Об отчетности местных исполнительных органов областей (города республиканского значения, столицы) о деятельности субъектов естественных монополий, включенных в местные разделы Государственного регистра субъектов естественных монополий
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 1 июня 2005 года N 183-ОД. Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 11 июля 2005 года N 3724. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 17 июля 2006 года N 174-ОД
Извлечение из приказа
Председателя Агентства РК по
регулированию естественных монополий
от 17 июля 2006 года N 174-ОД
"В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" и Законом Республики Казахстан от 5 июля 2006 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам естественных монополий", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 1 июня 2005 года N 183-ОД "Об отчетности местных исполнительных органов областей (города республиканского значения, столицы) о деятельности субъектов естественных монополий, включенных в местные разделы Государственного регистра субъектов естественных монополий"...
Председатель".
--------------------------------------------------------------------
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2  статьи 13  Закона Республики Казахстан "О естественных монополиях" и подпунктом 1) пункта 18 Положения об Агентстве Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, утвержденного  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1109,  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить для местных исполнительных органов областей (города республиканского значения, столицы):
1) график представления местными исполнительными органами областей (города республиканского значения, столицы) отчетности в Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) формы отчетности о деятельности субъектов естественных монополий, включенных в местные разделы Государственного регистра субъектов естественных монополий, содержащие следующее:
сведения о ведении местных разделов Государственного регистра субъектов естественных монополий, согласно приложению 2 к настоящему приказу;

Табиғи монополиялар субъектілерінің Мемлекеттік тіркелімінің жергілікті бөлімдеріне енгізілген табиғи монополиялар субъектілерінің қызметі туралы облыстардың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) жергілікті атқарушы органдарының есептілігі туралы
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2005 жылғы 1 маусымдағы N 183-НҚ Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 11 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 3724. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2006 жылғы 17 шілдедегі N 174-НҚ бұйрығымен
Ескерту: Күші жойылды - ҚР Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2006 жылғы 17 шілдедегі N 174-НҚ бұйрығымен ("Заң газеті" газетінде 2006 жыл 28 шілде N 139(945) жарияланған).
Бұйрықтан үзінді:
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне табиғи монополиялар мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 5 шілдедегі Заңына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) "Табиғи монополиялар субъектілерінің мемлекеттік тіркелімінің жергілікті бөлімдеріне енгізілген табиғи монополиялар субъектілерінің қызметі туралы облыстардың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) жергілікті атқарушы органдарының есептілігі туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2005 жылғы 1 маусымдағы N 183-НҚ бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3724 нөмірімен тіркелген, "Ресми газетте" 2005 жылғы 10 желтоқсанда жарияланған);
2) ...
...
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Төраға
________________________________________
"Табиғи монополиялар туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының  13-бабының 2-тармағының 3) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1109  қаулысымен  бекітілген Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу агенттігі туралы ереженің 18-тармағының 1) тармақшасына сәйкес  БҰЙЫРАМЫН:
1. Облыстардың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) жергілікті атқарушы органдары үшін:
1) осы бұйрыққа берілген 1-қосымшаға сәйкес облыстардың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) жергілікті атқарушы органдарының Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу агенттігіне ұсынған есептілік кестесі;
2) табиғи монополиялар субъектілерінің Мемлекеттік тіркелімінің жергілікті бөлімдеріне енгізілген жергілікті атқарушы органдардың табиғи монополиялар субъектілерінің қызметі туралы мыналарды:
осы бұйрыққа берілген 2-қосымшаға сәйкес Табиғи монополиялар субъектілерінің мемлекеттік тіркелімінің жергілікті бөлімдерін жүргізу туралы мәліметті;

информация о заявках на изменение тарифов (цен, ставок сборов) на регулируемые услуги (товары, работы) субъектов естественных монополий, согласно приложениям 3, 4, 5 к настоящему приказу;
информация о рассмотрении заявок на утверждение тарифов (цен, ставок сборов) на регулируемые услуги (товары, работы) субъектов естественных монополий, согласно приложению 6 к настоящему приказу;
информация об итогах рассмотрения заявок на утверждение тарифов (цен, ставок сборов) на регулируемые услуги (товары, работы) вновь созданных субъектов естественных монополий, согласно приложению 7 к настоящему приказу;
сведения о базовых показателях для расчета среднесрочных планов предельных индексов изменения тарифов (цен, ставок сборов) или их предельных уровней на коммунальные услуги и регулируемые услуги (товары, работы) субъектов естественных монополий, согласно приложению 8 к настоящему приказу;
сведения о тарифах субъектов естественных монополий, включенных в местные разделы Государственного регистра субъектов естественной монополии, на регулируемые услуги (товары, работы), согласно приложению 9 к настоящему приказу;
сведения о нарушениях законодательства о естественных монополиях, согласно приложению 10 к настоящему приказу;
информацию по исковой работе, согласно приложению 11 к настоящему приказу.
Сноска. Пункт 1 с изменениями -  приказом  Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 17 марта 2006 года N 76-ОД.
2. Департаменту административной работы и анализа Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий (Есиркепов Е.О.):
1) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести его до сведения структурных подразделений и территориальных органов Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, местных исполнительных органов областей (города республиканского значения, столицы).
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Первого заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий Алдабергенова Н.Ш.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель
Приложение 1
к Приказу Председателя Агентства
Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий
от 1 июня 2005 года N 183-ОД.
Сноска. Приложение 1 с изменениями -  приказом  Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 17 марта 2006 года N 76-ОД.
График представления местными исполнительными
органами областей (города республиканского значения, столицы)
отчетности в Агентство Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий
N
п/п
Наименование формы
отчетности
Сроки
исполнения
Исполнители
1
2
3
4
Ежеквартальная, полугодовая информация
1.
Сведения о ведении местных разделов Государственного регистра субъектов естественных монополий (приложение 2 к данному приказу)
ежеквартально
(не позднее 5 числа месяца следующего за отчетным кварталом)
уполномоченный орган
2.
