О внесении дополнения в постановление акимата Павлодарской области от 4 апреля 2005 года N 110/3 "О некоторых вопросах социальной поддержки инвалидов на местном уровне"
Постановление Акимата Павлодарской области от 29 июня 2005 года N 237/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 июля 2005 года за N 3040. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 17 июля 2014 года N 245/7
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 17.07.2014 N 245/7.
В соответствии с подпунктом 17 пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", в целях социальной защиты инвалидов акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести в постановление акимата Павлодарской области от 4 апреля 2005 года N 110/3 "О некоторых вопросах социальной поддержки инвалидов на местном уровне" (зарегистрировано в департаменте юстиции области за N 2985 от 8 апреля 2005 года, опубликовано в газете "Сарыарқа самалы" от 26 мая 2005 года, N 57) следующее дополнение:
указанное постановление дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Пункты 1, 2, 3 настоящего постановления вступают в силу с 1 января 2005 года".
Подпункт 1) пункта 4 Инструкции о порядке предоставления инвалидам льгот по санаторно-курортному лечению, социальных выплат, утвержденной указанным постановлением, дополнить словами: "за текущий месяц, а впервые обратившимся - со дня обращения".
Аким области                               К. Нурпеисов

Павлодар облысы әкімдігінің 2005 жылғы 4 сәуірдегі "Жергілікті деңгейде мүгедектерді әлеуметтік қолдау жөніндегі кейбір мәселелер туралы" N 110/3 қаулысына толықтыру енгізу туралы.
Павлодар облысы әкімиятының 2005 жылғы 29 маусымдағы N 237/6 қаулысы. Павлодар облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 14 шілдеде N 3040 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 17 шілдедегі N 245/7 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 17.07.2014 N 245/7 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы"  Заңының 27-бабы 1-тармағының 17-тармақшасына сәйкес, мүгедектердi әлеуметтiк қорғау мақсатында облыс әкiмдiгi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
Павлодар облысы әкiмдiгiнiң 2005 жылғы 4 сәуiрдегi "Жергiлiктi деңгейде мүгедектердi әлеуметтiк қолдау жөнiндегi кейбiр мәселелер туралы" (облыс әдiлет департаментiнде 2005 жылғы 8 сәуiрде N 2985 болып тiркелген, "Сарыарқа самалы" газетiнiң 2005 жылғы 26 мамырдағы N 57 санында жарияланған) N 110/3  қаулысына мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулы мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. Осы қаулының 1, 2, 3-тармақтары 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi".
Көрсетiлген қаулымен бекiтiлген мүгедектерге санаторлық-қурорттық емделу жөнiндегi жеңiлдiктер, әлеуметтiк төлемдер беру тәртiбi туралы нұсқаулығы 4-тармағының 1-тармақшасы "ағымдағы ай үшiн, алғашқы рет өтiнiш бергендерге - өтiнiш берген күннен" деген сөздермен толықтырылсын.
Облыс әкiмi Қ. Нұрпейiсов