О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2004 года N 3С-9-5 "Об утверждении объемов официальных трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами районов и городов Акмолинской области на 2005-2007 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 7 декабря 2005 года N 3С-16-6. Зарегистрировано департаментом юстиции Акмолинской области 13 декабря 2005 года N 3168. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 20 июня 2008 года N 4С-7-3
В соответствии с Бюджетным  кодексом  Республики Казахстан, статьи 6  Закона  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" областной маслихат  РЕШИЛ:
1. Внести в  решение  областного маслихата от 10 декабря 2004 года N 3С-9-5 "Об утверждении объемов официальных трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами районов и городов Акмолинской области на 2005-2007 годы", зарегистрированного в Департаменте юстиции Акмолинской области от 28 декабря 2004 года N 2954 следующие изменения и дополнения:
1) в подпункте 2 пункта 3:
после слова "направляемых" исключить слова "в 2005 году".

Облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 10 желтоқсандағы N№3С-9-5 "2005-2007 жылдарға арналған облыстық бюджет және аудандар мен қалалар бюджеттерінің арасындағы жалпы сипаттағы ресми трансферттердің көлемін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2005 жылғы 7 желтоқсандағы N 3С-16-6 шешімі. Ақмола облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 13 желтоқсанда N 3168 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 20 маусымдағы N 4С-7-3 шешімімен
Қазақстан Республикасының Бюджеттік  кодексіне , Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңының  6-бабына сәйкес облыстық мәслихат   ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2004 жылдың 28
желтоқсанында N 2954 тіркелген облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 10 желтоқсандағы N 3С-9-5 "2005-2007 жылдарға арналған облыстық бюджет және аудандар мен қалалар бюджеттерінің арасындағы жалпы сипаттағы ресми трансферттердің көлемін бекіту туралы"  шешіміне  келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 3 тармақтың 2 тармақшасындағы:
"мақсатында"»сөзінен кейінгі "2005 жылы" сөздері алынып тасталсын.

2) приложение 9 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению настоящего решения.
3. Настоящее решение вступает в силу после государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области.
Председатель сессии              И.о. секретаря
областного маслихата             областного маслихата
Приложение
к решению областного маслихата
от 7 декабря 2005 года N 3С-16-6
Приложение 9
к решению областного маслихата

2) жоғарыда көрсетілген шешімге 9 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді.
Облыстық мәслихат                Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы             хатшысының міндетін
атқарушы
Облыстық мәслихаттың 2005 жылғы
7 желтоқсандағы N 3С-16-6 шешіміне
қосымша
Облыстық мәслихаттың шешіміне