Информация о заявках на изменение тарифов на регулируемые услуги субъе-

осы бұйрыққа берілген 3, 4, 5-қосымшаларға сәйкес табиғи монополиялар субъектілерінің реттеліп көрсетілетін қызметтеріне (тауарларына, жұмыстарына) арналған тарифтерді (бағаларды, алым ставкаларын) өзгертуге берілген өтінімдер туралы ақпаратты;
осы бұйрыққа берілген 6-қосымшаға сәйкес табиғи монополия субъектілерінің реттеліп көрсетілетін қызметтеріне (тауарларына, жұмыстарына) арналған тарифтерді (бағаларды, алым ставкаларын) өзгертуге берілген өтінімдерді қараудың қорытындылары туралы ақпаратты;
осы бұйрыққа берілген 7-қосымшаға сәйкес жаңадан құрылған табиғи монополиялар субъектілерінің реттеліп көрсетілетін қызметтеріне (тауарларына, жұмыстарына) арналған тарифтерді (бағаларды, алым ставкаларын) бекітуге берілген өтінімдерді қараудың қорытындылары туралы ақпаратты;
осы бұйрыққа берілген 8-қосымшаға сәйкес табиғи монополиялар субъектілерінің коммуналдық қызметтерге және реттеліп көрсетілетін қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) арналған тарифтерді (бағаларды, алым ставкаларын) өзгертудің шекті индекстерінің  орташа мерзімді жоспарларын немесе олардың шекті деңгейлерін есептеуге арналған базалық көрсеткіштер туралы мәліметті;
осы бұйрыққа берілген 9-қосымшаға сәйкес табиғи монополиялар субъектілерінің реттеліп көрсетілетін қызметтеріне (тауарларына, жұмыстарына) арналған  табиғи монополиялар субъектілерінің тарифтері туралы мәліметті;
осы бұйрыққа берілген 10-қосымшаға сәйкес табиғи монополиялар туралы заңнаманың бұзылуы туралы мәліметті;
осы бұйрыққа берiлген 11-қосымшаға сәйкес талап арыз жұмысы жөнiндегi ақпаратты қамтитын есептiлiк нысаны бекiтiлсiн.
Ескерту: 1-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2006 жылғы 17 наурыздағы N 76-НҚ   бұйрығымен .
2. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Әкімшілік жұмысы және талдау департаменті (О.Е.Есіркепов):
1) осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің құрылымдық бөлімшелері мен аумақтық органдарының, облыстардың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) жергілікті атқарушы органдарының назарына жеткізсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының бірінші орынбасары Н.Ш.Алдабергеновке жүктелсін.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға
МАЗМҰНЫ
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды реттеу
агенттігі төрағасының
2005 жылғы 1 маусымдағы
N 183-НҚ бұйрығына 1-қосымша
Ескерту: 1-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2006 жылғы 17 наурыздағы N 76-НҚ   бұйрығымен .
Облыстардың (республикалық маңызы бар қаланың,
астананың) жергілікті атқарушы органдары Қазақстан
Республикасының Табиғи монополияларды реттеу
агенттігіне ұсынған есептілік кестесі
Рет
N
Есептілік нысанының атауы
Орындау
мерзімі
Орындаушы
1
2
3
4
Тоқсанды, жартыжылдық ақпарат
1.
Табиғи монополия субъектіле-
рінің Мемлекеттік тіркелімі-
нің жергілікті бөлімдерін
жүргізу туралы мәлімет
(осы бұйрықтың 2-қосымшасы)
тоқсан сайын
(келесі есеп
берілетін
тоқсаннан
кейінгі
айдың 5-нен
кеш емес)
уәкілетті
орган
2.
Табиғи монополия субъектіле-
рінің реттеліп көрсетілетін
қызметтеріне (тауарларына,
жұмыстарына) арналған тариф-
терді (бағаларды, алым став-
каларын) өзгертуге берілген
өтінімдер туралы ақпарат (осы

ктов естественных монополий (приложения 3-5 к данному приказу)
1,3 кварталы
(согласно срокам, указанным в приложениях)
уполномоченный орган
3.
Информация о рассмотрении заявок и утверждении тарифов на регулируемые услуги субъектов естественных монополий (приложение 6 к данному приказу)
1,3 кварталы
(согласно сроку,
указанному в
приложении)
уполномоченный орган
4.
Информация о предстоящем утверждении и изменении тарифов вновь созданным субъектам естественных монополий на рынке коммунальных услуг.
Причины повышения (снижения) тарифов.
Копии принятых приказов и решений по изменению тарифов
ежеквартально
(не позднее 5 числа месяца следующего за отчетным кварталом)
уполномоченный орган
5.
Информация об итогах рассмотрения заявок на утверждение тарифов (цен, ставок сборов) на регулируемые услуги вновь созданных субъектов естественных монополий (приложение 7 к данному
приказу)
ежеквартально
(не позднее 5 числа месяца следующего за отчетным кварталом)
уполномоченный орган
6.
Сведения о базовых показателях для расчета
среднесрочных планов  предельных индексов изменения тарифов (цен, ставок сборов) на коммунальные услуги (товары, работы) субъектов естественных монополий по области (городу) (приложение 8 к данному приказу с
расшифровками 1 и 2)
4 квартал
(25 октября - ожидаемые данные за отчетный год и проект на предстоящий год).
2 квартал (25 мая - фактические данные за прошлый год).
уполномоченный орган
7.
Сведения о тарифах субъектов естественных монополий на регулируемые услуги (товары, работы) (приложение 9 к данному приказу)
ежеквартально
(не позднее 5 числа месяца следующего за отчетным кварталом)
уполномоченный орган
8.
Информация о публикациях субъектами естественных монополий отчетов о результатах проведения ежегодного аудита и годовой финансовой отчетности в СМИ
4 квартал
(до 5 декабря)
уполномоченный орган
9.
Сведения о нарушениях законодательства о естественных монополиях
(приложение 10 к данному приказу)
ежеквартально
(не позднее 5 числа месяца следующего за отчетным кварталом)
уполномоченный орган
10.
Информация по
исковой работе
(приложение 11 к данному приказу)
ежеквартально (не позднее 5 числа
месяца следующего за отчетным кварталом)
уполномоченный
орган
Примечание:
Уполномоченный орган - уполномоченные структурные подразделения местных исполнительных органов областей (города республиканского значения, столицы)
Приложение 2
к Приказу Председателя Агентства
Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий
от 1 июня 2005 года N 183-ОД.
