Об утверждении условий договора по кредитованию за счет средств местных бюджетов.
Постановление акимата Павлодарской области от 26 марта 2004 года N 90/4. Зарегистрировано департаментом юстиции Павлодарской области 16 апреля 2004 года за N 2392. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 27 марта 2014 года N 76/3
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 27.03.2014 N 76/3.
В соответствии с  Правилами  финансовых процедур по исполнению бюджета и ведению форм отчетности (периодической и годовой) для государственных учреждений, содержащихся за счет государственного бюджета, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2002 года N 832, в целях определения условий кредитования за счет средств местных бюджетов акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить условия договора по кредитованию за счет средств местных бюджетов согласно приложению.
2. Администраторам бюджетных программ кредитования за счет средств местных бюджетов, департаментам государственных закупок; финансов области руководствоваться в работе указанными условиями.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бочина В.З.
Аким области К.Нурпеисов
Приложение
к постановлению акимата области
"Об утверждении условий договора
по кредитованию за счет средств
местных бюджетов"
от 26 марта 2004 года N 90/4
Условия договора по кредитованию
за счет средств местных бюджетов
N п/п Наим е нование статей Наименование бюджетных программ (далее Програм ма)
13.9.272.006
"Кредитование
для поддержки и ра з вития отраслей экон о мики"
13.9.272.005
"Кредитование для развития м алого предпринима тельства на мес т ном уровне"
10.1.257.009
"Кредитование сельхозтоваро производит е лей"
1 2 3 4 5
1
Цель
Программы
Обеспечение реализации инвестиционных проектов в отраслях экономики области
Финансово-кредитная поддержка субъектов малого предпринимательства, ориентированных на развитие производств экспортоориентированной и импортозамещающей продукции, сферы услуг
Обеспечение реализации инвестиционных проектов в агропромышленном секторе экономики
2
Источник кредитования
Местные бюджеты
Местные бюджеты
Местные бюджеты
3
Администратор Программы
Департамент экономики области, управления экономики городов и районов
Департамент экономики области, управления экономики городов и районов
Департамент сельского хозяйства области, управления сельского хозяйства
городов и районов
4
Отбор и утверждение инвестиционных проектов
По приоритетности, определяемой соответствующей областной городской, районной) комиссией
По приоритетности, определяемой соответствующей областной (городской, районной) комиссией
По приоритетности, определяемой соответствующей областной (городской, районной) комиссией
5
Заемщик
Банки второго уровня или организации, имеющие лицензию Национального банка Республики Казахстан на осуществление отдельных видов банковских операций, определенные кредиторами в соответствии с пунктом  90 Правил финансовых процедур по исполнению бюджета и ведению форм отчетности (периодической и годовой) для государственных учреждений, содержащихся за счет государственного бюджета, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2002 года N 832 (далее-Правила) и Законом Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"
Банки второго уровня или организации, имеющие лицензию Национального банка Республики Казахстан на осуществление отдельных видов банковских операций, определенные кредиторами в соответствии с пунктом  90 Правил финансовых процедур по исполнению бюджета и ведению форм отчетности (периодической и годовой) для государственных учреждений, содержащихся за счет государственного бюджета, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2002 года N 832 далее - Правила) и Законом Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"
