О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (IX сессия, III созыв) от 24.12.2004 года N 72/9 "Об областном бюджете на 2005 год".
Решение Павлодарского областного Маслихата (XIII (внеочередная) сессия, III созыв) от 26 августа 2005 года N 56/13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 августа 2005 года за N 3044. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", подпунктом 1) пункта 2 статьи 111 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (IX сессия, III созыв) от 24 декабря 2004 года N 72/9 "Об областном бюджете на 2005 год" (зарегистрировано в департаменте юстиции за N 2832 от 29 декабря 2004 года, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 12 февраля 2005 года N 17, в газете "Звезда Прииртышья" от 11 января 2005 года N 3) с внесенными изменениями и дополнениями решением от 4 марта 2005 года N 2/10 "О внесении изменений и дополнений в решение областного  маслихата (IX сессия, III созыв) от 24 декабря 2004 года N 72/9 "Об областном бюджете на 2005 год" (зарегистрировано в департаменте юстиции за N 2915 от 11 марта 2005 года, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 5 апреля 2005 года N 37, в газете "Звезда Прииртышья" от 7 апреля 2005 года N 38), решением от 15 апреля 2005 года N 30/11 "О внесении изменений в решение областного маслихата (IX сессия, III созыв) от 24 декабря 2004 года N 72/9 "Об областном бюджете на 2005 год"  (зарегистрировано в департаменте юстиции за N 3004 от 22 апреля 2005 года, опубликованное в газете "Звезда Прииртышья" от 17 мая 2005 года N 53), решением от 30 мая 2005 года N 45/12 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (IХ сессия, III созыв) от 24 декабря 2004 года N 72/9 " Об областном бюджете на 2005 год" ( зарегистрировано в департаменте юстиции за N 3030 от 1 июня 2005 года, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 23 июня 2005 года N 69, в газете "Звезда Прииртышья" от 11 июня 2005 года N 64) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:

Облыстық мәслихаттың (III сайланған IХ сессиясы) 2004 жылғы 24 желтоқсандағы "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 72/9 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының (III сайланған XIII (кезектен тыс) 2005 жылғы 26 тамыздағы N 56/13 шешімі. Павлодар облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 31 тамызда N 3044 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24-сәуiрдегi Бюджет кодексiнiң 111-бабы 2-тармағының 1) тармақшасына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШIМ ЕТЕДI:
облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 24 желтоқсандағы (III сайланған IХ сессиясы) "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 72/9 (әдiлет департаментiнде 2004 жылғы 29 желтоқсанда N 2823 болып тiркелген, "Сарыарқа самалы" газетiнiң 2005 жылғы 12 ақпандағы 17- санында, "Звезда Прииртышья" газетiнiң 2005 жылғы 11 қаңтардағы 3-санында жарияланған), 2005 жылғы 4 наурыздағы "Облыстық мәслихаттың (III сайланған IХ сессиясы) 2004 жылғы 24 желтоқсандағы "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 72/9 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" (әдiлет департаментiнде 2005 жылғы 11 наурызда N 2915 болып тiркелген, "Сарыарқа самалы" газетiнiң 2005 жылғы 5 сәуiрдегi 37 санында жарияланған, "Звезда Прииртышья" газетiнiң 2005 жылғы 7 сәуiрдегi 38 санында жарияланған) N 2/10 шешімімен өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлген, 2005 жылғы 15 сәуiрдегi "Облыстық мәслихаттың (III сайланған IХ сессиясы) 2004 жылғы 24 желтоқсандағы "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 72/9 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" (әдiлет департаментiнде 2005 жылғы 22 сәуiрде N 3004 болып тiркелген, "Звезда Прииртышья" газетiнiң 2005 жылғы 17 мамырдағы 53-санында жарияланған) N 30/11 шешімімен өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлген, 2005 жылғы 30 мамырдағы "Облыстық мәслихаттың (III сайланған IХ сессиясы) 2004 жылғы 24 желтоқсандағы "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 72/9 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" N 45/12 (әдiлет департаментiнде 2005 жылғы 1 маусымда N 3030 болып тiркелген, "Сарыарқа самалы" газетiнiң 2005 жылғы 23 маусымдағы 69- санында, "Звезда Прииртышья" газетiнiң 2005 жылғы 11 маусымдағы 64-санында жарияланған) шешiмiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген шешiмнiң 1-тармағы мына редакцияда жазылсын:

"1. Утвердить областной бюджет на 2005 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
доходы - 23297562 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям  - 10257684 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 24894 тысяч тенге;
поступлениям официальных трансфертов - 13014984 тысячи тенге
2) затраты - 22273556 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - 1024006 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - 1816800 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 2026000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 209200 тысяч тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 48920 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 48920 тысяч тенге;
6) дефицит бюджета - 841714 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита бюджета - 841714 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 1804000 тысяч тенге;
погашение займов - 1017812 тысячи тенге;
движение остатков бюджетных средств - 55526 тысяч тенге.";
в пункте  4-3 указанного решения:
цифры "764562" заменить цифрами "774562",
в строке "Качирского района" цифры "46725" заменить цифрами "56725";
в пункте  4-4 указанного решения:
цифры "40000" заменить  цифрами "48000";
дополнить строками следующего содержания:
"3000 тысяч тенге на капитальный ремонт детского дошкольного учреждения, открываемого в 2005 году в Железинском районе;
5000 тысяч тенге на капитальный ремонт объектов коммунальной собственности г. Павлодара.";
указанное решение дополнить пунктом 4-5, 4-6 следующего содержания:
"4-5. Установить на 2005 год размеры целевых текущих трансфертов, передаваемых из областного бюджета бюджетам районов на приобретение твердого топлива, в общей сумме 90634 тысячи тенге, в том числе:
Актогайского района             10800 тысяч тенге
Баянаульского района            9400 тысячи тенге
Железинского района             1043 тысячи тенге
Иртышского района               32505 тысяч тенге
Качирского района               10000 тысяч тенге
Лебяжинского района             4703 тысячи тенге
Майского района                 4500 тысяч тенге
Павлодарского района            1000 тысяч тенге
Успенского района               14600 тысяч тенге
Щербактинского района           2083 тысячи тенге.;
4-6. Установить на 2005 год размеры целевых текущих трансфертов, передаваемых из областного бюджета бюджетам городов и районов на обучение выпускников школ из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях, в общей сумме 7216 тысяч тенге, в том числе:
города Павлодара                 1168 тысяч тенге
города Экибастуза                208 тысяч тенге
Актогайского района              876 тысяч тенге
Баянаульского района             876 тысяч тенге
Качирского района                876 тысяч тенге
Лебяжинского района              584 тысячи тенге
Майского района                  876 тысяч тенге
Павлодарского района             876 тысяч тенге
Успенского района                876 тысяч тенге.";
в пункте  6 указанного решения:

"1. 2005 жылға арналған бюджет 1-қосымшаға сәйкес мына көлемде бекiтiлсiн:
кiрiстер - 23297562 мың теңге, соның iшiнде:
салық түсiмдерi - 10257684 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсiмдер - 24894 мың теңге;
ресми трансферттерден түсетiн түсiмдер - 13014984 мың теңге;
2) шығындар - 22273556 мың теңге;
3) операциялық сальдо - 1024006 мың теңге;
4) таза бюджеттiк кредиттеу - 1816800 мың теңге, соның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер - 2026000 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 209200 мың теңге;
5) қаржы активтерiмен операциялар жөнiндегi сальдо - 48920 мың теңге, соның iшiнде:
қаржы активтерiн алу - 48920 мың теңге;
6) бюджеттiң тапшылығы - 841714 мың теңге;
7) бюджеттiң тапшылығын қаржыландыру - 841714 мың теңге, соның iшiнде:
қарыздардың түсуi - 1804000 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 1017812 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы - 55526 мың теңге";
көрсетiлген шешiмнiң 4-3 тармағындағы:
"764562" деген сандар "774562" деген сандармен ауыстырылсын,
"Качиры ауданының - 46725" деген жол "Качиры ауданының-56725" деген жолмен ауыстырылсын;
көрсетiлген шешiмнiң 4-4 тармағындағы:
"40000" деген сандар "48000" деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Железин ауданында 2005 жылы ашылатын мектепке дейiнгi балалар мекемесiн күрделi жөндеуге 3000 мың теңге;
Павлодар қаласының коммуналдық меншiк объектiлерiн күрделi жөндеуге 5000 мың теңге";
көрсетiлген шешiм мына мазмұндағы  4-5, 4-6 тармақтармен толықтырылсын:
"4-5. 2005 жылға облыстық бюджеттен аудандардың бюджеттерiне қатты отын сатып алуға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер көлемiнiң жалпы сомасы 90634 мың теңге болып бекiтiлсiн, соның iшiнде:
Ақтоғай ауданының
- 10800 мың теңге
Баянауыл ауданының
- 9400 мың теңге
Железин ауданының
- 1043 мың теңге
Ертiс ауданының
- 32505 мың теңге
Качиры ауданының
- 10000 мың теңге
Лебяжi ауданының
- 4703 мың теңге
Май ауданының
- 4500 мың теңге
Павлодар ауданының
- 1000 мың теңге
Успен ауданының
- 14600 мың теңге
Шарбақты ауданының
- 2083 мың теңге.";
4-6. 2005 жылға облыстық бюджеттен қалалар мен аудандардың бюджеттерiне аз қамтамасыз етiлген отбасыларынан шыққан мектеп бiтiрушiлердi жоғары оқу орындарында оқытуға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер көлемiнiң жалпы сомасы 7216 мың теңге болып бекiтiлсiн, соның iшiнде:
Павлодар қаласының
- 1168 мың теңге
Екiбастұз қаласының
- 208 мың теңге
Ақтоғай ауданының
- 876 мың теңге
Баянауыл ауданының
- 876 мың теңге
Качиры ауданының
- 876 мың теңге
Лебяжi ауданының
- 584 мың теңге
Май ауданының
- 876 мың теңге
Павлодар ауданының
- 876 мың теңге
Успен ауданының
- 876 мың теңге";
көрсетiлген шешiмнiң 6-тармағында: