О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 26 июля 2004 года N 3-1-1531п "О назначении социальной помощи выпускникам общеобразовательных школ для оплаты обучения в высших учебных заведениях города Астаны"
Постановление Акимата города Астаны от 15 августа 2005 года N 23-10-604п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 18 августа 2005 года N 406. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 12 октября 2007 года N 23-887п
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат города Астаны  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  акимата города Астаны от 26 июля 2004 года N 3-1-1531п "О назначении социальной помощи выпускникам общеобразовательных школ для оплаты обучения в высших учебных заведениях города Астаны" (зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 6 августа 2004 года за N 341, опубликовано в газетах "Астана хабары" от 14 августа 2004 года, N 110; "Вечерняя Астана" от 12 августа 2004 года, N 110) следующее изменение:
состав городской комиссии по назначению социальной помощи выпускникам общеобразовательных школ для оплаты обучения в высших учебных заведениях города Астаны одобрить в новом составе согласно приложению и направить на утверждение в маслихат города Астаны.
2. Отменить постановление акимата города Астаны от 8 июля 2005 года N 3-1-491п "О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 26 июля 2004 года N 3-1-1531п "О назначении социальной помощи выпускникам общеобразовательных школ для оплаты обучения в высших учебных заведениях города Астаны".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Мустафину С.С.
Аким                                У. ШУКЕЕВ
Первый заместитель акима            Есилов С.С.
Заместитель акима                   Мамытбеков А.С.
Заместитель акима                   Мустафина С.С.
Заместитель акима                   Толибаев М.Е.
Заместитель акима                   Фомичев С.В.
Руководитель аппарата акима         Тамабаев К.Ж.
Директор Государственного
учреждения "Департамент
финансов города Астаны"             Аскарова А.Е.
Заведующая отделом
документационной экспертизы         Башимова Д.Р.
И.о. директора Государственного
учреждения "Департамент
экономики и бюджетного
планирования города Астаны"         Нурпиисов Ж.Г.
Директор Государственного
учреждения "Департамент
образования города Астаны"          Рахимжанов А.М.
Директор Государственного
учреждения "Департамент
занятости и социальных
программ города Астаны"             Демеува А.С.
Приложение
к постановлению акимата
города Астаны

Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 26 шілдедегі N 3-1-1531қ Астана қаласының жоғарғы оқу орындарында оқу ақысын төлеу үшін жалпы білім беретін мектептер түлектеріне әлеуметтік көмек тағайындау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 15 тамыздағы N 23-10-604қ қаулысы. Астана қаласының департаментінде 2005 жылғы 18 тамызда N 406 тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 12 қазандағы N 23-887қ қаулысымен
Ескерту: Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 12 қазандағы N 23-887қ қаулысымен
________________________________________
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 26 шілдедегі N 3-1-1531қ "Астана қаласының жоғарғы оқу орындарында оқу ақысын төлеу үшін жалпы білім беретін мектептер түлектеріне әлеуметтік көмек тағайындау туралы" қаулысына (Астана қаласының Әділет департаментінде 2004 жылғы 6 тамызда N 341 болып тіркелген, 2004 жылғы 14 тамызда N 110 "Астана хабары", 2004 жылғы 12 тамызда N 110 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
қосымшаға сәйкес Астана қаласының жоғарғы оқу орындарында оқу ақысын төлеу үшін жалпы білім беретін мектептер түлектеріне әлеуметтік көмек тағайындау бойынша қалалық комиссияның құрамы жаңа құрамда мақұлдансын және Астана қаласы мәслихатының бекітуіне жіберілсін.
2. Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 8 шілдедегі N 3-1-491қ "Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 26 шілдедегі N 3-1-1531қ "Астана қаласының жоғарғы оқу орындарында оқу ақысын төлеу үшін жалпы білім беретін мектептер түлектеріне әлеуметтік көмек тағайындау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысының күші жойылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары С.С. Мұстафинаға жүктелсін.
Әкім
Әкімнің бірінші орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкім аппаратының басшысы
"Астана қаласының Қаржы
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің директоры
Құжаттамалық сараптама
бөлімінің меңгерушісі
"Астана қаласының Экономика
және бюджеттік жоспарлау
департаменті" мемлекеттік
мекемесі директорының
міндетін атқарушысы
"Астана қаласының Білім
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің директоры
"Астана қаласының Жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің директоры
Астана қаласы әкімдігінің

