О внесении изменений в решение X сессии Карагандинского областного Маслихата от 11 декабря 2004 года N 149 "Об областном бюджете на 2005 год"
Решение XIV сессии Карагандинского областного Маслихата от 19 августа 2005 года N 207. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 1 сентября 2005 года за N 1798
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", областной Маслихат РЕШИЛ :
1. Внести в решение X сессии Карагандинского областного Маслихата от 11 декабря 2004 года N 149 "Об областном бюджете на 2005 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1678, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 8 января 2005 года N 6-7 (19675), "Индустриальная Караганда" от 8 января 2005 года N 4 (20087), внесены изменения и дополнения решением XI сессии Карагандинского областного Маслихата от 17 марта 2005 года N 169 "О внесении изменений и дополнений в решение X сессии Карагандинского областного Маслихата от 11 декабря 2004 года N 149 "Об областном бюджете на 2005 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1761, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 9 апреля 2005 года N 71-72 (19740), "Индустриальная Караганда" от 9 апреля 2005 года N 43 (20126), решением XII сессии Карагандинского областного Маслихата от 30 мая 2005 года N 183 "О внесении изменений и дополнений в решение X сессии Карагандинского областного Маслихата от 11 декабря 2004 года N 149 "Об областном бюджете на 2005 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1788, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 9 июня 2005 года N 113-114 (19782), "Индустриальная Караганда" от 9 июня 2005 года N 69 (20152) следующие изменения:
1) в пункте 1:
цифры "35983223" заменить цифрами "35395028";
цифры "14161802" заменить цифрами "13660224";
цифры "21766034" заменить цифрами "21679417";
цифры "36448997" заменить цифрами "36154482";
цифры "465774" заменить цифрами "759454";
цифры "1613986" заменить цифрами "1320306";
цифры "1963300" заменить цифрами "1669620";
2) в пункте 5:
цифры "8975047" заменить цифрами "8888430";

Қарағанды облыстық Мәслихатының 2004 жылғы 11 желтоқсандағы "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" X сессиясының N 149 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық Мәслихатының XIV сессиясының 2005 жылғы 19 тамыздағы N 207 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2005 жылғы 1 қыркүйекте N 1798 тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне , "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, облыстық Мәслихат ШЕШТІ :
1. Қарағанды облыстық Мәслихатының 2004 жылғы 11 желтоқсандағы "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (мемлекеттік тіркеу Тізіміндегі нормативтік-құқықтық актілердің тіркеу нөмірі - 1678 2005 жылғы 8 қаңтардағы "Орталық Қазақстан" газетінің N 6-7 (19675) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2005 жылғы 8 қаңтардағы N 4 (20087) санында жарияланған Х сессиясының N 149 шешіміне , Қарағанды облыстық Мәслихатының 2005 жылғы 17 наурыздағы "Қарағанды облыстық Мәслихатының 2004 жылғы 11 желтоқсандағы "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Х сессиясының N 149 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" ХІ сессиясының N 169 шешімімен , (мемлекеттік тіркеу Тізіміндегі нормативтік-құқықтық актілердің тіркеу нөмірі - 1761 "Орталық Қазақстан" газетінің 2005 жылғы 9 сәуірдегі N 71-72 (19740) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2005 жылғы 9 сәуірдегі N 43 (20126) санында жарияланған, Қарағанды облыстық Мәслихатының 2005 жылғы 30 мамырдағы ХІІ сессиясының "Қарағанды облыстық Мәслихатының 2004 жылғы 11 желтоқсандағы "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Х сессиясының N 149 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 183 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілді, (мемлекеттік тіркеу Тізіміндегі нормативтік-құқықтық актілердің тіркеу нөмірі - 1788 "Орталық Қазақстан" газетінің 2005 жылғы 9 маусымдағы N 113-114 (19782) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2005 жылғы 9 маусымдағы N 69 (20152) санында жарияланған, келесідей өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта :
"35983223" деген сандар "35395028" деген сандарға ауыстырылсын;
"14161802" деген сандар "13660224" деген сандарға ауыстырылсын;
"21766034" деген сандар "21679417" деген сандарға ауыстырылсын;
"36448997" деген сандар "36154482" деген сандарға ауыстырылсын;
"465774" деген сандар "759454" деген сандарға ауыстырылсын;
"1613986" деген сандар "1320306" деген сандарға ауыстырылсын;
"1963300" деген сандар "1669620" деген сандарға ауыстырылсын;
2) 5 тармақта :
"8975047" деген сандар "8888430" деген сандарға ауыстырылсын;

цифры "637880" заменить цифрами "622460";
цифры "2035400" заменить цифрами "1964203";
3) в пункте 6:
цифры "3970324" заменить цифрами "4070496";
цифры "293326" заменить цифрами "322852";
цифры "192662" заменить цифрами "215811";
цифры "343565" заменить цифрами "364675";
цифры "314415" заменить цифрами "326238";
цифры "223585" заменить цифрами "238149";
4) в пункте 17:
в абзаце первом цифры "250000" заменить цифрами "176000";
в абзаце втором цифры "100000" заменить цифрами "56000";
в абзаце третьем цифры "50000" заменить цифрами "20000";
5) приложение 1, 19, 20 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2005 года.
Председатель сессии
Секретарь областного Маслихата
Приложение 1
к решению XIV сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 19 августа 2005 года N 207
Приложение 1
к решению X сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года N 149
Областной бюджет на 2005 год
------------------------------------------------------------
Категория             Наименование              |  Сумма
|Класс                                     | (тысяч
|   |Подкласс                              |  тенге)
-|---|---|--------------------------------------|---------
1| 2 | 3 |               4                      |   5 ------------------------------------------------------------
|   |   |I. Доходы                              | 35395028
1|   |   |Налоговые поступления                  | 13660224
|03 |   |Социальный налог                       | 12805434
|   |1  |Социальный налог                       | 12805434
|05 |   |Внутренние налоги на товары, работы и  |
|   |   |услуги                                 |   854790
|   |3  |Поступления за использование природных |
|   |   |и других ресурсов                      |   854790
2|   |   |Неналоговые поступления                |    55387
|01 |   |Доходы от государственной собственности|    21044
|   |7  |Вознаграждения (интересы) по кредитам, |
|   |   |выданным из государственного бюджета   |    21041
|   |9  |Прочие доходы от государственной       |
|   |   |собственности                          |        3
|02 |   |Поступления от реализации товаров      |
|   |   |(работ, услуг) государственными        |
|   |   |учреждениями, финансируемыми из        |
|   |   |государственного бюджета               |        3
|   |1  |Поступления от реализации товаров      |
|   |   |(работ, услуг) государственными        |
|   |   |учреждениями, финансируемыми из        |
|   |   |государственного бюджета               |        3
|04 |   |Штрафы, пеня, санкции, взыскания,      |
|   |   |налагаемые государственными            |
|   |   |учреждениями, финансируемыми из        |
|   |   |государственного бюджета, а также      |
|   |   |содержащимися и финансируемыми из      |
|   |   |бюджета (сметы расходов) Национального |
|   |   |Банка Республики Казахстан             |    33897
|   |1  |Штрафы, пеня, санкции, взыскания,      |
|   |   |налагаемые государственными            |
|   |   |учреждениями, финансируемыми из        |
|   |   |государственного бюджета, а также      |
|   |   |содержащимися и финансируемыми из      |
|   |   |бюджета (сметы расходов) Национального |
|   |   |Банка Республики Казахстан             |    33897

"637880" деген сандар "622460" деген сандарға ауыстырылсын;
"2035400" деген сандар "1964203" деген сандарға ауыстырылсын;
3) 6 тармақта :
"3970324" деген сандар "4070496" деген сандарға ауыстырылсын;
"293326" деген сандар "322852" деген сандарға ауыстырылсын;
"192662" деген сандар "215811" деген сандарға ауыстырылсын;
"343565" деген сандар "364675" деген сандарға ауыстырылсын;
"314415" деген сандар "326238" деген сандарға ауыстырылсын;
"223585" деген сандар "238149" деген сандарға ауыстырылсын;
4) 17 тармақта :
бірінші абзацтағы "250000" деген сандар "176000" деген сандарға ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "100000" деген сандар "56000" деген сандарға ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "50000" деген сандар "20000" деген сандарға ауыстырылсын;
5) көрсетілген шешімге 1, 19, 20 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2005 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
Облыстық Мәслихаттың хатшысы
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2005 жылғы 19 тамыздағы
XIV сессиясының N 207 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2004 жылғы 11 желтоқсандағы
Х сессиясының N 149 шешіміне
1 қосымша
2005 жылға арналған облыстық бюджет
--------------------------------------------------------------
Санаты                      Атауы                  | Сома
|Сыныбы                                           | (мың
|   |Ішкі сыныбы                                  | теңге)
-|---|---|-----------------------------------------|---------
1| 2 | 3 |                   4                     |    5
-|---|---|-----------------------------------------|---------
|   |   |Кірістер                                 |35395028
1|   |   |Салықтық түсімдер                        |13660224
| 03|   |Әлеуметтiк салық                         |12805434
|   | 1 |Әлеуметтік салық                         |12805434
| 05|   |Тауарларға, жұмыстарға және қызметтер    |
|   |   |көрсетуге салынатын iшкi салықтар        |  854790
|   | 3 |Табиғи және басқа ресурстарды            |
|   |   |пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер       |  854790
2|   |   |Салықтық емес түсiмдер                   |   55387
| 01|   |Мемлекет меншігінен түсетін түсімдер     |   21044
|   | 7 |Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер |
|   |   |бойынша сыйақылар (мүдделер)             |   21041
|   | 9 |Мемлекеттік меншіктен түсетін өзге де    |
|   |   |кірістер                                 |       3
| 02|   |Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын  |
|   |   |мемлекеттік мекемелердің тауарларды      |
|   |   |(жұмыстарды, қызметтер көрсетуді)        |
|   |   |өткізуінен түсетін түсімдер              |       3
|   | 1 |Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын  |
|   |   |мемлекеттік мекемелердің тауарларды      |
|   |   |(жұмыстарды, қызметтер көрсетуді)        |
|   |   |өткізуінен түсетін түсімдер              |       3
| 04|   |Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, |
|   |   |сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық  |
|   |   |Банкінің бюджетінен (шығыстар            |
|   |   |сметасынан) ұсталатын және               |
|   |   |қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер  |
|   |   |салатын айыппұлдар, өсімпұлдар,          |
|   |   |санкциялар, өндіріп алулар               |   33897
|   | 1 |Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, |
|   |   |сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық  |
|   |   |Банкінің бюджетінен (шығыстар            |
|   |   |сметасынан) ұсталатын және               |
|   |   |қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер  |
|   |   |салатын айыппұлдар, өсімпұлдар,          |
|   |   |санкциялар, өндіріп алулар               |   33897

