О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жамбылской области N 76 от 13 июня 2003 года "Об утверждении Правил предоставления льгот по санаторно-курортному лечению и проезду на курорт Саки в санаторий имени Н.Н. Бурденко для спинальных больных Жамбылской области", зарегистрированное за N 1013
Постановление Акимата Жамбылской области от 29 июня 2004 года N 167. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 июля 2004 года за N 1412. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 22 октября 2015 года № 248
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 22.10.2015 № 248 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В целях дальнейшей реализации Закона Республики Казахстан "О социальной защищенности инвалидов в Республике Казахстан", "Программы реабилитации инвалидов на 2002-2005 годы", утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан N 1758 от 29 декабря 2001 года, на основании статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и в целях обеспечения исполнения областного бюджета акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области N 76 от 13 июня 2003 года "Об утверждении Правил предоставления льгот по санаторно-курортному лечению и проезду на курорт Саки в санаторий имени Н.Н. Бурденко для спинальных больных Жамбылской области" (зарегистрированного в управлении юстиции Жамбылской области 9 июля 2003 года N 1013 и опубликованного в N 85 (15252) областной газеты "Аk жол" от 19 июля 2003 года, N 84 (15251) областной газеты "Знамя труда" от 17 июля 2003 года) следующие изменения и дополнения:
1) в названиях вышеуказанного постановления и Правил, утвержденных данным постановлением, а также в пункте 1 постановления и пункте 1 Правил слова "на курорт Саки в санаторий имени Н.Н. Бурденко" заменить словами "в санаторно-курортные учреждения Республики Казахстан или стран СНГ";
2) в преамбуле Правил цифры "2585100332" исключить;
3) в пункте 1 Правил слова "далее санаторий" заменить словами "далее санатории";
4) в пунктах 2, 6 Правил слово "санаторий" заменить словом "санатории";
5) в пункте 3 Правил слова "определяет сопровождающее лицо для отправки инвалидов в санаторий" исключить;

Жамбыл облысы әкімиятының N 1013 тіркелген 2003 жылғы 13 маусымдағы "Жамбыл облысындағы омыртқа жұлыны ауыратын науқастардың Саки курортындағы Н.Н. Бурденко атындағы шипажайда емделуі және жол ақысына жеңілдік берудің Ережесін бекіту туралы"N 76 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімиятының 2004 жылғы 29 маусымдағы № 167 қаулысы. Жамбыл облыстық әділет департаментінде 2004 жылғы 22 шілдеде № 1412 тіркелді. Күші жойылды – Жамбыл облысы әкімдігінің 22 қазандағы 2015 жылғы № 248 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Жамбыл облысы әкімдігінің 22.10.2015 № 248 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы мүгедектердің әлеуметтік қорғалуы туралы" Заңын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 29 желтоқсандағы № 1758 қаулысымен бекітілген "Мүгедектерді оңалтудың 2002-2005 жылдарға арналған бағдарламасын" одан әрі жүзеге асыру мақсатында, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 27 бабы негізінде және облыстық бюджеттің орындалуын қамтамасыз ету мақсатында облыс әкімияты ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкімиятының 2003 жылғы 13 маусымдағы "Жамбыл облысындағы омыртқа жұлыны ауыратын науқастардың Саки курортындағы Н.Н. Бурденко атындағы шипажайда емделуі және жол ақысына жеңілдік берудің Ережесін бекіту туралы" № 76 қаулысына (2003 жылдың 9 шілдесінде Жамбыл облысының әділет басқармасында № 1013 тіркелген және облыстық "Ақ жол" газетінің 2003 жылғы 19 шілдедегі № 85 (15252), облыстық "Знамя труда" газетінің 2003 жылғы 17 шілдедегі № 84 (15251) жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) жоғарыда көрсетілген қаулының және осы қаулымен бекітілген Ереженің атауларындағы, сондай-ақ қаулының 1 тармағы мен Ереженің 1 тармағындағы "Саки курортындағы Н.Н. Бурденко атындағы шипажайда" сөздері "Қазақстан Республикасының немесе ТМД елдерінің шипажайлық-курорттық мекемелерінде" сөздерімен ауыстырылсын;
2) Ереженің кіріспе бөліміндегі "2585100332" сандары алынып тасталсын;
3) Ереженің 1 тармағындағы "ары қарай шипажай" сөздері "ары қарай шипажайлар" сөздерімен ауыстырылсын;
4) Ереженің 2, 6 тармақтарындағы "шипажайға" сөзі "шипажайларға" сөзімен ауыстырылсын;
5) Ереженің 3 тармағындағы "және мүгедектерді емдеу - сауықтыру орнына ілестіріп апаратын тұлғаны анықтайды" сөздері алынып тасталсын;

6) в пункте 4 слово "санаторий" заменить словом "санаториях".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Акима области Байбекова М.Н.
Аким области Б. Жексембин

6) Ереженің 4 тармағындағы "шипажайға" сөзі "шипажайларда" сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс Әкімінің орынбасары М.Н. Байбековке жүктелсін.
Облыс Әкімі Б. Жексембин