Об утверждении формы, правил заполнения и представления уведомлений Информационного центра по техническим барьерам в торговле, санитарным и фитосанитарным мерам
Приказ Председателя Комитета по техническому регулированию и метрологии Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан от 1 апреля 2005 года № 94. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 мая 2005 года № 3623. Утратил силу приказом Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 14 сентября 2012 года № 319
Сноска. Утратил силу приказом Министра индустрии и новых технологий РК от 14.09.2012 № 319 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В целях реализации Закона Республики Казахстан "О техническом регулировании" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила заполнения и представления уведомлений Информационного центра по техническим барьерам в торговле, санитарным и фитосанитарным мерам.
2. Утвердить формы уведомлений Информационного центра по техническим барьерам в торговле, санитарным и фитосанитарным мерам.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Момышева Т.А.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель
Утверждены
приказом Председателя Комитета по
техническому регулированию и метрологии
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
от 1 апреля 2005 года N 94
ПРАВИЛА
заполнения и представления уведомлений
Информационного центра по техническим барьерам
в торговле, санитарным и фитосанитарным мерам
Настоящие Правила разработаны в соответствии со статьей 10  Закона Республики Казахстан "О техническом регулировании".
Настоящие Правила устанавливают порядок заполнения и представления уведомлений Информационного центра по техническим барьерам в торговле, санитарным и фитосанитарным мерам (далее - уведомления).
Настоящие Правила предназначены для Информационного центра по техническим барьерам в торговле, санитарным и фитосанитарным мерам (далее - Информационный центр), а также физических и юридических лиц и их ассоциаций, союзов, деятельность которых непосредственно связана с разработкой нормативных правовых актов в области технического регулирования, санитарных и фитосанитарных мер, и иных лиц, участие которых предусмотрено международными договорами Республики Казахстан (далее - заинтересованные стороны).
1. Общие положения
1. Заполнение уведомлений осуществляется на:
1) информацию об утвержденных или разрабатываемых нормативных правовых актах в области технического регулирования и санитарных и фитосанитарных мер (далее - СФС мер), которые могут оказывать значительное влияние на международную торговлю;

Саудадағы техникалық кедергілер, санитарлық және фитосанитарлық шаралар жөніндегі ақпараттық орталық хабарламаларының нысанын, оларды толтыру және ұсыну ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі Техникалық реттеу және метрология комитеті Төрағасының 2005 жылғы 1 сәуірдегі N 94 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2005 жылғы 5 мамырда тіркелді. Тіркеу N 3623. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2012 жылғы 14 қыркүйектегі № 319 Бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2012.09.14 № 319 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
"Техникалық реттеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын
іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған саудадағы техникалық кедергілер, санитарлық және фитосанитарлық шаралар жөніндегі ақпараттық орталық хабарламаларын толтыру және ұсыну ережесі бекітілсін.
2. Саудадағы техникалық кедергілер, санитарлық және фитосанитарлық шаралар жөніндегі ақпараттық орталық хабарламаларының нысаны бекітілсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Төраға орынбасары Т.А.Момышевқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның бірінші ресми жарияланғаннан бастап он күнтізбелік күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Төраға
Қазақстан Республикасы
Индустрия және сауда
министрлігінің Техникалық
реттеу және метрология
жөніндегі комитеті
Төрағасының 2005 жылғы
1 сәуірдегі N 94
бұйрығымен бекітілді
Саудадағы техникалық кедергілер, санитарлық және
фитосанитарлық шаралар жөніндегі ақпараттық орталық
хабарламаларын толтыру және ұсыну
ЕРЕЖЕСІ
Осы ереже "Техникалық реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  10-бабына сәйкес әзірленді.
Осы ереже Cаудадағы техникалық кедергілер, санитарлық және фитосанитарлық шаралар жөніндегі ақпараттық орталық хабарламаларын (бұдан әрі - хабарламалар) толтыру және ұсыну тәртібін белгілейді. Осы ережелер Саудадағы техникалық кедергілер, санитарлық және фитосанитарлық шаралар жөніндегі ақпараттық орталыққа (бұдан әрі - Ақпараттық орталық), сондай-ақ жеке және заңды тұлғалар мен іс-әрекеті тікелей техникалық реттеу саласындағы нормативтік құқықтық актілерді, санитарлық және фитосанитарлық шараларды әзірлеумен байланысты олардың қауымдастықтарына, одақтарына және қатысуы Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарымен қарастырылған өзге де тұлғаларға арналған.
