О внесении дополнения город Балхаш в решение городского маслихата от 14 апреля 2004 года N 6/59 "Об утверждении Правил приватизации государственного жилищного фонда"
Решение Балхашского городского Маслихата Карагандинской области от 19 сентября 2005 года N 23/220. Зарегистрировано Управлением юстиции Карагандинской области 27 сентября 2005 года за N 8-4-8
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 14 апреля 2004 года N 6/59 "Об утверждении Правил приватизации государственного жилищного фонда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1519, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 4 июня 2004 года N 49-50, "Балхашский рабочий" от 4 июня 2004 года N 42), внесено изменение решением городского маслихата от 20 августа 2004 года N 11/113 "О внесении изменения в решение городского маслихата от 14 апреля 2004 года N 6/59 "Об утверждении Правил приватизации государственного жилищного фонда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1607, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 24 сентября 2004 года N 88, "Балхашский рабочий" от 22 сентября 2004 года N 72) следующее дополнение:
в Правилах приватизации государственного жилищного фонда, утвержденных указанным решением:
пункт 2 дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) воины-интернационалисты, ставшие инвалидами в связи с исполнением интернационального долга.".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по экономике, коммунальной сфере, транспорту, коммуникациям и охране природных ресурсов (Гусев А.И.).
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата             Л. Коробейникова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Балхаш
К. Токушев
16.09.2005 г.

"Мемлекеттік тұрғын үй қорын жекешелендіру Қағидасын бекіту туралы" қалалық мәслихаттың 2004 жылғы 14 сәуірдегі N 6/59 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2005 жылғы 19 қыркүйектегі N 23/220 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2005 жылғы 27 қыркүйекте N 8-4-8 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2004 жылғы 14 сәуірдегі N 6/59 "Мемлекеттік тұрғын үй қорын жекешелендіру Қағидасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркеу нөмірі 1519, "Балқаш өңірі" газетінің 2004 жылғы 4 маусымдағы N 49-50 санында, "Балхашский рабочий" газетінің 2004 жылғы 4 маусымдағы N 42 санында жарияланған), қалалық мәслихаттың 2004 жылғы 20 тамыздағы N 11/113 "Мемлекеттік тұрғын үй қорын жекешелендіру Қағидасын бекіту туралы" қалалық мәслихаттың 2004 жылғы 14 сәуірдегі N 6/59 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімімен өзгеріс енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркеу нөмірі 1607, "Балқаш өңірі" газетінің 2004 жылғы 24 қыркүйектегі N 88 санында, "Балхашский рабочий" газетінің 2004 жылғы 22 қыркүйектегі N 72 санында жарияланған) шешіміне келесі толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, мемлекеттік тұрғын үй қорын жекешелендіру Қағидасында:
2 тармақ келесі мазмұндағы 5) тармақшасымен толықтырылсын:
"5) интернационалистік борышын атқаруға байланысты мүгедек болған интернационалист-жауынгерлер.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика, коммуналдық сала, көлік, коммуникациялар және табиғи ресурстарды қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Гусев А.И.).
Сессия төрайымы,
қалалық мәслихаттың хатшысы                Л. Коробейникова
"КЕЛІСІЛДІ"
Балқаш қаласының
әкімі Қ. Токушев
16.09.2005 ж.