Сведения о ведении местных разделов
Государственного регистра субъектов естественных монополий
N
п/п
Регистра-
ционный номер субъекта естест-
венной монополии
Наимено-
вание субъекта естест-
венной монополии
Учредители (участники) субъекта естест-
венной монополии, реквизиты
Вид деятель-
ности, отнесенный к сфере естест-
венной монополии*
Код ОКПО
1
2
3
4
5
6
Продолжение таблицы
размер
устав-
ного капи-
тала
Место нахождения
(индекс, адрес, тел., факс),
Ф.И.О. руко-
водителя, банковские реквизиты
Доход от представления услуг (товаров, работ)
общий доход от
предоставления услуг (товаров, работ)
доход от предоставления регулируемых услуг (товаров, работ)
7
8
9
10
Примечание:   *- Наименование видов деятельности, отнесенных к сфере естественной монополии, должно соответствовать  статье 4  Закона Республики Казахстан "О естественных монополиях"
Приложение 3
к Приказу Председателя Агентства
Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий
от 1 июня 2005 года N 183-ОД.
Информация о заявках на изменение тарифов
(цен, ставок сборов) на регулируемые услуги (товары, работы)
субъектов естественных монополий
без НДС
N
п/п
Наиме-
нование
субъек-
тов
Обслуживаемая территория -
область, город,
район города,
район и т.д.
Наименование регулируемых
услуг (товаров, работ),
по которым
поданы заявки
Еди-
ница изме-
рения
Годовой объем предостав-
ляемых услуг в натураль-
ных величинах, указанный в заявках
1
2
3
4
5
6
Продолжение таблицы
Действующий тариф, тенге за ед. продукции
(Дата ввода в действие)
Сведения о заявке
Представ-
ленный
проектный тариф
Заявленный % изменения
(+; -)
Причины изменения
тарифа
7
8
9
10
Примечание:
Данные по форме представлять за 60 дней до начала квартала
Приложение 4
к Приказу Председателя Агентства
Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий
от 1 июня 2005 года N 183-ОД.
Информация о заявках на изменение тарифов
(цен, ставок сборов) на регулируемые услуги (товары, работы)
субъектов естественных монополий
без НДС
N п/п
Наимено-
вание субъекта
Обслужи-
ваемая территория - область, город, район города, район и т.д.
Наименование регулируемых услуг (товаров, работ) по которым поданы заявки
Единица измерения,  (тенге за ед. измерения)
Дейст-
вующий тариф,  (Дата ввода в действие)
1
2
3
4
5
6
Продолжение таблицы
Сведения о заявке
Ход рассмотрения заявок
Представ-
ленный проектный тариф
Заявленный % изменения (+; -)
Откло-
нение заявки
Причины откло-
нения
Принято к рассмотрению
7
8
9
10
11
Примечание:   Данные по форме представлять на следующий день после принятия или отказа в рассмотрении заявки
Приложение 5
к Приказу Председателя Агентства
Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий
от 1 июня 2005 года N 183-ОД.
Информация о заявках на изменение тарифов
(цен, ставок сборов) на регулируемые услуги (товары, работы)
субъектов естественных монополий
без НДС
N
п/п
Наимено-
вание
субъекта
Обслужи-
ваемая территория - область, город, район города, район и
т.д.
Наименование регулируемых услуг (товаров, работ) по которым поданы заявки
Еди-
ница изме-
рения
Годовой объем предоставляемых услуг в натуральных величинах, указанный в заявках
1
2
3
4
5
6
Продолжение таблицы
Дейст-
вующий тариф, тенге за ед.про-
дукции
(Дата ввода в действие)
Сведения о заявке
Причины
повышения
(снижения)
тарифов
Заявленный тариф (тенге/ед. продукции)
Утверж-
денный тариф (тенге/
ед.
продукции)
% изменения утвер-
жденного тарифа к действующему тарифу
7
8
9
10
11
Примечание:
Данные по форме представлять на следующий день после окончания заявочной компании
Приложение 6
к Приказу Председателя Агентства
Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий
от 1 июня 2005 года N 183-ОД.
Информация о рассмотрении заявок на утверждение тарифов
(цен, ставок сборов) на регулируемые услуги (товары, работы)
субъектов естественных монополий
N
п/п
Наименование регулируемых услуг, по которым представлены заявки
коли-
чество субъек-
тов, пред-
ставив-
ших заявки на рассмо-
трение
коли-
чество тарифов, пред-
став-
ленных на
рассмо-
трение
количе-
ство субъек-
тов, которым откло-
нены заявки
коли-
чество тари-
фов, откло-
ненных без рассмо-
трения
1.
Передача и распределение электр. энергии
2.
Производство тепловой энергии
3.
Передача и распределение тепловой энергии
4.
Водоснабжение
5.
Канализация
6.
Услуги телекоммуникации
7.
Услуги аэропортов
8.
прочие
ИТОГО
Продолжение таблицы
коли-
чество субъе-
ктов, которым откло-
нены заявки в ходе рассмо-
трения
коли-
чество тарифов,
откло-
ненных в ходе рассмо-
трения
Утвер-
ждено тари-
фов (цен, ставок сбо-
ров), всего
в том числе
Условно-
экономи-
ческий эффект от снижения затрат, тыс.
тенге
остав-
лено на уровне дейст-
вующих
с уче-
том сни-
же-
ния
c уче-
том по-
вы-
ше-
ния
вновь соз-
дан-
ным
Примечание:
Представлять на следующий день после окончания заявочной кампании
Приложение 7
к Приказу Председателя Агентства
Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий
от 1 июня 2005 года N 183-ОД.
Информация об итогах рассмотрения заявок на утверждение
тарифов (цен, ставок сборов) на регулируемые услуги
(товары, работы) вновь созданных субъектов естественных монополий
без НДС
Наимено-
вание областей и субъектов
Обслужи-
ваемая территория - область, город, район и т.д.
Наименование  регулируемых услуг (товаров, работ), по которым поданы заявки
Дата представ-
ления  заявки, уведом-
ления на изменение тарифов
Действую-
щий тариф (тенге за единицу).            Дата ввода в действие
1
2
3
4
5
Продолжение таблицы
Сведения о заявке (тарифе)
Представ-
ленный проект-
ный тариф
Заявлен-
ный % измене-
ния (+; -)
Утвержден-
ный тариф и дата ввода в действие
% изменения утвержден-
ного тарифа к действую-
щему тарифу
Причины  изменения
6
7
8
9
10
Примечание: представляется к 28 числу последнего месяца отчетного квартала
Приложение 8
к Приказу Председателя Агентства
Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий
от 1 июня 2005 года N 183-ОД.
