О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 4 апреля 2002 года N 2/218 "Об утверждении Положения о порядке предоставления по выбору субъектов малого предпринимательства в аренду или доверительное управление с правом последующей передачи в собственность неиспользуемых объектов коммунальной собственности города Алматы субъектам малого предпринимательства" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Алматы за N 453 от 4 мая 2002 года)
Постановление Акимата города Алматы от 30 июня 2004 года N 3/527. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 8 июля 2004 года за N 609. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 7 марта 2006 года N 1/200
Рассмотрев письмо Департамента юстиции города Алматы от 13 мая 2004 года N 02-10/4685 о приведении в соответствие некоторых нормативных правовых актов местного исполнительного органа города с требованиями подпункта 2 пункта 3 статьи 3  Закона  Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, на основании  Закона  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148, акимат города Алматы  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  акимата города Алматы от 4 апреля 2002 года N 2/218 "Об утверждении Положения о порядке предоставления по выбору субъектов малого предпринимательства в аренду или доверительное управление с правом последующей передачи в собственность неиспользуемых объектов коммунальной собственности города Алматы субъектам малого предпринимательства" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Алматы за N 453 от 4 мая 2002 года, опубликовано в газетах "Алматы акшамы" и "Вечерний Алматы" в мае 2002 года) следующее изменение:
по тексту постановления и в наименовании прилагаемого Положения слово "Положение" заменить на слово "Правила".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя Акима города Алматы Букенова К.А.
Аким города Алматы                      В.Храпунов
Секретарь Акимата                       К.Тажиева

Алматы қаласы әкімшілігінің 2002 жылғы 04 сәуірдегі N 2/218 "Шағын кәсіпкерлік субъектісіне Алматы қаласының коммуналдық меншігіндегі пайдаланылмай тұрған нысандарды шағын кәсіпкерлік субъектісінің таңдауы бойынша жалға немесе кейіннен меншікке беру құқымен сенімді басқаруға беруге ұсыну тәртібі жөніндегі Қағиданы бекіту туралы" қаулысына (Алматы қаласы әділет басқармасында 2002 жылдың 04 мамырында N№453 болып тіркелген) өзгерту енгізу туралы
Алматы қаласы Әкімшілігінің 2004 жылғы 30 маусымдағы N 3/527 қаулысы. Алматы қалалық Әділет Департаментінде 2004 жылғы 8 шілдеде N 609 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 7 наурыздағы N 1/200 қаулысымен
Алматы қалалық Әділет департаментінің 2004 жылғы 13 мамырдағы N№02-10/4685 қаланың жергілікті атқарушы органдарының кейбір құқықты нормативті актілерін Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Құқықты нормативті актілер туралы"  Заңының  3 бап 2 тармағының талабына сай сәйкестендіруі туралы хатын қарай келіп, 2001 жылғы 23 қаңтардағы N№148-з Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңының  негізінде, Алматы қалалық Әкімшілігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Алматы қаласы Әкімшілігінің 2002 жылғы 04 сәуірдегі N 2/218 "Шағын кәсіпкерлік субъектісіне Алматы қаласының коммуналдық меншігіндегі пайдаланылмай тұрған нысандарды шағын кәсіпкерлік субъектісінің таңдауы бойынша жалға немесе кейіннен меншікке беру құқымен сенімді басқаруға беруге ұсыну тәртібі жөніндегі Қағиданы бекіту туралы"  Қаулысына  (Алматы қалалық Әділет басқармасында 2002 жылы 04 мамырда N№453 тіркелген,  "Алматы ақшамы" мен "Вечерний Алматы" газеттерінде 2002 жыл мамырда жарияланған) төмендегі өзгертулер енгізілсін:
қаулы мәтініндегі және қосымша берілген Қағида атауындағы "Қағида" сөзі "Ережелер" сөзіне ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы Әкімінің бірінші орынбасары Қ.А.Бүкеновке жүктелсін.
Алматы қаласының Әкімі
Әкімшілік хатшысы
Алматы қаласы Әкімшілігінің
"2002 жылғы 04 сәуірдегі N№2/218
"Шағын кәсіпкерлік субъектісіне Алматы қаласының
коммуналдық меншігіндегі пайдаланылмай тұрған
нысандарды шағын кәсіпкерлік субъектісінің таңдауы
бойынша жалға немесе кейіннен меншікке беру
құқымен сенімді басқаруға беруге ұсыну тәртібі
жөніндегі Қағиданы бекіту туралы" қаулысына
(Алматы қалалық әділет басқармасында
2002 жылы 04 мамырда N№453 тіркелген, "Алматы ақшамы"
мен "Вечерний Алматы" газеттерінде 2002 жылдың
мамырында жарияланған) қаулысына
2004 жылғы "30" маусымдағы N 3/527 келісім парағы
Енгізуші:
Алматы қаласының Мемлекеттік
мүлік және жекешелендіру
аумақтық комитеті                  Қ.Бискұлтанов
Келісілді:
Алматы қаласының әкімінің
бірінші орынбасары                 Қ.Бүкенов
Заң бөлімі                         Исабаева Р.Ш.
Таратылды:  2-ші қабылдау бөлмесіне, Алматы
қаласының Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру
аумақтық комитетіне, Алматы қалалық Әділет
департаментіне.
Хаттама бөлімінің
меңгерушісі                         М.Құлсеитова