Банки второго уровня или организации, имеющие лицензию Национального банка Республики Казахстан на осуществление отдельных видов банковских операций, определенные кредиторами в соответствии с пунктом  90 Правил финансовых процедур по исполнению бюджета и ведению форм отчетности (периодической и годовой) для государственных учреждений, содержащихся за счет государственного бюджета, утвержденных постановлением  Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2002 года N 832 (далее - Правила) и Законом Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"
6
Конечный
заемщик
Юридические и физические лица, основным видом деятельности которых является  соответствующая отрасль экономики
Юридические и физические лица  субъекты малого предпринимательства
Юридические и физические лица, основным  видом деятельности которых является  производство  и  переработка сельхозпродукции
7
Формы   бюджетного кредитования
Срочный кредит или кредитная линия
Срочный кредит или кредитная линия
Срочный кредит или кредитная линия
8
Валюта предоставляемых кредитов
В тенге
В тенге
В тенге
9
Срок и сумма бюджетного кредита на одного конечного заемщика по бюджетным программам областного бюджета

Жергiлiктi бюджеттер қаражаттары есебiнен кредит беру жөнiндегi келiсiмнiң шарттарын бекiту туралы
Павлодар облысы әкімиятының 2004 жылғы 26 наурыздағы N 90/4 қаулысы. Павлодар облысының әділет департаментінде 2004 жылғы 16 сәуірде N 2392 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 27 наурыздағы N 76/3 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 27.03.2014 N 76/3 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 25 шiлдедегi
N 832  қаулысымен бекiтiлген, мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталатын
мемлекеттiк мекемелер үшiн бюджеттiң атқарылуы және есептiлiк
нысандарын жүргiзу (мерзiмдiк және жылдық) жөнiндегi Ережеге сәйкес,
жергiлiктi бюджеттер қаражаттары есебiнен кредит беру шарттарын
анықтау мақсатында облыс әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Жергiлiктi бюджеттер есебiнен кредиттер беру жөнiндегi
келiсiм шарттары қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Жергiлiктi бюджеттер қаражаттары есебiнен кредит берiлетiн
бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiлерi, облыс мемлекеттiк сатып алу,
қаржы департаменттерi жұмыста аталған шарттарды басшылыққа алатын
болсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары
В. З. Бочинге жүктелсiн.
Облыс әкiмi Қ. Нұрпейiсов
Облыс әкiмдiгiнiң
2004 жылғы 26 наурыз
"Жергiлiктi бюджеттер қаражаттары
есебiнен кредит беру жөнiндегi
келiсiмнiң шарттарын бекiту туралы"
N 90/4 шешiмiне
қосымша
Жергiлiктi бюджеттер қаражаттары есебiнен кредит беру
жөнiндегi келiсiмнiң шарттары
N р/с Баптардың атауы Бюджеттiк бағдарламалардың атаулары
(бұдан ірi  Бағдарлама)
13.9.272.006
"Экономика салаларын қолдау мен дамыту үшiн кредит беру"
13.9.272.005
"Жергiлiктi деңгейде шағын кәсiпкерлiктi дамыту үшiн кредит беру"
10.1.257.009
"Ауылшаруашылық товарларын өндiрушiлерге кредит беру"
1 2 3 4 5
1
Бағдарламаның мақсаты
Облыс
экономикасы салаларында инвестициялық жобаларды iске асыруды қамтамасыз ету
Экспортқа бағдарланған және импорт алмастыратын өнiм өндiрiсiн, қызмет көрсету саласы өндiрiсiн  дамытуға бағытталған шағын
кәсiпкерлiк субъектiлерiн қаржы-кредиттiк қолдау
Экономиканың агроөнеркәсiп секторындағы инвестициялық жобаларды iске асыруды қамтамасыз ету
2
Кредит беру көзi
Жергiлiктi бюджеттер
Жергiлiктi бюджеттер
Жергiлiктi бюджеттер
3
Бағдарламаның әкiмшiсi
Облыс экономика департаментi, қалалар мен аудандардың экономика басқармалары
Облыс экономика департаментi, қалалар мен аудандардың экономика басқармалары
Облыс ауыл шаруашылығы департаментi, қалалар мен аудандардың ауыл шаруашылығы басқармалары
4
Инвестициялық жобаларды iрiктеу мен бекiту
Тиiстi облыстық (қалалық, аудандық) комиссиялар анықтайтын басымдықтар бойынша
Тиiстi облыстық (қалалық, аудандық) комиссиялар анықтайтын басымдықтар бойынша
Тиiстi облыстық (қалалық, аудандық) комиссиялар анықтайтын басымдықтар бойынша
5
Қарызгер
