О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года № 432 "Об утверждении Инструкции о порядке составления и представления отчетов об исполнении государственного бюджета и бюджета области, республиканского и местных бюджетов"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 27 января 2005 года N 17. Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 22 февраля 2005 года N 3454. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года N 644
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 30.12.2008 N 644 (вводится в действие с 01.01.2009).
В соответствии с пунктом 3 статьи 123 Бюджетного кодекса Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года № 432 "Об утверждении Инструкции о порядке составления и представления отчетов об исполнении государственного бюджета и бюджета области, республиканского и местных бюджетов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3321), следующие изменения и дополнения:
в названии слова "Инструкции о порядке" заменить словом "Правил";
в пункте 1 слова "прилагаемую Инструкцию о порядке" заменить словами "прилагаемые Правила";
в Инструкции о порядке составления и представления отчетов об исполнении государственного бюджета и бюджета области, республиканского и местных бюджетов, утвержденной указанным приказом:
в реквизитах слово "Утверждена" заменить словом "Утверждены";
в названии и по всему тексту слова "Инструкция о порядке", "Настоящая Инструкция разработана", "настоящей Инструкции" заменить словами соответственно "Правила", "Настоящие Правила разработаны", "настоящим Правилам";
в пункте 1 слово "определяет" заменить словом "определяют";
в пункте 13:
дополнить абзацами двенадцатым и тринадцатым следующего содержания:
"в графе 9 указываются суммы зарегистрированных обязательств;";
"в графе 10 указываются суммы невыполненных обязательств;";
цифру "9" заменить цифрой "11";
пункт 42 дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"При составлении месячных (годовых) отчетов об исполнении государственного, местного (сводного отчета об исполнении бюджетов областей, города республиканского значения, столицы) бюджетов графы ""Зарегистрированные обязательства", "Невыполненные обязательства" не заполняются и исключаются из состава граф отчетов.";
в приложении 1 к указанной Инструкции:
в реквизитах слова "Инструкции о порядке" заменить словом "Правилам";
в приложении 2 к указанной Инструкции:
в реквизитах слова "Инструкции о порядке" заменить словом "Правилам";
после графы "Сумма выданных разрешений за отчетный период" дополнить графами следующего содержания:
"Зарегистрированные обязательства";
"Невыполненные обязательства";
в графе "Кассовое исполнение" цифру "9" заменить цифрой "11";
в приложении 3 к указанной Инструкции слова "Инструкции о порядке" заменить словом "Правилам";
в приложении 4 к указанной Инструкции:
в реквизитах слова "Инструкции о порядке" заменить словом "Правилам";
после графы "Сумма выданных разрешений за отчетный период" дополнить графами следующего содержания:
"Зарегистрированные обязательства";
"Невыполненные обязательства";
в графе "Кассовое исполнение" цифру "9" заменить цифрой "11";

