Об областном бюджете на 2006 год
Решение Акмолинского областного Маслихата от 7 декабря 2005 года N 3С-16-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 декабря 2005 года N 3167. Утратило силу - решением Акмолинского областного маслихата от 5 декабря 2007 года N 4С-3-12.
В соответствии статьей 63 Бюджетного  кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6  Закона  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" областной маслихат  РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2006 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 31 351 586,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 3 710 302 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 4910 тысяч тенге;
поступлениям официальных трансфертов - 27 636 374,6 тысяч тенге;
2) затраты - 31 470 566,6 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - -118 980 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - -58587 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 260000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 318587 тысяч тенге;
4-1) сальдо по операциям с финансовыми активами - -10702 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -49691 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 49691 тысяч тенге. <*>
Сноска. Внесены изменения - решением Акмолинского областного маслихата от 25 января 2006 года  N 3С-17-3;
решением Акмолинского областного маслихата от 16 марта 2006 года  N 3C-18-3;  решением Акмолинского областного маслихата от 16 июня 2006 года  N 3С-20-5;  решением Акмолинского областного маслихата от 29 июля 2006 года
N 3С-21-2;  решением Акмолинского областного маслихата от 29 сентября 2006 года  N 3С-22-3;  решением Акмолинского областного маслихата от 29 ноября 2006 года  N ЗС-23-2 ; решением Акмолинского областного маслихата от 8 декабря 2006 года  N ЗС-24-6
2. Утвердить доходы областного бюджета за счет следующих источников:
налоговых поступлений:
индивидуального подоходного налога;
поступлений за использование природных и других ресурсов;
сборов за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
неналоговых поступлений:
доходов от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
вознаграждений (интересы) по кредитам, выданным из государственного бюджета;
поступлений от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета;
поступлений денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета;
штрафов, пени, санкций, взысканий, налогаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан;

2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2005 жылғы 7 желтоқсандағы N 3С-16-4 шешімі. Ақмола облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 12 желтоқсанда N 3167 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 5 желтоқсандағы N 4С-3-12 шешімімен.
Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 5 желтоқсандағы N 4С-3-12 шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджеттік  кодексінің  63 бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңының  6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес облыстық мәслихат  ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2006 жылға арналған облыстық бюджет 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 31 351 586,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3 710 302 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 4910 мың теңге;
ресми трансферттердің түсімдері - 27 636 374,6 мың теңге;
2) шығындар - 31 470 566,6 мың теңге;
3) операциялық сальдо - -118 980 мың теңге;
4) таза бюджеттік кредиттеу - -58587 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 260000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өту - 318587 мың теңге;
4-1) Қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - -10702 мың теңге.  <*>
5) бюджет тапшылығы (профицит) - -49691 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) -
49691 мың теңге.  <*>
Ескерту. Өзгертулер енгізілді - Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 25 қаңтардағы  N 3С-17-3 шешімімен; Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 16 наурыздағы  N 3С-18-3  шешімімен; Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 16 маусымдағы  N 3С-20-5  шешімімен; Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 29 шілдедегі  N 3С-21-2  шешімімен, Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 29 қыркүйектегі  N ЗС-22-3 шешімі; Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 29 қарашадағы  N ЗС-23-2  шешімімен; Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы  N ЗС-24-6  шешімімен
2. Облыстық бюджет кірістері келесі көздер есебінен бекітілсін:
1) Салықтық түсімдер:
жеке кіріс салығынан;
табиғи және басқа ресурстарды пайдаланудан түскен түсімдер;
кәсіпкерлік және кәсіпшілік қызметті жүргізу үшін алым;
2) Салықсыз түсімдер:
мемлекеттің меншігіндегі мүліктерді жалға беруден кірістер;
мемлекеттік бюджеттен берілген несиелер бойынша сыйлықтар;
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларын (жұмыстарын, қызметтерін) таратудан түсетін түсімдер;
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастырған мемлекеттік сатып алуларды жүргізуден түскен ақшалар;
мемлекеттік бюджеттен, сонымен қатар Қазақстан Республикасының Ұлттық банкінің (шығын сметалары) бюджетінен ұсталынатын және қаржыланатын мемлекеттік мекемелердің салығына жататын айыппұлдардан, өсімдерден, санкциялардан, мемлекеттік мекемелер салық салудан;

3) погашений бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета в том числе за счет:
кредита, выделенного на строительство жилья
г. Кокшетау - 256000 тысяч тенге;
кредита, выделенного на покрытие кассового разрыва Ерейментаускому району - 11200 тысяч тенге;
кредитов, выделенных субъектам малого предпринимательства - 51387 тысяч тенге.  <*>
Сноска. Подпункт 2 в новой редакции - решением Акмолинского областного маслихата от 16 июня 2006 года  N 3С-20-5;  изменен - решением Акмолинского областного маслихата от 29 ноября 2006 года  N ЗС-23-2 ;

3) мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік несиелерді жабудан, оның ішінде:
Көкшетау қаласында тұрғын үй құрылысы үшін бөлінген несиелер - 256000 мың теңге;
Ерейментау ауданының кассалық алшақтығын жабуға бөлінген несиелер - 11200 мың теңге;
шағын кәсіпкерлік субъектілеріне бөлінген несиелер -51387 мың теңге.  <*>
Ескерту. 2 тармақша жаңа редакцияда - Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 25 қаңтардағы  N 3С-17-3 шешімімен; Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 16 маусымдағы  N 3С-20-5  шешімімен; Өзгертулер енгізілді - Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 29 қарашадағы  N ЗС-23-2  шешімімен;

3. Предусмотреть в областном бюджете на 2006 год объемы бюджетных изъятий из нижестоящих бюджетов в сумме 1 448 666 тысяч тенге, в том числе:
Щучинскому
189132
тысяч тенге;
г. Кокшетау
1018219
тысяч тенге;
г. Степногорск
241315
тысяч тенге.
4. Предусмотреть на 2006 год объемы субвенции, передаваемых из областного бюджета в районные бюджеты в общей сумме 4 275 468 тысяч тенге, в том числе:
Аккольскому
247873
тысяч тенге;
Аршалынскому
172407
тысяч тенге;
Астраханскому
304848
тысяч тенге;
Атбасарскому
124609
тысяч тенге;
Буландынскому
300312
тысяч тенге;
Егиндыкольскому
186832
тысяч тенге;
Енбекшильдерскому
399738
тысяч тенге;
Ерейментаускому
275707
тысяч тенге;
Есильскому
177131
тысяч тенге;
Жаксынскому
375975
тысяч тенге;
Жаркаинскому
343090
тысяч тенге;
Зерендинскому
346595
тысяч тенге;
Коргалжынскому
352435
тысяч тенге;
Сандыктаускому
284325
тысяч тенге;
Целиноградскому
183940
тысяч тенге;
Шортандинскому
199651
тысяч тенге.

3. 2006 жылға арналған облыстық бюджетте төмен тұрған бюджеттерден қайтарып алынатын 1 448 666 мың теңге бюджеттік алулардың көлемі көзделсін, оның ішінде:
Щучье
189132 мың теңге;
Көкшетау қ.
1018219 мың теңге;
Степногорск қ.
241315 мың теңге.
4. 2006 жылға облыстық бюджеттен аудандық бюджеттерге берілетін 4 275 468 мың теңге жалпы сомасында субвенциялар көлемі көзделсін, оның ішінде:
Ақкөл                  247873 мың теңге;
Аршалы                 172407 мың теңге;
Астрахан               304848 мың теңге;
Атбасар                124609 мың теңге;
Бұланды                300312 мың теңге;
Егіндікөл              186832 мың теңге;
Еңбекшілдер            399738 мың теңге;
Ерейментау             275707 мың теңге;
Есіл                   177131 мың теңге;
Жақсы                  375975 мың теңге;
Жарқайың               343090 мың теңге;
Зеренді                346595 мың теңге;
Қорғалжын              352435 мың теңге;
Сандықтау              284325 мың теңге;
Целиноград             183940 мың теңге;
Шортанды               199651 мың теңге.

5. Предусмотреть в областном бюджете на 2006 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на выплату заработной платы государственным служащим, работникам государственных учреждений, не являющимся государственными служащими, и работникам казенных предприятий в сумме 2184252 тыс. тенге, в том числе по районам и городам - 973727 тысяч тенге.
Распределение указанных трансфертов по бюджетам районов и городов определяется постановлением акимата области.
5-1. Предусмотреть в областном бюджете на 2006 год целевые трансферты из республиканского бюджета на здравоохранение в сумме 1773522 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 1607072 тысяч тенге, в том числе:
43120 тысяч тенге - на обеспечение лекарственными средствами детей и подростков, находящихся на диспансерном учете, при амбулаторном лечении хронических заболеваний;
26945 тысяч тенге - на содержание вновь вводимых объектов здравоохранения;
79478 тысяч тенге - на обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения;
110438 тысяч тенге - на укомплектование медицинских организаций первичной медико-санитарной помощи медицинскими кадрами в соответствии со штатными нормативами и развитие системы врачей общей практики;
121678 тысяч тенге - на укрепление материально-технической базы областных центров санитарно-эпидемиологической экспертизы;
7709 тысяч тенге - на обеспечение деятельности создаваемых информационно-аналитических центров;
681 тысяча тенге - на закуп тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора;
35357 тысяч тенге - на обеспечение беременных железо-и йодосодержащими препаратами;
14168 тысяч тенге - на лекарственное обеспечение детей до 5-летнего возраста на амбулаторном уровне лечения;
218265 тысячи тенге - на осуществление профилактических медицинских осмотров отдельных категорий граждан;
1525 тысяч тенге - на возмещение расходов по увеличению стоимости обучения и дополнительного приема в организациях среднего профессионального образования в рамках государственного заказа;
12465 тысяч тенге - на повышение квалификации и переподготовку медицинских кадров, а также менеджеров в области здравоохранения;
9075 тысяч тенге - на материально-техническое оснащение центров крови на местном уровне;
59742 тысяч тенге - на закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов;
26051 тысяч тенге - на закуп противотуберкулезных препаратов;
74028 тысяч тенге - на закуп противодиабетических препаратов;
77432 тысяч тенге - на закуп химиопрепаратов онкологическим больным;
15386 тысяч тенге - на закуп лекарственных средств, диализаторов, расходных материалов больным с почечной недостаточностью и лекарственных средств для больных после трансплантации почек;
663047 тысяч тенге - на материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне, включая оснащение современными аппаратами лучевой терапии и рентгенодиагностическим оборудованием онкологических организаций;
9276 тысяч тенге - на обеспечение выплаты стипендий студентам, обучающимся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов;
1206 тысяч тенге - на выплату компенсаций на проезд для обучающихся в средних профессиональных учебных заведениях на  основании государственного заказа местных исполнительных органов.

5. 2006 жылға арналған облыстық бюджетте мемлекеттік қызметшілердің, мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлерінің және қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын төлеуге республикалық бюджеттен 2184252 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін, оның ішінде аудандар мен қалалар бойынша - 973727 мың теңге
Аталған сомаларды аудандар мен қалалардың бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы айқындайды.
5-1. 2006 жылға арналған облыстық бюджетте денсаулық сақтауға арналған 1 773 522 мың теңге мөлшеріндегі республикалық нысаналы трансферттер ескерілсін, оның ішінде:
1) 1 607 072 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер, оның ішінде:
43120 мың теңге - созылмалы сырқаттардан амбулаторлық емделудегі диспансерлік есепте тұрған жасөспірімдер мен балаларды дәрі-дәрмектермен қамтамасыз етуге;
26945 мың теңге - жаңадан енгізілген денсаулық сақтау нысандарын ұстауға;
79478 мың теңге - амбулаторлық емделу деңгейіндегі кейбір санаттағы азаматтарға жеңілдік жағдайында дәрі-дәрмектермен қамтамасыз етуге;
110438 мың теңге - штаттық нормативтерге сәйкес дәрігерлік ұйымдарды алғашқы дәрігерлік-санитарлық көмекті дәрігер мамандармен жасақтауға және жалпы тәжірибелі дәрігерлер жүйесін дамытуға;
121678 мың теңге - облыстық санитарлық-эпидемиологиялық орталықтардың материалдық-техникалық базасын нығайтуға;
7709 мың теңге - жаңадан құрылатын ақпараттық-аналитикалық орталықтардың қызметін қамтамасыз етуге;
681 мың теңге - эпидемиологиялық бақылау жүргізу үшін мөлшерлі тестілеу-жүйесін сатып алуға;
35357 мың теңге - аяғы ауыр әйелдерді темір қышқылды және құрамында йоды бар дәрі-дәрмектермен қамтамасыз етуге;
14168 мың теңге - 5 жасқа дейінгі балаларды дәрі-дәрмектермен қамтамасыз етуге;
218265 мың теңге - кейбір санаттағы азаматтарды профилактикалық дәрігерлік бақылаудан өткізуге;
1525 мың теңге - мемлекеттік тапсырыс шеңберінде орта кәсіби білім беру жөніндегі оқыту құнының ұлғаюы бойынша және ұйымдарда қосымша қабылдау шығындарын өтеуге;
12465 мың теңге - облыстың денсаулық сақтау саласы кадрларының, сондай-ақ менеджерлерінің кәсіби білімін жоғарылатып және қайта дайындықтан өткізуге;
9075 мың теңге - жергілікті деңгейдегі қан орталықтарының материалдық-техникалық базасын жетілдіруге;
59742 мың теңге - вакциналар және басқа да медициналық иммунобиологиялық қосындылар сатып алуға;
26051 мың теңге - туберкулезбен сырқаттар үшін туберкулезге қарсы дәрі-дәрмектер сатып алуға;
74028 мың теңге - қант диабетімен ауыратын сырқаттарға дәрі-дәрмектер сатып алуға;
77432 мың теңге - онкологиялық сырқаттармен ауыратындарға химиялық дәрі-дәрмектер сатып алуға;
15386 мың теңге - бүйрек ауруымен сырқаттарға, сондай-ақ бүйректері трансплантациядан өткен сырқаттарға арнап дәрі-дәрмектер, шығын материалдарымен қоса диализаторлар сатып алуға;
663047 мың теңге - қазіргі заманғы сәулелі терапия аппараттарын және онкологиялық ұйымдарға рентгенодиагностикалық құрал-жабдықтарды қоса есептегенде жергілікті деңгейдегі медициналық ұйымдардың материалдық-техникалық базасын жетілдіруге;
9276 мың теңге - жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік тапсырысы негізінде орта кәсіби білім беру оқу орындарында оқитын студенттерге стипендия төлеуге;
1206 мың теңге - жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік тапсырысы негізінде орта кәсіби білім беру оқу орындарында оқитын студенттердің жол ақысы шығындарын төлеуге.

2) целевые трансферты на развитие в сумме 166450 тысяч тенге, в том числе:
50000 тысяч тенге - на строительство корпуса родильного отделения на 50 коек  областного перинатального центра в г. Кокшетау;
116450 тысяч тенге - на строительство детского отделения на 70 коек областного противотуберкулезного диспансера имени Курманбаева в г. Кокшетау. <*>
Cноска. Дополнено пунктом 5-1 - решением Акмолинского областного маслихата от 25 января 2006 года  N 3С-17-3;  Внесены изменения - решением Акмолинского областного маслихата от 16 июня 2006 года  N 3С-20-5; решением Акмолинского областного маслихата от 29 июля 2006 года  N 3С-21-2;  решением Акмолинского областного маслихата от 29 сентября 2006 года  N 3С-22-3;
5-2. Предусмотреть в областном бюджете на 2006 год целевые трансферты из республиканского бюджета на образование в сумме 1414422 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 993912 тысяч тенге, в том числе:
279295 тысяч тенге - на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования;
176548 тысяч тенге - на содержание вновь вводимых объектов образования;
4244 тысяч тенге - на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования;
32075 тысяч тенге - на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования;
45146 тысяч тенге - на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования;
119520 тысяч тенге - на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов государственных учреждений среднего общего образования;
17881 тысяч тенге - на укрепление материально-технической базы государственных учреждений начального профессионального образования;
36378 тысяч тенге - на переподготовку и повышение квалификации педагогических работников в областных (городских) институтах повышения квалификации педагогических кадров;
4600 тысяч тенге - на укрепление материально-технической базы областных (городских) институтов повышения квалификации педагогических кадров;
10400 тысяч тенге - на обеспечение специальных (коррекционных) организаций образования специальными техническими и компенсаторными средствами;
190352 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях среднего общего образования;
65816 тысяч тенге - на обеспечение выплаты стипендий студентам, обучающимся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов;
11657 тысяч тенге - на выплату компенсаций на проезд для обучающихся в средних профессиональных учебных заведениях на  основании государственного заказа местных исполнительных органов.
Распределение целевых текущих трансфертов по бюджетам  районов и городов определяется постановлением акимата области