1. Жалпы ережелер
1. Хабарламаларды толтыру:
1) халықаралық саудаға елеулі әсер ететін бекітілген немесе әзірленіп жатқан техникалық реттеу саласындағы нормативтік құқықтық актілер мен санитарлық және фитосанитарлық шаралар (бұдан әрі - СФС шаралар) туралы ақпаратқа;

2) информацию о разработке проекта, изменений и (или) дополнений или отмене нормативного правового акта в области технического регулирования и СФС мер;
3) информацию о разработке проекта, изменений и (или) дополнений или отмене стандартов Республики Казахстан;
4) информацию о действующих или разрабатываемых процедурах подтверждения соответствия продукции, услуги;
5) информацию о принятых или разрабатываемых санитарных или фитосанитарных правил;
6) информацию о процедурах контроля и инспектирования, режимов производства и карантина, процедур одобрения допустимого уровня пестицидов и пищевых добавок, которые действуют в Республике Казахстан;
7) информацию на процедуры подтверждения риска, учитываемых факторов, а также определения надлежащего уровня санитарной или фитосанитарной защиты;
8) информацию о членстве или участии Республики Казахстан в международных и региональных организациях и международных договорах по стандартизации, подтверждения соответствия, ветеринарии, защиты и карантину растений, аккредитации, а также в двухсторонних и многосторонних соглашениях и договоренностях в рамках Соглашений по техническим барьерам в торговле (далее - ТБТ) и СФС мер;
9) информацию об источниках публикуемых проектов разрабатываемых и принятых нормативных правовых актов в области технического регулирования, СФС мер, стандартов или информации о них.
2. Порядок заполнения и представления
уведомлений Информационного центра
2. Уведомления, в зависимости от срока введения в действие подразделяется на:
1) обычные;
2) экстренные.
3. Обычные уведомления информационные службы представляют в Информационный центр на этапе разработки нормативных правовых актов в области технического регулирования, СФС мер, стандартов, изменений к ним и процедур подтверждения соответствия продукции, услуг с целью предоставления возможности заинтересованным странам-участницам Всемирной торговой организации (далее - ВТО) ознакомиться с намерением страны ввести конкретное регулирование.
4. Экстренные уведомления информационные службы представляют в Информационный центр при принятии  нормативных правовых актов в области технического регулирования, СФС мер, стандартов, изменений к ним и процедур подтверждения соответствия продукции, услуг с целью уведомления заинтересованных стран-участниц ВТО о введении конкретного регулирования, связанного с неотложными проблемами защиты жизни или здоровья людей, животных и растений, охраны окружающей среды.
Порядок заполнения экстренных уведомлений в рамках Соглашений ТБТ и СФС мер приведен в приложении 1.

2) техникалық реттеу саласындағы нормативтік құқықтық актілер мен СФС шаралардың жобаларын, өзгерістер мен (немесе) толықтырулар әзірленуі немесе жойылуы туралы ақпаратқа;
3) Қазақстан Республикасы стандарттарының жобасын, өзгерістер және (немесе) толықтырулар әзірленуі немесе жойылуы туралы ақпаратқа;
4) өнімнің, көрсетілетін қызметтердің сәйкестігін растаудың қолданыстағы немесе әзірленіп жатқан процедуралары туралы ақпаратқа;
5) қабылданған немесе әзірленіп жатқан санитарлық немесе фитосанитарлық шаралар туралы ақпаратқа;
6) Қазақстан Республикасында қолданыстағы пестицидтер мен тағамдық қоспалардың рұқсат етілу деңгейін бақылау және инспекциялау процедуралары, өндіру және карантин режимдері, мақұлдау процедуралары туралы ақпаратқа;
7) тәуекелдерді, ескерілетін факторларды, сондай-ақ санитарлық немесе фитосанитарлық қорғаудың тиісті деңгейін анықтау процедураларына арналған ақпаратқа;
8) Қазақстан Республикасының халықаралық және өңірлік ұйымдарға мүшелігі және стандарттау, сәйкестікті растау, ветеринария, денсаулық сақтау, өсімдіктерді қорғау және карантині, аккредиттеу жөніндегі екі жақты немесе көп жақты сипатты келісімдер мен Саудадағы техникалық кедергілер (бұдан әрі - СТК) және СФС шаралар жөніндегі Келісім шегінде уағдаластықтарға қатысуы туралы ақпаратқа;
9) әзірленіп жатқан және қабылданған техникалық реттеу саласындағы нормативтік құқықтық актілер, СФС шаралар, стандарттардың жарияланған жобалары немесе олар туралы ақпарат көздері туралы ақпаратқа жүзеге асырылады.