"Мемлекеттік бюджет пен облыс бюджетінің, республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылуы туралы есептерді жасау мен ұсынудың тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 432 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2005 жылғы 27 қаңтардағы N 17 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2005 жылда 22 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 3454. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы N 644 Бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008.12.30 N 644 Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 123-бабының 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік бюджет пен облыс бюджетінің, республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылуы туралы есептерді жасау мен ұсынудың тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 432 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3321 тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
атауындағы "нұсқаулықтың тәртібі туралы" деген сөздер "ережелер" деген сөзбен ауыстырылсын;
1-тармақта "қоса беріліп отырған тәртібі туралы нұсқаулық" деген сөздер "қоса беріліп отырған Ережелер" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік бюджет пен облыс бюджетінің, республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылуы туралы есептерді жасау мен ұсынудың тәртібі туралы нұсқаулықта:
деректемелердегі "Бекітілген" деген сөз "Бекітілген" деген сөзбен ауыстырылсын;
атауында және барлық мәтін бойынша:
"тәртібі туралы нұсқаулық", "Осы Нұсқаулық әзірленген", "осы Нұсқаулықпен" деген сөздер тиісінше "Ережелер", "Осы ережелер әзірленген", "осы Ережелерге" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақта "анықтайды" деген сөз "анықтайды" деген сөзбен ауыстырылсын;
13-тармақта:
мынадай мазмұндағы он екінші және он үшінші абзацтармен толықтырылсын:
"9-бағанда тіркелген міндеттемелердің сомасы көрсетіледі;";
"10-бағанда орындалмаған міндеттемелердің сомасы көрсетіледі;";
"9" деген сан "11" деген санмен ауыстырылсын;
42-тармақ мынадай мазмұндағы екінші абзацпен толықтырылсын:
"Мемлекеттік, жергілікті бюджеттерін атқару туралы айлық (жылдық) есептерді (облыстардың, республикалық мәні бар қаланың, астананың бюджеттерін атқару туралы жиынтық есепті) жасаған кезде "Тіркелген міндеттемелер", "Орындалмаған міндеттемелер" бағандары толтырылмайды және есептердің бағандарының құрамынан алынып тасталады.";
көрсетілген Нұсқаулықтың 1-қосымшасында:
деректемелерде "тәртібі туралы нұсқаулықтар" деген сөздер "Ережелерге" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген Нұсқаулықтың 2-қосымшасында:
деректемелерде "тәртібі туралы нұсқаулықтар" деген сөздер "Ережелерге" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Есепті кезеңге берілген рұқсаттардың сомасы" бағанынан кейін мынадай мазмұндағы бағандармен толықтырылсын:
"Тіркелген міндеттемелер";
"Орындалмаған міндеттемелер";
"Кассалық атқару" бағанында "9" деген сан "11" деген санмен ауыстырылсын;
көрсетілген Нұсқаулықтың 3-қосымшасында "тәртібі туралы нұсқаулықтар" деген сөздер "Ережелерге" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген Нұсқаулықтың 4-қосымшасында:
деректемелерде "тәртібі туралы нұсқаулықтар" деген сөздер "Ережелерге" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Есепті кезеңге берілген рұқсаттардың сомасы" бағанынан кейін мынадай мазмұндағы бағандармен толықтырылсын:
"Тіркелген міндеттемелер";
"Орындалмаған міндеттемелер";
"Кассалық атқару" бағанында "9" деген сан "11" деген санмен ауыстырылсын;

в графе "% кассового исполнения к сводному плану поступлений и финансирования на отчетный период (гр.9:гр.6)" цифру "10" заменить цифрой "12";
в графе "% кассового исполнения к исполняемому (утвержденному, уточненному, скорректированному) бюджету" цифру "11" заменить цифрой "13";
в приложении 5 к указанной Инструкции:
в реквизитах слова "Инструкции о порядке" заменить словом "Правилам";
после графы "Скорректированный бюджет на отчетный финансовый год" дополнить графами следующего содержания:
"Зарегистрированные обязательства";
"Невыполненные обязательства";
в графе "Кассовое исполнение" цифру "6" заменить цифрой "8";
в графе "Отклонение кассового исполнения от исполненного (утвержденного, уточненного, скорректированного) бюджета" цифру "7" заменить цифрой "9";
в графе "% кассового исполнения к исполненному (утвержденному, уточненному, скорректированному) бюджету" цифру "8" заменить цифрой "10".
2. Департаменту отчетности и статистики (Парусимова Л.И.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в официальных средствах массовой информации в установленном законодательством порядке.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр

"Есепті кезеңде түсімдер мен қаржыландырудың жиынтық жоспарына % кассалық атқару (9-баған:6-баған)"  бағанында "10" деген сан "12" деген санмен ауыстырылсын;
"Атқарылатын (бекітілген, нақтыланған, түзетілген) бюджетке % кассалық атқару" бағанында "11" деген сан "13" деген санмен ауыстырылсын;
көрсетілген Нұсқаулықтың 5-қосымшасында:
деректемелерде "тәртібі туралы нұсқаулықтар" деген сөздер "Ережелерге" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Есепті қаржы жылына түзетілген бюджет" бағаннан кейін мынадай мазмұндағы бағандармен толықтырылсын:
"Тіркелген міндеттемелер";
"Орындалмаған міндеттемелер";
"Кассалық атқару" бағанында "6" деген сан "8" деген санмен ауыстырылсын;
"(бекітілген, нақтыланған, түзетілген) бюджетті атқарудан кассалық атқарудың ауытқуы" бағанында "7" деген сан "9" деген санмен ауыстырылсын;
"Атқарылатын (бекітілген, нақтыланған, түзетілген) бюджетке % кассалық атқару" бағанында "8" деген сан "10" деген санмен ауыстырылсын.
2. Есептілік және статистика департаменті (Л.И.Парусимова) заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр