О внесении изменений в решение областного маслихата N 3-19 от 25 декабря 2003 года "Об установлении ставок платежей за лесные пользования"
Решение Алматинского областного маслихата N 18-136 от 1 июля 2005 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 8 августа 2005 года за N 1940. Утратило силу решением маслихата Алматинской области от 07 декабря 2012 N 12-72
Сноска. Утратило силу решением маслихата Алматинской области от 07.12.2012 N 12-72.
В соответствии с пунктом 1 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата "Об установлении ставок платежей за лесные пользования" N 3-19 от 25 декабря 2003 года, зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актах N 1467 от 28.01.2004 года, опубликованного в газетах "Жетысу" N 20 от 17.02.2004 года, "Огни Алатау" N 20 от 17.02.2004 года, с внесенными изменениями: решением Алматинского областного маслихата N 5-44 от 13 апреля 2004 года "О внесении изменений в решение областного маслихата N 3-19 от 25 декабря 2003 года "Об установлении ставок платежей за лесные пользования" зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 1635 от 24.05.2004 года; решением Алматинского областного маслихата N 7-54 от 24 июня 2004 года "О внесении изменений в решение областного маслихата N 3-19 от 25 декабря 2003 года "Об установлении ставок платежей за лесные пользования", зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 1714 от 30.07.2004 года, следующее изменение:
в приложении N 2 "примечание" исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Областного маслихата                       М. Базарбаев
Секретарь областного
Маслихата                                  А. Сыдык

Облыстық мәслихаттың 25.12.2003 ж. N 3-19 "Орманды пайдалану үшін төлем ақы белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2005 жылғы 1 шілдедегі N 18-136 шешімі. Алматы облыстық Әділет басқармасында 2005 жылғы 08 тамызда N 1940 тіркелген. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы мәслихатының 2012 жылғы 07 желтоқсандағы N 12-72 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы мәслихатының 07.12.2012 N 12-72 шешімімен.
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 7 бабы 1 тармағына сәйкес Алматы облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
28.01.2004 жылы нормативтік құқықтық актілердің Мемлекеттік тіркеу реестрінде 1467 нөмірімен тіркелген, 17.02.2004 жылы "Жетісу" газетінің 20-шы санында, 17.02.2004 жылы "Огни Алатау" газетінің 20-ші санында жарияланған Алматы облыстық мәслихаттың 2003 жылғы 25 желтоқсандағы N 3-19-шы "Орманды пайдалану үшін төлем ақы белгілеу туралы" шешімін, 2004 жылғы 24 мамырда құқықтық нормативтік актілерді Мемлекеттік тіркеу реестрінде 1635 нөмірімен тіркелген Алматы облыстық мәслихатының 2004 жылғы 13 сәуірдегі N 5-44 "Алматы облыстық мәслихаттың 2003 жылғы 25 желтоқсандағы N 3-19-шы "Орманды пайдалану үшін төлем ақы белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы; 2004 жылғы 30 шілдеде нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу реестрінде 1714 нөмірімен тіркелген Алматы облыстық мәслихаттың 2003 жылғы 24 маусымдағы N 7-54 "Алматы облыстық мәслихаттың 2003 жылғы 25 желтоқсандағы N 3-19-шы "Орманды пайдалану үшін төлем ақы белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімдеріне төменгідей өзгерістер енгізілсін:
N 2 қосымшадағы "Ескерту" алып тасталсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихатының
сессия төрағасы                            М. Базарбаев
Облыстық мәслихат
хатшысы                                    А. Сыдық