  Законом Республики Казахстан "О всеобщей воинской обязанности и военной службе и  постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 1996 года N 1340 "О начальной военной подготовке" аким города Астаны  РЕШИЛ:
1. Утвердить план основных мероприятий по улучшению организации и проведения начальной военной подготовки молодежи в учебных заведениях города Астана на 2004-2005 учебный год (приложение 1).
2. Утвердить состав комиссии по проверке состояния начальной военной подготовки, военно-патриотического воспитания и физической подготовки допризывной и призывной молодежи в учебных заведениях города Астана (приложение 2).
3. Утвердить программу проверки состояния начальной военной подготовки, военно-патриотического воспитания и физической подготовки допризывной и призывной молодежи в учебных заведениях города Астаны (приложение 3).
4. Государственным органам и учреждениям, организациям, ответственным за выполнение плана основных мероприятий по улучшению организации и проведения начальной военной подготовки молодежи на 2004-2005 год, принять необходимые меры по реализации мероприятий.
5. Признать утратившим силу решение акима города Астаны от 16 сентября 2002 года N 3-1-20 "Об утверждении плана основных мероприятий по улучшению организации и проведения начальной военной подготовки молодежи в учебных заведениях города Астаны" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Астаны 10 октября 2002 года за N 225; опубликовано в газетах "Вечерняя Астана" N 127 от 2 ноября 2002 года и "Астана акшамы" N 138 от 19 октября 2002 года).
6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на  заместителя акима города Астаны Толибаева М.Е.
Аким города Астаны                      У. ШУКЕЕВ
Заместитель акима                        Толибаев М.Е.
Руководитель аппарата акима              Тамабаев К.Ж.
И.о. заведующего отделом
документационной экспертизы
аппарата акима                           Ертаев Ж.Б.
Согласовано
Аким района "Алматы"                     Еркетаев М.Д.
Аким района "Сарыарка"                   Ахметов С.К.
Директор Департамента
здравоохранения                          Шайдаров М.З.
Директор Департамента
образования                              Рахимжанов А.М.
Директор Департамента
туризма и спорта                         Айтхожин А.С.
Начальник Управления
по чрезвычайным ситуациям                Искендиров Ж.Ж.
Начальник Департамента
по делам обороны                         Мынжанов К.Т.
Директор Департамента
финансов                                 Аскарова А.Е.
Директор Департамента
внутренней политики                      Саиров Е.Б.
Приложение 1
к решению акима города Астаны

2004-2005 оқу жылында Астана қаласының оқу орындарында жастардың бастапқы әскери даярлығын өткізу туралы
Астана қаласының әкімінің 2004 жылғы 21 қыркүйектегі N 3-1-381 шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2004 жылғы 20 қазанда N 356 тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 9 желтоқсандағы N 06-22 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2009.12.09 N 06-22 шешімімен
"Жалпыға бірдей әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 1 қарашадағы N 1340 "Бастапқы әскери даярлау туралы" Қаулысына сәйкес Астана қаласының әкімі  ШЕШТІ :
1. Қоса беріліп отырған 2004-2005 оқу жылына арналған Астана қаласының оқу орындарындағы жастардың бастапқы әскери даярлығын ұйымдастыруды және өткізуді жақсарту жөніндегі негізгі іс-шаралар жоспары бекітілсін (1-қосымша).
2. Астана қаласының оқу орындарындағы бастапқы әскери даярлау, шақырылу жасына дейінгі және шақырылу жасындағы жастардың әскери-патриоттық тәрбиесі мен дене шынықтыру дайындығы жағдайын тексеру жөніндегі комиссия құрамы бекітілсін (2-қосымша).
3. Астана қаласының оқу орындарындағы бастапқы әскери даярлау, шақырылу жасына дейінгі және шақырылу жасындағы жастардың әскери-патриоттық тәрбиесі мен дене шынықтыру дайындығының жағдайын тексеру бағдарламасы бекітілсін (3-қосымша).
4. 2004-2005 жылдарға арналған жастардың бастапқы әскери даярлығын ұйымдастыруды және өткізуді жақсарту жөніндегі негізгі іс-шаралар жоспарын орындауға жауапты мемлекеттік органдар мен мекемелер, ұйымдар іс-шараларды іске асыру жөнінде қажетті шаралар қабылдансын.
5. Астана қаласы әкімінің 2002 жылғы 16 қыркүйектегі N 3-1-20 "Астана қаласының оқу орындарында жастардың бастапқы әскери даярлығын ұйымдастыруды және өткізуді жақсарту жөніндегі негізгі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" (Астана қаласының Әділет басқармасында 2002 жылғы 10 қазанда N 225 болып тіркелген; 2002 жылғы 2 қарашадағы N 127 "Вечерняя Астана", 2002 жылғы 19 қазандағы N 138 "Астана ақшамы" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп табылсын.
6. Осы шешімнің орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары М.Е.Толыбаевқа жүктелсін.
Астана қаласының әкімі
Әкімнің орынбасары
Әкім аппаратының басшысы
Әкім аппараты құжаттамалық
сараптама бөлімі меңгерушісінің
міндетін атқарушы
КЕЛІСІЛДІ
"Алматы" ауданының әкімі
"Сарыарқа" ауданының әкімі
Денсаулық сақтау
департаментінің директоры
Білім департаментінің
директоры
Туризм және спорт
департаментінің директоры
Төтенше жағдайлар жөніндегі
басқармасының бастығы
Қорғаныс істері жөніндегі
департаментінің бастығы
Қаржы Департаментінің
директоры
Ішкі саясат Департаментінің
директоры
Астана қаласы әкімінің