О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 3/4 от 13 декабря 2003 года "Об областном бюджете на 2004 год"
Решение Северо-Казахстанского Маслихата от 8 июля 2004 года N 8/1. Зарегистрировано Департаменом юстиции Северо-Казахстанской области 23 июля 2004 года за N 1308. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23 июля 2010 года N 27/10
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23.07.2010 г. N 27/10
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О бюджетной системе" от 1 апреля 1999 года N 357-1, "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148, внести в решение областного маслихата N 3/4 от 13 декабря 2003 года "Об областном бюджете на 2004 год" с учетом его уточнения решением областного маслихата N 4/1 от 27 января 2004 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 3/4 от 13 декабря 2003 года "Об областном бюджете на 2004 год", N 6/3 от 15 апреля 2004 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 3/4 от 13 декабря 2003 года "Об областном бюджете на 2004 год" следующие изменения и дополнения:
1. В пункте 1:
раздел а):
цифру "17 588 460" заменить цифрой "18 298 902"
цифру "3 927 625" заменить цифрой "4 074 301"
цифру "12 570 557" заменить цифрой "13 124 823".
раздел б):
цифру "17 818 568" заменить цифрой "18 847 010";
цифру "17 763 568" заменить цифрой "18 792 010"
добавить абзацем следующего содержания:
кредитование на строительство жилья - 318 000 тыс.тенге.
2. В пункте 7:
цифру "93 349" заменить цифрой "44 563";
цифру "78 349" заменить цифрой "29 563";
3. В пункте 8:
цифру "8 632 817" заменить цифрой "8 730 975";
цифру "766 189" заменить цифрой "759 255";
цифру "542 458" заменить цифрой "534 592";
цифру "489 564" заменить цифрой "483 883";
цифру "729 049" заменить цифрой "710 073";
цифру "630 485" заменить цифрой "640 877";
цифру "652 920" заменить цифрой "651 956";
цифру "607 030" заменить цифрой "598 709";
цифру "714 399" заменить цифрой "710 740";
цифру "427 065" заменить цифрой "427 595";
цифру "884 908" заменить цифрой "871 796";
цифру "398 484" заменить цифрой "396 676";
цифру "523 073" заменить цифрой "523 114";
цифру "536 100" заменить цифрой "537 548";
цифру "731 093" заменить цифрой "884 161";
4. Дополнить пунктом 8-4 следующего содержания:
"Предусмотреть в областном бюджете на 2004 год:
поступление кредита из республиканского бюджета в сумме 318 000 тыс.тенге;
местную бюджетную программу " Обеспечение жильем отдельных категорий граждан" подпрограмму "Реализация программы за счет кредитов из республиканского бюджета" в сумме 318 000 тыс.тенге;

"2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2003 жылғы 13 желтоқсандағы N 3/4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2004 жылғы 8 шілдедегі N 8/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2004 жылғы 23 шілдеде N 1308 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 23 шілдедегі N 27/10 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.07.23 N 27/10 Шешімімен
Қазақстан Республикасының "Бюджет жүйесі туралы" 1999 жылғы 1 сәуірдегі N 357-1, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңдарына сәйкес "2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 4/1 шешімімен ондағы нақтылауларды ескере отырып, "2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2003 жылғы 13 желтоқсандағы  N 3/4, "2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2004 жылғы 15 сәуірдегі N 6/3 облыстық мәслихаттың 2003 жылғы 13 желтоқсандағы N 3/4 шешімдеріне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1. 1 тармақта:
а) тарауы:
"17 588 460" саны "18 298 902" санымен ауыстырылсын;
"3 927 625" саны "4 074 301" санымен ауыстырылсын;
"12 570 557" саны "13 124 823" санымен ауыстырылсын;
б) тарауы:
"17 818 568" саны "18 847 010" санымен ауыстырылсын;
"17 763 568" саны "18 792 010" санымен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзац қосылсын:
тұрғын-үй құрылысын кредиттеуге - 318 000 мың теңге.
2. 7 тармағында:
"93 349 саны "44 563" санымен ауыстырылсын;
"78 349" саны "29 563" санымен ауыстырылсын;
3. 8 тармағында:
"8 632 817" саны "8 730 975" санымен ауыстырылсын;
"766 189" саны "759 255" санымен ауыстырылсын;
"542 458" саны "534 592" санымен ауыстырылсын;
"489 564" саны "483 883" санымен ауыстырылсын;
"729 049" саны "710 073" санымен ауыстырылсын;
"630 485" саны "640 877" санымен ауыстырылсын;
"652 920" саны "651 956" санымен ауыстырылсын;
"607 030" саны "598 709" санымен ауыстырылсын;
"714 399" саны "710 740" санымен ауыстырылсын;
"427 065" саны "427 595" санымен ауыстырылсын;
"884 908" саны "871 796" санымен ауыстырылсын;
"398 484" саны "396 676" санымен ауыстырылсын;
"523 073" саны "523 114" санымен ауыстырылсын;
"536 100" саны "537 548" санымен ауыстырылсын;
"731 093" саны "884 161" санымен ауыстырылсын.
4. Мына мазмұндағы 8-4 тармақтарымен толықтырылсын:
"2004 жылға арналған облыстық бюджеттен:
кредиттің республикалық бюджеттен түсуі 318 000 мың теңге сомада;
"Жекелеген санаттағы азаматтарды тұрғын үймен қамтамасыз ету" жергілікті бюджеттік бағдарламалары "Республикалық бюджет кредиті есебінен бағдарламаларды жүзеге асыру" кіші бағдарламасы 318 000 мың теңге сомада қарастырылсын".

5. Приложение 1, 3, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции (прилагается).
6.   Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель внеочередной VIII
сессии  областного маслихата
Секретарь областного маслихата
Приложение 1
к решению сессии областного маслихата
8/1 от 8 июля 2004 года "О внесении
изменений и дополнений в решение
областного маслихата N 3/4 от 13 декабря
2003 года "Об областном бюджете на 2004 год"
Северо-Казахстанский областной бюджет на 2004 год
Категория
Сумма  тыс.тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

5. Нұсқалған шешімнің 1, 3, 5, 6 қосымшалары жаңа редакцияда баяндалсын (қоса беріледі).
6. Осы шешім қол қойылған күнінен күшіне енеді.
Облыстық мәслихаттың кезектен
тыс VIII сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихат хатшысы
"2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2003 жылғы 13 желтоқсандағы N 3/4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихат сессиясының 2004 жылғы 8 шілдедегі N 8/1 шешіміне 1 қосымша
2004 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысының бюджеті
Санат
Сомасы
Сынып
мың теңге
Кіші сынып
Ерекшелігі
Атауы