Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в учебных заведениях начального и среднего профессионального образования на 2004-2005 учебный год
Постановление Акимата Мангистауской области от 29 апреля 2004 года N 109. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 28 мая 2004 года за N 1697. Утратило силу письмом Мангистауского областного акимата от 11 июля 2012 года № 01-30-1018
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Мангистауского областного акимата от 11 июля 2012 года № 01-30-1018
В соответствии с Законами Республики Казахстан " О местном государственном управлении в Республике Казахстан", " Об образовании ", постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2000 года N 721 "О мерах по дальнейшему развитию начального и среднего профессионального образования в Республике Казахстан", и постановлением акимата области N 281 от 18 декабря 2003 года "Об утверждении паспортов бюджетных программ администратора программ - Областное управление образования на 2004 год", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов в учебных заведениях начального и среднего профессионального образования на 2004-2005 учебный год согласно приложению.
2. Областному финансовому управлению (Нургалиева Х.Х.) обеспечить финансирование областного управления образования- администратора программ в пределах плана финансирования, предусмотренного на подготовку кадров.
3. Областному управлению образования (Жумашев К.Б.) обеспечить размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в учебных заведениях начального и среднего профессионального образования на 2004-2005 учебный год в соответствии с действующим законодательством о государственных закупках.
4. Акимам города Жанаозен (Бабаханов Ж.Б.), Бейнеуского (Азирханов Б.А) и Мангистауского (Сейлханов К.) районов обеспечить финансирование профессиональных учебных заведений в пределах государственного образовательного заказа.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Макежанова С.А.
Аким области
Приложение
Утверждено
постановлением акимата
Мангистауской области
от 29 апреля 2004 г. N 109 <*>
Cноска: пунк 9 в новой редакции - постановлением Мангистауского областного акимата от 27 августа 2004 г. N 186 , в приложение внесены изменения - постановлением Мангистауского областного акимата от 27 апреля 2005 г. N 144.
Государственный заказ на подготовку специалистов в учебных
заведениях начального и среднего профессионального

Бастауыш және орта кәсіптік білім беру оқу орындарында мамандарды даярлаудың 2004-2005 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімиятының 2004 жылғы 29 сәуірдегі N 109 қаулысы. Маңғыстау облыстық Әділет Департаментінде 2004 жылғы 28 мамырда N 1697 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 11 шілдедегі № 01-30-1018 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012.07.11  № 01-30-1018 хатымен.
" Білім туралы", "Қазақстан Республикасындағы  жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарына,  "Қазақстан Республикасында орта кәсіптік білім беруді одан әрі дамыту жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің  2000 жылғы 15 мамырдағы N 721  қаулысына және облыс әкімиятының "Бағдарламалар әкімшісі - облыстық білім басқармасының 2004 жылғы бюджеттік бағдарламаларының паспорттарын бекіту туралы" 2003 жылғы 18 желтоқсандағы N 281 қаулысына сәйкес облыс әкімияты  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Бастауыш және орта кәсіптік білім беру оқу орындарында мамандарды даярлаудың 2004-2005 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Облыстық қаржы басқармасы (Х.Х.Нұрғалиева) кадрлар даярлауға көзделген қаржыландыру жоспары шегінде бағдарламаның әкімшісі - облыстық білім басқармасын қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Облыстық білім басқармасы (З.К.Жұмашев) "Мемлекеттік сатып алу туралы" қолданыстағы Заңға сәйкес бастауыш және орта кәсіптік білім беру оқу орындарында мамандарды даярлаудың 2004-2005 оқу жылына арналған мемлекеттік тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Жаңаөзен қаласының (Ж.Б.Бабаханов), Бейнеу ауданының (Б.А.Әзирханов) және Маңғыстау ауданының (Қ.Сейілханов) әкімдері мемлекеттік білім беру тапсырысы шегінде кәсіптік оқу орындарын қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары  С.А.Макежановқа жүктелсін.
Облыс әкімі
Қосымша
Бекітілді
Маңғыстау әкімиятының
29 сәуірде 2004ж. N 109
"Бастауыш және орта кәсіптік білім
беру оқу орындарында мамандарды даярлаудың
2004-2005 оқу жылына арналған мемлекеттік
білім беру тапсырысын бекіту туралы"
Қосымшада 9-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы әкімиятының 2004 жылғы 27 тамыздағы  N 186 ; 2005 жылғы 27 сәуірдегі  N 144   қаулыларымен

