О внесении дополнения в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 17 ноября 2004 года № 815 "Об утверждении Правил оказания гарантированного объема бесплатной медицинской помощи", зарегистрированный за № 3267
Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 5 января 2005 года N 1. Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 12 января 2005 года N 3344. Утратил силу приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29 апреля 2010 года № 311.
Сноска. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 29.04.2010 № 311.
ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 17 ноября 2004 года № 815 «Об утверждении Правил оказания гарантированного объема бесплатной медицинской помощи», зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3267 следующее дополнение:
в Правилах оказания гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, утвержденных указанным приказом:
пункт 1 дополнить следующими словами «, за исключением высокоспециализированной медицинской помощи».
2. Финансовому департаменту (Литвиненко Т.В.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Административному департаменту (Акрачкова Д.В.) после государственной регистрации обеспечить его официальное опубликование в средствах массовой информации.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
И.о. Министра

N 3267 болып тіркелген "Тегін медициналық көмектің кепілді көлемін көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2004 жылғы 17 қарашадағы N 815 бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің 2005 жылғы 5 қаңтардағы N 1 бұйрығы. Қазастан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 12 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 3344. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 29 сәуірдегі N 311 бұйрығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010.04.29 N 311 бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін тіркеудің мемлекеттік тізілімінде N 3267 болып тіркелген "Тегін медициналық көмектің кепілді көлемін көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2004 жылғы 17 қарашадағы N 815  бұйрығына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Тегін медициналық көмектің кепілді көлемін көрсету ережесінде:
1-тармақ ", жоғары мамандандырылған медициналық көмекті қоспағанда" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Қаржы департаменті (Литвиненко Т.В.) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
3. Әкімшілік департаменті (Акрачкова Д.В.) мемлекеттік тіркеуден кейін оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Министрдің
міндетін атқарушы