|06 |   |Прочие неналоговые поступления         |      443
|   |1  |Прочие неналоговые поступления         |      443
4|   |   |Поступления официальных трансфертов    | 21679417
|01 |   |Трансферты из нижестоящих органов      |
|   |   |государственного управления            |  8888430
|   |2  |Трансферты из районных (городских)     |
|   |   |бюджетов                               |  8888430
|02 |   |Трансферты из вышестоящих органов      |
|   |   |государственного управления            | 12790987
|   |1  |Трансферты из республиканского бюджета | 12790987
------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------
Функциональная группа        Наименование         |  Сумма
|Функциональная подгруппа                       | (тысяч
|   |Администратор бюджетных программ           |  тенге)
|   |   |Программа                              |
--|---|---|---|-----------------------------------|---------
1 | 2 | 3 | 4 |                5                  |    6
------------------------------------------------------------
|   |   |   |II. Затраты                        |36154482
01|   |   |   |Государственные услуги общего      |
|   |   |   |характера                          |  499603
| 1 |   |   |Представительные, исполнительные и |
|   |   |   |другие органы, выполняющие общие   |
|   |   |   |функции государственного           |
|   |   |   |управления                         |  270296
|   |110|   |Аппарат маслихата области          |   34045
|   |   |001|Обеспечение деятельности маслихата |
|   |   |   |области                            |   34045
|   |120|   |Аппарат акима области              |  236251
|   |   |001|Обеспечение деятельности акима     |
|   |   |   |области                            |  236251
| 2 |   |   |Финансовая деятельность            |  140257
|   |257|   |Департамент (Управление) финансов  |
|   |   |   |области                            |  140257
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления) финансов |   86411
|   |   |003|Организация работы по выдаче       |
|   |   |   |разовых талонов и обеспечение      |
|   |   |   |полноты сбора сумм от реализации   |
|   |   |   |разовых талонов                    |   38146
|   |   |009|Организация приватизации           |
|   |   |   |коммунальной собственности         |    4500
|   |   |010|Учет, хранение, оценка и           |
|   |   |   |реализация имущества,              |
|   |   |   |поступившего в коммунальную        |
|   |   |   |собственность                      |   11200
| 5 |   |   |Планирование и статистическая      |
|   |   |   |деятельность                       |   89050
|   |258|   |Департамент (Управление) экономики |
|   |   |   |и бюджетного планирования области  |   89050
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |экономики и бюджетного             |
|   |   |   |планирования                       |   89050

| 06|   |Басқа да салықтық емес түсiмдер          |     443
|   | 1 |Басқа да салықтық емес түсiмдер          |     443
4|   |   |Ресми трансферттерден түсетін түсімдер   |21679417
| 01|   |Төмен тұрған мемлекеттiк басқару         |
|   |   |органдарынан алынатын трансферттер       | 8888430
|   | 2 |Аудандық (қалалық) бюджеттерден          |
|   |   |трансферттер                             | 8888430
| 02|   |Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған     |
|   |   |органдарынан түсетiн трансферттер        |12790987
|   | 1 |Республикалық бюджеттен түсетiн          |
|   |   |трансферттер                             |12790987
--------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------
Функционалдық топ             Атауы                 |  Сома
|Кіші функция                                     |  (мың
|   |Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi          |  теңге)
|   |   |Бағдарлама                               |
--|---|---|---|----------------------------------------------
1 | 2 | 3 | 4 |                5                    |    6
--|---|---|---|----------------------------------------------
|   |   |   |ІІ. Шығындар                         |36154482
01|   |   |   |Жалпы сипаттағы мемлекеттiк          |
|   |   |   |қызметтер көрсету                    |  499603
| 1 |   |   |Мемлекеттiк басқарудың жалпы         |
|   |   |   |функцияларын орындайтын өкiлдi,      |
|   |   |   |атқарушы және басқа органдар         |  270296
|   |110|   |Облыс мәслихатының аппараты          |   34045
|   |   |001|Облыс мәслихатының қызметін          |
|   |   |   |қамтамасыз ету                       |   34045
|   |120|   |Облыс әкімінің аппараты              |  236251
|   |   |001|Облыс әкімнің қызметін қамтамасыз    |
|   |   |   |ету                                  |  236251
| 2 |   |   |Қаржылық қызмет                      |  140257
|   |257|   |Облыстың қаржы департаменті          |
|   |   |   |(басқармасы)                         |  140257
|   |   |001|Қаржы департаментінің                |
|   |   |   |(басқармасының) қызметін қамтамасыз  |
|   |   |   |ету                                  |   86411
|   |   |003|Біржолғы талондарды беруді           |
|   |   |   |ұйымдастыру және біржолғы талондарды |
|   |   |   |өткізуден түсетін сомаларды толық    |
|   |   |   |жиналуын қамтамасыз ету              |   38146
|   |   |009|Коммуналдық меншікті жекешелендіруді |
|   |   |   |ұйымдастыру                          |    4500
|   |   |010|Коммуналдық меншікке түскен мүлікті  |
|   |   |   |есепке алу, сақтау, бағалау және     |
|   |   |   |сату                                 |   11200
| 5 |   |   |Жоспарлау және статистикалық қызмет  |   89050
|   |258|   |Облыстың экономика және бюджеттік    |
|   |   |   |жоспарлау департаменті (басқармасы)  |   89050
|   |   |001|Экономика және бюджеттік жоспарлау   |
|   |   |   |департаментінің (басқармасының)      |
|   |   |   |қызметін қамтамасыз ету              |   89050