Сведения о базовых показателях для расчета
среднесрочных планов предельных индексов изменения
тарифов (цен, ставок сборов) или их предельных
уровней на коммунальные услуги и регулируемые услуги
(товары, работы) субъектов естественных монополий
N
п/п
Субъекты по видам деятельности и категориям предприятий (малый, средний, крупный)
Кол-во пред-
прия-
тий
Объем предоставленных услуг (натуральные показатели)
изм.
Все-
го
в т.ч. по кварталам
I
II
III
IV
1.
Вид услуг (товаров, работ)
Субъекты с числом работающих:
До 50

бұйрықтың 3-5-қосымшалары)
1, 3-тоқсандар
(қосымшаларда
көрсетілген
мерзімдерге
сәйкес)
уәкілетті
орган
3.
Табиғи монополия субъектіле-
рінің реттеліп көрсетілетін
қызметтеріне тарифтерді
өзгертуге берілген өтінімдер-
ді қарау мен бекіту туралы
ақпарат (осы бұйрықтың
6-қосымшасы)
1, 3-тоқсандар
(қосымшаларда
көрсетілген
мерзімге
сәйкес
уәкілетті
орган
4.
Коммуналдық қызметтер рыно-
гында жаңадан құрылған табиғи
монополия субъектісінің тариф-
терін алда тұрған бекіту мен
өзгерту туралы ақпарат Тариф-
терді көтерудің (төмендету)
себептері. Тарифтерді өзгерту
жөнінде қабылданған бұйрықтар
мен шешімдердің көшірмесі
тоқсан сайын
(келесі есеп
берілетін
тоқсаннан
кейінгі
айдың 5-нен
кеш емес)
уәкілетті
орган
5.
Жаңадан құрылған табиғи моно-
полия субъектілерінің ретте-
ліп көрсетілетін қызметтері-
не тарифтер (бағалар, алым
ставкаларын) бекітуге
берілген өтінімдерді қараудың
қорытындылары туралы ақпарат
(осы бұйрықтың 7-қосымшасы)
тоқсан сайын
(келесі есеп
берілетін
тоқсаннан
кейінгі
айдың 5-нен
кеш емес)
уәкілетті
орган
6.
Табиғи монополия субъектіле-
рінің коммуналдық қызметтерге
және реттеліп көрсетілетін
қызметтерге (тауарларға, жұ-
мыстарға) арналған тарифтерді
(бағаларды, алым ставкаларын)
өзгертудің шекті индекстері-
нің  орта мерзімді жоспарла-
рын немесе олардың шекті дең-
гейлерін есептеуге арналған
базалық көрсеткіштер туралы
мәлімет (осы бұйрықтың
8-қосымшасы 1 және 2 ажыратып
жаза отырып)
4-тоқсан
(25 қазан -
есепті жыл
ішінде
күтілетін
деректер мен
алдағы жылға
арналған
жоба).
2-тоқсан
(25 мамыр -
өткен жылғы
нақты
деректер).
уәкілетті
орган
7.
Табиғи монополия субъектіле-
рінің реттеліп көрсетілетін
қызметтеріне (тауарларына,
жұмыстарына) арналған тариф-
тер туралы мәлімет (осы
бұйрықтың 9-қосымшасы)
тоқсан сайын
(келесі есеп
берілетін
тоқсаннан
кейінгі
айдың 5-нен
кеш емес
уәкілетті
орган
8.
Табиғи монополия субъектіле-
рінің жыл сайынғы аудит және
жылдық қаржы есебін жүргізу-
дің нәтижелері туралы есеп-
терді БАҚ-та жариялау туралы
ақпарат
4-тоқсан
(5 желтоқ-
санға дейін)
уәкілетті
орган
9.
Табиғи монополиялар туралы
заңнаманың бұзылуы туралы
мәлімет (осы бұйрықтың
10-қосымшасы)
тоқсан сайын
(есепті
тоқсаннан
кейінгі
айдың 5-нен
кешіктірмей)
уәкілетті
орган
10.
Талап арыз жұмысы жөнiндегi ақпарат (осы бұйрықтың
11-қосымшасы)
тоқсан сайын
(келесi есеп
берiлетiн тоқсаннан кейiнгi айдың
5-нен кеш емес)
уәкiлеттi
орган
Ескерту:
Уәкілетті орган - облыстардың (республикалық маңызы бар
қаланың, астананың) жергілікті атқарушы органдарының уәкілетті
құрылымдық бөлімшелері
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды реттеу
агенттігі төрағасының
2005 жылғы 1 маусымдағы
N 183-НҚ бұйрығына 2-қосымша
Табиғи монополия субъектілерінің мемлекеттік
тіркелімінің жергілікті бөлімдерін жүргізу
туралы мәлімет
Рет
N
Табиғи
монополия
субъек-
тісінің
тіркеу
нөмірі
Табиғи
монополия
субъек-
тісінің
атауы
Табиғи
монополия
субъек-
тісінің
құрылтай-
шылары
(қатысу-
шылары),
рекви-
зиттері
Табиғи
монополия
саласына
жатқы-
зылған
қызмет
түрлері*
ОКПО
коды
Жар-
ғылық
капи-
талдың
мөл-
шері
1
2
3
4
5
6
7
кестенің жалғасы
Орналасқан
орны (индекс,
мекен-жайы,
тел.факсі),
Басшының
аты-жөні,
банк
деректемесі
Қызметтер (тауарлар,
жұмыстар) көрсетуден
түскен кіріс
Қызметтер
(тауарлар,
жұмыстар)
көрсетуден
түскен
жалпы кіріс
Реттеліп
көрсетілетін
қызметтер
(тауарлар,
жұмыстар)
көрсетуден
түскен
жалпы кіріс
8
9
10
Ескерту:
* - Табиғи монополия саласына жатқызылған қызмет
түрлерінің атауы "Табиғи монополиялар туралы" Қазақстан
Республикасының Заңының  4-бабына  сәйкес келуге тиіс.
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды реттеу
агенттігі төрағасының
2005 жылғы 1 маусымдағы
N 183-НҚ бұйрығына 3-қосымша
Табиғи монополиялар субъектілерінің реттеліп
көрсетілетін қызметтеріне (тауарларына, жұмыстарына)
арналған тарифтерді (бағаларды, алым ставкаларын)
өзгертуге берілген өтінімдер туралы ақпарат
ҚҚС-сыз
Рет
N
Субъек-
тілердің
атауы
Қызмет
көрсететін
аумақ -
облыс,
қала,
қаладағы
аудан
және т.б.