2. Ақпараттық орталық хабарламаларын толтыру
және ұсыну тәртібі
2. Хабарламалар қолданысқа енгізілу мерзіміне байланысты:
1) қалыпты;
2) шұғыл түрлерге бөлінеді.
3. Қалыпты хабарламаларды ақпараттық қызметтер Ақпараттық орталыққа техникалық реттеу саласындағы нормативтік құқықтық кесімдердің, стандарттар мен оларға өзгерістердің және өнімнің, қызметтер көрсету және СФС шаралардың сәйкестігін растау процедураларын әзірлеу кезеңінде мүдделі ДСҰ-ға мүше елдердің елдің қандай нақты реттеуді енгізгісі келетінімен танысу мүмкіндігін беру мақсатында жібереді.
4. Шұғыл хабарламаларды ақпараттық қызметтер Ақпараттық орталыққа техникалық реттеу саласындағы нормативтік құқықтық кесімдердің, стандарттар мен оларға өзгерістердің және өнімнің, қызметтер көрсету және СФС шаралардың сәйкестігін растау процедураларын қабылдаған жағдайда мүдделі ДСҰ-ға мүше елдерді адамдардың денсаулығы мен өмірін, жануарлар мен өсімдіктерді, қоршаған ортаны қорғаудың шұғыл проблемаларымен байланысты нақты реттеудің енгізілгені туралы хабарлау мақсатында жібереді.
СТК және СФС шаралар жөніндегі Келісім шегінде шұғыл хабарламаларды толтыру тәртібі 1 қосымшада берілген.

5. Уведомления в Секретариат ВТО, Комитет по ТБТ, Комитет по СФС мерам и странам-участницам ВТО представляются на английском языке.
6. Информационный центр, путем публикации информации о действующих или разрабатываемых нормативных правовых актах в области технического регулирования, санитарных и фитосанитарных мерах, стандартах, изменениях к ним и процедурах подтверждения соответствия продукции, услуг, размещает их в официальном печатном издании  уполномоченного органа и информационной системе общего пользования в виде уведомлений.
7. Уведомлениям, представленным в Секретариат ВТО, Комитет по ТБТ, Комитет по СФС мерам и странам-участницам ВТО, Информационный центр присваивает идентификационный номер.
8. Уведомления заполняются согласно формам, утвержденным настоящим приказом.
9. Информация, представляемая в уведомлениях, должна полностью и однозначно характеризовать объект уведомления и степень его соответствия требованиям международных стандартов, предписаний и рекомендаций международных, региональных и национальных организаций.
10. Каждая графа уведомления должна быть заполнена. При отсутствии информации в графе приводится запись "не известно" или "не установлено".
11. Объем уведомлений должен составлять не более 2-х страниц, формата А4, шрифт Times New Roman 12.
Приложение 1
к Правилам заполнения и представления
уведомлений Информационного центра
по техническим барьерам в торговле,
санитарным и фитосанитарным мерам
Порядок заполнения экстренных уведомлений
в рамках Соглашения ВТО по СФС мер
Раздел уведомления
Рекомендации по заполнению
1. Уведомляющая сторона Соглашения
Республика Казахстан 1)
2. Ответственный орган
Наименование ответственного органа государственного управления, принимающего (утверждающего) документ
Наименование органа государственного управления, разрабатывающего проект санитарного или фитосанитарного постановления меры
3. Охватываемая продукция (услуга или иной объект)
Номер (а) наименования продукции согласно данным национальных списков, представленных в ВТО (аббревиатуры недопустимы)
Регионы или страны, на которые могут оказать влияние положения документа, в котором предоставляется уведомление 2)
Коды ТН ВЭД  дополнительно
4. Наименование документа
Обозначение и полное наименование разрабатываемого документа
Количество страниц документа
Информация о наличии перевода документа или о перспективах его перевода
Информация о наличии перевода краткой аннотации документа
5. Описание содержания
Краткая аннотация к проекту документа (должна обеспечивать понимание возможности применения документа, не должна содержать аббревиатур)

5. ДСҰ хатшылығына, СТК жөніндегі комитетке, СФС жөніндегі комитетке және ДСҰ-ға мүше елдерге хабарламалар ағылшын тілінде жіберіледі.
