О некоторых вопросах изменения границ сельских округов Баянаульского района
Решение Павлодарского областного маслихата от 10 февраля 2004 года N 13/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 марта 2004 года за N 2331
В соответствии со статьей 11  Закона  Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании совместного решения маслихата и акимата Баянаульского района от 13 января 2004 года N 31, областной маслихат и акимат области РЕШИЛИ :
1. Изменить границы Шоптыкольского, Аксанского и Бирликского сельских округов Баянаульского района в связи с передачей части земель Аксанского и Бирликского сельских округов и массива государственного земельного запаса "Майкаинский" в состав Шоптыкольского сельского округа согласно разработанному проекту и экспликации земель (приложения 1 и 2).

Баянауыл ауданының ауылдық округтерiнiң шекараларын өзгертудiң кейбiр мәселелерi туралы
Павлодар облысы мәслихатының 2004 жылғы 10 ақпандағы N 13/3 шешімі. Павлодар облысының әділет департаментінде 2004 жылғы 11 наурызда N 2331 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11 бабына сәйкес және Баянауыл ауданы мәслихаты мен әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 13 қаңтардағы N 31 бiрлескен шешiмi негiзiнде, облыстық мәслихат және облыс әкiмдiгi ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. Ақсан мен Бiрлiк ауылдық округтерiнiң жер қоры бөлiгiнiң және "Майқайың" мемлекеттiк жер қоры массивiнiң Шөптiкөл ауылдық округiнiң құрамына берiлуiне байланысты Ақсан, Бiрлiк және Шөптiкөл ауылдық округтерiнiң шекарасы әзiрленген жобаға және жер экспликациясына өзгерiлсiн (1 және 2 қосымша).

2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экологии и охраны окружающей среды.
Председатель сессии                        В. Руди
Секретарь
областного маслихата                       Р. Гафуров
Аким области                               К. Нурпеисов
Приложение 1
к решению Павлодарского
областного маслихата
от 10 февраля 2004 года N 13/3
"О некоторых вопросах изменения
границ сельских округов
Баянаульского района"
ЭКСПЛИКАЦИЯ
формирования землепользований
га
N п/п Наименование хозяйств, от которых изымается и которым передаются земельные участки Всего земель в границах плана Итого с/х угодий В том числе
пашня
1 2 3 4 5
1.
Аксанский сельский округ
Было до изменения границ

2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экология және қоршаған орта қорғау жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
Сессия төрағасы В. Руди
Облыс әкiмi К. Нұрпейiсов
Облыстық мәслихаттың
хатшысы Р. Гафуров
Облыстық мәслихаттың 2004 жылғы
10 ақпандағы "Баянауыл ауданының
ауылдық округтерiнiң шекараларын
өзгертудiң кейбiр мәселелерi туралы"
N 13/3 шешiмiне 1- қосымша
Жер пайдалануды жасақтау
ЭКСПЛИКАЦИЯСЫ
га
Р/с Жер учаскелерi алынатын және берiлетiн шаруашылықтардың атаулары Жоспар шекарасындағы барлық жерлер Ауыл шаруашылығы жерлерiнiң барлығы Соның iшiнде
егiстiк тыңайған
1 2 3 4 5 6
1.
Ақсан ауылдық  округi
Шекаралары өзгерткенге дейiн   болғаны
Шөптiкөл ауылдық округiне алынатыны