О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Алматы от 23 апреля 2004 года N 2/363 "О нормативе текущих затрат на одного работника государственных органов, финансируемых из местного бюджета", зарегистрированное в Департаменте юстиции 17.05.2004г. N 599
Постановление Акимата города Алматы от 13 августа 2004 года N 3/670. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 24 августа 2004 года за N 614. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 7 марта 2006 года N 1/200
В соответствии с  решением  VII-й внеочередной сессии Алматинского городского Маслихата III-го созыва от 14 июня 2004 года "О внесении изменений и дополнений в решение IV-й сессии Алматинского городского Маслихата III-го созыва от 24 декабря 2003 года "О бюджете города Алматы на 2004 год", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести следующие изменения в  постановление  акимата города от 23 апреля 2004 года N 2/363 "О нормативе текущих затрат на одного работника государственных органов, финансируемых из местного бюджета", зарегистрированного в Департаменте юстиции от 17 мая 2004 года N 599, опубликованного в газетах "Алматы акшамы" от 22 июля 2004 года N 82 и "Вечерний Алматы" от 20 июля 2004 года N 144.
В приложении 3:
1) по аппарату акима Алмалинского района цифру "568,0" заменить на цифру "592,0";
2) по аппарату акима Ауэзовского района цифру "554,0" заменить на цифру "563,0";
3) по аппарату акима Бостандыкского района цифру "584,0" заменить на цифру "608,0";
4) по аппарату акима Жетысуского района цифру "707,0" заменить на цифру "805,0";
5) по аппарату акима Медеуского района цифру "619,0" заменить на цифру "707,0";
6) по аппарату акима Турксибского района цифру "784,0" заменить на цифру "777,0";
7) по Финансовому управлению города цифру "690,0" заменить на цифру " 664,0";
8) по Департаменту здравоохранения цифру "609,0" заменить на цифру "614,0";
9) по Департаменту труда, занятости и социальной защиты населения цифру "403,0"
заменить на цифру "438,0";
10) По Департаменту туризма цифру "687,0" заменить на цифру "667,0";
11) По Департаменту образования цифру "581,0" заменить на цифру "575,0";
12) По отделу образования Алмалинского района цифру "364,0" заменить на цифру "422,0";
13) По отделу образования Ауэзовского района цифру "306,0" заменить на цифру "385,0";
14) По отделу образования Бостандыкского района цифру "378,0" заменить на цифру "461,0";

Алматы қалалық Әкімшілігінің 2004 жылғы 23 сәуірдегі N 2/363-ші "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік органдардың бір қызметкеріне арналған ағымдағы шығыстардың нормативі туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы (Әділет Департаментінде 2004 жылғы 17 мамырда N 599 тіркелген)
Алматы қаласы Әкімшілігінің 2004 жылғы 13 тамыздағы N 3/670 қаулысы. Алматы қалалық Әділет Департаментінде 2004 жылғы 24 тамызда N 614 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 7 наурыздағы N 1/200 қаулысымен
ІІІ-ші шақырылған Алматы қалалық Мәслихатының VІІ-ші кезектен тыс сессиясының 2004 жылғы 14 маусымдағы "ІІІ-ші шақырылған Алматы қалалық Мәслихатының ІV-ші сессиясының 2003 жылғы 24 желтоқсанындағы "Алматы қаласының 2004 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне  өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"  шешіміне  сәйкес, Алматы қалалық әкімшілігі,  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әділет Департаментінде 2004 жылғы 17 мамырда N 599 тіркелген, 2004 жылғы 22 шілдедегі N 82 "Алматы ақшамы" және 2004 жылғы 20 шілдедегі N 144 "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған Алматы қалалық Әкімшілігінің 2004 жылғы 23 сәуірдегі N 2/363-ші "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік органдардың бір қызметкеріне арналған ағымдағы шығыстардың нормативі туралы"  қаулысына  өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін.
3 қосымшада:
1) Алмалы ауданы әкімінің аппараты бойынша "568,0" саны "592,0" санына өзгертілсін;
2) Әуезов ауданы әкімінің аппараты бойынша "554,0" саны "563,0" санына өзгертілсін;
3) Бостандық ауданы әкімінің аппараты бойынша "584,0" саны "608,0" санына өзгертілсін;
4) Жетісу ауданы әкімінің аппараты бойынша "707,0" саны "805,0" санына өзгертілсін;
5) Медеу ауданы әкімінің аппараты бойынша "619,0" саны "707,0" санына өзгертілсін;
6) Түрксіб ауданы әкімінің аппараты бойынша "784,0" саны "777,0" санына өзгертілсін;
7) Қалалық қаржы басқармасы бойынша "690,0" саны "664,0" санына өзгертілсін;
8) Денсаулық сақтау департаменті бойынша "609,0" саны "614,0" санына өзгертілсін;
9) Еңбек, халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау департаменті бойынша "403,0" саны "438,0" санына өзгертілсін;
10) Туризм департаменті бойынша "687,0" саны "667,0" санына өзгертілсін;
11) Білім департаменті бойынша "581,0" саны "575,0" санына өзгертілсін;
12) Алмалы аудандық білім бөлімі бойынша "364,0" саны "422,0" санына өзгертілсін;
13) Әуезов аудандық білім бөлімі бойынша "306,0" саны "385,0" санына өзгертілсін;
14) Бостандық аудандық білім бөлімі бойынша "378,0" саны "461,0" санына өзгертілсін;