Өтінім
берілген
реттеліп
көрсеті-
летін
қызметтер
(тауарлар,
жұмыстар)
Өлшем
бір-
лігі
Өтінімдерде
көрсетілген,
нақты
шамаларда
ұсынылатын
қызметтердің
жылдық көлемі
1
2
3
4
5
6
кестенің жалғасы
Қолданыстағы
тариф, өнімнің
бірл. үшін
теңге
(Қолданысқа
енгізетін күн)
Өтінім туралы мәлімет
Ұсынылған
жобалық
тарифтер
Мәлім-
делгені
%
өзгерісі
(+; -)
Тарифтің
өзгеру
себебі
7
8
9
10
Ескерту:
Деректерді тоқсанның басына дейін 60 күн бұрын нысан бойынша
ұсыну
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды реттеу
агенттігі төрағасының
2005 жылғы 1 маусымдағы
N 183-НҚ бұйрығына 4-қосымша
Табиғи монополиялар субъектілерінің реттеліп
көрсетілетін қызметтеріне (тауарларына, жұмыстарына)
арналған тарифтерді (бағаларды, алым ставкаларын)
өзгертуге берілген өтінімдер туралы ақпарат
ҚҚС-сыз
Рет
N
Субъек-
тінің
атауы
Қызмет
көрсеті-
летін
аумақ -
облыс,
қала,
қаладағы
аудан,
аудан
және т.б.
Өтінім
берілген
реттеліп
көрсетілетін
қызметтердің
(тауарлардың,
жұмыстардың)
атауы
Өлшем
бірлігі
(өлшем
бірлігі
үшін
теңге)
Қолда-
ныстағы
тариф.
(Қолданысқа
енгізетін
күн)
1
2
3
4
5
6
кестенің жалғасы
Өтінім туралы мәлімет
Өтінімдерді қарау барысы
Ұсынылған
жобалық
тарифтер
Мәлім-
делгені %
өзгерісі
(+; -)
Өтінімді
қабыл-
дамау
Қабыл-
дамаудың
себептері
Қарауға
қабыл-
данды
7
8
9
10
11
Ескерту: Деректерді өтінім қарауға қабылданған немесе бас
тартылған күннен кейінгі келесі күні нысан бойынша жіберу.
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды реттеу
агенттігі төрағасының
2005 жылғы 1 маусымдағы
N 183-НҚ бұйрығына 5-қосымша
Табиғи монополия Табиғи монополиялар
субъектілерінің реттеліп көрсетілетін қызметтеріне
(тауарларына, жұмыстарына) арналған тарифтерді
(бағаларды, алым ставкаларын) өзгертуге
берілген өтінімдер туралы ақпарат
ҚҚС-сыз
Рет
N
Субъек-
тінің
атауы
Қызмет
көрсе-
тілетін
аумақ -
облыс,
қала,
қаладағы
аудан,
аудан
және
т.б.
Өтінім
берілген
реттеліп
көрсе-
тілетін
қызмет-
тердің
(тауар-
лардың,
жұмыс-
тардың)
атауы
Өлшем
бір-
лігі
Өтінім-
дерде
көрсе-
тілген,
нақты
шамаларда
ұсыны-
латын
қызмет-
тердің
жылдық
көлемі
Қолда-
ныстағы
тариф,
өнімнің
бірл.
үшін
теңге
(Қолда-
нысқа
енгізетін
күн)
1
2
3
4
5
6
7
кестенің жалғасы
Өтінім туралы мәлімет
Тарифтерді
көтеру
(төмендету)
себептері
Мәлім-
делген
тариф
(өнімнің
теңге/
бірл.)
Бекі-
тілген
тариф
(өнімнің
теңге/
бірл.)
Бекі-
тілген
тарифтік
қолда-
ныстағы
тарифке
өзгеріс %
8
9
10
11
Ескерту
Деректерді мәлімделген компания аяқталғаннан кейін келесі
күні нысан бойынша ұсыну
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды реттеу
агенттігі төрағасының
2005 жылғы 1 маусымдағы
N 183-НҚ бұйрығына 6-қосымша
Табиғи монополия субъектілерінің реттеліп
көрсетілетін қызметтеріне (тауарларына, жұмыстарына)
арналған тарифтерді (бағалар, алым ставкаларын)
бекітуге берілген өтінімдерді қараудың
қорытындылары туралы ақпарат
N
п/п
Өтінім
берілген реттеліп
көрсетілетін
қызметтердің атауы
қа-
рауға
өті-
нім
бер-
ген
субъ-
екті-
лер-
дің
саны
қа-
рау-
ға
бе-
ріл-
ген
та-
риф-
тер-
дің
саны
өті-
німі
қа-
был-
дан-
баған
субъ-
екті-
лер-
дің
саны
қарау-
сыз
қабыл-
дан-
баған
тариф-
тердің
саны
қарау
бары-
сында
өті-
німі
қабыл-
дан-
баған
субъ-
екті-
лердің
саны
1.
Электр энергиясын
беру және бөлу
2.
Жылу энергиясын
өндіру
3.
Жылу энергиясын
беру және бөлу
4.
Сумен жабдықтау
5.
Кәріз жүргізу
6.
Телекоммуникация
қызметтері
7.
Әуежайлық қызметтер
8.
өзге
ЖИЫНЫ
кестенің жалғасы
қарау
бары-
сында
өтінімі
қабыл-
данба-
ған
тариф-
тердің
саны
бекі-
тілген
тарифтер
(баға-
лар,
алым
ставка-
лары),
барлығы
оның ішінде
Шығынды
төмен-
детуден
алынған
шартты-
эконо-
микалық
тиімділік
мың теңге
қолда-
ныстағы
деңгейде
қалды-
рылғаны
төмен-
дегені
еске-
рілген
артты-
рылғаны
еске-
рілген
жаңа-
дан
құрыл-
ғаны
Ескерту:
Өтінім беру науқаны аяқталғаннан кейін келесі күні ұсыну
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды реттеу
агенттігі төрағасының
2005 жылғы 1 маусымдағы
N 183-НҚ бұйрығына 7-қосымша
Жаңадан құрылған табиғи монополиялар
субъектілерінің реттеліп көрсетілетін қызметтеріне
(тауарларына, жұмыстарына) арналған тарифтерді
(бағаларды, алым ставкаларын) бекітуге берілген
өтінімдерді қараудың қорытындылары туралы ақпарат
ҚҚС-сыз
Облыстар
мен
субъек-
тілердің
атауы
Қызмет
көрсе-
тілетін
аумақ-
облыс,
қала,
аудан
және
т.б.