от 15 августа 2005 года
N 23-10-604п
Приложение 2
к постановлению акимата
города Астаны
от 26 июля 2004 года
N 3-1-1531п
СОСТАВ
городской комиссии по назначению социальной помощи
выпускникам общеобразовательных школ для оплаты обучения
в высших учебных заведениях города Астаны
Мустафина                - заместитель акима города Астаны,
Сабила Сапаровна           председатель комиссии;
Демеува                  - директор Государственного
Айгуль Сагадатовна         учреждения "Департамент занятости
и социальных программ города
Астаны", заместитель председателя
комиссии;
Абуева                   - начальник отдела назначения
Ляззат Еркентаевна         социальных пособий и жилищной
помощи района "Алматы"
Государственного учреждения
"Департамент занятости и социальных
программ города Астаны",
секретарь комиссии;
Члены комиссии:
Аманбаев                 - директор Государственного
Жолдымурат Ермуханович     учреждения "Департамент экономики
и бюджетного планирования города
Астаны";
Рахимжанов               - директор Государственного
Амерхан Муратпекович       учреждения "Департамент
образования города Астаны";
Сулейменова              - заместитель директора
Бахытгуль Мустафаевна      Государственного учреждения
"Департамент финансов города
Астаны";
Сыздыкова                - депутат маслихата города Астаны,
Бахыт Ахметовна            исполняющий директор общественного
детского фонда "Ак бота"
(по согласованию);
Жасанова                 - председатель общественного
Камка Мадиевна             объединения "Общество
детей-инвалидов города Астаны"
(по согласованию).

2005 жылғы 15 тамыздағы
N 23-10-604қ қаулысына
қосымша
Астана қаласының әкімдігінің
2004 жылғы 26 шілдедегі
N 3-1-1531қ Қаулысына
2-қосымша
Астана қаласының жоғарғы оқу орындарында оқу ақысын төлеу
үшін жалпы білім беретін мектептер түлектеріне
әлеуметтік көмек тағайындау туралы
қалалық комиссияның
ҚҰРАМЫ
Мұстафина                      - Астана қаласы әкімінің
Сабила Сапарқызы                 орынбасары, комиссия төрағасы;
Демеува                        - "Астана қаласының Жұмыспен
Айгүл Сағадатқызы                қамту және әлеуметтік
бағдарламалар департаменті"
мемлекеттік мекемесінің директоры,
комиссия төрағасының орынбасары;
Әбуева                         - "Астана қаласының Жұмыспен
Ләззат Еркентайқызы              қамту және әлеуметтік
бағдарламалар департаменті"
мемлекеттік мекемесінің "Алматы"
ауданының әлеуметтік жәрдемақылар
және тұрғын үй көмегін тағайындау
бөлімінің бастығы, комиссия
хатшысы;
Комиссия мүшелері:
Аманбаев                       - "Астана қаласының Экономика және
Жолдымұрат Ермұханұлы            бюджеттік жоспарлау департаменті"
мемлекеттік мекемесінің директоры;
Рахымжанов                     - "Астана қаласының Білім
Әмірхан Мұратбекұлы              департаменті" мемлекеттік
мекемесінің директоры;
Сүлейменова                    - "Астана қаласының Қаржы
Бақытгүл Мұстафақызы             департаменті" мемлекеттік
мекемесі директорының
орынбасары;
Сыздықова                      - "Астана қаласы мәслихатының
Бахыт Ахметқызы                  депутаты, "Ақ бота" қоғамдық
балалар қорының атқарушы
директоры (келісім бойынша);
Жасанова                         "Астана қаласының Мүгедек
Қамқа Мәдиқызы                   балалар қоғамы" қоғамдық
бірлестігінің төрағасы
(келісім бойынша).