15) По отделу образования Жетысуского района цифру "351,0" заменить на цифру "414,0";
16) По отделу образования Медеуского района цифру "327,0" заменить на цифру "408,0";
17) По отделу образования Турксибского района цифру "324,0" заменить на цифру "393,0";
18) По Комитету образования, науки и культуры цифру "712,0" заменить на цифру "676,0";
19) По Департаменту малого бизнеса цифру "602,0" заменить на цифру "590,0";
20) По Департаменту строительства цифру "789,0" заменить на цифру "659,0";
21) По Департаменту Государственного архитектурно-строительного контроля цифру "598,0" заменить на цифру "576,0";
22) По Департаменту энергосбережения цифру "588,0" заменить на цифру "563,0";
23) По Департаменту архитектуры и градостроительства цифру "424,0" заменить на цифру "448,0";
24) По Департаменту транспорта и коммуникаций цифру "685,0" заменить на цифру "660,0".
Аким города Алматы                 В.Храпунов
Секретарь акимата                  К.Тажиева

15) Жетісу аудандық білім бөлімі бойынша "351,0" саны "414,0" санына өзгертілсін;
16) Медеу аудандық білім бөлімі бойынша "327,0" саны "408,0" санына өзгертілсін;
17) Түрксіб аудандық білім бөлімі бойынша "324,0" саны "393,0" санына өзгертілсін;
18) Білім, ғылым және мәдениет комитеті бойынша "712,0" саны "676,0" санына өзгертілсін;
19) Шағын бизнес департаменті бойынша "602,0" саны "590,0" санына өзгертілсін;
20) Құрылыс департаменті бойынша "789,0" саны "659,0" санына өзгертілсін;
21) Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау департаменті бойынша "598,0" саны "576,0" санына өзгертілсін;
22) Энергия сақтау департаменті бойынша "588,0" саны "563,0" санына өзгертілсін;
23) Сәулет және қала құрылысы департаменті бойынша "424,0" саны "448,0" санына өзгертілсін;
24) Көлік және коммуникациялар департаменті бойынша "685,0" саны "660,0" санына өзгертілсін.
Алматы қаласының әкімі
Әкімшілік хатшысы
Алматы қалалық әкімшілігінің
2004 ж. "13" тамызда N 3/670
"Алматы қалалық Әкімшілігінің
2004 жылғы 23 сәуірдегі N 2/363-ші
"Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттік органдардың бір
қызметкеріне арналған ағымдағы
шығыстардың нормативі туралы"
қаулысына өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы қаулысына келісім парағы
Енгізуші:
Қала әкімі аппаратының басшысы     М.Баяндаров
Келісілді:
Қалалық қаржы басқармасы           Қ.Тәжібаев
Заң бөлімі                         Р.Исабаева
Жіберілсін: Алматы қалалық қаржы басқармасы
Жіберілді: 2004ж. ____ _________
Хаттама бөлімінің меңгерушісі      М.Құлсейітова