2) 166450 мың теңге көлемінде дамуға арналған нысаналы трансферттер, оның ішінде:
50000 мың теңге - Көкшетау қаласындағы облыстық перинаталдық орталықтың әйелдер босанатын бөлімшесінде 50 төсектік корпусының құрылысына;
116450 мың теңге - Көкшетау қаласында Қ. Құрманбаев атындағы облыстық туберкулезге қарсы диспансердің 70 орындық балалар бөлімінің құрылысына.  <*>
Ескерту. 5-1 тармағымен толықтырылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 25 қаңтардағы  N 3С-17-3 шешімімен; Өзгертулер енгізілді - Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 16 маусымдағы  N 3С-20-5  шешімімен; Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 29 шілдедегі  N 3С-21-2  шешімімен Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 29 қыркүйектегі  N ЗС-22-3 шешімімен;
5-2. 2006 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен 1414422 мың теңге мөлшерінде білім беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін, оның ішінде:
1) 993912 мың теңге көлемінде ағымдағы мақсатты трансферттер, оның ішінде:
279295 мың теңге - жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінің типтік штатын қаржыландыруды қамтамасыз етуге;
176548 мың теңге - жаңадан енгізілген білім беру нысандарын қаржыландыруға;
4244 мың теңге - тамақтандыруды ұйымдастыруға және тестіден өтетін жерге жеткізуге және алып қайтуға;
32075 мың теңге - интернетке қосуға және орта білім беру ұйымдарының пайдалану тізбесін өтеуге;
45146 мың теңге - жалпы орта білім беруді мемлекеттік мекемелердің кітапханалық қорын жаңарту үшін оқулықтар және оқыту-әдістемелік кешендерін сатып алуға және жеткізуге;
119520 мың теңге - орта жалпы білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық бөлмелерді ашуға;
17881 мың теңге - бастауыш кәсіби білім берудің мемлекеттік  мекемелерінің материалдық-техникалық базасын жақсартуға;
36378 мың теңге - облыстық (қалалық) педагогикалық кадрлардың кәсіби шеберлігін жоғарылату институттарында педагогикалық кадрлардың қайта дайындықтан өткізу;
4600 мың теңге - облыстық (қалалық) педагогикалық кадрлардың білімін жетілдіру институтының материалдық-техникалық базасын нығайту;
10400 мың теңге - арнайы (коррекциялық) білім беру ұйымдарын арнайы техникалық және компенсаторлық құралдармен қамтамасыз етуге;
190352 мың теңге - мемлекеттік жалпы орта білім беру мекемелерінің физика, химия, биология бөлмелерін оқыту құрал-жабдықтарымен жетілдіруге;
65816 мың теңге - жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік тапсырысы негізінде орта кәсіби білім беру оқу орындарында оқитын студенттерге стипендия төлеуге;
11657 мың теңге - жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік тапсырысы негізінде орта кәсіби білім беру оқу орындарында оқитын студенттердің жол ақысы шығындарын төлеуге;
Көрсетілген трансферттерді бөлу облыс әкімдігінің қаулысымен белгіленеді".

2) целевые трансферты на развитие в сумме 419971 тысяч тенге, в том числе:
94400 тысяч тенге - на строительство средней школы на 132 ученических мест с.Когам Енбекшильдерского района;
50000 тысяч тенге - на строительство средней школы на 200 ученических мест с.Малтабар Ерейментауского района;
100000 тысяч тенге - на строительство казахской средней школы на 520 ученических мест г.Есиль Есильского района;
175571 тысяч тенге - на строительство средней школы на 900 ученических мест в с.Жаксы Жаксынского района. <*>
Cноска. Дополнено пунктом 5-2 - решением Акмолинского областного маслихата от 25 января 2006 года  N 3С-17-3;  Внесены изменения - решением Акмолинского областного маслихата от 29 июля 2006 года  N 3С-21-2; решением Акмолинского областного маслихата от 8 декабря 2006 года  N ЗС-24-6
5-3. Учесть, что в областном бюджете на 2006 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на социальное обеспечение населения в сумме 163264 тысяч тенге:
29722 тысячи тенге - на обеспечение нуждающихся инвалидов специальными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида;
1542 тысячи тенге - на компенсацию повышения тарифа абонентской платы за телефон социально защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций;
132000 тысяч тенге - на выплату государственного пособия на детей до 18 лет из малообеспеченных семей.
Распределение указанных сумм по областному бюджету, бюджетам  районов и городов определяется постановлением акимата области. <*>
Cноска. Дополнено пунктом 5-3 - решением Акмолинского областного маслихата от 25 января 2006 года  N 3С-17-3
5-4. Учесть в областном бюджете на 2006 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на развитие сельского хозяйства в сумме 2660583 тысячи тенге, в том числе:
216654 тысяч тенге - на поддержку развития семеноводства;
497089 тысячи тенге - на развитие племенного животноводства;
406497 тысяч тенге - на поддержку повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур;
1274000 тысяч тенге - на субсидирование товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ;
266 тысяч тенге - на субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям;
28200 тысяч тенге - на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства;
197877 тысяч тенге - на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения. <*>
Cноска. Дополнено пунктом 5-4 - решением Акмолинского областного маслихата от 25 января 2006 года  N 3С-17-3;  Внесены изменения - решением Акмолинского областного маслихата от 29 июля 2006 года  N 3С-21-2; решением Акмолинского областного маслихата от 8 декабря 2006 года  N ЗС-24-6

2) 419 971 мың теңге көлемінде дамуға арналған мақсатты трансферттер, оның ішінде:
94400 мың. теңге - Еңбекшілдер ауданы Қоғам селосында 132 оқушы орындық ОМ құрылысы;
50000 мың. теңге - Ерейментау ауданы Малтабар селосында 200 оқушы орындық ОМ құрылысы;
100000 мың. теңге - Есіл ауданы Есіл қаласында 520 оқушы орындық ОМ құрылысы;
175571 мың. теңге - Жақсы ауданы Жақсы кентінде 900 оқушы орындық ОМ құрылысы. <*>
Ескерту. 5-2 тармағымен толықтырылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 25 қаңтардағы  N 3С-17-3 шешімімен; Өзгертулер енгізілді - Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 29 шілдедегі  N 3С-21-2  шешімімен; Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы  N ЗС-24-6  шешімімен
5-3. 2006 жылға арналған облыстық бюджетте 163264 мың теңге мөлшерінде республикалық ағымдағы нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін:
29722 мың теңге - мүгедектерді арнайы гигиеналық құрал-жабдықтармен қамтамасыз етуге және мүгедекті сауықтырудың арнайы бағдарламасына сәйкес жеке көмекшілермен мамандардың ыммен тілдесу қызметін ұсынуға;
1542 мың теңге - қалалық телекоммуникация жүйесінің  абоненттері болып табылатын әлеуметтік қорғалатын азаматтарға телефон үшін абоненттік төлем тарифінің жоғарылауының өтемақысын төлеуге;
132000 мың теңге - аз қамтылған отбасылардың 18 жасқа дейiнгi балаларына мемлекеттiк жәрдемақылар төлеуге.
Көрсетілген мөлшерлерді облыстық бюджет, аудандар мен қалалар бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.  <*>
Ескерту. 5-3 тармағымен толықтырылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 25 қаңтардағы  N 3С-17-3  шешімімен
5-4. 2006 жылға арналған облыстық бюджетте 2620583 мың теңге мөлшерінде ауыл шаруашылығын дамытуға ағымдағы республикалық нысаналы трансферттер ескерілсін, оның ішінде:
216654 мың теңге - тұқым өңдеуді дамытуды қолдауға;
497089 мың теңге - мал шаруашылығын асыл тұқымдандыруды дамытуға;
406497 мың теңге - ауыл шаруашылығында өндірілетін дәнді-дақылдардың өнімділігін және сапасын жоғарылатуды қолдауға;
1274000 мың теңге - көктемгі егістік және астық жинауға қажетті тауарлық-материалдық құндылықтар үшін жәрдем ақша бөлу;
266 мың теңге - ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу қызметтеріне жәрдем ақша бөлу;
28200 мың теңге - мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын жоғарылатуға жәрдем ақша бөлу;
197877 мың теңге - ауыз сумен қамтамасыз ету көздерінің теңдесі жоқ болып келетін сумен қамтамасыз ету жүйесінің ерекше тобынан ауыз суын жеткізу қызметіне жәрдем ақша бөлу.  <*>
Ескерту. 5-4 тармағымен толықтырылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 25 қаңтардағы  N 3С-17-3  шешімімен; Өзгертулер енгізілді - Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 29 шілдедегі  N 3С-21-2  шешімімен;   Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы  N ЗС-24-6  шешімімен