02|   |   |   |Оборона                            |  130047
| 1 |   |   |Военные нужды                      |   12448
|   |250|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |мобилизационной подготовки и       |
|   |   |   |чрезвычайных ситуаций области      |   12448
|   |   |003|Мероприятия в рамках исполнения    |
|   |   |   |всеобщей воинской обязанности      |   12448
| 2 |   |   |Организация работы по чрезвычайным |
|   |   |   |ситуациям                          |  117599
|   |250|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |мобилизационной подготовки и       |
|   |   |   |чрезвычайных ситуаций области      |  117599
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |мобилизационной подготовки         |
|   |   |   |и чрезвычайных ситуаций            |   29595
|   |   |005|Мобилизационная подготовка и       |
|   |   |   |мобилизация областного масштаба    |   31160
|   |   |006|Предупреждение и ликвидация        |
|   |   |   |чрезвычайных ситуаций областного   |
|   |   |   |масштаба                           |   56844
03|   |   |   |Общественный порядок,              |
|   |   |   |безопасность, правовая,            |
|   |   |   |судебная, уголовно-                |
|   |   |   |исполнительная деятельность        | 2870506
| 1 |   |   |Правоохранительная деятельность    | 2870506
|   |252|   |Исполнительный орган внутренних    |
|   |   |   |дел, финансируемый из областного   |
|   |   |   |бюджета                            | 2870506
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |исполнительного органа внутренних  |
|   |   |   |дел, финансируемого из областного  |
|   |   |   |бюджета                            | 2759666
|   |   |002|Охрана общественного порядка и     |
|   |   |   |обеспечение общественной           |
|   |   |   |безопасности на территории области |  109441
|   |   |003|Поощрение граждан, участвующих в   |
|   |   |   |охране общественного порядка       |     999
|   |   |005|Создание информационных систем     |     400
04|   |   |   |Образование                        | 5342340
| 2 |   |   |Начальное общее, основное общее,   |
|   |   |   |среднее общее образование          | 1829785
|   |260|   |Управление (Отдел) физической      |
|   |   |   |культуры и спорта области          |  748045
|   |   |006|Дополнительное образование для     |
|   |   |   |детей и юношества по спорту        |  634341
|   |   |007|Общеобразовательное обучение       |
|   |   |   |одаренных в спорте детей в         |
|   |   |   |специализированных организациях    |
|   |   |   |образования                        |  113704
|   |261|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |образования области                | 1081740
|   |   |003|Общеобразовательное обучение по    |
|   |   |   |специальным образовательным        |
|   |   |   |программам                         |  485913
|   |   |004|Информатизация системы среднего    |
|   |   |   |образования                        |   17865
|   |   |005|Приобретение и доставка учебников  |
|   |   |   |для государственных областных      |
|   |   |   |организаций образования            |    9350
|   |   |006|Общеобразовательное обучение       |
|   |   |   |одаренных детей в                  |
|   |   |   |специализированных организациях    |
|   |   |   |образования                        |   28065
|   |   |007|Проведение школьных олимпиад и     |
|   |   |   |внешкольных мероприятий областного |
|   |   |   |масштаба                           |    8000
|   |   |017|Целевые текущие трансферты бюджетам|
|   |   |   |районов (городов областного        |
|   |   |   |значения) на обеспечение содержания|
|   |   |   |типовых штатов государственных     |
|   |   |   |учреждений общего среднего         |
|   |   |   |образования                        |  148239
|   |   |019|Целевые текущие трансферты бюджетам|
|   |   |   |районов (городов областного        |
|   |   |   |значения) на подключение к         |
|   |   |   |Интернету и оплату трафика         |
|   |   |   |государственных учреждений среднего|
|   |   |   |общего образования                 |   32924
|   |   |020|Целевые текущие трансферты бюджетам|
|   |   |   |районов (городов областного        |
|   |   |   |значения) на приобретение и        |
|   |   |   |доставку учебников и               |
|   |   |   |учебно-методических комплексов для |
|   |   |   |обновления библиотечных фондов     |
|   |   |   |государственных учреждений среднего|
|   |   |   |общего образования                 |   68031
|   |   |021|Целевые текущие трансферты бюджетам|
|   |   |   |районов (городов областного        |
|   |   |   |значения) на создание лингофонных и|
|   |   |   |мультимедийных кабинетов для       |
|   |   |   |государственных учреждений среднего|
|   |   |   |общего образования                 |   30765
| 3 |   |   |Начальное профессиональное         |
|   |   |   |образование                        |  993338
|   |261|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |образования области                |  993338
|   |   |008|Начальное профессиональное         |
|   |   |   |образование                        |  993338
| 4 |   |   |Среднее профессиональное           |
|   |   |   |образование                        |  765247
|   |253|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |здравоохранения области            |   72077
|   |   |002|Подготовка специалистов со средним |
|   |   |   |профессиональным образованием      |   72077
|   |261|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |образования области                |  693170
|   |   |009|Подготовка специалистов со средним |
|   |   |   |профессиональным образованием      |  693170
| 5 |   |   |Дополнительное профессиональное    |
|   |   |   |образование                        |  103597
|   |252|   |Исполнительный орган внутренних    |
|   |   |   |дел, финансируемый из областного   |
|   |   |   |бюджета                            |   24453
|   |   |007|Повышение квалификации и           |
|   |   |   |переподготовка кадров              |   24453
|   |253|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |здравоохранения                    |    9216
|   |   |003|Повышение квалификации и           |
|   |   |   |переподготовка кадров              |    9216
|   |261|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |образования области                |   69928
|   |   |010|Повышение квалификации и           |
|   |   |   |переподготовка кадров              |   69928
| 9 |   |   |Прочие услуги в области            |
|   |   |   |образования                        | 1650373
|   |261|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |образования области                |  329799
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |образования                        |   32912
|   |   |011|Обследование психического здоровья |
|   |   |   |детей и подростков и оказание      |
|   |   |   |психолого-медико-педагогической    |
|   |   |   |консультативной помощи населению   |   14208
|   |   |012|Реабилитация и социальная          |
|   |   |   |адаптация детей и подростков       |
|   |   |   |с проблемами в развитии            |   23050
|   |   |018|Целевые текущие трансферты бюджетам|
|   |   |   |районов (городов областного        |
|   |   |   |значения) на содержание вновь      |
|   |   |   |водимых объектов образования       |  259629
|   |266|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |архитектуры, градостроительства и  |
|   |   |   |строительства области              | 1320574

02|   |   |   |Қорғаныс                             |  130047
| 1 |   |   |Әскери мұқтаждар                     |   12448
|   |250|   |Облыстың жұмылдыру дайындығы және    |
|   |   |   |төтенше жағдайлар департаменті       |
|   |   |   |(басқармасы)                         |   12448
|   |   |003|Жалпыға бірдей әскери міндетті       |
|   |   |   |атқару шеңберіндегі іс-шаралар       |   12448
| 2 |   |   |Төтенше жағдайлар жөнiндегi          |
|   |   |   |жұмыстарды ұйымдастыру               |  117599
|   |250|   |Облыстың жұмылдыру дайындығы және    |
|   |   |   |төтенше жағдайлар департаменті       |
|   |   |   |(басқармасы)                         |  117599
|   |   |001|Жұмылдыру дайындығы және төтенше     |
|   |   |   |жағдайлар департаментінің            |
|   |   |   |(басқармасының) қызметін қамтамасыз  |
|   |   |   |ету                                  |   29595
|   |   |005|Облыстық ауқымдағы жұмылдыру         |
|   |   |   |дайындығы және жұмылдыру             |   31160
|   |   |006|Облыстық ауқымдағы төтенше           |
|   |   |   |жағдайлардың алдын алу және оларды   |
|   |   |   |жою                                  |   56844
03|   |   |   |Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, |
|   |   |   |сот, қылмыстық-атқару қызметі        | 2870506
| 1 |   |   |Құқық қорғау қызметi                 | 2870506
|   |252|   |Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын |
|   |   |   |атқарушы ішкі істер органы           | 2870506
|   |   |001|Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын |
|   |   |   |атқарушы ішкі істер органы           |
|   |   |   |қызметін қамтамасыз ету              | 2759666
|   |   |002|Облыс аумағында қоғамдық тәртiптi    |
|   |   |   |қорғау және қоғамдық қауiпсiздiктi   |
|   |   |   |қамтамасыз ету                       |  109441
|   |   |003|Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын |
|   |   |   |азаматтарды көтермелеу               |     999
|   |   |005|Ақпараттық жүйелер құру              |     400
04|   |   |   |Бiлiм беру                           | 5342340
| 2 |   |   |Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы |
|   |   |   |орта бiлiм беру                      | 1829785
|   |260|   |Облыстың дене шынықтыру және спорт   |
|   |   |   |басқармасы (бөлімі)                  |  748045
|   |   |006|Балалар мен жеткіншектерге спорт     |
|   |   |   |бойынша қосымша білім беру           |  634341
|   |   |007|Мамандандырылған білім беру          |
|   |   |   |ұйымдарында спорттағы дарынды        |
|   |   |   |балаларға жалпы білім беру           |  113704
|   |261|   |Облыстың білім беру департаменті     |
|   |   |   |(басқармасы)                         | 1081740
|   |   |003|Арнайы оқыту бағдарламалары бойынша  |
|   |   |   |жалпы білім беру                     |  485913
|   |   |004|Орта білім жүйесін ақпараттандыру    |   17865
|   |   |005|Білім берудің мемлекеттік облыстық   |
|   |   |   |ұйымдары үшін оқулықтар сатып алу    |
|   |   |   |және жеткізу                         |    9350
|   |   |006|Мамандандырылған білім беру          |
|   |   |   |ұйымдарында дарынды балаларға жалпы  |
|   |   |   |білім беру                           |  280653
|   |   |007|Облыстық ауқымда мектеп              |
|   |   |   |олимпиадаларын және мектептен тыс    |
|   |   |   |іс-шараларды өткізу                  |    8000
|   |   |017|Жалпы орта білім берудің мемлекеттік |
|   |   |   |мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды |
|   |   |   |қамтамасыз етуге аудандар (облыстық  |
|   |   |   |маңызы бар қалалар) бюджеттеріне     |
|   |   |   |ағымдағы нысаналы трансферттер       |  148239
|   |   |019|Жалпы орта білім берудің мемлекеттік |
|   |   |   |мекемелерін Интернет желісіне қосуға |
|   |   |   |және олардың трафигін төлеуге        |
|   |   |   |аудандар (облыстық маңызы бар        |
|   |   |   |қалалар) бюджеттеріне ағымдағы       |
|   |   |   |нысаналы трансферттер                |   32924
|   |   |020|Жалпы орта білім берудің мемлекеттік |
|   |   |   |мекемелеріне кітапханалық қорларын   |
|   |   |   |жаңарту үшін оқулық пен              |
|   |   |   |оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға  |
|   |   |   |және жеткізуге аудандар (облыстық    |
|   |   |   |маңызы бар қалалар) бюджеттеріне     |
|   |   |   |ағымдағы нысаналы трансферттер       |   68031
|   |   |021|Жалпы орта білім берудің мемлекеттік |
|   |   |   |мекемелері үшін лингафондық және     |
|   |   |   |мультимедиялық кабинеттер жасауға    |
|   |   |   |аудандар (облыстық маңызы бар        |
|   |   |   |қалалар) бюджеттеріне ағымдағы       |
|   |   |   |нысаналы трансферттер                |   30765
| 3 |   |   |Бастауыш кәсiптік бiлiм беру         |  993338
|   |261|   |Облыстың білім беру департаменті     |
|   |   |   |(басқармасы)                         |  993338
|   |   |008|Бастауыш кәсіптік білім беру         |  993338
| 4 |   |   |Орта кәсіби бiлiм беру               |  765247
|   |253|   |Облыстың денсаулық сақтау            |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |   72077
|   |   |002|Орта кәсiптiк бiлiмдi мамандар       |
|   |   |   |даярлау                              |   72077
|   |261|   |Облыстың білім беру департаменті     |
|   |   |   |(басқармасы)                         |  693170
|   |   |009|Орта кәсіптік білімді мамандар       |
|   |   |   |даярлау                              |  693170
| 5 |   |   |Қосымша кәсіби білім беру            |  103597
|   |252|   |Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын |
|   |   |   |атқарушы ішкі істер органы           |   24453
|   |   |007|Кадрлардың біліктілігін арттыру және |
|   |   |   |оларды қайта даярлау                 |   24453
|   |253|   |Облыстың денсаулық сақтау            |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |    9216
|   |   |003|Кадрлардың біліктілігін арттыру және |
|   |   |   |оларды қайта даярлау                 |    9216
|   |261|   |Облыстың білім беру департаменті     |
|   |   |   |(басқармасы)                         |   69928
|   |   |010|Кадрлардың біліктілігін арттыру және |
|   |   |   |оларды қайта даярлау                 |   69928
| 9 |   |   |Бiлiм беру саласындағы өзге де       |
|   |   |   |қызметтер                            | 1650373
|   |261|   |Облыстың білім беру департаменті     |
|   |   |   |(басқармасы)                         |  329799
|   |   |001|Білім беру департаментінің           |
|   |   |   |(басқармасының) қызметін қамтамасыз  |
|   |   |   |ету                                  |   32912
|   |   |011|Балалар мен жеткіншектердiң          |
|   |   |   |психикалық денсаулығын зерттеу және  |
|   |   |   |халыққа психологиялық - медициналық  |
|   |   |   |-педагогикалық консультациялық көмек |
|   |   |   |көрсету                              |   14208
|   |   |012|Дамуында проблемалары бар балалар    |
|   |   |   |мен жеткіншектерді оңалту және       |
|   |   |   |әлеуметтік бейімдеу                  |   23050
|   |   |018|Білім берудің жаңадан енгізілетін    |
|   |   |   |объектілерін ұстауға аудандар        |
|   |   |   |(облыстық маңызы бар қалалар)        |
|   |   |   |бюджеттеріне ағымдағы нысаналы       |
|   |   |   |трансферттер                         |  259629
|   |266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және  |
|   |   |   |құрылыс департаменті (басқармасы)    | 1320574

|   |   |016|Развитие объектов образования      |  396414
|   |   |017|Целевые трансферты на развитие     |
|   |   |   |бюджетам районов (городов          |
|   |   |   |областного значения) на            |
|   |   |   |строительство и реконструкцию      |
|   |   |   |объектов образования               |  924160
05|   |   |   |Здравоохранение                    |13528665
| 1 |   |   |Больницы широкого профиля          | 5037819
|   |253|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |здравоохранения области            | 5037819
|   |   |004|Оказание стационарной медицинской  |
|   |   |   |помощи по направлению специалистов |
|   |   |   |первичной медико-санитарной помощи |
|   |   |   |и организаций здравоохранения      | 5037819
| 2 |   |   |Охрана здоровья населения          | 1644677
|   |253|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |здравоохранения области            | 1007703
|   |   |005|Производство крови, ее компонентов |
|   |   |   |и препаратов для местных           |
|   |   |   |организаций здравоохранения        |   97288
|   |   |006|Охрана материнства и детства       |  160507
|   |   |007|Пропаганда здорового образа жизни  |   12978
|   |   |008|Обеспечение специализированными    |
|   |   |   |продуктами питания и               |
|   |   |   |лекарственными средствами          |
|   |   |   |населения по отдельным видам       |
|   |   |   |заболеваний                        |  736930
|   |269|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |государственного                   |
|   |   |   |санитарно-эпидемиологического      |
|   |   |   |надзора области                    |  636974
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |государственного                   |
|   |   |   |санитарно-эпидемиологического      |
|   |   |   |надзора                            |  311120
|   |   |002|Санитарно-эпидемиологическое       |
|   |   |   |благополучие населения             |  325202
|   |   |003|Борьба с эпидемиями                |     652
| 3 |   |   |Специализированная медицинская     |
|   |   |   |помощь                             | 2660335
|   |253|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |здравоохранения области            | 2660335
|   |   |009|Оказание медицинской помощи лицам, |
|   |   |   |страдающим социально-значимыми     |
|   |   |   |заболеваниями и заболеваниями,     |
|   |   |   |представляющими опасность для      |
|   |   |   |окружающих                         | 2660335

|   |   |016|Білім беру объектілерін дамыту       |  396414
|   |   |017|Білім беру объектілерін салуға және  |
|   |   |   |қайта жаңартуға аудандар (облыстық   |
|   |   |   |маңызы бар қалалар) бюджеттеріне     |
|   |   |   |берілетін нысаналы даму трансферттер |  924160
05|   |   |   |Денсаулық сақтау                     |13528665
| 1 |   |   |Кең бейінді ауруханалар              | 5037819
|   |253|   |Облыстың денсаулық сақтау            |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            | 5037819
|   |   |004|Бастапқы медициналық-санитарлық      |
|   |   |   |көмек және денсаулық сақтау ұйымдары |
|   |   |   |мамандарының жолдамасы бойынша       |
|   |   |   |стационарлық медициналық көмек       |
|   |   |   |көрсету                              | 5037819
| 2 |   |   |Халықтың денсаулығын қорғау          | 1644677
|   |253|   |Облыстың денсаулық сақтау            |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            | 1007703
|   |   |005|Жергiлiктi денсаулық сақтау ұйымдары |
|   |   |   |үшiн қан, оның құрамдас бөліктері    |
|   |   |   |мен препараттарын өндiру             |   97288
|   |   |006|Ана мен баланы қорғау                |  160507
|   |   |007|Салауатты өмір салтын насихаттау     |   12978
|   |   |008|Аурулардың жеке түрлері бойынша      |
|   |   |   |халықты арнаулы тағам өнімдерімен    |
|   |   |   |және дәрілік заттармен қамтамасыз    |
|   |   |   |ету                                  |  736930
|   |269|   |Облыстың мемлекеттік санитарлық -    |
|   |   |   |эпидемиологиялық қадағалау           |
|   |   |   |департаменті (Басқармасы)            |  636974
|   |   |001|Мемлекеттік санитарлық -             |
|   |   |   |эпидемиологиялық қадағалау           |
|   |   |   |департаментінің (басқармасының)      |
|   |   |   |қызметін қамтамасыз ету              |  311120
|   |   |002|Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық |
|   |   |   |салауаттылығы                        |  325202
|   |   |003|Індетке қарсы күрес                  |     652
| 3 |   |   |Мамандандырылған медициналық көмек   | 2660335
|   |253|   |Облыстың денсаулық сақтау            |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            | 2660335
|   |   |009|Әлеуметтік-елеулі және айналадағылар |
|   |   |   |үшін қауіп төндіретін аурулармен     |
|   |   |   |ауыратын адамдарға медициналық көмек |
|   |   |   |көрсету                              | 2660335

| 4 |   |   |Поликлиники                        | 2601009
|   |253|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |здравоохранения области            | 2601009
|   |   |010|Оказание первичной                 |
|   |   |   |медико-санитарной помощи населению | 2601009
| 5 |   |   |Другие виды медицинской помощи     |  490585
|   |253|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |здравоохранения области            |  490585
|   |   |011|Оказание скорой и неотложной       |
|   |   |   |помощи                             |  465525
|   |   |012|Оказание медицинской помощи        |
|   |   |   |населению в чрезвычайных ситуациях |   25060
| 9 |   |   |Прочие услуги в области            |
|   |   |   |здравоохранения                    | 1094240
|   |253|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |здравоохранения области            |   78582
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |здравоохранения                    |   72262
|   |   |013|Проведение патологоанатомического  |
|   |   |   |вскрытия                           |    6320
|   |266|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |архитектуры, градостроительства и  |
|   |   |   |строительства области              | 1015658
|   |   |019|Развитие объектов здравоохранения  | 1015658
06|   |   |   |Социальная помощь и социальное     |
|   |   |   |обеспечение                        | 1241917
| 1 |   |   |Социальное обеспечение             |  968534
|   |256|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |координации занятости и социальных |
|   |   |   |программ области                   |  463594
|   |   |002|Социальное обеспечение престарелых |
|   |   |   |и инвалидов общего типа            |  463594
|   |261|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |образования области                |  479040
|   |   |015|Социальное обеспечение сирот,      |
|   |   |   |детей, оставшихся без попечения    |
|   |   |   |родителей                          |  479040
|   |266|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |архитектуры, градостроительства и  |
|   |   |   |строительства области              |   25900
|   |   |020|Развитие объектов социального      |
|   |   |   |обеспечения                        |   25900
| 2 |   |   |Социальная помощь                  |  194380
|   |256|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |координации занятости и социальных |
|   |   |   |программ области                   |  194380
|   |   |003|Социальная поддержка инвалидов     |   95365
|   |   |006|Целевые текущие трансферты         |
|   |   |   |бюджетам районов (городов          |
|   |   |   |областного значения) для выплаты   |
|   |   |   |единовременной помощи участникам и |
|   |   |   |инвалидам Великой Отечественной    |
|   |   |   |войны                              |   88894
|   |   |009|Целевые текущие трансферты         |
|   |   |   |бюджетам районов (городов          |
|   |   |   |областного значения) на            |
|   |   |   |компенсацию повышения тарифа       |
|   |   |   |абонентской платы за телефон       |
|   |   |   |социально-защищаемым гражданам,    |
|   |   |   |являющимся абонентами городских    |
|   |   |   |сетей телекоммуникаций             |     819
|   |   |010|Обеспечение проезда инвалидам      |
|   |   |   |и участникам Великой               |
|   |   |   |Отечественной войны                |    9302
| 9 |   |   |Прочие услуги в области социальной |
|   |   |   |помощи и социального обеспечения   |   79003
|   |256|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |координации занятости и социальных |
|   |   |   |программ области                   |   79003
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |координации занятости и социальных |
|   |   |   |программ                           |   50537
|   |   |008|Целевые текущие трансферты         |
|   |   |   |бюджетам районов (городов          |
|   |   |   |областного значения) на            |
|   |   |   |увеличение размеров                |
|   |   |   |коэффициентов для исчисления       |
|   |   |   |должностных окладов (ставок)       |
|   |   |   |рабочих первого и второго          |
|   |   |   |разрядов государственных           |
|   |   |   |учреждений и казенных предприятий  |   28343
|   |   |011|Оплата услуг по зачислению,        |
|   |   |   |выплате и доставке пособий         |
|   |   |   |и других социальных выплат         |     123

| 4 |   |   |Емханалар                            | 2601009
|   |253|   |Облыстың денсаулық сақтау            |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            | 2601009
|   |   |010|Халыққа бастапқы медициналық -       |
|   |   |   |санитарлық көмек көрсету             | 2601009
| 5 |   |   |Медициналық көмектiң басқа түрлерi   |  490585
|   |253|   |Облыстың денсаулық сақтау            |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |  490585
|   |   |011|Жедел және шұғыл көмек көрсету       |  465525
|   |   |012|Төтенше жағдайларда халыққа          |
|   |   |   |медициналық көмек көрсету            |   25060
| 9 |   |   |Денсаулық сақтау саласындағы өзге де |
|   |   |   |қызметтер                            | 1094240
|   |253|   |Облыстың денсаулық сақтау            |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |   78582
|   |   |001|Денсаулық сақтау департаментінің     |
|   |   |   |(басқармасының) қызметін қамтамасыз  |
|   |   |   |ету                                  |   72262
|   |   |013|Патологоанатомиялық союды жүргізу    |    6320
|   |266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және  |
|   |   |   |құрылыс департаменті (басқармасы)    | 1015658
|   |   |019|Денсаулық сақтау объектілерін дамыту | 1015658
06|   |   |   |Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк     |
|   |   |   |қамсыздандыру                        | 1241917
|1  |   |   |Әлеуметтiк қамсыздандыру             |  968534
|   |256|   |Облыстың жұмыспен қамтылу мен        |
|   |   |   |әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |  463594
|   |   |002|Жалпы үлгідегі мүгедектер мен        |
|   |   |   |қарттарды әлеуметтік қамтамсыз ету   |  463594
|   |261|   |Облыстың білім беру департаменті     |
|   |   |   |(басқармасы)                         |  479040
|   |   |015|Жетiм балаларды, ата-анасының        |
|   |   |   |қамқорлығынсыз қалған балаларды      |
|   |   |   |әлеуметтік қамсыздандыру             |  479040
|   |266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және  |
|   |   |   |құрылыс департаменті (басқармасы)    |   25900
|   |   |020|Әлеуметтік қамсыздандыру ету         |
|   |   |   |объектілерін дамыту                  |   25900
| 2 |   |   |Әлеуметтiк көмек                     |  194380
|   |256|   |Облыстың жұмыспен қамтылу мен        |
|   |   |   |әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |  194380
|   |   |003|Мүгедектерге жергілікті деңгейде     |
|   |   |   |әлеуметтік қолдау көрсету            |   95365
|   |   |006|Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен   |
|   |   |   |қатысушыларына біржолғы материалдық  |
|   |   |   |көмек көрсету үшін аудандар          |
|   |   |   |(облыстық маңызы бар қалалар)        |
|   |   |   |бюджеттеріне ағымдағы нысаналы       |
|   |   |   |трансферттер                         |   88894
|   |   |009|Қалалық телекоммуникация желілерінің |
|   |   |   |абоненттері болып табылатын,         |
|   |   |   |әлеуметтік жағынан қорғалатын        |
|   |   |   |азаматтардың телефон үшін абоненттік |
|   |   |   |төлем тарифінің көтерілуін өтеуге    |
|   |   |   |аудандар (облыстық маңызы бар        |
|   |   |   |қалалар) бюджеттеріне ағымдағы       |
|   |   |   |нысаналы трансферттер                |     819
|   |   |010|Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен   |
|   |   |   |қатысушыларының жол жүруін           |
|   |   |   |қамтамасыз ету                       |    9302
| 9 |   |   |Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк     |
|   |   |   |қамтамасыз ету салаларындағы өзге де |
|   |   |   |қызметтер                            |   79003
|   |256|   |Облыстың жұмыспен қамтылу мен        |
|   |   |   |әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |   79003
|   |   |001|Жұмыспен қамту мен әлеуметтік        |
|   |   |   |бағдарламаларды үйлестіру            |
|   |   |   |департаментінің (басқармасының)      |
|   |   |   |қызметін қамтамасыз ету              |   50537
|   |   |008|Мемлекеттік мекемелер мен қазыналық  |
|   |   |   |кәсіпорындардың бірінші және екінші  |
|   |   |   |разрядтағы жұмыскерлердің            |
|   |   |   |жалақыларын (ставкаларын) есептеу    |
|   |   |   |үшін коэффициенттердің мөлшерін      |
|   |   |   |ұлғайтуға аудандар (облыстық маңызы  |
|   |   |   |бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы   |
|   |   |   |нысаналы трансферттер                |   28343
|   |   |011|Жәрдемақыларды және басқа да         |
|   |   |   |әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу |
|   |   |   |мен жеткізу бойынша қызметтерге      |
|   |   |   |төлеу                                |     123

07|   |   |   |Жилищно-коммунальное хозяйство     | 1319160
| 1 |   |   |Жилищное хозяйство                 |  393750
|   |266|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |архитектуры, градостроительства    |
|   |   |   |и строительства                    |  393750
|   |   |006|Целевые трансферты на развитие     |
|   |   |   |бюджетам районов (городов          |
|   |   |   |областного значения) на            |
|   |   |   |строительство жилья                |
|   |   |   |государственного коммунального     |
|   |   |   |жилищного фонда                    |  393750
| 2 |   |   |Коммунальное хозяйство             |  925410
|   |266|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |архитектуры, градостроительства и  |
|   |   |   |строительства области              |  925410
|   |   |007|Целевые трансферты на развитие     |
|   |   |   |бюджетам районов (городов          |
|   |   |   |областного значения) на развитие   |
|   |   |   |системы водоснабжения              |  825410
|   |   |013|Целевые текущие трансферты бюджету |
|   |   |   |района (города областного          |
|   |   |   |значения) на поддержание           |
|   |   |   |инфраструктуры города Приозерска   |  100000
08|   |   |   |Культура, спорт, туризм и          |
|   |   |   |информационное пространство        | 1342578
| 1 |   |   |Деятельность в области культуры    |  640997
|   |262|   |Департамент (Управление) культуры  |  640997
|   |   |   |области                            |
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления) культуры |   17339
|   |   |003|Поддержка культурно-досуговой      |
|   |   |   |работы                             |  113080
|   |   |005|Обеспечение сохранности            |
|   |   |   |историко-культурного наследия и    |
|   |   |   |доступа к ним                      |  107533
|   |   |007|Поддержка театрального и           |
|   |   |   |музыкального искусства             |  403045
| 2 |   |   |Спорт                              |  335577
|   |260|   |Управление (Отдел) физической      |
|   |   |   |культуры и спорта области          |  270020
|   |   |001|Обеспечение деятельности Управления|
|   |   |   |(Отдела) физической культуры и     |
|   |   |   |спорта                             |   22048
|   |   |003|Проведение спортивных соревнований |
|   |   |   |на областном уровне                |   16622
|   |   |004|Подготовка и участие членов        |
|   |   |   |областных сборных команд по        |
|   |   |   |различным видам спорта на          |
|   |   |   |республиканских и международных    |
|   |   |   |спортивных соревнованиях           |  231350
|   |266|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |архитектуры, градостроительства и  |
|   |   |   |строительства области              |   65557
|   |   |022|Развитие объектов физической       |
|   |   |   |культуры и спорта                  |   65557

07|   |   |   |Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық     | 1319160
| 1 |   |   |Тұрғын үй шаруашылығы                |  393750
|   |266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және  |
|   |   |   |құрылыс департаменті (басқармасы)    |  393750
|   |   |006|Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй    |
|   |   |   |қорының тұрғын үйін салуға аудандар  |
|   |   |   |(облыстық маңызы бар қалалар)        |
|   |   |   |бюджеттеріне нысаналы даму           |
|   |   |   |трансферттер                         |  393750
| 2 |   |   |Коммуналдық шаруашылық               |  925410
|   |266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және  |
|   |   |   |құрылыс департаменті (басқармасы)    |  925410
|   |   |007|Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға     |
|   |   |   |аудандар (облыстық маңызы бар        |
|   |   |   |қалалар) бюджеттеріне нысаналы       |
|   |   |   |даму трансферттер                    |  825410
|   |   |013|Приозерск қаласының инфрақұрылымын   |
|   |   |   |қолдауға аудан (облыстық маңызы бар  |
|   |   |   |қала) бюджетіне ресми ағымдағы       |
|   |   |   |нысаналы трансферттер                |  100000
08|   |   |   |Мәдениет, спорт, туризм және         |
|   |   |   |ақпараттық кеңістiк                  | 1342578
| 1 |   |   |Мәдениет саласындағы қызмет          |  640997
|   |262|   |Облыстың мәдениет департаменті       |
|   |   |   |(басқармасы)                         |  640997
|   |   |001|Мәдениет департаментінің             |
|   |   |   |(басқармасының) қызметін қамтамасыз  |
|   |   |   |ету                                  |   17339
|   |   |003|Мәдени-демалыс жұмысын қолдау        |  113080
|   |   |005|Жергілікті маңызы бар тарихи-мәдени  |
|   |   |   |мұралардың сақталуын және оған қол   |
|   |   |   |жетімді болуын қамтамасыз ету        |  107533
|   |   |007|Жергілікті маңызы бар театр және     |
|   |   |   |музыка өнерін қолдау                 |  403045
| 2 |   |   |Спорт                                |  335577
|   |260|   |Облыстың дене шынықтыру және спорт   |
|   |   |   |басқармасы (бөлімі)                  |  270020
|   |   |001|Дене шынықтыру және спорт            |
|   |   |   |басқармасының (бөлімінің) қызметін   |
|   |   |   |қамтамасыз ету                       |   22048
|   |   |003|Облыстық деңгейде спорт жарыстарын   |
|   |   |   |өткізу                               |   16622
|   |   |004|Әртүрлі спорт түрлері бойынша        |
|   |   |   |облыстық құрама командаларының       |
|   |   |   |мүшелерін дайындау және олардың      |
|   |   |   |республикалық және халықаралық спорт |
|   |   |   |жарыстарына қатысуы                  |  231350
|   |266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және  |
|   |   |   |құрылыс департаменті (басқармасы)    |   65557
|   |   |022|Дене шынықтыру және спорт            |
|   |   |   |объектілерін дамыту                  |   65557