Екiншi деңгейдегi банктер немесе Қазақстан Республикасы ұлттық банкiнiң Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 25 шiлдедегi N 832 қаулысымен (бұдан әрi Ереже) және Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы "Мемлекеттiк сатып алулар туралы" Заңымен бекiтiлген мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер үшiн (мерзiмдi және жылдық) бюджеттiң атқарушы және есептiлiк нысандарын жүргiзу жөнiндегi қаржы 90 тармағына сәйкес кредит берушiлер  белгiлеген банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыруға лицензиясы бар, рәсiмдерi ережесi
Екiншi деңгейдегi банктер немесе Қазақстан Республикасы ұлттық банкiнiң Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 25 шiлдедегi N 832 қаулысымен (бұдан әрi
Ереже) және Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы "Мемлекеттiк сатып алулар туралы" Заңымен бекiтiлген мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер үшiн (мерзiмдi және жылдық) бюджеттiң атқарушы және есептiлiк нысандарын жүргiзу жөнiндегi қаржы 90 тармағына сәйкес кредит берушiлер  белгiлеген банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыруға лицензиясы бар, рәсiмдерi ережесi
Екiншi деңгейдегi банктер немесе Қазақстан Республикасы ұлттық банкiнiң Қазақстан Республикасы үкiметiнiң 2002 жылғы 25 шiлдедегi N 832 қаулысымен (бұдан әрi  Ереже) және Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы "Мемлекеттiк сатып алулар туралы" Заңымен бекiтiлген мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер үшiн (мерзiмдi және жылдық) бюджеттiң атқарушы және есептiлiк нысандарын жүргiзу жөнiндегi қаржы 90 тармағына сәйкес кредит берушiлер белгiлеген банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыруға лицензиясы бар, рәсiмдерi ережесi
6
Соңғы қарызгер
Қызметiнiң негiзгi түрi экономиканың сәйкесетiн саласы болып табылатын заңды және жеке тұлғалар
Шағын кәсiпкерлiк субъектiлерi  заңды және жеке тұлғалар
Қызметiнiң негiзгi түрi ауылшаруашылық өнiм өндiру мен қайта өңдеу негiзгi қызметi болып табылатын заңды және жеке тұлғалар
7
Бюджеттiк кредит беру түрлерi
Мерзiмдi кредит немесе кредиттiк желi
Мерзiмдi кредит немесе кредиттiк желi
Мерзiмдi кредит немесе кредиттiк желi
8
Берiлетiн кредиттердiң валютасы
Теңгемен
Теңгемен
Теңгемен
9
Облыстық бюджеттiң бюджеттiк бағдарламалары бойынша соңғы қарызгерге келетiн бюджеттiк кредиттiң мерзiмi мен сомасы

Краткосрочный кредит (до 1 года)  до 100 млн. тенге;
среднесрочный кредит (свыше 1 года, но не более 3 лет)  до 200 млн. тенге;
долгосрочный кредит (свыше 3 лет)  до 300 млн. тенге
Краткосрочный кредит (до 1 года)  до 30 млн. тенге;
среднесрочный кредит (свыше 1 года, но не более 3 лет)  до 50 млн. тенге;
долгосрочный кредит (свыше 3 лет)  до 100 млн. тенге
Краткосрочный кредит (до 1 года)  до 10 млн. тенге;
среднесрочный кредит (свыше 1 года, но не более 3 лет)  до 30 млн. тенге;
долгосрочный кредит (свыше 3 лет)  до 50 млн. тенге
10
Срок и сумма бюджетного кредитования на  одного  конечного заемщика по бюджетным программам городов и районов
Краткосрочный кредит (до 1 года)  до 10 млн. тенге;
среднесрочный кредит (свыше 1 года, но не более 3
лет)  до 30 млн. тенге;
долгосрочный кредит (свыше 3 лет)  до 50 млн. тенге
Краткосрочный кредит (до 1 года)  до 3 млн. тенге;
среднесрочный кредит (свыше 1 года, но не более 3
лет)  до 5 млн. тенге;
долгосрочный кредит (свыше 3 лет)  до 10 млн. тенге
Краткосрочный кредит (до 1 года)  до 3 млн. тенге;
среднесрочный кредит (свыше 1 года, но не более
3 лет)  до 5 млн. тенге;
долгосрочный кредит (свыше 3 лет)  до 10 млн. тенге
11
Обеспечение возвратности бюджетного кредита
Погашение основного долга и выплата начисленного вознаграждения осуществляется конечным заемщиком согласно графику погашения, установленного банком-заемщиком совместно с кредитором. В случае непогашения основного долга и/или невыплаты вознаграждения по бюджетному кредиту в срок на образовавшуюся задолженность начисляются штрафные проценты (в пределах 0,1 (ноль целых одна десятая) процента от суммы задолженности по бюджетному кредиту за каждый день просрочки). По своевременному возврату бюджетных  кредитов  банк-заемщик предоставляет соответствующее обеспечение