5-5. Учесть в областном бюджете на 2006 год целевые трансферты
из республиканского бюджета на развитие жилищно-коммунального хозяйства в сумме 687500 тысяч тенге, в том числе:
387500 тысяч тенге - на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда;
300000 тысяч тенге - на развитие и обустройство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры.
Распределение указанных трансфертов по бюджетам районов и городов определяется постановлением акимата области. <*>
Cноска. Дополнено пунктом 5-5 - решением Акмолинского областного маслихата от 25 января 2006 года  N 3С-17-3
5-6. Учесть в областном бюджете на 2006 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 840351 тысячи тенге, в том числе:
1) на развитие системы водоснабжения в сумме 780351 тысячи тенге, в том числе:
100000 тысяч тенге - на реконструкцию поселковых сетей и площадки водозаборных сооружений в с.Егиндыколь Егиндыкольского района;
30000 тысяч тенге - на реконструкцию водопровода с разводящими сетями сел Новобратское и Буденовка Буландынского района;
33702 тысяч тенге - на реконструкцию разводящих сетей водопровода поселка Достык Валихановского сельского округа Жаркаинского района;
91286 тысяч тенге - на водоснабжение с.Павловка (Еркеншилик) Ерейментауского района;
70767 тысячи тенге - на реконструкцию локального водоснабжения из подземных вод в с. Жаксы Жаксынского района;
209940 тысяч тенге - на реконструкцию водовода и сетей г.Державинск Жаркаинского района,
15000 тысяч тенге - на реконструкцию сетей и сооружений водопровода в с.Кощи Целиноградского района;
97500 тысяч тенге - на реконструкцию водопроводных сетей в г.Щучинск Щучинского района;
84600 тысяча тенге - на реконструкцию Нуринского группового водопровода Егиндыкольского района;
38320 тысячи тенге - на реконструкцию разводящих сетей  водопровода в с. Костычево и Донское Жаркаинского района;
9236 тысяч тенге - на реконструкцию водопроводных сетей в г. Есиль Есильского района;
2) на развитие малых городов, в том числе с депрессивной экономикой - 60000 тысяч тенге,в том числе;
30000 тысяч тенге - на реконструкцию водопроводных сетей в г.Степняк Енбекшильдерского района;
30000 тысяч тенге - на реконструкцию водовода и сетей водоснабжения в г.Державинск Жаркаинского района. <*>
Cноска. Дополнено пунктом 5-6 - решением Акмолинского областного маслихата от 25 января 2006 года  N 3С-17-3;  Внесены изменения - решением Акмолинского областного маслихата от 29 июля 2006 года  N 3С-21-2;
5-7. Учесть в областном бюджете на 2006 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на строительство комплекса очистных сооружений биологической очистки сточных вод Щучинско-Боровской курортной зоны в сумме 178066 тысяч тенге. <*>
Cноска. Дополнено пунктом 5-7 - решением Акмолинского областного маслихата от 25 января 2006 года  N 3С-17-3;  Внесены изменения - решением Акмолинского областного маслихата от 29 июля 2006 года  N 3С-21-2;

5-5. 2006 жылға арналған облыстық бюджетте 687500 мың теңге мөлшерінде тұрғын үй коммуналдық шаруашылықты дамытуға ағымдағы республикалық нысаналы трансферттер ескерілсін, оның ішінде:
387500 мың теңге - мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға;
300000 мың теңге - инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жайғастыруға және дамытуға.
Көрсетілген трансферттерді облыстық бюджет, аудандар мен қалалар бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысымен
белгіленеді. <*>
Ескерту. 5-5 тармағымен толықтырылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 25 қаңтардағы  N 3С-17-3 шешімімен
5-6. 2006 жылға арналған облыстық бюджетте 840351 мың теңге дамуға арналған республикалық ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін, оның ішінде:
1) 780351 мың теңге - сумен қамтамасыз ету жүйесін дамытуға;
100000 мың теңге - Егіндікөл ауданы Егіндікөл селосында поселкелік су жинағыш заборлардың жүйесін және алаңдарын қайта жабдықтауға;
30000 мың теңге - Бұланды ауданының Новобратское және Буденовка селоларының су құбырларын тарату жүйелерімен қайта жабдықтауға;
33702 мың теңге - Жарқайың ауданы Уәлиханов селолық округінің Достық кентінің су құбырларын тарату жүйелерімен қайта жабдықтауға;
91286 мың теңге - Ерейментау ауданы Павловка селосын (Еркіншілік) сумен қамтамасыз ету;
70767 мың теңге - Жақсы ауданы Жақсы селосында жер асты суларынан локальды сумен қамтамасыз етуді қайта жабдықтауға;
209940 мың теңге - Жарқайың ауданы Державинск қаласында су жеткізу жүйесін қайта жабдықтау;
15000 мың теңге - Целиноград ауданы қосшы селосында су құбырларының жүйесін қайта жабдықтау;
97500 мың теңге - Щучье ауданы Щучье қаласында су құбырларының жүйесін қайта жабдықтау;
84600 мың теңге - Егіндікөл ауданы Нұра топтама су құбырын қайта жабдықтау;
38320 мың теңге - Жарқайың ауданының Донское және Костычева селоларындағы су құбырларының тарату жүйелерін қайта жабдықтау;
9236 мың теңге - Есіл ауданы Есіл қаласының су құбырларын қайта жабдықтау;
2) 60000 мың теңге - шағын қалаларды дамытуға, оның ішінде экономикасы күйзеліске ұшырағандарға:
30000 мың теңге - Еңбекшілдер ауданының Степняк қаласындағы су құбырларын қайта жабдықтау;
30000 мың теңге - Жарқайың ауданы Державинск қаласының су жеткізу жолдары және сумен қамтамасыз ету жүйелерін қайта жабдықтау.  <*>
Ескерту. 5-6 тармағымен толықтырылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 25 қаңтардағы  N 3С-17-3 шешімімен; Өзгертулер енгізілді - Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 29 шілдедегі  N 3С-21-2
шешімімен;
5-7. 2006 жылға арналған облыстық бюджетте Щучье-Бурабай курорттық аймағының ағын суларын биологиялық тазартудан өткізетін тазарту кешені құрылысына республикалық бюджеттен бөлінетін 178066 мың теңге ескерілсін.  <*>
Ескерту. 5-7 тармағымен толықтырылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 25 қаңтардағы  N 3С-17-3 шешімімен; Өзгертулер енгізілді - Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 29 шілдедегі  N 3С-21-2
шешімімен;

5-8. Учесть в областном бюджете на 2006 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 72090 тысячи тенге, в том числе:
16464 тысячи тенге - на увеличение штатной численности миграционной полиции;
55626 тысяч тенге - на передаваемые административные функции в рамках разграничения полномочий между уровнями государственного управления.
Распределение указанных трансфертов по областному бюджету, бюджетам районов и городов определяется постановлением акимата области. <*>
Cноска. Дополнено пунктом 5-8. - решением Акмолинского областного маслихата от 25 января 2006 года  N 3С-17-3;  Внесены изменения - решением Акмолинского областного маслихата от 29 июля 2006 года  N 3С-21-2;
5-9. Учесть, что в областном бюджете на 2006 год из республиканского бюджета предусмотрены кредиты в сумме 260000 тысяч тенге на кредитование бюджетов районов (городов) на строительство жилья по нулевой ставке вознаграждения (интереса) в рамках реализации жилищной политики в порядке, определяемом постановлением акимата области.  <*>
Cноска. Дополнено пунктом 5-9. - решением Акмолинского областного маслихата от 16 марта 2006 года  N 3С-18-3
6. Учесть, что в областном бюджете на 2006 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов) в сумме 1993670,8 тысячи тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 848488,8 тысячи тенге, в том числе:
47035 тысячи тенге - на капитальный ремонт объектов культуры;
118414 тысяч тенге - на капитальный ремонт объектов образования;
94860 тысяч тенге - на приобретение автобусов для доставки учащихся к месту обучения и обратно;
336830,4 тысяч тенге - на мероприятия по водообеспечению, в том числе:
1150 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации по капитальному ремонту объектов водоснабжения с. Подгорное Жаксынского района;
4869 тысяч тенге - на материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому;
35248 тысяч тенге - на содержание школ, переданных в коммунальную собственность районов (городов);
5000 тысяч тенге - на приобретение спортивного инвентаря для общеобразовательных школ г.Кокшетау;
6100 тысяч тенге - на капитальный ремонт отопительной системы Новобратской СШ Буландынского района;
5300 тысяч тенге - на подготовку к отопительному сезону объектов образования Ерейментауского района;
1009 тысяч тенге - на приобретение котельного оборудования для перевода двух школ Сандыктауского района с жидкого на твердое топливо;
8930 тысяч тенге - на капитальный ремонт отопительной системы и приобретение котельного оборудования для шести школ Сандыктауского района (Белгородская, Приозерная, Новоникольская, Широковская, Краснополянская, Дорогинская);
3130 тысяч тенге - на капитальный ремонт системы отопления детского сада "Солнышко" п.Аршалы Аршалынского района;