| 3 |   |   |Информационное пространство        |  296279
|   |259|   |Управление (Отдел) архивов и       |
|   |   |   |документации области               |  110428
|   |   |001|Обеспечение деятельности Управления|
|   |   |   |(Отдела) архивов и документации    |   11167
|   |   |002|Обеспечение сохранности архивного  |
|   |   |   |фонда                              |   99261
|   |262|   |Департамент (Управление) культуры  |
|   |   |   |области                            |   70403
|   |   |008|Обеспечение функционирования       |
|   |   |   |областных библиотек                |   70403
|   |263|   |Департамент (Управление) внутренней|
|   |   |   |политики области                   |   98484
|   |   |002|Проведение государственной         |
|   |   |   |информационной политики через      |
|   |   |   |средства массовой информации       |   98484
|   |264|   |Управление по развитию языков      |
|   |   |   |области                            |   16964
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Управления по развитию языков      |   12464
|   |   |002|Развитие государственного языка и  |
|   |   |   |других языков народов Казахстана   |    4500
| 4 |   |   |Туризм                             |    4600
|   |265|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |предпринимательства и              |
|   |   |   |промышленности области             |    4600
|   |   |005|Регулирование туристской           |
|   |   |   |деятельности                       |    4600
| 9 |   |   |Прочие услуги по организации       |
|   |   |   |культуры, спорта, туризма и        |
|   |   |   |информационного пространства       |   65125
|   |263|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |внутренней политики области        |   65125
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |внутренней политики                |   48125
|   |   |003|Реализация региональных программ в |
|   |   |   |сфере молодежной политики          |   17000
10|   |   |   |Сельское, водное, лесное, рыбное   |
|   |   |   |хозяйство, особоохраняемые         |
|   |   |   |природные территории, охрана       |
|   |   |   |окружающей среды и животного мира, |
|   |   |   |земельные отношения                |  430486
| 1 |   |   |Сельское хозяйство                 |   27240
|   |255|   |Департамент (Управление) сельского |
|   |   |   |хозяйства области                  |   27240
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |сельского хозяйства                |   25940
|   |   |005|Проведение процедур банкротства    |
|   |   |   |сельскохозяйственных организаций,  |
|   |   |   |не находящихся в республиканской   |
|   |   |   |собственности                      |    1300

| 3 |   |   |Ақпараттық кеңiстiк                  |  296279
|   |259|   |Облыстың мұрағат және құжаттама      |
|   |   |   |басқармасы (бөлімі)                  |  110428
|   |   |001|Мұрағат және құжаттама басқармасының |
|   |   |   |(бөлімінің) қызметін қамтамасыз ету  |   11167
|   |   |002|Мұрағат қорының сақталуын қамтамасыз |
|   |   |   |ету                                  |   99261
|   |262|   |Облыстың мәдениет департаменті       |
|   |   |   |(басқармасы)                         |   70403
|   |   |008|Облыстық кітапханалардың жұмыс       |
|   |   |   |істеуін қамтамасыз ету               |   70403
|   |263|   |Облыстың ішкі саясат департаменті    |
|   |   |   |(басқармасы)                         |   98484
|   |   |002|Бұқаралық ақпарат құралдары арқылы   |
|   |   |   |мемлекеттік ақпарат саясатын жүргізу |   98484
|   |264|   |Облыстың тілдерді дамыту жөніндегі   |
|   |   |   |басқарма                             |   16964
|   |   |001|Тілдерді дамыту басқарманың          |
|   |   |   |қызметін қамтамасыз ету              |   12464
|   |   |002|Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан     |
|   |   |   |халықтарының басқа да тiлдерiн       |
|   |   |   |дамыту                               |    4500
| 4 |   |   |Туризм                               |    4600
|   |265|   |Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп  |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |    4600
|   |   |005|Туристік қызметті реттеу             |    4600
| 9 |   |   |Мәдениет, спорт, туризм және         |
|   |   |   |ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру    |
|   |   |   |жөнiндегi өзге де қызметтер          |   65125
|   |263|   |Облыстың ішкі саясат департаменті    |
|   |   |   |(басқармасы)                         |   65125
|   |   |001|Ішкі саясат департаментінің          |
|   |   |   |(басқармасының) қызметін қамтамасыз  |
|   |   |   |ету                                  |   48125
|   |   |003|Жастар саясаты саласында өңірлік     |
|   |   |   |бағдарламаларды іске асыру           |   17000
10|   |   |   |Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы,  |
|   |   |   |ерекше қорғалатын табиғи аумақтар,   |
|   |   |   |қоршаған ортаны және жануарлар       |
|   |   |   |дүниесін қорғау, жер қатынастары     |  430486
| 1 |   |   |Ауыл шаруашылығы                     |   27240
|   |255|   |Облыстың ауыл шаруашылығы            |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |   27240
|   |   |001|Ауыл шаруашылығы департаментінің     |
|   |   |   |(басқармасының) қызметін қамтамасыз  |
|   |   |   |ету                                  |   25940
|   |   |005|Республикалық меншікке жатпайтын     |
|   |   |   |ауыл шаруашылығы ұйымдарының         |
|   |   |   |банкроттық рәсімдерін жүргізу        |    1300

| 3 |   |   |Лесное хозяйство                   |   86411
|   |254|   |Департамент (Управление) природных |
|   |   |   |ресурсов и регулирования           |
|   |   |   |природопользования области         |   86411
|   |   |005|Охрана, защита, воспроизводство    |
|   |   |   |лесов и лесоразведение             |   86411
| 5 |   |   |Охрана окружающей среды            |  302100
|   |254|   |Департамент (Управление) природных |
|   |   |   |ресурсов и регулирования           |
|   |   |   |природопользования области         |  133016
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |природных ресурсов и регулирования |
|   |   |   |природопользования                 |   25136
|   |   |008|Проведение мероприятий по охране   |
|   |   |   |окружающей среды                   |   99485
|   |   |010|Содержание и защита особо          |
|   |   |   |охраняемых природных территорий    |    8395
|   |266|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |архитектуры, градостроительства и  |
|   |   |   |строительства области              |  169084
|   |   |026|Развитие объектов охраны           |
|   |   |   |окружающей среды                   |  169084
| 6 |   |   |Земельные отношения                |   14735
|   |251|   |Управление земельных отношений     |
|   |   |   |области                            |   14735
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Управления земельных отношений     |   14735
11|   |   |   |Промышленность, архитектурная,     |
|   |   |   |градостроительная и строительная   |
|   |   |   |деятельность                       |   51856
| 2 |   |   |Архитектурная, градостроительная и |
|   |   |   |строительная деятельность          |   51856
|   |266|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |архитектуры, градостроительства и  |
|   |   |   |строительства области              |   37606
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управление)          |
|   |   |   |архитектуры, градостроительства и  |
|   |   |   |строительства                      |   37606
|   |267|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |государственного                   |
|   |   |   |архитектурно-строительного         |
|   |   |   |контроля области                   |   14250
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |государственного                   |
|   |   |   |архитектурно-строительного         |
|   |   |   |контроля                           |   14250

| 3 |   |   |Орман шаруашылығы                    |   86411
|   |254|   |Облыстың табиғи ресурстар және       |
|   |   |   |табиғатты пайдалануды реттеу         |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |   86411
|   |   |005|Ормандарды сақтау, қорғау, молайту   |
|   |   |   |және орман өсiру                     |   86411
| 5 |   |   |Қоршаған ортаны қорғау               |  302100
|   |254|   |Облыстың табиғи ресурстар және       |
|   |   |   |табиғатты пайдалануды реттеу         |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |  133016
|   |   |001|Табиғи ресурстар және табиғатты      |
|   |   |   |пайдалануды реттеу департаментінің   |
|   |   |   |(басқармасының) қызметін қамтамасыз  |
|   |   |   |ету                                  |   25136
|   |   |008|Қоршаған ортаны қорғау жөнінде       |
|   |   |   |іс-шаралар өткізу                    |   99485
|   |   |010|Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды  |
|   |   |   |күтіп-ұстау және қорғау              |    8395
|   |266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және  |
|   |   |   |құрылыс департаменті (басқармасы)    |  169084
|   |   |026|Қоршаған ортаны қорғау объектілерін  |
|   |   |   |дамыту                               |  169084
| 6 |   |   |Жер қатынастары                      |   14735
|   |251|   |Облыстың жер қатынастары басқармасы  |   14735
|   |   |001|Жер қатынастарын басқармасының       |
|   |   |   |қызметін қамтамасыз ету              |   14735
11|   |   |   |Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы     |
|   |   |   |және құрылыс қызметі                 |   51856
| 2 |   |   |Сәулет, қала құрылысы және құрылыс   |
|   |   |   |қызметі                              |   51856
|   |266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және  |
|   |   |   |құрылыс департаменті (басқармасы)    |   37606
|   |   |001|Сәулет, қала құрылысы және құрылыс   |
|   |   |   |департаментінің (басқармасының)      |
|   |   |   |қызметін қамтамасыз ету              |   37606
|   |267|   |Облыстың мемлекеттік                 |
|   |   |   |сәулет-құрылыс бақылау               |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |   14250
|   |   |001|Мемлекеттік сәулет-құрылыс           |
|   |   |   |бақылау департаментінің              |
|   |   |   |(басқармасының) қызметін қамтамасыз  |
|   |   |   |ету                                  |   14250

12|   |   |   |Транспорт и коммуникации           | 1866810
| 1 |   |   |Автомобильный транспорт            |  527237
|   |268|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |пассажирского транспорта и         |
|   |   |   |автомобильных дорог области        |  527237
|   |   |003|Обеспечение функционирования       |
|   |   |   |автомобильных дорог                |  527237
| 9 |   |   |Прочие услуги в сфере транспорта и |
|   |   |   |коммуникаций                       | 1339573
|   |268|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |пассажирского транспорта и         |
|   |   |   |автомобильных дорог области        | 1339573
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |пассажирского транспорта и         |
|   |   |   |автомобильных дорог                |   32580
|   |   |002|Развитие транспортной              |
|   |   |   |инфраструктуры                     |  362483
|   |   |005|Организация пассажирских перевозок |
|   |   |   |по социально значимым межрайонным  |
|   |   |   |(междугородним) сообщениям         |  944510
13|   |   |   |Прочие                             | 1744198
| 1 |   |   |Регулирование экономической        |
|   |   |   |деятельности                       |   45258
|   |265|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |предпринимательства и              |
|   |   |   |промышленности области             |   45258
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |предпринимательства и              |
|   |   |   |промышленности                     |   45258
| 3 |   |   |Поддержка предпринимательской      |
|   |   |   |деятельности и защита конкуренции  |    9000
|   |265|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |предпринимательства и              |
|   |   |   |промышленности области             |    9000
|   |   |003|Поддержка предпринимательской      |
|   |   |   |деятельности                       |    9000
| 4 |   |   |Регулирование естественных         |
|   |   |   |монополий                          |   27453
|   |270|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |регулирования деятельности         |
|   |   |   |естественных монополий и защиты    |
|   |   |   |конкуренции области                |   27453
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |регулирования деятельности         |
|   |   |   |естественных монополий и защиты    |
|   |   |   |конкуренции                        |   27453

12|   |   |   |Көлiк және коммуникациялар           | 1866810
| 1 |   |   |Автомобиль көлiгi                    |  527237
|   |268|   |Облыстың жолаушылар көлігі және      |
|   |   |   |автомобиль жолдары департаменті      |
|   |   |   |(басқармасы)                         |  527237
|   |   |003|Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін  |
|   |   |   |қамтамасыз ету                       |  527237
| 9 |   |   |Көлiк және коммуникациялар           |
|   |   |   |саласындағы өзге де қызметтер        | 1339573
|   |268|   |Облыстың жолаушылар көлігі және      |
|   |   |   |автомобиль жолдары департаменті      |
|   |   |   |(басқармасы)                         | 1339573
|   |   |001|Жолаушылар көлігі және автомобиль    |
|   |   |   |жолдары департаментінің              |
|   |   |   |(басқармасының) қызметін             |
|   |   |   |қамтамасыз ету                       |   32580
|   |   |002|Көлік инфрақұрылымын дамыту          |  362483
|   |   |005|Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық    |
|   |   |   |(қалааралық) қатынастар бойынша      |
|   |   |   |жолаушылар тасымалын ұйымдастыру     |  944510
13|   |   |   |Басқалар                             | 1744198
| 1 |   |   |Экономикалық қызметтерді реттеу      |   45258
|   |265|   |Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп  |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |   45258
|   |   |001|Кәсіпкерлік және өнеркәсіп           |
|   |   |   |департаментінің (басқармасының)      |
|   |   |   |қызметін қамтамасыз ету              |   45258
| 3 |   |   |Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және     |
|   |   |   |бәсекелестікті қорғау                |    9000
|   |265|   |Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп  |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |    9000
|   |   |003|Кәсіпкерлік қызметті қолдау          |    9000
| 4 |   |   |Табиғи монополияларды реттеу         |   27453
|   |270|   |Облыстың табиғи монополиялар         |
|   |   |   |қызметін реттеу және бәсекелестікті  |
|   |   |   |қорғау департаменті (басқармасы)     |   27453
|   |   |001|Табиғи монополиялар қызметін         |
|   |   |   |реттеу және бәсекелестікті қорғау    |
|   |   |   |департаментінің (басқармасының)      |
|   |   |   |қызметін қамтамасыз ету              |   27453

| 9 |   |   |Прочие                             | 1662487
|   |257|   |Департамент (Управление) финансов  |
|   |   |   |области                            | 1547487
|   |   |013|Резерв местного исполнительного    |
|   |   |   |органа области на неотложные       |
|   |   |   |затраты                            |   20000
|   |   |014|Чрезвычайный резерв местного       |
|   |   |   |исполнительного органа области для |
|   |   |   |ликвидации чрезвычайных ситуаций   |
|   |   |   |природного и техногенного          |
|   |   |   |характера                          |   56000
|   |   |015|Целевые текущие трансферты         |
|   |   |   |бюджетам районов (городов          |
|   |   |   |областного значения) на увеличение |
|   |   |   |заработной платы государственным   |
|   |   |   |служащим, работникам               |
|   |   |   |государственных учреждений, не     |
|   |   |   |являющимся государственными        |
|   |   |   |служащими, и работниками казенных  |
|   |   |   |предприятий                        | 1471487
|   |258|   |Департамент (Управление) экономики |
|   |   |   |и бюджетного планирования          |   55000
|   |   |003|Разработка технико-экономического  |
|   |   |   |обоснования местных бюджетных      |
|   |   |   |инвестиционных проектов (программ) |
|   |   |   |и проведение его экспертизы        |   55000
|   |266|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |архитектуры, градостроительства и  |
|   |   |   |строительства                      |   60000
|   |   |012|Целевые трансферты на развитие     |
|   |   |   |бюджетам районов (городов          |
|   |   |   |областного значения) на развитие   |
|   |   |   |малых городов с депрессивной       |
|   |   |   |экономикой                         |   60000
15|   |   |   |Официальные трансферты             | 5786316
| 1 |   |   |Официальные трансферты             | 5786316
|   |257|   |Департамент (Управление) финансов  |
|   |   |   |области                            | 5786316
|   |   |005|Трансферты из местных бюджетов     | 1715820
|   |   |007|Субвенции                          | 4070496
|   |   |   |III. Операционное сальдо           | -759454
|   |   |   |IV. Чистое бюджетное кредитование  | 1320306
|   |   |   |Бюджетные кредиты                  | 1669620
07|   |   |   |Жилищно-коммунальное хозяйство     | 1263300
| 1 |   |   |Жилищное хозяйство                 | 1263300
|   |266|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |архитектуры, градостроительства и  |
|   |   |   |строительства                      | 1263300
|   |   |005|Кредитование бюджетов районов      |
|   |   |   |(городов областного значения) на   |
|   |   |   |строительство жилья                | 1263300
10|   |   |   |Сельское, водное, лесное, рыбное   |
|   |   |   |хозяйство, особоохраняемые         |
|   |   |   |природные территории, охрана       |
|   |   |   |окружающей среды и животного мира, |
|   |   |   |земельные отношения                |  286320

| 9 |   |   |Басқалар                             | 1662487
|   |257|   |Облыстың қаржы департаменті          |
|   |   |   |(басқармасы)                         | 1547487
|   |   |013|Шұғыл шығындарға арналған облыстық   |
|   |   |   |жергілікті атқарушы органының        |
|   |   |   |резерві                              |   20000
|   |   |014|Табиғи және техногендік сипаттағы    |
|   |   |   |төтенше жағдайларды жою үшін         |
|   |   |   |облыстың жергілікті атқарушы         |
|   |   |   |органының төтенше резерві            |   56000
|   |   |015|Мемлекеттік қызметшілерге,           |
|   |   |   |мемлекеттік қызметшілер болып        |
|   |   |   |табылмайтын мемлекеттік мекемелердің |
|   |   |   |қызметкерлеріне және қазыналық       |
|   |   |   |кәсіпорындардың қызметкерлеріне      |
|   |   |   |жалақыны ұлғайтуға аудандар          |
|   |   |   |(облыстық маңызы бар қалалар)        |
|   |   |   |бюджеттерінің ағымдағы нысаналы      |
|   |   |   |трансферттері                        | 1471487
|   |258|   |Облыстың экономика және бюджеттік    |
|   |   |   |жоспарлау департаменті               |
|   |   |   |(басқармасы)                         |   55000
|   |   |003|Жергілікті бюджеттік инвестициялық   |
|   |   |   |жобалардың (бағдарламалардың)        |
|   |   |   |техникалық-экономикалық              |
|   |   |   |негіздемелерін әзірлеу және оған     |
|   |   |   |сараптама жүргізу                    |   55000
|   |266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және  |
|   |   |   |құрылыс департаменті (басқармасы)    |   60000
|   |   |012|Экономикасы күйзеліске ұшыраған      |
|   |   |   |шағын қалаларды дамытуға аудандық    |
|   |   |   |(облыстық маңызы бар қалалар)        |
|   |   |   |бюджеттеріне берілетін нысаналы даму |
|   |   |   |трансферттері                        |   60000
15|   |   |   |Ресми трансферттер                   | 5786316
| 1 |   |   |Ресми трансферттер                   | 5786316
|   |257|   |Облыстың қаржы департаменті          |
|   |   |   |(басқармасы)                         | 5786316
|   |   |005|Жергілікті бюджеттерден алынатын     |
|   |   |   |трансферттер                         | 1715820
|   |   |007|Субвенциялар                         | 4070496
|   |   |   |III. Операциялық сальдо              | -759454
|   |   |   |IV. Таза бюджеттік несиелеу          | 1320306
|   |   |   |Бюджеттік несиелеу                   | 1669620
07|   |   |   |Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық     | 1263300
| 1 |   |   |Тұрғын үй шаруашылығы                | 1263300
|   |266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және  |
|   |   |   |құрылыс департаменті (басқармасы)    | 1263300
|   |   |005|Тұрғын үй салуға аудандар (облыстық  |
|   |   |   |маңызы бар қалалар) бюджеттеріне     |
|   |   |   |кредит беру                          | 1263300
10|   |   |   |Ауыл, су, орман, балық               |
|   |   |   |шаруашылығы, ерекше қорғалатын       |
|   |   |   |табиғи аумақтар, қоршаған ортаны     |
|   |   |   |және жануарлар дүниесін қорғау,      |
|   |   |   |жер қатынастары                      |  286320

| 1 |   |   |Сельское хозяйство                 |  286320
|   |255|   |Департамент (Управление) сельского |
|   |   |   |хозяйства области                  |  286320
|   |   |003|Кредитование                       |
|   |   |   |сельхозтоваропроизводителей        |  286320
13|   |   |   |Прочие                             |  120000
| 1 |   |   |Регулирование экономической        |
|   |   |   |деятельности                       |   20000
|   |265|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |предпринимательства и              |
|   |   |   |промышленности области             |   20000
|   |   |002|Кредитование для поддержки и       |
|   |   |   |развития отраслей экономики        |   20000
|9  |   |   |Прочие                             |  100000
|   |257|   |Департамент (Управление) финансов  |
|   |   |   |области                            |  100000
|   |   |012|Резерв местного исполнительного    |
|   |   |   |органа области на покрытие         |
|   |   |   |кассового разрыва бюджетов районов |
|   |   |   |(городов областного значения)      |  100000
|   |   |   |Погашение бюджетных кредитов       |  349314
| 5 |   |   |Погашение бюджетных кредитов       |  349314
|   | 01|   |Погашение бюджетных кредитов       |  349314
|   |   | 1 |Погашение бюджетных кредитов,      |
|   |   |   |выданных из государственного       |
|   |   |   |бюджета                            |  349314
|   |   |   |V. Сальдо по операциям с           |
|   |   |   |финансовыми активами               | -714000
|   |   |   |Приобретение финансовых активов    |       0
| 6 |   |   |Поступление от продажи финансовых  |
|   |   |   |активов государства                |  714000
|   | 01|   |Поступления от продажи финансовых  |
|   |   |   |активов государства                |  714000
|   |   | 1 |Поступления от продажи финансовых  |
|   |   |   |активов внутри страны              |  714000
|   |   |   |VI. Дефицит (профицит) бюджета     |-1365760
|   |   |   |VII. Финансирование дефицита       |
|   |   |   |(использование профицита) бюджета  | 1365760
| 7 |   |   |Поступление займов                 | 1263300
|   | 01|   |Внутренние государственные займы   | 1263300
|   |   | 2 |Договоры займа                     | 1263300
|   |   |   |Движение остатков бюджетных        |
|   |   |   |средств                            | -102460
-------------------------------------------------------------
Приложение 2
к решению XIV сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 19 августа 2005 года N 207
Приложение 19
к решению X сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года N 149
Кредитование на строительство жилья за счет ипотечного кредитования
-------------------------------------------------------------
N п/п|           Наименование           |Сумма (тысяч тенге)
-----|----------------------------------|-------------------

| 1 |   |   |Ауыл шаруашылығы                     |  286320
|   |255|   |Облыстың ауыл шаруашылығы            |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |  286320
|   |   |003|Ауыл шаруашылығының тауар            |
|   |   |   |өндірушілеріне кредит беру           |  286320
13|   |   |   |Басқалар                             |  120000
| 1 |   |   |Экономикалық қызметтерді реттеу      |   20000
|   |265|   |Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп  |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |   20000
|   |   |002|Экономика салаларын қолдау мен дамыту|
|   |   |   |үшін кредит беру                     |   20000
| 9 |   |   |Басқалар                             |  100000
|   |257|   |Облыстың қаржы департаменті          |
|   |   |   |(басқармасы)                         |  100000
|   |   |012|Аудандар (облыстық маңызы бар        |
|   |   |   |қалалар) бюджеттерінің кассалық      |
|   |   |   |алшақтықты жабуға арналған           |
|   |   |   |облыстың жергілікті атқарушы         |
|   |   |   |органының резерві                    |  100000
|   |   |   |Бюджеттік кредиттерді өтеу           |  349314
| 5 |   |   |Бюджеттік кредиттерді өтеу           |  349314
|   | 01|   |Бюджеттік кредиттерді өтеу           |  349314
|   |   | 1 |Мемлекеттік бюджеттен берілген       |
|   |   |   |бюджеттік кредиттерді өтеу           |  349314
|   |   |   |V. Қаржы активтерімен операциялар    |
|   |   |   |бойынша сальдо                       | -714000
|   |   |   |Қаржы активтерін сатып алу           |       0
| 6 |   |   |Мемлекеттің қаржы активтерін         |
|   |   |   |сатудан түсетін түсімдер             |  714000
|   | 01|   |Мемлекеттің қаржы активтерін         |
|   |   |   |сатудан түсетін түсімдер             |  714000
|   |   | 1 |Қаржы активтерін ел ішінде сатудан   |
|   |   |   |түсетін түсімдер                     |  714000
|   |   |   |VI. Бюджеттің дефициті (профициті)   |-1365760
|   |   |   |VII. Бюджеттің дефицитін             |
|   |   |   |(профицитін пайдалану) қаржыландыру  | 1365760
| 7 |   |   |Қарыздар түсімі                      | 1263300
|   | 01|   |Мемлекеттік ішкі қарыздар            | 1263300
|   |   | 2 |Қарыз алу келісім-шарттары           | 1263300
|   |   |   |Бюджеттік қаражаттар қалдығының      |
|   |   |   |қозғалысы                            | -102460
--------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2005 жылғы 19 тамыздағы
XIV сессиясының N 207 шешіміне
2 қосымша
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2004 жылғы 11 желтоқсандағы
Х сессиясының N 149 шешіміне
19 қосымша
Ипотекалық несие беру есебінен тұрғын үй құрылысын несиелеу
--------------------------------------------------------------
N |             Атауы                  |  Сома (мың теңге)
--------------------------------------------------------------

1    |                2                 |        3
-----|----------------------------------|-------------------
|Всего                             |   1263300
1    |Балхаш                            |     48300
2    |Жезказган                         |     63570
3    |Караганды                         |   1096110
4    |Сатпаев                           |     15090
5    |Темиртау                          |     40230
-------------------------------------------------------------
Приложение 3
к решению XIV сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 19 августа 2005 года N 207
Приложение 20
к решению X сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года N 149
Целевые текущие трансферты на увеличение заработной платы государственным служащим, работникам ГУ, не являющимися государственными служащими, и работникам казенных предприятий
тысяч тенге
-------------------------------------------------------------
N п/п|          Наименование            |  Всего
-------------------------------------------------------------
1    |                2                 |    3
-------------------------------------------------------------
| Всего                            | 1471487
1    | Абайский                         |  85413
2    | Актогайский                      |  59751
3    | Балхаш                           |  67212
4    | Бухар-Жырауский                  | 147027
5    | Жанааркинский                    |  44070
6    | Жезказган                        |  83722
7    | Караганды                        | 334639
8    | Каражал                          |  12802
9    | Каркаралинский                   |  90338
10   | Нуринский                        |  79724
11   | Осакаровский                     |  81586
12   | Приозерск                        |  10766
13   | Сарань                           |  39206
14   | Сатпаев                          |  64701
15   | Темиртау                         | 116124
16   | Улытауский                       |  31045

1 |               2                    |     3
--------------------------------------------------------------
| Барлығы                            | 1263300
1 | Балқаш                             |   48300
2 | Жезқазған                          |   63570
3 | Қарағанды                          | 1096110
4 | Сәтпаев                            |   15090
5 | Теміртау                           |   40230
--------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2005 жылғы 19 тамыздағы
XIV сессиясының N 207 шешіміне
3 қосымша
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2004 жылғы 11 желтоқсандағы
Х сессиясының N 149 шешіміне
20 қосымша
Мемлекеттік қызметшілерге, мемлекеттік қызметші болып табылмайтын ММ қызметкерлерінің және қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне жалақыны ұлғайтуға ағымдағы нысаналы трансферттер
--------------------------------------------------------------
N  |            Атауы                |  Барлығы
---|---------------------------------|------------------------
1  |              2                  |     3
---|---------------------------------|------------------------
| Барлығы                         | 1471487
1  | Абай ауданы                     |   85413
2  | Ақтоғай ауданы                  |   59751
3  | Балқаш қ.                       |   67212
4  | Бұқар-жырау ауданы              |  147027
5  | Жаңаарқа ауданы                 |   44070
6  | Жезқазған қ.                    |   83722
7  | Қарағанды қ.                    |  334639
8  | Қаражал қ.                      |   12802
9  | Қарқаралы ауданы                |   90338
10 | Нұра ауданы                     |   79724
11 | Осакаров ауданы                 |   81586
12 | Приозерск қ.                    |   10766
13 | Саран қ.                        |   39206
14 | Сәтпаев қ.                      |   64701
15 | Теміртау қ.                     |  116124
16 | Ұлытау ауданы                   |   31045

17   | Шахтинск                         |  58786
18   | Шетский                          |  64575
-------------------------------------------------------------

17 | Шахтинск қ.                     |   58786
18 | Шет ауданы                      |   64575
--------------------------------------------------------------