образования Мангистауской области на 2004-2005 учебный год
N
Код и название профессий и специальностей
Количество учащихся
Базовое образование
Язык обучения
Срок обучения
1. Профессиональная школа N 3 г. Жанаозен
2010011 Оператор по добыче нефти и газа
25
9 классов
казахский
2г.10 м.
3924001 Оператор нефтепереработки
25
9 классов
казахский
2 г. 10 м.
2001001 Бурильщик эксплуатационного и разведочного бурения  скважин на нефть
25
9 классов
казахский
2 г.10 м
2504001 Слесарь по  контрольно - измерительным приборам и автоматике
25
9 классов
казахский
2 г.10 м.
2916001 Газоэлектросварщик
25
9 классов
казахский
2 г.10 м.
4305001 Мастер отделочных строительных работ
25
9 классов
казахский
2 г.10м.
4311011 Машинист автомобильного крана
25
9 класс
казахский
2 г. 10 м.
Итого:
175
2. Профессиональная школа N 5 п. Шетпе
4401031 Тракторист - машинист сельскохозяйственного производства
25
9 классов
казахский
2г.10м
2916021 Газоэлектросварщик
4315011 Газоэлектросварщик
25
25
9 класс
11 класс
казахский
казахский
2г.10м
10 м.
2010011 Оператор по добыче нефти и газа
50
11 классов
казахский
10 м.
3001021 Водитель автомобиля
25
11 класс
казахский
10 м.
Итого:
150
3. Профессиональный лицей N 6 г. Актау
0821001 Специалист предприятий питания
25
25
9 класс
9 класс
казахский
русский
2 г.10м.
2 г.10м.
0807001 Слесарь- электрик по ремонту электрооборудования
25
9 класс
казахский
2 г.10 м
2504001 Слесарь по контрольно -измерительным приборам и автоматике
25
9 класс
русский
2 г. 10 м
3807001 Электромонтер
линейных сооружений, электросвязи и проводного вещания
25
25
9 класс
9 класс
Русский
казахский
2 г.10 м
2 г. 10 м
4120001 Портной - универсал
25
9 класс
русский
2 г. 10 м
Итого:
175
4. Бейнеуская профессионально-техническая школа
2504001 Слесарь по контрольно -измерительным приборам и автоматике
25
9 класс
казахский
2 г. 10 м.
3001001 Автомеханик
25
9 класс
казахский
2 г. 10 м.
4234002 Технология и организация производства продукции предприятий питания
25
9 класс
казахский
2 г. 10 м.
2001001 Бурильщик эксплуатационного и разведочного бурения скважин на нефть и газ
25
9 класс
казахский
2 г. 10 м.
Итого:
100
Профессиональная школа N 018 при ГМ 172
210
русский
казахский
10 мес.
По учебным заведениям начального профессионального образования
810
6. Мангистауский энергетический колледж
2201002 Теплоэнергетические установки тепловых электрических станций
25
9 класс
русский
3 г.6м
2509002 Техническое обслуживание и ремонт  оборудования предприятий машиностроения
25
25
9 класс
11 класс
казахский
казахский
3г.6м
2 г.6 м.
3914002 Химическая технология неорганических веществ
25
9 класс
русский
2г.6м.
3604002 Автоматическое управление электрическими системами
25
9 класс
казахский
3г.6м
2103002 Электрооборудование станций и подстанций
25
9 класс
казахский
3г.6м
Итого:

2004-2005 оқу жылына Маңғыстау облысының бастауыш  және орта
кәсiптiк бiлiм беретiн оқу орындарында мамандар даярлауға
мемлекеттiк тапсырыс
Кәсіптер мен мамандықтардың коды мен аты
Оқушылар саны
Базалық бiлiмi
Оқыту тiлi
Оқу мерзiмi
1.
Жаңаөзен қаласы  N 3 кәсіпт ік мектебі
2010011 Мұнай және газ өндіру операторы
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
3924001 Мұнай өңдеу операторы
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
2001001 Мұнай барлау және пайдалану ұңғымаларын бұрғылаушысы
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
2504001 Бақылау - өлшеу аспаптары және автоматика слесары
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
2916001 Электрмен және газбен дәнекерлеуші
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
4305001 Әрлеу  құрылыс жұмыстары шебері
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
4311011 Автомобиль краны машинисі
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
Жиыны:
175
2. Шетпе поселкесі N 3 кәсіптік мектебі
4401031 Ауыл шаруашылығы өндiрiсiнiң тракторист-машинисi
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
2916021 Газоэлектрмен пiсiрушi
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
4315011 Газоэлектрмен пiсiрушi
25
11 сынып
қазақша
10 а.
2010011 Мұнай және газ өндiру операторы
50
11 сынып
қазақша
10 а.
3001021 Автомобиль жүргiзушiсі
25
11 сынып
қазақша
10 а.
Жиыны:
150
3. Ақтау қаласы N 6 лицейі
0821001 Тамақтандыру кәсiпорындарының мамандары
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
2ж.10а.
2ж.10а.
0807001 Электр жабдықтарын жөндеу электрик - слесары
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
2504001 Бақылау - өлшеу аспаптары және автоматика слесары
25
9 сынып
орысша
2ж.10а.
3807001 Желілік имараттар электр байланыс пен өткiзгiштi тарату электромонтері
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
2ж.10а.
2ж.10а.
4120001 Әмбебап тігінші
25
9 сынып
орысша
2ж.10а.
Жиыны:
175
4. Бейнеу кәсiпті к техникалық мектебi
2504001 Бақылау - өлшеу аспаптары және автоматика слесары
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
3001001   Автомеханик
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
4234002 Тамақтандыру кәсіпорындары тағамдарын өндіру технологиясы және оны ұйымдастыру
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
2001001   Мұнай мен газды барлау және пайдалану ұңғымаларын бұрғылаушысы
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
Жиыны:
100
5.
ГМ 172 жанындағы  N 018 кәсiптік  мектебi
210
қазақша
орысша
10а.
Бастауыш кәсi птiк б i лiм берет i н оқу орындары бойынша
810
6.
Маңғыстау энергетикалық колледжi
2201002 Жылу электр станциялары жылу энергетикалық қондырғылары
25
9 сынып
орысша
3ж.6а.
2509002 Машина жасау өнеркәсiбi жабдықтарына техникалық  қызмет көрсету
25
25
9 сынып
11 сынып
қазақша
қазақша
3ж. 6а.
2ж. 6а
3914002 Органикалық емес заттардың  химиялық технологиясы
25
9 сынып
орысша
2ж. 6а
3604002 Электр  жүйелерiн автоматты басқару
25
9 сынып
қазақша
3ж. 6а.
2103002 Электр станциялары мен кiшiгiрiм станцияларының электр жабдықтары
25
9 сынып
қазақша
3ж. 6а.
Жиын ы :

150
7. Мангистауский политехнический колледж
3914002 Химическая технология неорганических веществ
25
9 классов
русский
3 г.10 м
2004002 Бурение нефтяных и газовых скважин
25
9 классов
казахский
3 г.10 м
2919002 Технология сварочного производства
25
9 классов
русский
3 г.6 м.
3002002 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта
25
11 классов
казахский
2 г.10 м
4303002 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
25
9 классов
казахский
3 г.6м.
3704002 Автоматизированные системы обработки информации и управления (по отраслям)
25
11 класс
русский
3 г.10м.
2002002 Эксплуатация нефтяных и газовых месторождений
25
9 класс
казахский
3 г.10 м
Итого:
175
8. Филиал Мангистауского политехнического колледжа в п. Баутино
2919002 Сварочное производство
25
9 классов
казахский
3 г.6м.
3002002 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация  автомобильного транспорта
25
9 классов
казахский
3 г.6м.
4303002 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
25
9 классов
казахский
3 г.6м.
2002002 Эксплуатация нефтяных и газовых месторождений
25
9 классов
казахский
3 г.6м.
Итого:

150
7. Маңғыстау политехникалық колледжi
3914002 Органикалық емес заттардың  химиялық технологиясы
25
9 сынып
орысша
3ж.10а.
2004002 Мұнай және газ ұңғымаларын бұрғылау
25
9 сынып
қазақша
3ж.10а.
2919002 Пiсiру өндірiсiнiң технологиясы
25
9 сынып
орысша
3ж. 6а.
3002002 Автокөлiкке  техникалық көрсету. пайдалану және жөндеу
25
11 сынып
қазақша
2ж.10а.
4303002 ғимараттар мен имараттар салу және пайдалану
25
9 сынып
қазақша
3ж.6а.
3704002 Ақпараттық өңдеу мен басқарудың (салалар бойынша) автоматтандырылған жүйелерi
25
11 сынып
орысша
3ж.10а.
2002002 Мұнай және газ кен орындарын пайдалану
25
9 сынып
қазақша
3ж.10а.
Жиыны:
175
8 .
Баутин поселкесіндегі Маңғыстау политехникалық
колледжiнiң   филиалы
2919002 Пісіру өндiрiсi
25
9 сынып
қазақша
3ж. 6а.
3002002 Автокөлiкке техникалық қызмет көрсету, пайдалану және жөндеу
25
9сынып
қазақша
3ж. 6а.
4303002 Ғимараттар мен имараттарды салу және пайдалану
9 сынып
қазақша
3ж.6а.
2002002 Мұнай және газ кен орындарын пайдалану
25
9 сынып
қазақша
3ж. 6а.
Жиыны:

100
9. Мангистауский колледж искусств
0604002 Инструментальное исполнительство
30
10
9, 11 класс
казахский
русский
3 г.10 м
3 г.10м
0606002 Пение
4
1
9, 11 класс
казахский
русский
3 г.10м
3 г.10м
0607002 Хоровое дирижирование
3
2
9, 11 класс
казахский
русский
3 г.10 м
3 г.10м
0615002  Живопись
10
5
9, 11 класс
казахский
русский
3 г.10м
3 г.10м
Итого:
65
10. Жанаозенский колледж нефти и газа
2002002 Эксплуатация
нефтяных и газовых месторождений
50
25
9 класс
11 класс
казахский
казахский
3 г.10м
2г10м
1814002 Геология и разведка нефтяных и газовых месторождений
25
25
9 класс
11 класс
казахский
3 г.10м
2г. 10м
3925002 Технология и переработка нефти и газа
25
9класс
казахский
3г. 10м
Итого:
150
11. Мангистауский областной медицинский колледж
0401002 Лечебное дело
25
11 класс
казахский
2 г.10 м
0402002 Акушерское дело
25
11 класс
казахский
2 г.10 м
0407002 Сестринское дело
25
11 класс
казахский
2 г.10 м
0408002 Лабораторная диагностик
25
11 класс
русский
2 г.10 м
Итого:
100
12. Мангистауский гуманитарный колледж
0310002 Физическая культура
25
9 класс
русский
3 г.10 м
0314002 Преподавание в начальных классах: специализация 0314012-05 Преподавание в малокомплектной школе
25
11 класс
казахский
2 г.10 м
06160012 Иностранный язык
25
25
9 класс
9 класс
Русский
казахский
3 г.10 м
3 г.10 м
Заочное обучение:
0601012 Библиотечное дело
25
11 класс
казахский
3 г.10 м
Итого:

100
9.
Маңғыстау өнер колледжi
0604002 Аспаптық орындаушылық өнер
30
10
9 сынып
11 сынып
қазақша
орысша
3ж.10а.
3ж.10а.
0606002 Ән салу
4
1
9 сынып
11 сынып
қазақша
орысша
3ж.10а.
3ж.10а.
0607002 Хорда дирижерлiк ету
3
2
9 сынып
11 сынып
қазақша
орысша
3ж.10а.
3ж.10а.
0615002 Кескiндеме (живопись)
10
5
9 сынып
11 сынып
қазақша
орысша
3ж.10а.
2ж.10а.
Жиыны:
65
10 Жаңаөз е н мұнай және газ колледжi
2002002 Мұнай және газ кен орындарын пайдалану
50
25
9 сынып
11 сынып
қазақша
қазақша
3ж.10а.
2ж.10а.
1814002 Мұнай және газ кен орындарының геологиясы және барлау
25
25
9 сынып
11 сынып
қазақша
қазақша
3ж.10а.
2ж.10а.
3925002 Мұнай және газ өңдеу технологиясы
25
9 сынып
қазақша
3ж.10а.
Жиыны:
150
11 Маңғыстау облыстық медицина колледжi
0401002 Емдеу ісі
25
11 сынып
қазақша
2ж.10а.
0402002 Акушерлiк ісі
25
11 сынып
қазақша
2ж.10а.
0407002 Медбике iсi
25
11 сынып
қазақша
2ж.10а.
0408002 Зертханалық диагностика
25
11 сынып
қазақша
2ж.10а.
Жиыны:
100
12 Маңғыстау гуманитарлық колледжi
0310002 Дене тәрбиесі
25
9 сынып
орысша
3ж.10а.
0314002 Бастауыш сыныптарда оқыту: 0314012-05 мамандану "Шағын комплектiлi мектепте оқыту"
25
11 сынып
қазақша
2ж.10а.
06160012 Шетел тiлi
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3ж.10а.
3ж.10а.
0601012 Кiтапхана ісі
25
11 сынып
қазақша
3ж.10а.
Жиыны: