О внесении изменений в решение областного маслихата (IX сессия, III созыв) от 24 декабря 2004 года N 71/9 "Об объемах официальных трансфертов общего характера на 2005-2007 годы".
Решение Павлодарского областного маслихата от 26 августа 2005 года N 57/13. Зарегистрировано департаментом юстиции Павлодарской области 13 сентября 2005 года за N 3045. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и пунктом 4 статьи 41 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (IX сессия, III созыв) от 24 декабря 2004 года N 71/9 "Об объемах официальных трансфертов общего характера на 2005-2007 годы" (зарегистрировано в департаменте юстиции за N 2833 от 24 декабря 2004 года, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 19 февраля 2005 года N 20, в газете "Звезда Прииртышья" от 06 января 2005 года N 1) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1 указанного решения цифры "66442393" заменить цифрами "6523513", цифры "5655471" заменить цифрами "5736591";
в подпункте 2) пункта 1 указанного решения цифры "8149363" заменить цифрами "8261620", цифры "6901349" заменить цифрами "7013606";
в подпункте 3) пункта 1 указанного решения цифры "10418772" заменить цифрами "10531029", цифры "8678553" заменить цифрами "8790810".
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Павлодарского областного маслихата по экономике и бюджету.
Председатель сессии А. Касицин
Секретарь областного маслихата Р. Гафуров

Павлодар облыстық мәслихатының (III сайланған IX сессиясы) 2004 жылғы 24 желтоқсандағы "2005-2007 жылдарға арналған жалпы сипаттағы ресми трансферттер көлемдері туралы" N 71/9 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының (III сайланған XIII (кезектен тыс) сессиясы) 2005 жылғы 26 тамыздағы N 57/13 шешімі. Павлодар облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 13 қыркүйекте N 3045 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабы 1-тармағының 1-тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24-сәуiрдегi Бюджет Кодексiнiң 41-бабының 4-тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. Облыстық мәслихатының (III сайланған IХ сессиясы) 2004 жылғы 24 желтоқсандағы "2005-2007 жылдарға арналған жалпы сипаттағы ресми трансферттердiң көлемдерi туралы" (әдiлет басқармасында 2004 жылғы 24 желтоқсанда N 2833 арқылы тiркелген, "Сарыарқа самалы" газетiнiң 2005 жылғы 19 ақпандағы  20- нөмірінде, "Звезда Прииртышья" газетiнiң 2005 жылғы 6 қаңтардағы 1-нөмірінде жарияланған) N 71/9 шешiмiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген шешiмнiң 1-тармағы:
1) тармақшасындағы "6442393" сандар "6523513" сандармен, "5655471" сандар "5736591" сандармен,
2) тармақшасындағы "8149363" сандар "8261620" сандармен, "6901349" сандар "7013606" сандармен,
3) тармақшасындағы "10418772" сандар "10531029" сандармен, "8678553" сандар "8790810" сандармен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Сессия төрағасы А. Касицин
Облыстық мәслихаттың хатшысы Р.Гафуров