5-8. 2006 жылға арналған облыстық бюджетте 72090 мың теңге ағымдағы республикалық мақсатты трансферттер ескерілсін, оның ішінде:
16464 мың теңге - көші-қон полициясының штаттық кестесін ұлғайтуға;
55626 мың теңге - деңгейлері арасында өкілеттіктерді шектеулер аясындағы тапсырылатын әкімшілік функцияларға арналған мақсатты ағымдағы трансферттерді бөлу сомалары.
Көрсетілген трансферттерді аудандар мен қалалардың бюджеттері бойынша бөлу облыс әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.  <*>
Ескерту. 5-8 тармағымен толықтырылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 25 қаңтардағы  N 3С-17-3 шешімімен; Өзгертулер енгізілді - Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 29 шілдедегі  N 3С-21-2  шешімімен;
5-9. 2006 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен облыстық әкімдіктің қаулысымен белгіленген тәртіпте тұрғын ұй саясатын жүзеге асыру шеңберінде аудандардың (қалалардың) бюджеттеріне кредит беруге тұрғын ұй құрылысына нольдік сыйақы (мүдделі) ставкасымен 260000 мың тең сомасында кредиттер бөлу көзделгені ескерілсін.  <*>
Ескерту. 5-9 тармағымен толықтырылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 16 наурыздағы  N 3С-18-3 шешімімен.
6. 2006 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық бюджеттен аудандардың (қалалардың) бюджеттеріне қарастырылған 1 993 670,8 мың теңге мөлшеріндегі ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін, оның ішінде:
1) 848488,8 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер, оның ішінде:
47035 мың теңге - мәдениет нысандарын күрделі жөндеуден өткізуге;
118414 мың теңге - білім беру нысандарын күрделі жөндеуден өткізуге;
94860 мың теңге - оқушыларды оқитын орынға жеткізуге және қайта алып келу үшін автобустар сатып алуға;
336830,4 мың теңге - сумен қамтамасыз ету шараларына, оның ішінде:
1150 мың теңге - Жақсы ауданы Подгорное селосының сумен қамтамасыз ету нысандарын күрделі жөндеуден өткізу бойынша жобалау - сметалық құжаттарды әзірлеуге;
4869 мың теңге - үйде тәрбиеленіп және оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз етуге;
35248 мың теңге - аудандардың (қалалардың) коммуналдық меншікке берілген мектептерін қаржыландыруға;
5000 мың теңге - Көкшетау қаласының жалпы білім беру мектептеріне спорттық құрал-жабдықтар сатып алуға;
6100 мың теңге Бұланды ауданы Новобратск ОМ жылу беру жүйесін күрделі жөндеуге;
5300 мың теңге - Ерейментау ауданының білім беру нысандарын жылу беру маусымына дайындауға;
1009 мың теңге - Сандықтау ауданының екі мектебін сұйық отынмен жылытудан қатты отынмен жылытуға ауыстыру үшін жылу қазандығын сатып алуға;
8930 мың теңге - Сандықтау ауданының алты мектебін (Белгородская, Приозерная, Новоникольская, Широковская, Краснополянская, Дорогинская) күрделі жөндеуден өткізуге және жылу қазандығы құрал-жабдықтарын сатып алуға;
3130 мың теңге - Аршалы ауданы Аршалы кентіндегі "Солнышко" бала бақшасының жылу беру жүйесін толық жөндеуге;

9493 тысячи тенге - на подготовку к отопительному сезону объектов образования, в том числе: Астраханскому району - 3000 тысячи тенге; Егиндыкольскому- 4993 тысячи тенге, Коргалжынскому - 1500 тысячи тенге;
25000 тысяч тенге - на проведение мероприятий по подготовке к отопительному сезону в Буландынском районе;
2087 тысяч тенге - на разработку ТЭО и проведение госэкспертизы по строительству локального водопровода, бурению скважин и установке комбинированного блок-модуля по очистке воды в с.Екпинди, с.Садырбай, с.Уялы Коргалжынского района;
16860,4 тысяч тенге - на завершение капитального ремонта жилого корпуса СШ им.Укубаева Жаркаинского района;
2142 тысячи тенге - на восстановительный ремонт после стихийного бедствия объектов образования Коргалжынского района;
3000 тысячи тенге - на восстановление водосброса на озере Шолак в Коргалжынском районе;
31000 тысяча тенге - на текущий ремонт детского сада г.Кокшетау, укрепление его материально-технической базы и приобретение товаров;
14000 тысяч тенге - на текущий ремонт дорог в г.Кокшетау;
5000 тысяч тенге - на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей Ерейментаускому району;
1714 тысяч тенге - на разработку ПСД на средний ремонт автодорог районного значения "Спиридоновка - Жалманкулак", "Егиндыколь - Спиридоновка - Абай"» Егиндыкольскому району;
1326 тысяч тенге - на разработку ТЭО и поведение его экспертизы по проекту "Реконструкция поселковой сети, площадки, водопроводных сооружений и водовода в с Абай Егиндыкольского района;
13200 тысяч тенге - на ремонт дорог и благоустройство п. Аршалы Аршалынского района;
2000 тысяч тенге - на ремонт моста в подъездной части к п. Аршалы Аршалынского района;
8528 тысяч тенге - на приобретение мягкого инвентаря, оборудования и мебели для Дружбинской школы - интернат Коргалжынского района;
9000 тысяч тенге - на приобретение оборудования и мебели для Балкашинской СШ№N 1 Сандыктауского района;
28841 тысяча тенге - на обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий Атбасарского района;
7000 тысяч тенге - на обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий Ерейментауского района;
1572 тысячи тенге - на проведение капитального ремонта системы отопления призывного пункта Коргалжынского района;
2) целевые трансферты на развитие в сумме 1145182 тысячи тенге, в том числе:
31016 тысяч тенге - на выполнение проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы в целях реализации отраслевого проекта "Водоснабжение и канализация  сельских территорий;

9493 мың теңге - Білім беру саласы нысандарын жылу беру маусымы жұмыстарына дайындауға, оның ішінде: Астрахан ауданына - 3000 тың теңге, Егіндікөл ауданына - 4993 мың теңге, Қорғалжын ауданына - 1500 мың теңге;
25000 мың теңге - Бұланды ауданын жылу беру маусымына дайындау жөніндегі жұмыстарды жүргізуге;
2087 мың теңге - Қорғалжын ауданының Екпінді, Садырбай, Ұялы селоларының суларын тазалауға құрастырылған блок-модулін орнықтыруға және скважина бұрғылауға, локальді су құбырының құрылысы бойынша мемлекеттік сараптау жүргізуге және оның техникалық-экономикалық негіздемесін дайындауға;
16860,4 мың теңге - Жарқайың ауданындағы Үкібаев атындағы орта мектептің тұрғын корпусының толық жөндеу жұмыстарын аяқтауға;
2142 мың теңге - Қорғалжын ауданындағы білім беру нысандарында табиғи апаттан болған шығындардың орнын толтыруға;
3000 мың теңге - Қорғалжын ауданындағы Шолақ көлінде су қашыртқыны қалпына келтіруге;
31000 мың теңге - Көкшетау қаласындағы бала бақшаның ағымдағы жөндеу жұмыстарына, материалдық-техникалық базасын нығайтуға және тауарлар сатып алуға;
14000 мың теңге - Көкшетау қаласының жолдарының ағымдағы жөндеу жұмыстарына
5000 мың теңге - Ерейментау ауданының тұрмысы төмен отбасыларының 18 жасқа дейінгі балаларына жәрдемақы төлеуге;
1714 мың теңге - Егіндікөл ауданының "Спиридоновка - Жалманқұлақ", "Егіндікөл - Спиридоновка - Абай"» аудандық маңызы бар автожолдарын орташа жөндеуден өткізуге жобалау- сметалық құжаттарын дайындауға;
1326 мың теңге - "Егіндікөл ауданының Абай атындағы селосында су құбырларын және су жолдарын, алаңдары жүйелерін қайта жабдықтау" жобасы бойынша ТЭН дайындауға және оған сараптама жүргізуге;
13200 мың теңге - Аршалы ауданының Аршалы поселкесін көркейтуге және жолдарын жөндеуге;
2000 мың теңге - Аршалы ауданының Аршалы кентіне кіре берістегі көпірді жөндеуге;
8528 мың теңге - Қорғалжын ауданының Дружба мектеп-интернаты үшін жұмсақ құралдар, жабдықтар және жиһаз сатып алуға;
9000 мың теңге - Сандықтау ауданы Балқашын N№1 ОМ үшін жабдықтар, жиһаз сатып алуға;
28841 мың теңге - Атбасар ауданының жылумен қамтамасыз ету кәсіпорындарының тұрақты жұмысын қамтамасыз ету үшін;
7000 мың теңге - Ерейментау ауданының жылумен қамтамасыз ету мекемелерінің жұмысын тұрақты қамтамасыз етуге;
1572 мың теңге - Қорғалжын ауданының шақырту пунктінің жылу жүйесін күрделі жөндеуден өткізуге;
2) 1 145 182 мың теңге көлемінде дамуға арналған нысаналы трансферттер, оның ішінде:
31016 мың теңге - "Селолық аумақтарды сумен қамтамасыз ету және канализациялары" салалық жобаны жүзеге асыру мақсатында жобалау-сметалық құжаттарын орындауға;