6. Ақпараттық орталық қолданыстағы немесе әзірленіп жатқан техникалық реттеу саласындағы нормативтік құқықтық актілер, стандарттар, оларға өзгерістер және өнімнің, қызметтер көрсету мен СФС шаралардың сәйкестігін растау процедуралары туралы ақпаратты уәкілетті органның ресми баспа басылымында және жалпы қолданыстағы ақпараттық жүйеде хабарлама түрінде жариялайды.
7. БСҰ хатшылығына, СТК жөніндегі комитетке, СФС жөніндегі комитетке және ДСҰ-ға мүше елдерге ұсынылған хабарламаларға ақпараттық нөмір сәйкестендіру нөмірін береді.
8. Хабарламалар осы бұйрықпен бекітілетін нысандарға сәйкес толтырылады.
9. ДСҰ Хатшылығы хабарламаны алған кезде оған нотификациялық нөмір береді.
10. Хабарламаларда берілетін ақпарат хабарлама объектісін толығымен және нақты және оның халықаралық стандарттар, халықаралық, өңірлік және ұлттық ұйымдардың жарлық пен нұсқаулықтар талаптарына сәйкестік деңгейін сипаттауы керек.
11. Хабарлама нысанының әрбір деректемелері толтырылған болуы керек. Ақпарат болмаған жағдайда бағанада "белгісіз" немесе "белгіленбеген" деген жазу жазылады.
13. Хабарламалар көлемі А4 нысанды 2 беттен артық болмауы, қарпі Times New Roman 12 болуы керек.
Саудадағы техникалық кедергілер,
санитарлық және фитосанитарлық
шаралар жөніндегі ақпараттық
орталық хабарламаларын
толтыру және ұсыну ережесіне
1 қосымша
СФС жөніндегі ДСҰ келісім шегінде шұғыл
хабарламалар толтыру тәртібі
Хабарлама
бөлімі
Толтыру бойынша ұсыныстар
1. Келісімнің
хабарлаушы
тарапы
Қазақстан Республикасы  1)
2. Жауапты
орган
Құжатты қабылдайтын (бекітетін) жауапты
мемлекеттік басқару органының атауы
Санитарлық немесе фитосанитарлық шараларды
белгілеу жобасын әзірлеуші мемлекеттік
басқару органының атауы
3. Қамтылатын
өнім (қызмет
немесе басқа
объект)
ДСҰ берілген ұлттық тізбелер деректеріне
сәйкес өнім атауларының нөмірі (лер)
(қысқартулар рұқсат етілмейді)
Ол туралы  2) хабарлама берілетін құжат
ережелеріне әсер етуі мүмкін өңірлер немесе
елдер
МСС кодтары қосымша
4. Құжат атауы
Әзірленетін құжаттың белгіленуі және толық
атауы
Құжат беттерінің саны
Құжат аудармасы немесе оның аударылу
перспективасы туралы ақпарат
Құжатқа қысқаша түсіндірменің барлығы туралы
ақпарат
5. Мазмұн
сипаттамасы
Құжат жобасына берілген қысқаша түсіндірме
(құжатты қолдану мүмкіндігін түсінуді
қамтамасыз етуі керек, қысқартулар болмауы
керек)

6. Цель и обоснование
Основные устанавливаемые требования: [ ] безопасность продуктов питания; [ ] здоровье животных; [ ] защита растений; [ ] защита человека от паразитов, животных/растений или заболеваний; [ ] защита территории от ущерба от паразитов
7. Суть экстренной проблемы
Причина (-ы) обращения к экстренным мерам
8. Международные стандарты, предписания и рекомендации
Имеются международные стандарты, предписания, рекомендации [ ]
При наличии международных стандартов, предписаний и рекомендаций приводится соответствующая ссылка или кратко указываются отступления от них
9. Релевантные документы
Издание, в котором публикуется уведомление, включая дату и ссылочный номер
Язык (-и), на котором публикуется уведомление
Ссылка на международный аналог разрабатываемого документа (с конкретным ссылочным номером или другой идентификацией)
Описание отклонений от приведенного международного аналога
Предпринятые меры и документы, в которые были внесены изменения (включая дату и ссылочный номер или другие признаки идентификации)
Предложение и основной документ, на который ссылается предложение (с точным номером ссылки или другим опознавательным знаком)
Язык(-и), на котором издано(-ы) уведомление(-я)
Язык(-и), на котором можно получить новые документы или краткую аннотацию к ним
Язык(-и), на котором доступен новый документ или краткая аннотация к нему
Издание, в котором будет опубликован новый документ
Если документы не могут быть предоставлены бесплатно, необходимо указать стоимость этой услуги
10. Дата вступления в силу/срок действия
Дата, когда ожидается введение документа в действие
Срок действия документа
11. Документ можно получить
Ответственный орган для работы с комментариями (отзывами)
Информационный центр по ТБТ/СФС [ ] и/или
[ ] наименование и координаты ответственного органа государственного управления, назначенного дополнительно для работы с комментариями (отзывами)
(включая адрес, номер телефона и/или факса, адрес электронной почты и/или web-сайт в Интернет, при наличии)
Ответственный за составление уведомления
Наименование и координаты назначенного ответственного органа государственного управления, ФИО лица, осуществляющего взаимодействие и ответственного за составление уведомления
(включая адрес, номер телефона и/или факса, адрес электронной почты и/или web-сайт в Интернет, при наличии)
1) - При необходимости указывается наименование местного органа власти;
2) - Перечислить, при возможности, страны, которые подвергнутся воздействию, в противном случае использовать обороты "все страны, экспортирующие товар в Республику Казахстан", "все страны, подверженные публикуемому языку".
Утверждено
приказом Председателя Комитета по
техническому регулированию и метрологии
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
от 1 апреля 2005 года N 94
Уведомление в рамках Соглашений ВТО по ТБТ и СФС мер
ВСЕМИРНАЯ ТОРГОВАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ
G/TBT/Notif/BY/00.
Дата
(00-0000)
________________________________________________________________
УВЕДОМЛЕНИЕ
Уведомляющая сторона Соглашения:
Ответственный орган:
Ответственный орган для работы с комментариями (отзывами):
Уведомляется согласно Статье [ ]:
Охватываемая продукция:
Наименование документа:
Описание содержания:
Цель и обоснование:
Релевантные документы:
Предполагаемая дата принятия (утверждения) документа:
Предполагаемая дата введения документа в действие:
Окончательная дата представления комментариев (отзывов):
Документ можно получить:
Ответственный за составление уведомления:
Утверждено
приказом Председателя Комитета по
техническому регулированию и метрологии
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
от 1 апреля 2005 года N 94
Уведомление об участии в международных и региональных
организациях по техническим и санитарным и фитосанитарным мерам
ВСЕМИРНАЯ ТОРГОВАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ
G/TBT/Notif/
Дата
(00-0000)
________________________________________________________________
УВЕДОМЛЕНИЕ
Уведомляющая сторона:
Наименование двустороннего или многостороннего Соглашения:
Участники Соглашения:
Дата вступления Соглашения в силу:
Охватываемая продукция:
Предмет Соглашения:
Краткое описание Соглашения:
Дополнительную информацию можно получить в:
Ответственный за составление уведомления:

6. Мақсаты
және негізі
Негізгі бекітілетін талаптар: [ ] тағам
өнімдерінің қауіпсіздігі; [ ] жануарлар
саулығы; [ ] өсімдіктерді қорғау; [ ]
адамдарды паразиттерден,
жануарлардан/өсімдіктерден немесе аурулардан
қорғау; [ ] аймақтарды паразиттерден келетін
зардаптардан қорғау
7. Шұғыл
проблема
негізі
Шұғыл шараларға қарау себебі (тері)
8. Халықара-
лық стандарт-
