Об областном бюджете на 2005 год
Решение Павлодарского областного Маслихата от 24 декабря 2004 года N 72/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 декабря 2004 года за N 2832. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
В соответствии с подпунктом 10 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", областной маслихат РЕШИЛ:
1.Утвердить областной бюджет на 2005 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
доходы - 23297068 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям  - 10247272 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 34097 тысяч тенге;
поступлениям официальных трансфертов - 13015699 тысяч тенге          2) затраты - 22490751 тысяча тенге;
3) операционное сальдо - 806317 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - 1816111 тысяч тенге, в том числе:бюджетные кредиты - 2026000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 209889 тысяч тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 48920 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 48920 тысяч тенге;
6) дефицит бюджета - 1058714 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита бюджета - 1058714 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 1804000 тысяч тенге;
погашение займов - 800812 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств - 55526 тысяч тенге. <*>
Сноска: В пункт 1 внесено изменение - решением Павлодарского областного маслихата от 4 марта 2005 года N 2/10, решением Павлодарского областного маслихата от 15 апреля 2005 года N 30/11, решением Павлодарского областного маслихата от 30 мая 2005 N 45/12, решением Павлодарского областного маслихата от 26 августа 2005 года N 56/13, решением Павлодарского областного маслихата от 25 ноябяря 2005 года N 74/15.
2. Установить, что доходы областного бюджета формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548-II, с изменениями к нему.
3. Установить на 2005 год распределение общей суммы поступлений от налогов в бюджеты районов и городов области в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу:
Актогайскому, Баянаульскому, Железинскому, Иртышскому, Качирскому, Лебяжинскому, Майскому, Павлодарскому, Успенскому, Щербактинскому районам, городам Павлодару, Экибастузу, Аксу - 100 процентов;
по социальному налогу:
Актогайскому, Баянаульскому, Железинскому, Иртышскому, Качирскому, Лебяжинскому, Майскому, Павлодарскому, Успенскому, Щербактинскому районам - 100 процентов.

2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы.
Павлодар облыстық мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 72/9 шешімі. Павлодар облысының әділет департаментінде 2004 жылғы 29 желтоқсанда N 2832 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына облыстық Мәслихат ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. 2005 жылға арналған бюджет 1-қосымшаға сәйкес мына көлемдерде бекiтiлсiн: <*>
1) кiрiстер - 23297068 мың теңге, соның iшiнде, мыналар бойынша:
салық түсiмдерi - 10247272 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсiмдер - 34097 мың теңге;
ресми трансферттерден түсетiн түсiмдер - 13015699 мың теңге;
2) шығындар - 22490751 мың теңге;
3) операциялық сальдо - 806317 мың теңге;
4) таза бюджеттiк кредиттеу - 1816111 мың теңге, соның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер - 2026000 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 209889 мың теңге;
5) қаржы активтерiмен операциялар жөнiндегi сальдо - 48920 мың теңге, соның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу - 48920 мың теңге;
6) бюджеттiң тапшылығы - 1058714 мың теңге;
7) бюджеттiң тапшылығын қаржыландыру - 1058714 мың теңге, соның iшiнде:
қарыздардың түсуi - 1804000 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 800812 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы - 55526 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облыстық мәслихатының 2005 жылғы 4 наурыздағы N 2/10 , өзгерістер енгізілді - 2005 жылғы 15 сәуірдегі N 30/11 ; 2005 жылғы 30 мамырдағы N 45/12 ; 2005 жылғы 26 тамыздағы N 56/13 , 2005 жылғы 25 қарашадағы N 74/15 шешімдерімен.
2. Облыс бюджетiнiң кiрiсi Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi 548-II Бюджет кодексiне және оның өзгерiстерiне сәйкес құрылады.
