О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 22 апреля 2002 года N 325 "Об утверждении Правил исчисления стажа работы по специальности для работников Академии государственной службы при Президенте Республики Казахстан"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 760. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2005 года N 4004. Утратил силу приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 21 мая 2008 года N 291
Сноска. Утратил силу приказом Министра образования и науки РК от 21.05.2008 N 291
Извлечение из приказа
Министра образования и науки РК
от 21.05.2008 N 291 "О признании
утратившими силу некоторых приказов
Министерства образования и науки
Республики Казахстан"
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 27 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актов», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу некоторые приказы Министерства
образования и науки Республики Казахстан согласно приложению.
2. Юридическому департаменту (Алимкулов Р.С.) копию настоящего приказа направить в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    Ж. Туймебаев
Приложение
к приказу Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 21 мая 2008 года № 291
Перечень
утративших силу некоторых приказов
Министерства образования и науки Республики Казахстан
1. - 8. ... .
9. Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года № 760 «О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 22 апреля 2002 года № 325 «Об утверждении Правил исчисления стажа работы по специальности для работников Академии государственной службы при Президенте Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4004).
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 31 мая 2005 года N 1583
"О мерах по дальнейшему совершенствованию подготовки, переподготовки и повышения
квалификации кадров государственных органов Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 22 апреля
2002 года N 325 "Об утверждении Правил исчисления стажа работы по специальности для
работников Академии государственной службы при Президенте Республики Казахстан"
(зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов
Республики Казахстан за N 1850, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов
центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2002 г., N 30, ст. 637) следующие изменения:
в заголовке и в пункте 1 слова "государственной службы" заменить словами "государственного управления";
в Правилах исчисления стажа работы по специальности для работников Академии
государственной службы при Президенте Республики Казахстан, утвержденных указанным
приказом:
в заголовке и в тексте слова "государственной службы" заменить словами "государственного управления".

"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік қызмет академиясы қызметкерлерінің мамандығы бойынша жұмыс стажын есептеудің ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2002 жылғы 22 сәуірдегі N 325 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 760 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 29 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 4004. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2008 жылғы 21 мамырдағы N 291 бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Білім және ғылым министрінің 2008.05.21 N 291 бұйрығымен.
----------------- Бұйрықтан үзінді -------------------
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-1 тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Заң департаменті (Р. Әлімқұлов) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                Ж. Түймебаев
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министірінің
2008 жылғы 21 мамырдағы
N 297 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің
күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. ...
2. ...
3. ...
4. ...
5. ...
6. ...
7. ...
8. ...
9. "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік қызмет академиясы қызметкерлерінің мамандығы бойынша жұмыс стажын есептеудің ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2002 жылғы 22 сәуірдегі N 325 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 760 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 4004 тіркелген).
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарының кадрларын даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыруды одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" 2005 жылғы 31 мамырдағы N 1583 Жарлығын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН :
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік қызмет академиясы қызметкерлерінің мамандығы бойынша жұмыс стажын есептеудің ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2002 жылғы 22 сәуірдегі N 325 бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1850 тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдардың нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде 2002 ж., N 30, 637-құжат болып жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
атауы мен 1-тармақтағы "мемлекеттік қызмет" деген сөздер "мемлекеттік басқару" деген сөздермен ауыстырылсын;
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік қызмет академиясы қызметкерлерінің мамандығы бойынша жұмыс стажын есептеудің Ережесінде:
атауы мен мәтінінде "мемлекеттік қызмет" деген сөздер "мемлекеттік басқару" деген сөздермен ауыстырылсын.

2. Бюджетному департаменту (Нургожаева Т.А.) в установленном законодательством
порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня опубликования.
И.о. Министра
«
СОГЛАСОВАНО»
Министерство труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
23 декабря 2005 г.
СОГЛАСОВАНО»
Агентство Республики Казахстан
по делам государственной службы
22 декабря 2005 г.

2. Бюджеттік департаменті (Т.А.Нұрғожаева) осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіппен мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің м.а.
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
Вице-министр
2005 жылғы 25 желтоқсан
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
мемлекеттік қызмет істері
жөніндегі агенттігі
2005 жылғы 22 желтоқсан