Погашение основного долга и выплата начисленного вознаграждения осуществляется конечным заемщиком согласно графику погашения, установленного банком-заемщиком совместно с кредитором. В случае непогашения основного долга и/или невыплаты вознаграждения по бюджетному кредиту в срок на образовавшуюся задолженность начисляются штрафные проценты (в пределах 0,1 (ноль целых одна десятая) процента от суммы задолженности по бюджетному кредиту за каждый день просрочки). По своевременному возврату бюджетных  кредитов  банк-заемщик предоставляет соответствующее обеспечение
Погашение основного долга и выплата начисленного вознаграждения осуществляется конечным заемщиком согласно графику погашения, установленного банком-заемщиком совместно с кредитором. В случае непогашения основного долга и/или невыплаты вознаграждения по бюджетному кредиту в срок на образовавшуюся задолженность начисляются  штрафные проценты (в пределах 0,1 (ноль целых одна десятая) процента от суммы задолженности по бюджетному кредиту за каждый день просрочки). По своевременному  возврату  бюджетных кредитов банк-заемщик предоставляет соответствующее обеспечение
12
Обеспечение целевого использования бюджетного кредита
Кредитор наделяется правом взимания с заемщика штрафа за неправомерно использованные суммы бюджетных средств (в пределах 25 (двадцати  пяти)   процентов от  суммы нецелевого использования кредитных средств) в порядке, определяемом Министерством финансов Республики Казахстан (п. 182 Правил)
Кредитор наделяется правом взимания с заемщика штрафа за неправомерно использованные суммы бюджетных средств (в пределах 25 (двадцати  пяти)   процентов от суммы нецелевого использования кредитных средств) в порядке, определяемом Министерством финансов Республики Казахстан (п. 182 Правил)
Кредитор наделяется правом взимания с заемщика штрафа за неправомерно использованные суммы бюджетных средств (в пределах   25  (двадцати  пяти) процентов от суммы нецелевого использования кредитных средств) в порядке, определяемом Министерством финансов Республики Казахстан (п. 182 Правил)
13
Ответственность банка-заемщика
Устанавливается за исполнение порядка кредитования, возврат бюджетных средств и целевое использование бюджетного кредита
Устанавливается за исполнение порядка кредитования, возврат бюджетных средств и целевое использование бюджетного кредита
Устанавливается  за  исполнение  порядка кредитования, возврат бюджетных средств и целевое использование бюджетного кредита
14
Наличие (отсутствие) льготного  периода для конечного заемщика
Подтверждается соответствующими расчетами банка-заемщика и кредитора. При этом продолжительность льготного периода не должна превышать 1/3 (одной трети) продолжительности срока кредита (п. 180-1 Правил)
Подтверждается соответствующими расчетами банка-заемщика и кредитора. При этом продолжительность льготного периода не должна превышать 1/3 (одной трети) продолжительности срока кредита (п. 180-1 Правил)
Подтверждается соответствующими расчетами банка-заемщика и кредитора. При этом продолжительность льготного периода не должна превышать 1/3 (одной трети) продолжительности срока кредита (п. 180-1 Правил)
15
Обеспечение кредита (вид залога)
Гарантии, поручительства, залог имущества и неимущественных прав и иные виды обеспечения в  соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан
Гарантии, поручительства, залог имущества и неимущественных прав и иные виды обеспечения в  соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан
Гарантии, поручительства, залог имущества и неимущественных прав и иные виды  обеспечения  в  соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан
16
Вознаграждение за пользование бюджетным кредитом
Банк-заемщик  бюджету  по фиксированной ставке, которая соответствует сложившейся в предыдущем квартале по результатам операций на организованном вторичном рынке ценных бумаг средневзвешенной ставке доходности по государственным среднесрочным неиндексируемым ценным бумагам, эмитированным Министерством  финансов Республики Казахстан в национальной валюте, на дату проведения конкурса (п. 164-1 Правил).
Конечный заемщик  размер ставки вознаграждения не может превышать 1,5-кратной ставки вознаграждения за пользование бюджетным кредитом (п. 164-5 Правил)
Банк-заемщик  бюджету  по фиксированной ставке, которая соответствует сложившейся в предыдущем квартале по результатам операций на организованном вторичном рынке ценных бумаг средневзвешенной ставке доходности по государственным среднесрочным неиндексируемым ценным  бумагам, эмитированным  Министерством финансов Республики Казахстан в национальной валюте, на дату проведения конкурса (п. 164-1 Правил).
Конечный заемщик  размер ставки вознаграждения не может превышать 1,5-кратной ставки вознаграждения за пользование бюджетным кредитом (п. 164-5 Правил)
Банк-заемщик  бюджету  по фиксированной ставке, которая соответствует сложившейся в предыдущем квартале по результатам операций на организованном вторичном рынке ценных бумаг средневзвешенной ставке доходности по государственным среднесрочным неиндексируемым ценным  бумагам, эмитированным      Министерством
финансов Республики Казахстан в национальной валюте, на дату проведения конкурса (п. 164-1 Правил).
Конечный заемщик  размер ставки вознаграждения не может превышать 1,5-кратной ставки вознаграждения за пользование бюджетным кредитом (п. 164-5 Правил)
17
Доход банка-заемщика
Кредитором предусматривается решение вопроса получения банком-заемщиком соответствующих доходов при бюджетном кредитовании в рамках установленной предельной ставки вознаграждения для конечного заемщика и ставки вознаграждения за пользование бюджетным кредитом
Кредитором предусматривается решение вопроса получения банком-заемщиком соответствующих доходов при бюджетном кредитовании в рамках установленной предельной ставки вознаграждения для конечного заемщика и ставки вознаграждения за пользование бюджетным кредитом
Кредитором предусматривается решение вопроса получения банком-заемщиком соответствующих доходов при бюджетном кредитовании в рамках установленной предельной ставки вознаграждения для конечного заемщика и ставки вознаграждения за пользование бюджетным кредитом
18
Прочие условия получения, использования, обслуживания бюджетного кредита
Определяются по соглашению сторон в рамках действующего законодательства Республики Казахстан
Определяются по соглашению сторон в рамках действующего законодательства Республики Казахстан
Определяются по соглашению сторон в рамках действующего законодательства Республики Казахстан

Қысқа мерзiмдi кредит (1 жылға дейiн) 100 млн. теңгеге дейiн;
Орташа мерзiмдi кредит (1 жылдан артық, бiрақ 3 жылдан аспайтын) 200 млн. теңгеге дейiн;
Ұзақ мерзiмдi кредит (3 жылдан артық)  300 млн. теңгеге дейiн
Қысқа мерзiмдi кредит (1 жылға дейiн) 30 млн. теңгеге дейiн;
Орташа мерзiмдi кредит (1 жылдан артық, бiрақ 3 жылдан аспайтын) 50 млн. теңгеге дейiн;
Ұзақ мерзiмдi кредит (3 жылдан артық)  100 млн. теңгеге дейiн
Қысқа мерзiмдi кредит (1 жылға дейiн) 10 млн. теңгеге дейiн;
Орташа мерзiмдi кредит (1 жылдан артық, бiрақ  3 жылдан аспайтын) 30 млн. теңгеге дейiн;
Ұзақ мерзiмдi кредит  кредит (3 жылдан артық)  50 млн. теңгеге дейiн
10
Қалалар мен аудандардың  бюджеттiң бюджеттiк бағдарламалары бойынша соңғы қарызгерге келетiн бюджеттiк кредиттiң мерзiмi мен сомасы
Қысқа мерзiмдi кредит (1 жылға дейiн) 10 млн. теңгеге дейiн;
Орташа мерзiмдi кредит (1 жылдан артық, бiрақ 3 жылдан аспайтын) 30 млн. теңгеге дейiн;
Ұзақ мерзiмдi кредит (3 жылдан артық)  50 млн. теңгеге дейiн
Қысқа мерзiмдi кредит (1 жылға дейiн) 3 млн. теңгеге дейiн;
Орташа мерзiмдi кредит (1 жылдан артық, бiрақ  3 жылдан аспайтын) 5 млн. теңгеге дейiн;
Ұзақ мерзiмдi кредит (3 жылдан артық)  10 млн. теңгеге дейiн
Қысқа мерзiмдi кредит (1 жылға дейiн) 3 млн. теңгеге дейiн;
Орташа мерзiмдi кредит (1 артық, бiрақ 3 жылдан аспайтын) 5 млн. теңгеге дейiн;
Ұзақ мерзiмдi кредит (3 жылдан артық)  10 млн. теңгеге дейiн
11
Бюджеттiк кредиттiң қайтарымдылығын қамтамасыз ету
Соңғы қарызгер негiзгi борышты және есептелген сыйақыны өтеудi қарызгер-банк кредит берушiмен бiрлесiп белгiлеген өтем кестесiне сәйкес жүзеге асырады. Негiзгi борыш және/немесе бюджеттiк кредит бойынша сыйлықақы өтелмеген жағдайда пайда болған борышқа мерзiмдi кешiктiрген әр күн үшiн бюджеттiк кредит бойынша борыш сомасынан (0,1 (нөл бүтiн оннан бiр) шегiнде айыппұл пайызы есептеледi). Бюджеттiк кредиттердi дер кезiнде қайтаруды қарызгер-банк тиiстi қамтамасыз етедi.
Соңғы қарызгер негiзгi борышты және есептелген сыйақыны өтеудi қарызгер-банк кредит берушiмен бiрлесiп белгiлеген өтем кестесiне сәйкес жүзеге асы-рады. Негiзгi борыш және/немесе бюджеттiк кредит бойынша сыйлықақы өтелмеген жағдайда пайда болған борышқа мерзiмдi кешiктiрген әр күн үшiн бюджеттiк кредит бойынша борыш сомасынан (0,1 (нөл бүтiн оннан бiр) шегiнде айыппұл пайызы есептеледi). Бюджеттiк кредиттердi дер кезiнде қайтаруды қарызгер-банк тиiстi қамтамасыз етедi.
Соңғы қарызгер негiзгi борышты және есептелген сыйақыны өтеудi қарызгер-банк кредит берушiмен бiрлесiп белгiлеген өтем кестесiне сәйкес жүзеге асырады. Негiзгi борыш және/немесе бюджеттiк кредит бойынша сыйлықақы өтелмеген жағдайда пайда болған борышқа мерзiмдi кешiктiрген әр күн үшiн бюджеттiк кредит бойынша борыш сомасынан (0,1 (нөл бүтiн оннан бiр) шегiнде айыппұл пайызы есептеледi). Бюджеттiк кредиттердi дер кезiнде қайтаруды қарызгер-банк тиiстi қамтамасыз етедi.
12
Бюджеттiк кредиттi мақсатты пайдалануды қамтамасыз ету
Кредит берушiге қарызгерден бюджет қаражатының заңсыз пайдаланған сомалары үшiн (мақсатсыз пайдаланған кредит қаражаты сомасының 25 (жиырма бес) пайызы шегiнде) Қазақстан Республикасының қаржы министрлiгi белгiлеген тәртiпте (Ережелердiң 182 - т.)  айыппұл алу құқығы берiледi
Кредит берушiге қарызгерден бюджет қаражатының заңсыз пайдаланған сомалары үшiн (мақсатсыз пайдаланған кредит қаражаты сомасының 25 (жиырма бес) пайызы шегiнде) Қазақстан Республикасының қаржы министрлiгi белгiлеген тәртiпте (Ережелердiң 182- т.)  айыппұл алу құқығы берiледi
Кредит берушiге қарызгерден бюджет қаражатының заңсыз пайдаланған сомалары үшiн (мақсатсыз пайдаланған кредит қаражаты сомасының 25 (жиырма бес) пайызы шегiнде) Қазақстан
Республикасының қаржы министрлiгi белгiлеген тәртiпте (Ережелердiң 182- т.)  айыппұл алу құқығы берiледi
13
Қарызгер-банктiң жауапкершiлiгi
Кредит беру тәртiбiнiң орындалуы, бюджет қаражатының қайтарылуы және бюджеттiк кредиттiң мақсатты пайдаланылуы үшiн белгiленедi
Кредит беру тәртiбiнiң орындалуы, бюджет қаражатының қайтарылуы және бюджеттiк кредиттiң мақсатты пайдаланылуы үшiн белгiленедi
Кредит беру тәртiбiнiң орындалуы, бюджет қаражатының қайтарылуы және бюджеттiк кредиттiң мақсатты пайдаланылуы үшiн белгiленедi
14
Соңғы қарызгер үшiн жеңiлдiктi мерзiмнiң болуы (болмауы)
Қарызгер-банктiң және кредит берушiнiң тиiстi есептерiмен расталады. Сонымен бiрге жеңiлдiктi уақыттың ұзақтығы кредит мерзiмi ұзақтығының 1/3-нен (үштен бiрiнен) аспауы керек (Ереженiң 180-1-т)
Қарызгер-банктiң және кредит берушiнiң тиiстi есептерiмен расталады. Сонымен бiрге жеңiлдiктi уақыттың ұзақтығы кредит мерзiмi ұзақтығының 1/3-нен (үштен бiрiнен) аспауы керек (Ереженiң 180-1-т)
Қарызгер-банктiң және кредит берушiнiң тиiстi есептерiмен расталады. Сонымен бiрге жеңiлдiктi уақыттың ұзақтығы кредит мерзiмi ұзақтығының 1/3-нен (үштен бiрiнен) аспауы керек (Ереженiң 180-1-т)
15
Кредиттi қамтамасыз ету (кепiлдiктiң түрi)
Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес кепiлдiктер, кепiлдiкке алу, мүлiктi кепiлдiкке салу, мүлiктiк емес құқықтар және қамтамасыз етудiң өзге де түрлерi
Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес кепiлдiктер, кепiлдiкке алу, мүлiктi кепiлдiкке салу, мүлiктiк емес құқықтар және қамтамасыз етудiң өзге де түрлерi
Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес кепiлдiктер, кепiлдiкке алу, мүлiктi кепiлдiкке салу, мүлiктiк емес құқықтар және қамтамасыз етудiң өзге де түрлерi
16
Бюджеттiк кредиттi пайдаланғаны үшiн сыйақы
Қарызгер-банк  алдыңғы тоқсандағы операциялардың нәтижесiнде бюджетке ұйымдастырылған бағалы қағаздардың қайталама  рыногындағы тiркелген мөлшерлеме бойынша мемлекеттiк орташа мерзiмi индекстелмейтiн мемлекеттiк бағалы қағаздар бойынша конкурс өткiзiлген датасындағы Қазақстан Республикасы қаржы министрлiгiнiң ұлттық валютадағы айналысқа шығарылған ақшаның өлшенген орташа пайдалылығы құны бойынша-(Ереженiң 164-1 т.)