3. Облыстың аудандар мен қалалар бюджеттерiне салықтардан түсетiн түсiмдерiнiң жалпы сомаларының 2004 жылы бөлiнуi мына мөлшерлерде бекiтiлсiн:
жеке табыс салығы бойынша:
Ақтоғай, Баянауыл, Железинка, Ертiс, Качиры, Лебяжi, Май, Павлодар, Успен, Шарбақты аудандарға, Павлодар, Екiбастұз, Ақсу қалаларына - 100 пайыз;
әлеуметтiк салық бойынша:
Ақтоғай, Баянауыл, Железинка, Ертiс, Качиры, Лебяжi, Май, Павлодар, Успен, Шарбақты аудандарға - 100 пайыз.

4. Установить на 2005 год размеры субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджеты районов (городов областного значения), в общей сумме 3006689 тысяч тенге, в том числе:
Актогайского - 331063 тысячи тенге
Баянаульского - 230322 тысячи тенге
Железинского - 331867 тысяч тенге
Иртышского - 387697 тысяч тенге
Качирского - 361466 тысяч тенге
Лебяжинского - 290841 тысяча тенге
Майского - 144913 тысяч тенге
Павлодарского - 287279 тысяч тенге
Успенского - 306813 тысяч тенге
Щербактинского - 334428 тысяч тенге.
4-1. Установить на 2005 год размеры трансфертов, передаваемых из областного бюджета бюджету Лебяжинского района на погашение кредиторской задолженности по строительству школы в селе Ямышево в сумме 13660 тысяч тенге.
4-2. Установить на 2005 год размеры трансфертов, передаваемых из областного бюджета бюджетам городов и районов на выплату материальной помощи гражданам, проработавшим в период войны (с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года) не менее шести месяцев, в общей сумме 73780 тысяч тенге, в том числе:
города Аксу             7555 тысяч тенге
города Павлодара        34155 тысяч тенге
города Экибастуза       10095 тысяч тенге
Актогайского района     1835 тысяч тенге
Баянаульского района    1840 тысяч тенге
Железинского района     2410 тысяч тенге
Иртышского района       2245 тысяч тенге
Качирского района       2965 тысяч тенге
Лебяжинского района     1710 тысяч тенге
Майского района         1435 тысяч тенге
Павлодарского района    2430 тысяч тенге
Успенского района       2245 тысяч тенге
Щербактинского района   2860 тысяч тенге. <*>
Сноска: Дополнено пунктами 4-1, 4-2 - решением Павлодарского областного маслихата от 4 марта 2005 года N 2/10.
4-3. Установить на 2005 год размеры целевых текущих трансфертов, передаваемых из областного бюджета бюджетам городов и районов на увеличение заработной платы государственным служащим, работникам государственных учреждений, не являющимся государственными служащими, и работникам казенных предприятий, в общей сумме 800226 тысячи тенге, в том числе:
города Аксу 91053 тысячи тенге
города Павлодара 140220 тысяч тенге
города Экибастуза 125902 тысячи тенге
Актогайского района 40414 тысяч тенге
Баянаульского района 42063 тысячи тенге
Железинского района 57985 тысяч тенге
Иртышского района 55421 тысяча тенге
Качирского района 46725 тысяч тенге
Лебяжинского района 35551 тысяча тенге
Майского района 38303 тысячи тенге
Павлодарского района 36230 тысяч тенге
Успенского района 34611 тысяч тенге
Щербактинского района 45748 тысяч тенге. <*>
Сноска: В пункт 4-3 внесены изменения-  решением Павлодарского областного маслихата от 25 ноябяря 2005 года N 74/15.

4. Облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берiлетiн 2005 жылға арналған субвенциялар 3006689 мың теңге жалпы мөлшерiнде бекiтiлсiн, оның iшiнде:
Ақтоғай - 331063 мың теңге
Баянауыл - 230322 мың теңге
Железин - 331867 мың теңге
Ертiс - 387697 мың теңге
Качиры - 361466 мың теңге
Лебяжi - 290841 мың теңге
Май - 144913 мың теңге
Павлодар - 287279 мың теңге
Успен - 306813 мың теңге
Шарбақты - 334428 мың теңге.
4-1. Лебяжi ауданының бюджетiне облыстық бюджеттен 2005 жылға бөлiнген трансферттер көлемi Ямышев ауылындағы мектеп құрылысының кредитi бойынша берешектi өтеу үшiн 13660 мың теңге мөлшерiнде бекiтiлсiн. <*>
Ескерту. 4-1 тармақпен толықтырылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2005 жылғы 4 наурыздағы N 2/10 шешімімен .
4-2. Қалалар мен аудандардың бюджеттерiне (1941 жылдың 22 маусымынан 1945 жылдың 9 мамырына дейiнгi мерзiмде) кемiнде 6 ай жұмыс iстеген азаматтарға материалдық көмек төлеу үшiн облыстық бюджеттен 2005 жылға бөлiнетiн трансферттер көлемiнiң жалпы сомасы 73780 мың теңге болып бекiтiлсiн, соның iшiнде: <*>
Ақсу қаласының
7555 мың теңге
Павлодар қаласының
34155 мың теңге
Екiбастұз қаласының
10095 мың теңге
Ақтоғай ауданының
1835 мың теңге
Баянауыл ауданының
1840 мың теңге
Железин ауданының
2410 мың теңге
Ертiс ауданының
2245 мың теңге
Качиры ауданының
2965 мың теңге
Лебяжi ауданының
1710 мың теңге
Май ауданының
1435 мың теңге
Павлодар ауданының
2430 мың теңге
Успен ауданының
2245 мың теңге
Шарбақты ауданының
2860 мың теңге";
Ескерту. 4-2 тармақпен толықтырылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2005 жылғы 4 наурыздағы N 2/10 шешімімен .
4-3. Қалалар мен аудандардың  бюджеттерiне мемлекеттiк қызметшiлердiң, мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк қызметшiлерi болып табылмайтын қызметкерлерiнiң және қазыналық кәсiпорындар қызметкерлерiнiң еңбекақысын көбейту үшiн облыстық бюджеттен 2005 жылға арналып бөлiнетiн ағымдағы мақсатты трансферттер көлемiнiң жалпы сомасы 800226 мың теңге болып бекiтiлсiн, соның iшiнде: <*>
Ақсу қаласының
91053 мың теңге
Павлодар қаласының
140220 мың теңге
Екiбастұз қаласының
125902 мың теңге
Ақтоғай ауданының
40414 мың теңге
Баянауыл ауданының
42063 мың теңге
Железин ауданының
57985 мың теңге
Ертiс ауданының
55421 мың теңге
Качиры ауданының
56725 мың теңге
Лебяжi ауданының
35551 мың теңге
Май ауданының
38303 мың теңге
Павлодар ауданының
36230 мың теңге
Успен ауданының
34611 мың теңге
Шарбақты ауданының
45748 мың теңге;
Ескерту. 4-3 тармағымен толықтырылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2005 жылғы 30 мамырдағы N 45/12 ; өзгерістер енгізілді - 2005 жылғы 26 тамыздағы N 56/13 ,  2005 жылғы 25 қарашадағы N 74/15 шешімдерімен.

4-4. Установить на 2005 год размеры целевых текущих трансфертов, передаваемых из областного бюджета бюджетам районов в общей сумме 239336 тысяч тенге, в том числе:
10000 тысяч тенге на ремонт подъездной дороги к мазару Машхур-Жусупа Копеева в Баянаульском районе;
10000 тысяч тенге на ремонт дороги районного значения в с. Галицкое Успенского района;
20000 тысяч тенге на укрепление материально-технической базы и капитальный ремонт организаций социальной сферы, благоустройство населенных пунктов Успенского района;
3000 тысяч тенге на капитальный ремонт детского дошкольного учреждения, открываемого в 2005 году в Железинском районе;
5000 тысяч тенге на капитальный ремонт объектов коммунальной собственности г. Павлодара.
191336 тысяч тенге на выплату заработной платы работникам бюджетной сферы города Павлодара. <*>
Сноска: Пункт 4 дополнен подпунктами 4-3, 4-4 - решением Павлодарского областного маслихата от 30 мая 2005 N 45/12.
Сноска: В пункт 4-4 внесены изменения - решением Павлодарского областного маслихата от 26 августа 2005 года N 56/13.
Сноска: В пункт 4-4 внесены изменения и дополнения -  решением Павлодарского областного маслихата от 25 ноябяря 2005 года N 74/15.
4-5. Установить на 2005 год размеры целевых текущих трансфертов, передаваемых из областного бюджета бюджетам районов на приобретение твердого топлива, в общей сумме 90634 тысячи тенге, в том числе:
Актогайского района               10800 тысяч тенге
Баянаульского района            9400 тысячи тенге
Железинского района              1043 тысячи тенге
Иртышского района                 32505 тысяч тенге
Качирского района                   10000 тысяч тенге
Лебяжинского района              4703 тысячи тенге
Майского района                       4500 тысяч тенге
Павлодарского района           1000 тысяч тенге
Успенского района                   14600 тысяч тенге
Щербактинского района          2083 тысячи тенге.; <*>
4-6. Установить на 2005 год размеры целевых текущих трансфертов, передаваемых из областного бюджета бюджетам городов и районов на обучение выпускников школ из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях, в общей сумме 7216 тысяч тенге, в том числе:
города Павлодара                     1168 тысяч тенге
города Экибастуза                     208 тысяч тенге
Актогайского района                 876 тысяч тенге
Баянаульского района              876 тысяч тенге
Качирского района                     876 тысяч тенге
Лебяжинского района                584 тысячи тенге
Майского района                        876 тысяч тенге
Павлодарского района             876 тысяч тенге
Успенского района                     876 тысяч тенге <*>
Сноска: Пункт 4 дополнен подпунктами 4-5, 4-6 -  решением Павлодарского областного маслихата от 26 августа 2005 года N 56/13.

4-4. 2005 жылға облыстық бюджеттен аудандардың бюджеттерiне берiлетiн ағымдағы мақсатты трансферттер көлемiнiң жалпы сомасы 239336 мың теңге болып бекiтiлсiн, соның iшiнде: <*>
Баянауыл ауданындағы Машхүр-Жүсiп Көпеев мазарына кiреберiс жолды жөндеуге 10000 мың теңге;
Успен ауданындағы Галицкое ауылының аудандық маңызы бар жолдарын жөндеуге 10000 мың теңге;
Успен ауданының материалдық-техникалық базасын нығайтуға және әлеуметтiк сала ұйымдарын күрделi жөндеуге, елдi мекендерiн көрiктендiруге 20000 мың теңге;
Железин ауданында 2005 жылы ашылатын мектепке дейiнгi балалар мекемесiн күрделi жөндеуге 3000 мың теңге;
Ақтоғай ауданының аз қамтамасыз етiлген азаматтарына мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек төлеуге 5000 мың теңге;
Павлодар қаласының бюджет саласы қызметкерлерiне еңбекақы төлеуге - 191336 мың теңге.
Ескерту. 4-4 тармағымен толықтырылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2005 жылғы 30 мамырдағы N 45/12 ; өзгертулер енгізілді - 2005 жылғы 26 тамыздағы N 56/13 ; 2005 жылғы 7 қазандағы N 63/14 , 2005 жылғы 25 қарашадағы N 74/15 шешімдерімен.
4-5. 2005 жылға облыстық бюджеттен аудандардың бюджеттерiне қатты отын сатып алуға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер көлемiнiң жалпы сомасы 90634 мың теңге болып бекiтiлсiн, соның iшiнде: <*>
Ақтоғай ауданының       10800 мың теңге
Баянауыл ауданының      9400 мың теңге
Железин ауданының       1043 мың теңге
Ертiс ауданының         32505 мың теңге
Качиры ауданының        10000 мың теңге
Лебяжi ауданының        4703 мың теңге
Май ауданының           4500 мың теңге
Павлодар ауданының      1000 мың теңге
Успен ауданының         14600 мың теңге
Шарбақты ауданының      2083 мың теңге.";
4-6. 2005 жылға облыстық бюджеттен қалалар мен аудандардың бюджеттерiне аз қамтамасыз етiлген отбасыларынан шыққан мектеп бiтiрушiлердi жоғары оқу орындарында оқытуға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер көлемiнiң жалпы сомасы 7216 мың теңге болып бекiтiлсiн, соның iшiнде: <*>
Павлодар қаласының      1168 мың теңге
Екiбастұз қаласының     208 мың теңге
Ақтоғай ауданының       876 мың теңге
Баянауыл ауданының      876 мың теңге
Качиры ауданының        876 мың теңге
Лебяжi ауданының        584 мың теңге
Май ауданының           876 мың теңге
Павлодар ауданының      876 мың теңге
Успен ауданының         876 мың теңге";
Ескерту. 4-5, 4-6 тармақтарымен толықтырылды -  Павлодар облыстық мәслихатының 2005 жылғы 26 тамыздағы N 56/13 шешімімен .
4-7. Облыс әкiмiнiң гранты бойынша жоғары оқу орындарында оқитын аз қамтамасыз етiлген отбасыларының студенттерiне ай сайынғы көмек төлеуге қалалар мен аудандардың бюджеттерiне облыстық бюджеттен 2005 жылға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер көлемiнiң жалпы сомасы 9200 мың теңге болып бекiтiлсiн, соның iшiнде:
Ақсу қаласының
900 мың теңге
Павлодар қаласының
1100 мың теңге
Екiбастұз қаласының
900 мың теңге
Ақтоғай ауданының
700 мың теңге
Баянауыл ауданының
700 мың теңге
Железин ауданының
600 мың теңге
Ертiс ауданының
600 мың теңге
Качиры ауданының
700 мың теңге
Лебяжi ауданының
700 мың теңге
Май ауданының
700 мың теңге
Павлодар ауданының
600 мың теңге
Успен ауданының
400 мың теңге
Шарбақты ауданының
600 мың теңге.";
Ескерту. 4-7 тармағымен толықтырылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2005 жылғы 7 қазандағы N 63/14 шешімімен.

5. Установить на 2005 год размеры бюджетных изъятий, передаваемых из бюджетов районов (городов областного значения) в областной бюджет в общей сумме 6523513 тысячи тенге, в том числе:
города Аксу - 292212 тысяч тенге
города Павлодара - 5736591 тысяча тенге
города Экибастуза - 494710 тысяч тенге. <*>
Сноска: В пункт 5 внесены изменения - решением Павлодарского областного маслихата от 4 марта 2005 года N 2/10.
5-1. Сохранить повышение на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистам сферы здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в сельской местности и не являющихся государственными служащими по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях. <*>
Сноска: Дополнено пунктом 5-1 - решением Павлодарского областного маслихата от 4 марта 2005 года N 2/10.
6. Утвердить чрезвычайный резерв местного исполнительного органа области для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера в сумме 151110 тысяч тенге. <*>
Сноска: В пункт 6 внесены изменения - решением Павлодарского областного маслихата от 4 марта 2005 года N 2/10, решением Павлодарского областного маслихата от 26 августа 2005 года N 56/13, решением Павлодарского областного маслихата от 25 ноябяря 2005 года N 74/15.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на неотложные затраты в сумме 185853 тысяч тенге. <*>
Сноска: В пункт 7 внесено изменение - решением Павлодарского областного маслихата от 30 мая 2005 N 45/12, решением Павлодарского областного маслихата от 26 августа 2005 года N 56/13, решением Павлодарского областного маслихата от 25 ноябяря 2005 года N 74/15.
8. Установить на 31 декабря 2005 года лимит долга местного исполнительного органа области в размере 5954629тысяч тенге.