Өтінім
берілген
реттеліп
көрсетілетін
қызметтердің
(тауарлардың,
жұмыстардың)
атауы
Тарифтерді
өзгертуге
берілген
өтінімді,
хабарламаны
ұсыну күні
Қолда-
ныстағы
тариф
(бірлігі
үшін
теңге)
Қолданысқа
енгізу
күні
1
2
3
4
5
кестенің жалғасы
Өтінім (тариф) туралы мәлімет
Ұсы-
нылған
жобалық
тариф
Өтінім
берілген
%
өзгерту
(+; -)
Бекітілген
тариф және
қолданысқа
енгізу күні
Бекітілген
тарифті
қолданыстағы
тарифке
өзгеру %
Өзгертудің
себебі
6
7
8
9
10
Ескерту: есепті тоқсанның соңғы айының 28 күні ұсынылады
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды реттеу
агенттігі төрағасының
2005 жылғы 1 маусымдағы
N 183-НҚ бұйрығына 8-қосымша
Табиғи монополиялар субъектілерінің коммуналдық
қызметтерге және реттеліп көрсетілетін қызметтерге
(тауарларға, жұмыстарға) арналған тарифтерді
(бағаларды, алым ставкаларын) өзгертудің шекті
индекстерінің орташа мерзімді жоспарларын немесе
олардың шекті деңгейлерін есептеуге арналған
базалық көрсеткіштер туралы мәлімет
Рет-
тік
Қызметтің түрлері
және кәсіпорындардың
(шағын, орта, ірі)
санаттары жөніндегі
субъектілер
Кә-
сіпо-
рын-
дар-
дың
саны
Ұсынылатын
қызметтердің көлемі
(нақты көрсеткіштер)
бір-
лік
Бар-
лығы
оның ішінде
тоқсандар
бойынша
I
II
III
ІV
1.
Қызметтердің (тауар-
лардың, жұмыстардың)
түрлері
Мынадай санмен жұмыс
істейтін субъектілер:
50-ге дейін

от 50 до 200
от 200 до 500
от 500 до 1000
Свыше  1000
2.
Итого по виду деятельности
3.
Всего по естественной монополии по области
X
X
X
X
X
X
4.
Произведено товаров, работ, услуг в целом по области
X
X
X
X
X
X
X
5.
Доля ЕМ в общем объеме произведенных товаров, работ, услуг (стр. 3 к стр. 4 в %%)
X
X
X
X
X
X
X
*) Показать финансовый результат только по виду деятельности, отнесенной к сфере естественной монополии
**) Данные предоставляется за прошедший и текущий годы
Продолжение таблицы
Объем предоставленных услуг
(в стоимостном выражении,
млн. тенге)
Финансовый результат деятельности субъектов *)
Всего
в т.ч. по кварталам
Прибыль
Убыток
I
II
III
IV
Кол-во
субъ-
ектов
Сумма,
млн.
тенге
Кол-во
субъ-
ектов
Сумма, млн. тенге
Расшифровка 1 к таблице "Среднесрочный план". Показатели по крупным энергетическим субъектам для расчетов отпускных цен на энергию и предельных индексов изменение тарифов на услуги по электро-, теплоснабжению населения, бюджетных организаций и хоз. субъектов по области (городу) *
N
п/п
Наименование субъекта и границ рынка
Всего работающих/ занятых на производ-
стве конкрет-
ного вида энергии
Производство энергии ***)
Все-
го
в т.ч.:
на собств.
нужды
1.
Производство электрической энергии **)
субъект:
2.
Комбинированное производство электрической и тепловой энергии **)
субъект:
электроэнергия
теплоэнергия
*) Данные предоставляется за прошедший, текущий и будущий годы
**) Данные показатели отслеживаются по всем энергоисточникам
***) Показываются данные по выработке энергии за минусом технологических потерь.
****) Показываются данные по отпуску электроэнергии с шин станции в сеть, и отпуску тепловой энергии с кол. станции
_____________________________________________________________
Продолжение таблицы
Отпуск энергии в натур. выражении****)
Отпуск энергии в текущих ценах (млн. тенге)
Всего
в т.ч. по кварталам
Всего
в т.ч. по кварталам
I
II
III
IV
I
II
III
IV
Продолжение таблицы
Затраты на производство энергии, млн. тенге
Финансовый результат за год
Прибыль (О/Убыток (-)
I квартал
II квартал
III квартал
IV квартал
Все-
го
в т.ч.:
Все
-го
в т.ч.:
Все-
го
в т.ч.:
Все-
го
в т.ч.:
Произв. себес-
ть
Произв. себес-
ть
Произв. себес-
ть
Произв. себес-
ть
Расшифровка 2 к таблице "Среднесрочный план". Показатели по
базовым территориям и субъектам к расчету предельных индексов
изменения цен и тарифов на коммунальные услуги по области (городу)
Nl
п/п
Наимено-
вание видов деятель-
ности и субъектов
естествен-
ных монополий
всего работаю-
щих/ занятые по оказанию конкрет-
ного вида услуг
Объем предоставленных услуг (натуральные показатели)
Объем предостав-
ленных услуг в стоимостном выражении, млн. тенге
ед. изм. (тыс. ед.)
Всего за год
в т.ч. по кварталам
Всего
в т.ч. по кварталам
I
II
III
IV
I
II
III
IV
1.
Вид услуг (товаров, работ)
Субъект
по группам потребителей:
хоз. субъектам
населению
2 .
Вид услуг (товаров, работ)
Субъект
по группам потребителей:
хозсубъектам
населению
*) Показать финансовый результат только по виду деятельности, отнесенной к сфере естественной монополии
**) Данные предоставляются за прошедший и текущий годы
***) По данной форме должны составляться тарифные сметы по базовым территориям и субъектам
Продолжение таблицы
Nl
п/п
Наименование видов деятельности и субъектов
естественных монополий
Затраты на предоставление услуг, млн. тенге
Финансовый результат за год Прибыль (О/Убыток (-)
I квартал
II квартал
III квартал
IV квартал
Всего
в т.ч.:
Всего
в т.ч.:
Всего
в т.ч.:
Всего
в т.ч.:
Произв. себес-ть
Произв. себес-ть
Произв. себес-ть
Произв. себес-ть
1.
