Об утверждении ставок платежей за лесные пользования в Акмолинской области
Решение Акмолинского областного Маслихата от 1 июня 2004 г N 3С-5-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 7 июля 2004 года N 2669. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 6 февраля 2009 года № 4С-12-14
Сноска. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 06.02.2009 № 4С-12-14.
В соответствии с пунктом 1 статьи 473, подпунктом 4 пункта 1 статьи 470 Налогового кодекса, подпунктом 3 статьи 14 Лесного кодекса Республики Казахстан и со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платежей за лесные пользования в Акмолинской области (прилагаются).
2. Решение областного маслихата N С-18-12 от 19 июля 2002 года "Об утверждении ставок платежей за лесные пользования в Акмолинской области", зарегистрированное в управлении юстиции Акмолинской области N 1247 от 5 августа 2002 года считать утратившим силу.
3. Решение вступает в силу после государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области.
Председатель сессии областного маслихата
Секретарь областного маслихата
Приложение
к решению областного маслихата

Ақмола облысында орманды пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2004 жылғы 01 маусымдағы N 3С-5-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2004 жылғы 07 шілдеде N 2669 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 6 ақпандағы № 4С-12-14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 06.02.2009 № 4С-12-14 шешімімен.
Салық кодексінің 473 бабының 1 тармағына, 470 бабының 1 тармағының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының  Орман кодексінің 14-бабының 3 тармақшасына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облысында орманды пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары бекітілсін (қоса беріледі).
2. Ақмола облысының Әділет басқармасында 2002 жылғы 5 тамызда N 1247 тіркелген, облыстық мәслихаттың 2002 жылғы 19 шілдедегі
N С-18-12 "Ақмола облысында орманды пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" шешімі күшін жоғалтты деп есептелсін.
3. Шешім Ақмола облысының Әділет Департаментінде тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихаттың хатшысы
Облыстық мәслихаттың