46187,5 тысяч тенге - на мероприятия по водообеспечению в рамках Региональной программы "Сапалы су";
484822 тысяч тенге - на строительство школ;
173155,7 тысяч тенге - на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
1517 тысяч тенге - на проведение проектно - изыскательских работ для строительства объектов водоснабжения в Коргалжинском районе с. Екпинди, с.Уялы, с.Садырбай;
6430 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации и проведение ее госэкспертизы по проекту "Реконструкция водопроводных сетей с.Раздольное, с.Байдалы Аршалынского района";
86000 тысяч тенге - на реконструкцию котельной N 5 г.Ерейментау Ерейментауского района;
1850 тысяч тенге - на проведение госэкспертизы на ПСД по реконструкции объектов водоснабжения в селах Далабай, Пятигорское, Гастелло, Пригородное Жаркаинского района;
2043 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации и проведение ее госэкспертизы по строительству СШ на 120 ученических мест в с.Кенское Жаркаинского района;
6001 тысяча тенге - на разработку проектно-сметной документации и проведение ее госэкспертизы по установке комбинированного блок - модуля по очистке воды, в том числе: Астраханскому району (с.Каменка, с.Алгабас,
с.Первомайка, с.Лозовое, с.Узунколь) - 5001 тысяча тенге; Целиноградскому (с.Жайнак)- 1000 тысяча тенге;
3540 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации и проведение ее госэкспертизы по строительству локального водопровода, бурению скважин и установке комбинированного блок-модуля по очистке воды в селах Екпенды, Садырбай, Уялы Коргалжынского района;
3600 тысяч тенге - на разработку проектно-сметных документаций и проведение их госэкспертиз на инженерно-коммуникационные сети, благоустройство и на завершение строительства 44-х квартирного жилого в г.Есиль Есильского района;
15000 тысяч тенге - на реконструкцию здания бывшего общежития в г.Кокшетау";
100000 тысяч тенге - на строительство Дворца спорта в городе Кокшетау;
20000 тысяч тенге - на строительство детской дошкольной организации на 320 мест в г. Кокшетау;
5072 тысяч тенге - на увеличение уставного капитала ГКП на ПХВ "Орлеу" Коргалжынского района;
10000 тысяч тенге - на увеличение уставного капитала ГКП "Нуринский групповой водопровод» Коргалжынского района
148947,8 тысяч тенге - на реконструкцию тепломагистрали в г.Кокшетау;
Распределение указанных трансфертов по бюджетам районов и городов определяется постановлением акимата области.

46187,5 мың теңге - "Сапалы су" аумақтық бағдарламасы шеңберінде сумен қамтамасыз ету шараларына;
484822 мың теңге - мектептердің құрылысына;
173155,7 мың теңге - инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жайғастыруға және дамытуға;
1517 мың теңге - Қорғалжын ауданының Екпінді, Ұялы, Садырбай селоларының сумен қамтамасыз ететін нысандарының құрылысы үшін жобалау-барлау жұмыстарын жүргізуге;
6430 мың теңге - Аршалы ауданының "Раздольное, Байдалы селоларының су құбырлары жүйелерін қайта жабдықтау" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттарды дайындауға және оған сараптама жасау жұмыстарын жүргізуге;
86000 мың теңге - Ерейментау ауданы Ерейментау қаласындағы N 5 жылу қазандығын қайта жабдықтауға;
1850 мың теңге - Жақсы ауданының Далабай, Пятигорское, Гастелло, Пригородное селоларында сумен қамтамасыз ету нысандарын қайта жабдықтау бойынша жобалау-сметалық құжаттарын дайындауға және  мемлекеттік сараптама жүргізуге;
2043 мың теңге - Жарқайың ауданының Кеңасшы селосындағы 120 оқу орындық мектептің жобалау-сметалық құжаттарын дайындауға және мемлекеттік сараптама жүргізуге;
6001 мың теңге - селоларының суларын тазалауға құрастырылған блок-модулін орнықтыруға, жобалау-сметалық құжаттарды дайындауға және мемлекеттік сараптау жүргізуге, оның ішінде: Астрахан ауданының (Алғабас, Первомайка, Лозовое, Ұзынкөл селоларына - 5001 мың теңге), Целиноград ауданының Жайнақ селосына - 1000 мың теңге;
3540 мың теңге - Қорғалжын ауданының Екпінді,  Садырбай, Ұялы селоларының суларын тазалауға құрастырылған блок-модулін орнықтыруға және скважина бұрғылауға, локальді су құбырының құрылысы бойынша мемлекеттік сараптау жүргізуге және оның техникалық-экономикалық негіздемесін дайындауға;
3600 мың теңге - Есіл ауданының Есіл қаласында 44 пәтерлі тұрғын үйдің жобалау - сметалық құжаттарын дайындауға және олардың инженерлік-коммуникациялық жүйелеріне, жайғастыруға, құрылыстың аяқталуына мемлекеттік сараптау жүргізуге;
15000 мың теңге - Көкшетау қаласындағы бұрынғы жатақхананың ғимаратын қайта жабдықтауға
100000 мың теңге - Көкшетау қаласындағы спорт сарайының құрылысына;
20000 мың теңге - Көкшетау қаласындағы мектепке дейінгі балалар мекемесінің құрылысына;
5072 мың теңге - Қорғалжын ауданының "Өрлеу" ШЖҚ МКК-ның жарғылық капиталын арттыруға;
10000 мың теңге - Қорғалжын ауданының "Нұра топтама су құбыры" МКК-ның жарғылық капиталын арттыруға;
148947,8 мың теңге - Көкшетау қаласындағы жылу магистралін қайта жабдықтауға.
Көрсетілген трансферттерді аудандар және қалалардың бюджеттері бойынша бөлу облыс әкімдігінің қаулысымен белгіленеді. <*>
Ескерту. 6 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 25 қаңтардағы  N 3С-17-3 шешімімен; Өзгертулер енгізілді - Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 16 наурыздағы  N 3С-18-3 шешімімен; Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 16 маусымдағы  N 3С-20-5  шешімімен, Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 29 қыркүйектегі  N ЗС-22-3 шешімімен; Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 29 қарашадағы  N ЗС-23-2  шешімімен;

6-1) Образовавшуюся экономию от проведения конкурса по государственным закупкам:
в сумме 740 тысяч тенге по целевым трансфертам, выделенных на строительство СШ с.Койгельды Аршалынского района, направить на оплату услуг за осуществление авторского и технического надзора данного объекта;
в сумме 3667 тысяч тенге по целевым трансфертам, выделенных на капитальный ремонт Балкашинской СШ, направить на капитальный ремонт чердачной крыши данного объекта.
в сумме 2041 тысяча тенге, по целевым трансфертам, выделенных на капитальный ремонт водопровода с.Балкашино, направить на проведение дополнительных работ по капитальному ремонту водопровода с.Балкашино Сандыктауского района;
в сумме 21915 тысяч тенге, выделенных на строительство тепломагистрали г.Кокшетау, направить на дальнейшую реконструкцию тепломагистрали на участке от ТК-23 до ТК-24 по ул. Северной.  <*>
Cноска. Пункт 6 в новой редакции - решением Акмолинского областного маслихата от 25 января 2006 года  N 3С-17-3;  Внесены изменения - решением Акмолинского областного маслихата от 16 марта 2006 года  N 3С-18-3;  Внесены изменения - решением Акмолинского областного маслихата от 16 июня 2006 года  N 3С-20-5;  решением Акмолинского областного маслихата от 29 сентября 2006 года  N 3С-22-3;  решением Акмолинского областного маслихата от 29 ноября 2006 года  N ЗС-23-2 ;
7. <*>
Cноска. Пункт 7 исключен - решением Акмолинского областного маслихата от 25 января 2006 года  N 3С-17-3
8. Предусмотреть в областном бюджете на 2006 год возврат городом Кокшетау неиспользованных целевых трансфертов, выделенных из областного бюджета в 2004 году, в сумме 50000 тысяч тенге.
8-1. Учесть в областном бюджете на 2006 год возврат районами и городами неиспользованных целевых трансфертов в сумме 243354,6 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета - 77569,4 тысяч тенге, областного - 165785,2 тысяч тенге. <*>
Cноска. Дополнено пунктом 8-1 - решением Акмолинского областного маслихата от 25 января 2006 года  N 3С-17-3;  Внесены изменения - решением Акмолинского областного маслихата от 29 сентября 2006 года  N 3С-22-3; решением Акмолинского областного маслихата от 29 ноября 2006 года  N ЗС-23-2 ;
8-2. Предусмотреть возврат в республиканский бюджет неиспользованных в 2005 году целевых трансфертов, в сумме 104860 тысяч тенге, в том числе районами и городами - 58763 тысяч тенге, областным бюджетом - 46097 тысяч тенге. <*>
Cноска. Дополнено пунктом 8-2 - решением Акмолинского областного маслихата от 25 января 2006 года  N 3С-17-3
8-3. Направить свободные остатки бюджетных средств областного бюджета в сумме 45691 тысяч тенге, образовавшиеся на 1 января 2006 года, на возврат в республиканский бюджет неиспользованных целевых трансфертов. <*>
Cноска. Дополнено пунктом 8-3 - решением Акмолинского областного маслихата от 25 января 2006 года  N 3С-17-3
8-4. Учесть в областном бюджете возврат использованных не по целевому назначению целевых трансфертов в сумме 2188 тысяч тенге, выделенных из республиканского бюджета в 2005 году.  <*>
Cноска. Дополнено пунктом 8-4 - решением Акмолинского областного маслихата от 16 июня 2006 года
N 3С-20-5