Вид услуг (товаров, работ)
Субъект
по группам потребителей:
X
X
X
X
X
X
X
X
хоз. субъектам
X
X
X
X
X
X
X
X
населению
X
X
X
X
X
X
X
X
2 .
Вид услуг (товаров, работ)
Субъект
по группам потребителей:
хозсубъектам
населению
Приложение 9
к Приказу Председателя Агентства
Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий
от 1 июня 2005 года N 183-ОД.
Сведения о тарифах субъектов естественных монополий,
включенных в местные разделы Государственного регистра
субъектов естественной монополии, на регулируемые
услуги (товары, работы)
N п/п
Наименование субъекта
Вид регулируемых услуг (товаров, работ)
Действующий тариф
Дата введения в действие
Приложение 10
к Приказу Председателя Агентства
Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий
от 1 июня 2005 года N 183-ОД
Сноска. Приложение 10 в редакции -  приказом  Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 17 марта 2006 года N 76-ОД.
Сведения о нарушениях законодательства
о естественных монополиях
N
п/
п
Наиме-
нование
субъекта
естест-
венной
моно-
полии
Квали-
фикация
право-
нару-
шения
по
нормам
КоАП и
законо-
датель-
ства о
естест-
венных
моно-
полиях
Выне-
сенный
акт
реаги-
рова-
ния
(вид,
наиме-
нова-
ние,
дата,
номер)
Све-
дения
об
испол-
нении
акта
реа-
гиро-
вания
Размер
штрафа
(дата,
номер
поста-
новления
или
решения
суда о
наложе-
нии
штрафа)
Размер
незаконно-
получен-
ного
дохода
(в случае,
если
таковое
имеется)
При-
ме-
ча-
ние
1
2
3
4
5
6
7
8
Приложение 11
к приказу Председателя
Агентства Республики
Казахстан по регулированию
естественных монополий
от 1 июня 2005 года N 183-ОД
Сноска. Приказ дополнен приложением 11 -  приказом  Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 17 марта 2006 года N 76-ОД.
Информация по исковой работе
N
п/п
Истец
Ответчик
Предмет
искового
произ-
водства
Результаты
рассмотрения
судебного
дела
Примечание
1
2
3
4
5
6

50-ден 200-ге дейін
200-ден 500-ге дейін
500-ден 1000-ға дейін
1000-нан астам
2.
Қызметтің түрі
бойынша жиыны
3.
Облыс бойынша
барлық табиғи
монополиялар
X
X
X
X
X
X
4.
Тұтастай алғанда
облыс бойынша өн-
дірілген тауарлар,
жұмыстар, қызметтер
X
X
X
X
X
X
X
5.
Өндірілген тауарлар-
дың, жұмыстардың,
қызметтердің  жалпы
көлеміндегі ТМ-ның
үлесі (%%-да 4-жолға
3-жол)
X
X
X
X
X
X
X
*) Қаржылық сараптаманы табиғи монополия саласына
жатқызылған қызметтің түрі бойынша ғана көрсету
**) Деректер өткен және ағымдағы жылдарға беріледі
кестенің жалғасы
Рет-
тік
N
Ұсынылатын
қызметтердің
көлемі (құндық
көріністе,
млн. теңге)
Субъектілер
қызметтерінің қаржылық
нәтижесі*)
Бар-
лығы
оның ішінде
тоқсандар бойынша
Пайда
Залал
I
II
III
ІV
Субъ-
екті-
лер-
дің
саны
Со-
масы,
млн.
теңге
Субъ-
екті-
лер-
дің
саны
Со-
масы,
млн.
теңге
1.
2.
3.
4.
5.
"Орташа мерзімді жоспар" кестесіне 1-таратып жазу.
Облыс (қала) бойынша бюджеттік ұйымдар мен шаруашылық
жүргізуші субъектілердің энергияға арналған босату
бағалар мен халықты электрмен, жылумен жабдықтау
жөніндегі қызметтердің тарифтерін өзгертудің шекті
индекстерін есептеуге арналған ірі энергетикалық
субъектілер бойынша көрсеткіштер *)
Рет-
тік
N
Субъекті мен рынок
шекараларының
атауы
Жұмыс
істейтіндер/
энергияның
нақты түрін
өндірумен
айналы-
сатындар
Энергияны
өндіру ***)
Барлығы
оның
ішінде:
өзінің
мұқтажы
үшін
1.
Электр энергиясын
өндіру **)
субъект:
2.
Электр және жылу
энергиясын аралас
өндіру **)
субъект:
электр энергиясы
жылу энергиясы
*) Деректер өткен, ағымдағы және алдағы жылдарға
ұсынылады
**) Осы көрсеткіштер барлық электр көздермен
қадағаланады
***) Технологиялық ысыраптарды қоспағанда,
энергияны өндіру жөніндегі деректер көрсетіледі
****) Станцияның шинасынан электр энергиясын
желіге босату және станцияның санынан жылу
энергиясын босату жөніндегі деректер көрсетіледі
кестенің жалғасы
Энергияны босату,
млн. бірлік. ****)
Энергияны ағымдағы
бағамен босату,
млн. теңге
Бар-
лығы
Тоқсандар
бойынша
Бар-
лығы
оның ішінде
тоқсандар бойынша
I
II
III
ІV
I
II
III
ІV
кестенің жалғасы
Энергияны өндіруге арналған шығындар,
млн. теңге
Бір
жылға
қар-
жылық
нәтиже
Пайда
(Залал
(-)
I тоқсан
II тоқсан
III  тоқсан
ІV тоқсан
Бар-
лығы
оның
іші-
нде:
Бар-
лығы
оның
іші-
нде:
Бар-
лығы
оның
іші-
нде:
Бар-
лығы
оның
іші-
нде:
Өзін-
дік
құнды
өн-
діру
Өзін-
дік
құнды
өн-
діру
Өзін-
дік
құнды
өн-
діру
Өзін-
дік
құнды
өн-
діру
Орташа мерзімді жоспар»кестесіне 2-таратып жазу.
