О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 декабря 2004 года N 424 "Об утверждении Правил составления и представления отчетности государственными учреждениями"
Приказ и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 21 сентября 2005 года N 341. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 октября 2005 года N 3869. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 27 февраля 2009 года N 89
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 27.02.2009 N 89 (вводится в действие с 01.01.2009).
В соответствии со  статьей 122  Бюджетного Кодекса Республики Казахстан,  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Министра финансов Республики Казахстан от 1 декабря 2004 года N 424 "Об утверждении Правил составления и представления отчетности государственными учреждениями" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3293), следующие изменения:
в Правилах составления и представления отчетности государственными учреждениями, утвержденных указанным приказом:
в абзаце втором пункта 69 слова ", в графе 4 - сумма по несвязанным грантам, в графе 5 "Всего" указывается сумма граф 3 и 4" исключить;
приложение 18 к указанным Правилам изложить согласно  приложению 1  к настоящему приказу;
приложение 21 к указанным Правилам изложить согласно  приложению 2  к настоящему приказу.
2. Комитету казначейства Министерства финансов Республики Казахстан (Саткалиева В.А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в официальных средствах массовой информации в установленном законодательством порядке.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
И.о. Министра
Приложение 1
к приказу и.о.Министра финансов
Республики Казахстан
от 21 сентября 2005 года N 341
Приложение 18
к Правилам составления и представления
отчетности государственными учреждениями
Отчет по грантам
форма N 12
Код
по ОКПО ______
Администратор бюджетных программ ____________________________

"Мемлекеттік мекемелердің есептілігін жасау мен ұсынудың ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2004 жылғы 1 желтоқсандағы N 424 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің 2005 жылғы 21 қыркүйектегі N 341 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 4 қазанда тіркелді. Тіркеу N 3869. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 27 ақпандағы N 89 Бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 27 ақпандағы N 89 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 122-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік мекемелердің есептілігін жасау мен ұсынудың ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2004 жылғы 1 желтоқсандағы N 424 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде N 3293 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік мекемелердің есептілігін жасау мен ұсынудың ережесінде:
69-тармақтың екінші абзацында ", 4-бағанда - байланыспаған гранттар бойынша сома, "Барлығы" 5-бағанда 3 және 4-бағандардың сомасы көрсетіледі" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген Ережеге 18-қосымша осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жазылсын;
көрсетілген Ережеге 21-қосымша осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті (В.А.Сәтқалиева) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және заңнамада белгіленген тәртіппен оның бұқаралық ақпарат құралдарында кейінгі жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрі міндетін
атқарушының
2005 жылғы 21 қыркүйектегі
N 341 бұйрығына 1-қосымша
Мемлекеттік мекемелердің
есептілігін жасау мен
ұсынудың ережесіне
18-қосымша
Гранттар бойынша есеп
N 12-нысан     _________
|   Коды   |
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі______ КҰЖЖ бойынша  |_________|