6-1) Мемлекеттік сатып алуларды жүргізуден жинақталған үнемдеулерді:
740 мың теңге - Аршалы ауданының Қойгелді селосында орта мектептің құрылысына бөлінген мақсатты трансферттерді осы нысанға көрсетілген авторлық және техникалық қызметтерге бақылау жасауды өтеуге жұмсалсын;
3667 мың теңге Балқашын орта мектебінің толық жөндеуден өткізуге бөлінген мақсатты трансферттерден қаражат - осы нысанның шатырын күрделі жөндеуден өткізуге жұмсалсын;
2041 мың теңге - Балқашын селосындағы су құбырларын толық жөндеуден өткізуге мақсатты трансферттер бойынша бөлінген қаржы Сандықтау ауданы Балқашын селосының су құбырларында толық жөндеу жұмыстарын жүргізудің қосымша жұмыстарына берілсін;
21915 мың теңге - Көкшетау қаласының жылу магистралінің құрылысына бөлінген қаржы бұдан әрі Северная көшесі бойынша ТК-23-тен ТК-24-ке дейінгі учаскенің жылу магистралін қайта жабдықтауға берілсін.
Ескерту: 6-1 тармағымен толықтырылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 16 маусымдағы  N 3С-20-5  шешімімен, Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 29 қыркүйектегі  N ЗС-22-3  шешімі.
7.  <*>
Ескерту. 7 тармақ алынып тасталды - Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 25 қаңтардағы  N 3С-17-3  шешімімен
8. 2006 жылға арналған облыстық бюджетте 2004 жылы облыстық бюджеттен бөлінген Көкшетау қаласы қайтаратын пайдаланылмай қалған 50000 мың теңге сомасындағы нысаналы трансферттер көзделсін.
8-1. 2006 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар мен қалаларға пайдаланылмаған 243354,6 мың теңге мөлшеріндегі нысаналы трансферттер, оның ішінде республикалық бюджеттен - 77569,4 мың теңге, облыстық бюджеттен -165785,2 мың теңге ескерілсін.  <*>
Ескерту. 8-1 тармағымен толықтырылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 25 қаңтардағы  N 3С-17-3 шешімімен, Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 29 қыркүйектегі  N ЗС-22-3  шешімі; Өзгертулер енгізілді - Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 29 қарашадағы  N ЗС-23-2  шешімімен;
8-2. Республикалық бюджетке 2005 жылы пайдаланылмаған 104860 мың теңге мөлшеріндегі нысаналы трансферттердің қайтарылуы көзделсін, оның ішінде аудандар мен қалалардың бюджеттерінен - 58763 мың теңге, облыстық бюджеттен - 46097 мың теңге.  <*>
Ескерту. 8-2 тармағымен толықтырылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 25 қаңтардағы  N 3С-17-3  шешімімен
8-3. 2006 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан 45691 мың теңге облыстық бюджеттің бос бюджеттік қаражатының қалдықтары республикалық бюджеттің пайдаланылмаған нысаналы трансферттеріне кері қайтарылсын.  <*>
Ескерту. 8-3 тармағымен толықтырылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 25 қаңтардағы  N 3С-17-3  шешімімен
8-4) Облыстық бюджетте мақсатсыз жұмсалған, 2005 жылы республикалық бюджеттен 2188 мың теңге көлеміндегі бөлінген мақсатты трансферттер ескерілсін.  <*>
Ескерту. 8-4 тармағымен толықтырылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 16 маусымдағы  N 3С-20-5   шешімімен

8-5. Предусмотреть возврат в республиканский бюджет целевых трансфертов, использованных не по целевому назначению в 2005 году в сумме 2188 тысяч тенге".  <*>
Cноска. Дополнено пунктом 8-5 - решением Акмолинского областного маслихата от 16 июня 2006 года
N 3С-20-5
8-6. Предусмотреть возврат в республиканский бюджет неиспользованных в 2006 году целевых трансфертов в сумме 413438 тысячи тенге". <*>
Cноска. Дополнено пунктом 8-6 - решением Акмолинского областного маслихата от 29 ноября 2006 года  N ЗС-23-2 ; Внесены изменения - решением Акмолинского областного маслихата от 8 декабря 2006 года  N ЗС-24-6
9. <*>
Cноска. Пункт 9 исключен - решением Акмолинского областного маслихата от 25 января 2006 года  N 3С-17-3
10. Предусмотреть в 2006 году возврат в республиканский бюджет бюджетных кредитов, выделенных на строительство жилья, в сумме 256000 тысяч тенге.
11. В составе расходов областного бюджета на 2006 год предусмотрены, согласно законодательству Республики Казахстан, доплаты в размере 25 процентов от окладов и тарифных ставок специалистам, проживающим и работающим в сельской местности и поселках городского типа, в организациях здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, финансируемых из областного бюджета.
12. Учесть, что затраты на бесплатный проезд в общественном транспорте работников здравоохранения, имеющим разъездной характер работ, производятся в пределах утвержденного бюджета на 2006 год по перечню, определяемому местным исполнительным органом Департаментом здравоохранения.
13.Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2006 год в сумме 346856,8 тысячи тенге, в том числе:
резерв местного исполнительного органа области на исполнение обязательств по решениям судов в сумме 67769 тысяч тенге;
резерв местного исполнительного органа области на неотложные затраты в сумме 85000 тысячи тенге;
чрезвычайный резерв местного исполнительного органа области для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера в сумме 194087,8 тысяч тенге;
резерв местного исполнительного органа области на покрытие кассового разрыва бюджетов районов (городов областного значения) в сумме 50000 тысяч тенге. <*>
Cноска. Внесены изменения - решением Акмолинского областного маслихата от 25 января 2006 года  N 3С-17-3;   Внесены изменения - решением Акмолинского областного маслихата от 16 марта 2006 года  N 3С-18-3;  Внесены изменения - решением Акмолинского областного маслихата от 16 июня 2006 года  N 3С-20-5;  решением Акмолинского областного маслихата от 29 июля 2006 года  N 3С-21-2; решением Акмолинского областного маслихата от 29 сентября 2006 года  N 3С-22-3;  решением Акмолинского областного маслихата от 29 ноября 2006 года  N ЗС-23-2 ;

8-5. 2005 жылы мақсатсыз пайдаланған 2188 мың теңге көлеміндегі мақсатты трансферттерді республикалық бюджетке қайтару қарастырылсын.  <*>
Ескерту. 8-5 тармағымен толықтырылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 16 маусымдағы  N 3С-20-5  шешімімен
8-6) 2006 жылы пайдаланылмаған 413438 мың теңге сомасындағы мақсатты трансферттер республикалық бюджетке қайтарылуы көзделсін. <*>
Ескерту. 8-6 тармағымен толықтырылды -  Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 29 қарашадағы  N ЗС-23-2 шешімімен; Өзгертулер енгізілді - Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы  N ЗС-24-6  шешімімен
9.  <*>
Ескерту. 9 тармақ алынып тасталды - Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 25 қаңтардағы  N 3С-17-3  шешімімен
10. 2006 жылы республикалық бюджетке қайтарылатын тұрғын үй құрылысына бөлінген 256000 мың теңге сомасындағы бюджеттік кредит тер көзделсін.
11. 2006 жылға арналған облыстық бюджет шығысының құрамында Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес облыстық бюджеттен қаржыланатын селолық жерлерде және қала типіндегі поселкелерде тұратын және денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт ұйымдарында қызмет істейтін мамандардың айлық жалақылары мен тарифтік ставкаларының 25 пайызы көлемінде қосымша ақы төлеу көзделді.
12. Жүріп-тұру сипаты бар жұмыстағы денсаулық сақтау саласы қызметкерлерінің қоғамдық көлікте тегін жол жүру шығындары  жергілікті атқарушы орган - Денсаулық сақтау департаменті анықтаған тізім бойынша 2006 жылға бекітілген бюджет шеңберінде жүргізілетіні ескерілсін.
13. Облыстың жергілікті атқарушы органының 2006 жылға арналған резерві 346856,8 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
соттардың шешiмдерi бойынша мiндеттемелердi орындауға арналған облыстық жергілікті атқарушы органының резерві 67769 мың теңге көлемінде;
облыстың жергілікті атқарушы органының жедел шығындарға арналған резерві 85000 мың теңге көлемінде;
облыстың жергілікті атқарушы органының табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған төтенше резерві 194087,8 мың теңге сомасында;  <*>
Ескерту. Өзгертулер енгізілді - Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 25 қаңтардағы  N 3С-17-3  шешімімен; Өзгертулер енгізілді - Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 16 наурыздағы  N 3С-18-3  шешімімен; Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 16 маусымдағы  N 3С-20-5  шешімімен; Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 29 шілдедегі  N 3С-21-2  шешімімен, Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 29 қыркүйектегі  N ЗС-22-3  шешімімен; Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 29 қарашадағы  N ЗС-23-2  шешімімен;

14. Утвердить перечень бюджетных программ развития областного бюджета на 2006 год согласно приложению 2.
15. Утвердить перечень областных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения областного бюджета на 2006 год, согласно приложению 3.
16. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районных бюджетов на 2006 год, согласно приложению 4.

14. 2006 жылға арналған облыстық бюджет дамуының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
15. 2006 жылға арналған облыстық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын облыстық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 3 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
16. 2006 жылға арналған аудандық бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

17. Рекомендовать акимам городов и районов, районным и городским маслихатам предусмотреть средства на дополнительное финансирование районных и городских газет в местном бюджете 2006 года.
18. Настоящее решение ввести в действие с 1 января 2006 года.
19. Настоящее решение вступает в силу после государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области.
Председатель сессии          И.о. секретаря
областного маслихата         областного маслихата
Приложение 1
к решению областного маслихата
от 7 декабря 2005 года N 3С-16-4  <*>
Cноска. Приложение 1 в новой редакции - решением Акмолинского областного маслихата от 25 января 2006 года  N 3С-17-3;   решением Акмолинского областного маслихата от 16 марта 2006 года  N 3С-18-3;  решением Акмолинского областного маслихата от 16 июня 2006 года  N 3С-20-5; решением Акмолинского областного маслихата от 29 июля 2006 года  N 3С-21-2;  решением Акмолинского областного маслихата от 29 сентября 2006 года  N 3С-22-3; решением Акмолинского областного маслихата от 29 ноября 2006 года  N ЗС-23-2 ; Внесены изменения - решением Акмолинского областного маслихата от 8 декабря 2006 года  N ЗС-24-6
Областной бюджет на 2006 год
кате
гория
Сумма
класс
Наименование
под-
класс
специфика
1
2
3
4
6
10
I.ДОХОДЫ

17. Қалалар мен аудандардың әкімдеріне, аудандық және қалалық мәслихаттарға 2006 жылдың жергілікті бюджетінде аудандық және қалалық газеттерді қосымша қаржыландыруға қаражат көздеу ұсынылсын.
18. Осы шешім 2006 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілсін.
19. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді.
Облыстық мәслихат               Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы            хатшысының міндетін атқарушы
Облыстық мәслихаттың
2005 жылғы 7 желтоқсандағы
N 3С-16-4 шешіміне 1 қосымша  <*>
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 25 қаңтардағы  N 3С-17-3 шешімімен; Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 16 наурыздағы  N 3С-18-3  шешімімен; Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 16 маусымдағы  N 3С-20-5  шешімімен; Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 29 шілдедегі  N 3С-21-2  шешімімен, Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 29 қыркүйектегі  N ЗС-22-3 шешімімен; Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 29 қарашадағы  N ЗС-23-2  шешімімен; Өзгертулер енгізілді - Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы  N ЗС-24-6  шешімімен
2006 жылға арналған облыстық бюджет
санаттар
Сома
сыныптар
сыныпша
айырықшалық
1
2
3
5
6
1. Түсімдер

301 100,0
7
Проведение школьных олимпиад и внешкольных мероприятий областного масштаба
9 687,0
13
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения)  на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях среднего общего образования.
165 140,0
17
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на обеспечение содержания типовых штатов государственных
учреждений общего среднего образования
266 448,0
19
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату трафика  государственных
учреждений среднего общего образования
32 075,0
20
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования
36 146,0
21
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на создание лингофонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования
108 356,0
22
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования
4 244,0
3
Начальное профессиональное образование
953 922,1
261
Департамент (Управление) образования области
953 922,1
8
Начальное профессиональное образование
953 922,1
4
Среднее профессиональное образование
548 650,3
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
49 136,0
2
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
49 136,0
261
Департамент (Управление) образования области
499 514,3
9
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
499 514,3
5
Дополнительное профессиональное образование
141 394,0
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
55 889,0
7
Повышение квалификации
и переподготовка кадров
55 889,0
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
15 574,0
3
Повышение квалификации
и переподготовка кадров
15 574,0
261
Департамент (Управление) образования области
69 931,0
10
Повышение квалификации и переподготовка кадров
69 931,0
9
Прочие услуги в области образования
1 487 562,4
261
Департамент (Управление) образования области
1 029 046,4
1
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) образования
43 537,0
2
Создание информационных систем
625,0
11
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-
медико-педагогической консультативной помощи населению
26 065,0
18
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования

301 100,0
7
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
9 687,0
13
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыру
165 140,0
17
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
266 448,0
19
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
32 075,0
20
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріне кітапханалық қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
36 146,0
21
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
108 356,0
22
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тамақтануды, тұруды және балаларды тестілеу пунктілеріне жеткізуді ұйымдастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 244,0
3
Бастауыш кәсiптік бiлiм беру
953 922,1
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
953 922,1
8
Бастауыш кәсіптік білім беру
953 922,1
4
Орта кәсіби бiлiм беру
548 650,3
253
Облыстың денсаулық сақтау департаменті (басқармасы)
49 136,0
2
Орта кәсiптiк бiлiмi бар мамандар даярлау
49 136,0
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
499 514,3
9
Орта кәсіби білімді мамандар даярлау
499 514,3
5
Қосымша кәсіби білім беру
141 394,0
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
55 889,0
7
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
55 889,0
253
Облыстың денсаулық сақтау департаменті (басқармасы)
15 574,0
3
Кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
15 574,0
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
69 931,0
10
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
69 931,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
1487562,4
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
1 029 046,4
1
Білім беру департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
43 537,0
2
Ақпараттық жүйелер құру
625,0
11
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
26 065,0
18
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

255
Департамент (Управление) сельского хозяйства области
4
Развитие информационно-
маркетинговой системы сельского хозяйства
Приложение 3
к решению областного маслихата
N 3С-16-4 от 7 декабря 2005 года
Перечень областных бюджетных программ, не подлежащих секвестру
в процессе исполнения областного бюджета на 2006 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
Здравоохранение
Оказание первичной медико-санитарной помощи населению
Обеспечение специализированными продуктами питания и лекарственными средствами населения по отдельным видам заболеваний
Приложение 4
к решению областного маслихата
N 3С-16-4 от 7 декабря 2005 года
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру
в процессе исполнения районных бюджетов на 2006 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение

255
Облыстың ауыл шаруашылығы департаменті (басқармасы)
4
Ауыл шаруашылығының ақпараттық-маркетингтік жүйесін дамыту
Ақмола облыстық мәслихатының
2005 жылғы 7 желтоқсандағы
N 3С-16-4 шешіміне 3 қосымша
2006 жылға арналған облыстық бюджеттердің атқарылу
үдерісінде секвестрленуге жатпайтын жергілікті
бюджеттік бағдарламалардың тізімі
Атаулар
Білім беру
Арнайы оқыту бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Халыққа бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсету
Аурулардың жеке түрлері бойынша халықты арнаулы тағам өнімдерімен және дәрілік заттармен қамтамасыз ету
Ақмола облыстық мәслихатының
2005 жылғы 7 желтоқсандағы
N 3С-16-4 шешіміне 4 қосымша
2006 жылға арналған аудандық бюджеттердің атқарылу
үдерісінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік
бағдарламалардың тізімі
Атаулар
Білім беру
Жалпы білім беру