Облыс (қала) бойынша коммуналдық қызметтерге арналған
бағаларды және тарифтерді өзгертудің шекті индекстерін
есептеу үшін базалық аумақтар мен субъектілер бойынша
көрсеткіштер
Р
е
т
т
і
к
N
Қызмет түрлері
мен табиғи
монополиялар
субъектілерінің
атауы
жұмыс
істей-
тін-
дер/
қыз-
меттің
нақты
түрін
көрсе-
тумен
айна-
лыса-
тын
Ұсынылған қызметтердің
көлемі (нақты
көрсеткіштер)
өз-
геру
бір-
лігі
(мың.
бір.)
Жыл
іші-
нде
бар-
лығы
оның ішінде
тоқсандар
бойынша
I
II
III
ІV
1.
Қызметтердің
(тауарлардың,
жұмыстардың) түрі
Субъект
тұтынушылардың
топтары:
шаруашылық жүргі-
зуші субъектілер
халық бойынша
2.
Қызметтердің
(тауарлардың,
жұмыстардың) түрі
Субъект
тұтынушылардың
топтары:
шаруашылық жүргі-
зуші субъектілер
халық бойынша
*) Қаржылық нәтижені табиғи монополия саласына
жатқызылған қызметтің түрі бойынша ғана көрсету
**) Деректер өткен және ағымдағы жылдарға
ұсынылады
***) Осы нысан бойынша базалық аумақтар мен
субъектілер бойынша тарифтік сметалар жасалуға тиіс
кестенің жалғасы
Р
е
т
т
і
к
N
Қызмет түрлері
мен табиғи
монополиялар
субъектілерінің
атауы
Құндық көріністе
ұсынылған
қызметтердің
көлемі,
млн. теңге
Қызметтерді
ұсынуға
арлаған
шығындар,
млн. теңге
I тоқсан
Бар-
лығы
оның ішінде
тоқсандар
бойынша
Бар-
лығы
оның
ішін-
де
өзін-
дік
құнды
өндіру
I
II
III
ІV
1.
Қызметтердің
(тауарлардың,
жұмыстардың) түрі
Субъект
тұтынушылардың
топтары:
X
X
шаруашылық жүргі-
зуші субъектілер
X
X
халық бойынша
X
X
2.
Қызметтердің
(тауарлардың,
жұмыстардың) түрі
Субъект
тұтынушылардың
топтары:
шаруашылық жүргі-
зуші субъектілер
халық бойынша
*) Қаржылық нәтижені табиғи
монополия саласына жатқызылған
қызметтің түрі бойынша ғана көрсету
**) Деректер өт-
кен және ағымдағы
жылдарға ұсынылады
***) Осы нысан бойынша базалық аумақтар мен субъектілер
бойынша тарифтік сметалар жасалуға тиіс
кестенің жалғасы
Р
е
т
т
і
к
N
Қызмет түрлері
мен табиғи
монополиялар
субъектілерінің
атауы
Қызметтерді ұсынуға арлаған
шығындар, млн. теңге
Бір
жылға
қар-
жылық
нә-
тиже
Пайда
(О/
Залал
(-)
тоқсан
III тоқсан
ІV тоқсан
Бар-
лығы
оның
ішін-
де
Бар-
лығы
оның
ішін-
де
Бар-
лығы
оның
ішін-
де
өзін-
дік
құнды
өн-
діру
өзін-
дік
құнды
өн-
діру
өзін-
дік
құнды
өн-
діру
1.
Қызметтердің
(тауарлардың,
жұмыстардың)
түрі
Субъект
тұтынушылардың
топтары:
X
X
X
X
х'
X
шаруашылық
жүргізуші
субъектілер
X
X
X
X
X
X
халық бойынша
X
X
X
X
X
X
2.
Қызметтердің
(тауарлардың,
жұмыстардың)
түрі
Субъект
тұтынушылардың
топтары:
шаруашылық
жүргізуші
субъектілер
халық бойынша
*) Қаржылық
нәтижені табиғи
монополия сала-
сына жатқызыл-
ған қызметтің
түрі бойынша
ғана көрсету
**) Деректер
өткен және ағым-
дағы жылдарға
ұсынылады
***) Осы нысан бойынша база-
лық аумақтар мен субъектілер
бойынша тарифтік сметалар
жасалуға тиіс
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды реттеу
агенттігі төрағасының
2005 жылғы 1 маусымдағы
N 183-НҚ бұйрығына 9-қосымша
Табиғи монополиялар субъектілерінің реттеліп
көрсетілетін қызметтеріне (тауарларына, жұмыстарына)
арналған табиғи монополиялар субъектілерінің
тарифтері туралы мәлімет
Рет
Субъектінің
атауы
Реттеліп
көрсетілетін
қызметтердің
(тауарлардың,
жұмыстардың)
түрлері
Қолда-
ныстағы
тариф
Қолда-
нысқа
енгізу
күні
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды реттеу
агенттігі төрағасының
2005 жылғы 1 маусымдағы
N 183-НҚ бұйрығына 10-қосымша
Ескерту: 10-қосымша жаңа редакцияда жазылды - ҚР Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2006 жылғы 17 наурыздағы N 76-НҚ   бұйрығымен .
Табиғи монополиялар туралы заңнаманың
бұзылуы туралы мәлiмет
р/с
N
Табиғи моно-
полия
субъек-
тісінің
атауы
ӘҚтК
және
табиғи
монопо-
лиялар
туралы
заңна-
маның
норма-
лары
бойынша
саралау
Ден қою
бойынша
шыға-
рылған
акті
(түрі,
атауы,
күні,
нөмірі)
Ден қою
актінің орын-
далуы
туралы
мәлі-
меттер
Айыппұл
мөлшері
(күні,
айыппұл
салу ту-
ралы қау-
лының немесе
сот шеші-
мінің
нөмірі)
Заңсыз алынған
табыстың
мөлшері
(егер
ондай
болған
жағ-
дайда)
Ескерту
1
2
3
4
5
6
7
8
Қазақстан Республикасы Табиғи
монополияларды реттеу агенттiгi
төрағасының 2005 жылғы
1 шiлдедегi N 183-НҚ
бұйрығына 11-қосымша
Ескерту: 11-қосымшамен толықтырылды - ҚР Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2006 жылғы 17 наурыздағы N 76-НҚ   бұйрығымен .
Талап арыз жұмысы ақпарат
р/с
N
Талапкер
Жауапкер
Талап қою
бойынша іс
жүргізу мәні
Сот ісін
қарау
нәтижесі
Ескерту
1
2
3
4
5
6