О внесении изменений в Правила работы мелкорозничной сети и летних площадок в городе Актобе, утвержденных решением внеочередной восьмой сессии маслихата города Актобе от 1 июня 2004 года N 60, зарегистрированного в Департаменте юстиции по Актюбинской области 26 июля 2004 года за N 2867
Решение Маслихата города Актобе Актюбинской области от 14 марта 2005 года N 112. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области от 11 апреля 2005 года N 3122. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 25 апреля 2009 года № 168
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 25.04.2009 № 168.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести изменения в Правила работы мелкорозничной сети и летних площадок в городе Актобе:
пункты 4 и 22 изложить в следующей редакции:
"4. Согласование мест размещения объектов мелкорозничной сети производится ГУ "Отдел экономики и бюджетного планирования г. Актобе" согласно дислокации. Дислокация утверждается постановлением акимата города.";
"22. Контроль за соблюдением настоящих правил осуществляется ГУ "Отдел экономики и бюджетного планирования г. Актобе" и ГУ "Городской отдел Актюбинского областного Департамента Госсанэпиднадзора" в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима города Куттыбаева С.К.
Председатель очередной
шестнадцатой сессии
маслихата
Секретарь маслихата

Ақтөбе қалалық мәслихатының кезектен тыс сегізінші сессиясының 2004 жылғы 1 маусымдағы N 60 шешімімен бекітілген, Ақтөбе облысы бойынша әділет Департаметінде 2004 жылғы 26 маусымда N 2867 болып тіркелген Ақтөбе қаласындағы ұсақ бөлшек сауда желілері мен жазғы алаңдардың жұмыс қағидасына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2005 жылғы 14 наурыздағы N 112 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2005 жылғы 11 сәуірде N 3122 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 сәуірдегі № 168 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 сәуірдегі № 168 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтөбе қаласындағы ұсақ бөлшек сауда желілері мен жазғы алаңдардың жұмыс қағидасына өзгерістер енгізілсін:
4 және 22 баптар мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Ұсақ бөлшек сауда желілері кешендерінің орналасу орындарын келісу "Ақтөбе қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" ММ орналастыруға сәйкес жүргізіледі. Орналастыру қала әкімінің қаулысымен бекітіледі.";
"22. Осы қағиданың сақталуына бақылауды Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңдарына сәйкес "Ақтөбе қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" ММ және "Ақтөбе облысының мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау Департаментінің қалалық бөлімі" ММ жүргізеді.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары С.Қ.Құттыбаевқа жүктелсін.
Ақтөбе қалалық            Ақтөбе қалалық
мәслихатының              мәслихатының хатшысы
кезекті он алтыншы
сессиясының төрағасы