9. <*>
Сноска: Пункт 9 исключен - решением Павлодарского областного маслихата от 4 марта 2005 года N 2/10.

5. Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерінен облыстық бюджетке берiлетiн 2005 жылға арналған бюджеттік алымдар 6523513 мың теңге мөлшерiнде бекiтiлсiн, оның iшiнде:
Ақсу қаласының - 292212 мың теңге
Павлодар қаласының - 5736591 мың теңге
Екiбастұз қаласының - 494710 мың теңге. <*>
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының 2005 жылғы 4 наурыздағы N 2/10 шешімімен .
5-1. Ауылдық жерлерде жұмыс iстейтiн және қызметтiң осы түрiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандармен салыстырғанда мемлекеттiк қызметшiлер болып саналмайтын денсаулық сақтау, әлеуметтiк қызмет, бiлiм беру, мәдениет және спорт саласы мамандарының айлықақылары мен тарифтiк мөлшерлемесiн 25 пайызға көбейту сақталсын. <*>
Ескерту. 5-1 тармақпен толықтырылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2005 жылғы 4 наурыздағы N 2/10 шешімімен .
6. Облыс жергiлiктi атқарушы органының табиғи және техногендiк төтенше жағдайларды жоюға және басқа да көлденең шығыстарға төтенше резервi - 151110 мың теңге сомасында бекiтiлсiн. <*>
Ескерту. 6-тармаққа өзгертулер енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының 2005 жылғы 4 наурыздағы N 2/10 ; 2005 жылғы 26 тамыздағы N 56/13 , 2005 жылғы 25 қарашадағы N 74/15 шешімдерімен.
7. Шұғыл шығындарға арналған облыстық жергiлiктi атқарушы органының резервi - 185853 мың теңге сомасында бекiтiлсiн. <*>
Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының 2005 жылғы 30 мамырдағы N 45/12 ; 2005 жылғы 26 тамыздағы N 56/13 ; 2005 жылғы 7 қазандағы N 63/14 , 2005 жылғы 25 қарашадағы N 74/15 шешімдерімен.
8. 2005 жылғы желтоқсанның 31-не облыс жергiлiктi атқарушы органының борыш лимитi 5954629 мың теңге мөлшерiнде белгiленсiн.
9. <*>
Ескерту. 9-тармақ алынып тасталды - Павлодар облыстық мәслихатының 2005 жылғы 4 наурыздағы N 2/10 шешімімен .

10. Утвердить перечень бюджетных инвестиционных проектов и программ развития областного бюджета на 2005 год согласно приложению 2.
11. Утвердить перечень перечень местных бюджетных программ, не подлежщих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2005 год согласно приложению 3.
12. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции, за исключением пункта 5-1, который вступает в силу с 1 января 2005 года. <*>
Сноска: Дополнено пунктом 12 - решением Павлодарского областного маслихата от 4 марта 2005 года N 2/10.
Председатель сессии А. Гуськов
Секретарь областного Маслихата Р. Гафуров
Приложение 1 <*>
к решению Павлодарского областного маслихата

10. 2005 жылға арналған облыстық бюджеттiң инвестициялық жобалар және бюджеттiк дамуы жөнiндегi бағдарламалардың тiзбесi 2- қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
11. 2005 жылғы облыстық бюджеттiң орындалу процесiнде қысқартылуға жатпайтын облыстық бағдарламалардың тiзбесi 3-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
12. Осы шешiм 2005 жылдың 1-қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiлетiн 5-1 тармағын қоспағанда, әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркеуден өткен сәттен бастап күшiне енедi. <*>
Ескерту. 12-тармақпен толықтырылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2005 жылғы 4 наурыздағы N 2/10 шешімімен .
Сессиясының төрағасы
Облыстық Мәслихаттың хатшысы
Павлодар облыстық мәслихаттың
(III сайланған IX кезектi сессиясы)