Об упразднении некоторых населенных пунктов Айтекебийского и Шалкарского районов
Совместное решение Актюбинского областного маслихата от 4 августа 2005 года № 179 и постановление акимата Актюбинской области от 4 августа 2005 года № 294. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области от 24 августа 2005 года N 3155
В соответствии со статьями 811 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и учитывая предложения представительных и исполнительных органов Айтекебийского и Шалкарского районов, областной маслихат РЕШАЕТ и акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Упразднить населенные пункты, из которых выехали все жители:
по Айтекебийскому району:
село Бестас Кумкудукского сельского округа,
по Шалкарскому району:
село Сарытобе Актогайского сельского округа.
2. Акимам районов (Есенбаев Е.К., Сыдыков Р.М.) принять необходимые меры для решения вопросов, связанных с дальнейшим использованием земель упраздненных сел.
3. ГУ "Управление статистики Актюбинской области" (Мукаев А.Д.) исключить из учетных данных вышеуказанные населенные пункты.
4. ГУ "Управление по земельным отношениям по Актюбинской области" (Жекеев М.Н.) внести соответствующие изменения в земельно-кадастровую документацию.
Председатель сессии
Аким области
областного маслихата

Әйтеке би және Шалқар аудандарының кейбір елді мекендерін тарату туралы
Бірлескен Ақтөбе облыстық мәслихатының 2005 жылғы 4 тамыздағы N 179 шешімі және Ақтөбе облыстық әкімиятының 2005 жылғы 4 тамыздағы N 294 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2005 жылғы 24 тамызда N 3155 тіркелді
Бірлескен Ақтөбе облыстық мәслихатының 2005 жылғы 4 тамыздағы N 179 шешімі және Ақтөбе облыстық әкімиятының 2005 жылғы 4 тамыздағы N 294 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2005 жылғы 24 тамызда N 3155 тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 811 баптарына сәйкес Әйтеке би және Шалқар аудандарының өкiлдi және атқарушы органдарының ұсыныстарын ескере отырып, облыстық мәслихат ШЕШIМ ЕТЕДI және облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тұрғындарының бәрі кетіп қалған мына елді мекендер:
Әйтеке би ауданы бойынша:
Құмқұдық ауылдық округінің Бестас ауылы,
Шалқар ауданы бойынша:
Ақтоғай ауылдық округінің Сарытөбе ауылы таратылсын.
2. Аудан әкiмдері (Е.Қ.Есенбаев, Р.М.Сыдықов) таратылған ауылдардың жерлерiн әрi қарай пайдалануға байланысты сұрақтарды шешу үшiн қажеттi шараларды алсын.
3. "Ақтөбе облысының статистика басқармасы" ММ (А.Д.Мұқаев) жоғарыда аталған елдi мекендерін есептi деректерден шығарсын.
4. "Ақтөбе облысының жер қатынастары басқармасы" ММ (М.Н.Жекеев) жер-кадастр құжаттарына тиісті өзгерістер енгізсін.
Облыстық мәслихаттың сессия төрағасы
Облыс әкімі