тар, алдын ала
жазулар және
ұсыныстар
Халықаралық стандарттар, түсіндірмелер,
ұсыныстар бар [ ]
Халықаралық стандарттар, түсіндірмелер және
ұсыныстар болған жағдайда сәйкес сілтеме
немесе олардан қысқаша үзінділер беріледі
9. Релевантты
құжаттар
Күні мен сілтеме нөмірін қоса хабарлама
басылған басылым
Хабарлама жарияланатын тіл (дер)
Әзірленетін құжаттың халықаралық баламасына
сілтеме (нақты сілтеме нөмірімен немесе
басқа үйлестірумен)
Берілген халықаралық баламадан ауытқуларды
түсіндіру
Өзгертулер енгізуге қабылданған шаралар және
өзгертулер енгізілген құжаттар (күні мен
сілтеме нөмірін немесе үйлестірудің басқа
белгілерін қоса)
берілген құжаттар немесе оларға қысқаша
түсініктеме алуға болатын хабарлама (лар)
басылған тіл (дер)
Хабарламалар шығарылған тіл(дер)
Жаңа құжаттар немесе оларға қысқаша
түсіндірмелер алуға болатын тіл(дер)
Жаңа құжаттар немесе оларға қысқаша
түсіндірмелер қол жеткізімді тіл(дер)
Жаңа құжат жарияланатын басылым
Егер құжаттар тегін таратыла алмаса, осы
қызметтің бағасы көрсетілсін
10. Күшіне
енгізілетін
күн/әрекет
ету мерзімі
Құжатты қолданысқа енгізу күтілетін күн
Құжаттың әрекет ету мерзімі
11. Құжатты
мына жерден
алуға болады
Пікірлермен
жұмыс істеуге
жауапты орган
тағайындалған ТКК және СФС жөніндегі ДСҰ АО
[ ] және/немесе [] жауапты мемлекеттік
басқару органының атауы және мекенжайы
(мекенжайы, телефон және/немесе факс нөмірі,
болған жағдайда электронды пошта мекенжайы
және/немесе Интернеттегі web-сайтты қоса)
12. Хабарлама-
лар құрауға
жауаптылар
Тағайындалған жауапты мемлекеттік басқару
органының мекен жайы, өзара әрекетті жүзеге
асыратын және хабарламалар құруға жауапты
тұлғаның Т.А.Ә. (мекенжайы, телефон
және/немесе факс нөмірі, болған жағдайда
электронды пошта мекенжайы және/немесе
Интернеттегі web-сайтты қоса)
1) - Қажет болған жағдайда жергілікті билік органының атауы көрсетіледі
2) - Мүмкіндігінше әсер етілетін елдерді санамалаған дұрыс; бұл болмаған жағдайда "Қазақстан Республикасына тауар экспортқа шығаратын барлық елдер", "шығарылатын тілге түсетін барлық елдер" айналысын пайдаланған дұрыс.
Қазақстан Республикасы
Индустрия және сауда
министрлігінің Техникалық
реттеу және метрология
жөніндегі комитеті
Төрағасының 2005 жылғы
1 сәуірдегі N 94
бұйрығымен бекітілді
СТК және СФС жөніндегі ДСҰ Келісім шегінде
хабарлама нысаны
ДҮНИЕЖҮЗІЛІК САУДА ҰЙЫМЫ
G/TBT/Notif/BY/00.
Күні
(00-0000)
______________________________________________________________
ХАБАРЛАМА
Келісімнің хабарлаушы тарапы:
Жауапты орган:
Түсініктермен (пікірлермен) жұмысқа жауапты орган:
[ ] бабына сәйкес хабарланады:
Қамтылатын өнім:
Құжат атауы:
Мазмұнын сипаттау:
Мақсаты және негізделуі:
Релевантты құжаттар:
Құжатты қабылдау (бекіту) шамаланатын күн:
Құжатты қолданысқа енгізу шамаланатын күн:
Түсініктер (пікірлер) ұсынылатын соңғы күн:
Құжатты алуға болады:
Хабарлама құрауға жауапты:
Қазақстан Республикасы
Индустрия және сауда
министрлігінің Техникалық
реттеу және метрология
жөніндегі комитеті
Төрағасының 2005 жылғы
1 сәуірдегі N 94
бұйрығымен бекітілді
Техникалық және санитарлық және фитосанитарлық
шаралар бойынша халықаралық және өңірлік
ұйымдарға қатысу туралы хабарлама нысаны
ДҮНИЕЖҮЗІЛІК САУДА ҰЙЫМЫ
G/TBT/Notif/BY/00.
Күні
(00-0000)
______________________________________________________________
ХАБАРЛАМА
Хабарлаушы ел:
Екі жақты немесе бірнеше тарапты келісім атауы:
Келісім қатысушылары:
Келісімнің күшіне енетін күні:
Қамтылатын өнім:
Келісім заты:
Келісімнің қысқаша сипаттамасы:
Қосымша ақпаратты мына жерден алуға болады