Соңғы қарызгер- сыйақы мөлшерлемесiнiң көлемi бюджеттiк кредиттi пайдаланғаны үшiн төленетiн сыйақы мөлшерлемесiнiң 1,5 есесiнен аспауы керек (Ереженiң 164-5 т.)
Қарызгер-банк  алдыңғы тоқсандағы операциялардың нәтижесiнде бюджетке ұйымдастырылған бағалы қағаздардың қайталама  рыногындағы тiркелген мөлшерлеме бойынша мемлекеттiк орташа мерзiмi индекстелмейтiн мемлекеттiк бағалы қағаздар бойынша конкурс өткiзiлген датасындағы Қазақстан Республикасы қаржы министрлiгiнiң  ұлттық валютадағы айналысқа шығарылған ақшаның өлшенген орташа пайдалылығы құны бойынша -(Ереженiң 164-1 т.)
Соңғы қарызгер- сыйақы мөлшерлемесiнiң көлемi бюджеттiк кредиттi пайдаланғаны үшiн төленетiн сыйақы мөлшерлемесiнiң 1,5 есесiнен аспауы керек
(Ереженiң 164-5 т.)
қарызгер-банк  алдыңғы тоқсандағы операциялардың нәтижесiнде бюджетке ұйымдастырылған бағалы қағаздардың қайталама  рыногындағы тiркелген мөлшерлеме бойынша мемлекеттiк орташа мерзiмi индекстелмейтiн мемлекеттiк бағалы қағаздар бойынша конкурс өткiзiлген датасындағы Қазақстан Республикасы қаржы министрлiгiнiң  ұлттық валютадағы айналысқа шығарылған ақшаның өлшенген орташа пайдалылығы құны бойынша-(Ереженiң 164-1 т.)
Соңғы қарызгер- сыйақы мөлшерлемесiнiң көлемi бюджеттiк кредиттi пайдаланғаны үшiн төленетiн сыйақы мөлшерлемесiнiң 1,5 есесiнен аспауы керек (Ереженiң 164-5 т.)
17
Қарызгер-банктiң кiрiсi
Кредит берушi қарызгер-банктiң соңғы қарызгерге арналған сыйақының шектi мөлшерлемесi және бюджеттiк кредиттi пайдаланғаны үшiн сыйақы мөлшерлемесi шеңберiнде бюджеттiк кредит бергенде тиiстi пайда алу мәселесiн шешудi қарастырады
Кредит берушi қарызгер-банктiң соңғы қарызгерге арналған сыйақының шектi мөлшерлемесi және бюджеттiк кредиттi пайдаланғаны үшiн сыйақы мөлшерлемесi шеңберiнде бюджеттiк кредит бергенде тиiстi пайда алу мәселесiн шешудi қарастырады
Кредит берушi қарызгер-банктiң соңғы қарызгерге арналған сыйақының шектi мөлшерлемесi және бюджеттiк кредиттi пайдаланғаны үшiн сыйақы мөлшерлемесi шеңберiнде бюджеттiк кредит бергенде тиiстi пайда алу мәселесiн шешудi қарастырады
18
Бюджеттiк кредиттi өтеуге қызмет көрсетудiң өзге жағдайлары
Қазақстан Республикасының
қолданыстағы заңнамасы шеңберiнде  тараптардың келiсiмi бойынша анықталады
Қазақстан Республикасының
қолданыстағы заңнамасы шеңберiнде  тараптардың келiсiмi бойынша анықталады
Қазақстан Республикасының
қолданыстағы заңнамасы шеңберiнде  тараптардың келiсiмi бойынша анықталады