О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 14 июня 2004 года N 169/5 "О назначении социальной помощи выпускникам общеобразовательных школ из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей, для оплаты обучения в высших учебных заведениях области"
Постановление акимата Павлодарской области от 12 сентября 2005 года N 284/7. Зарегистрировано департаментом юстиции Павлодарской области 11 октября 2005 года за N 3049. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 25 декабря 2009 года N 236/18
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 25 декабря 2009 года N 236/18.
В соответствии с подпунктом 17 пункта 1 статьи 27  Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", в целях оказания социальной поддержки студентам из малообеспеченных семей, студентам-сиротам, обучающимся в высших учебных заведениях, акимат области  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в Правила назначения социальной помощи выпускникам общеобразовательных школ из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей, для оплаты обучения в высших учебных заведениях области, утвержденные  постановлением акимата области от 14 июня 2004 года N 169/5 "О назначении социальной помощи выпускникам общеобразовательных школ из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей, для оплаты обучения в высших учебных заведениях области" (зарегистрировано в управлении юстиции Павлодарской  области за N 2621 от 18 июня 2004 года, опубликовано в газетах "Звезда Прииртышья" 6 июля 2004 года, N 78, "Сарыарқа самалы" 8 июля 2004 года, N 80) следующее изменение:
в пункте 2 слова "2 квартал 2004 года" заменить  словами "2 квартал соответствующего года".
Аким области К. Нурпеисов

Павлодар облысы әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 14 маусымдағы "Аз қамтамасыз етiлген отбасыларындағы және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жалпы бiлiм беретiн мектеп түлектерiне облыстың жоғары оқу орындарындағы оқуына ақы төлеу үшiн әлеуметтiк көмек тағайындау туралы" N 169/5 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Павлодар облысы әкімиятының 2005 жылғы 12 қыркүйектегі N 284/7 қаулысы. Павлодар облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 11 қазанда N 3049 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 236/18 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2009.12.25 N 236/18 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағы 17-тармақшасына сәйкес, жоғары оқу орындарында оқып жүрген аз қамтамасыз етiлген отбасынан шыққан, жетiм-студенттерге әлеуметтiк қолдау көрсету мақсатында облыс әкiмдiгi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Облыс әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 14 маусымдағы "Аз қамтамасыз етiлген отбасыларындағы және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жалпы бiлiм беретiн мектеп түлектерiне облыстың жоғары оқу орындарындағы оқуына ақы төлеу үшiн әлеуметтiк көмек тағайындау туралы" N 169/5  қаулысымен бекiтiлген (Павлодар облысының әдiлет басқармасында 2004 жылғы 18 маусымда N 2621 болып тiркелген, "Звезда Прииртышья" газетiнiң 2004 жылғы 6 шiлдедегi N 78, "Сарыарқа самалы" газетiнiң 2004 жылғы 08 шiлдедегi N 80 сандарында жарияланған) аз қамтамасыз етiлген отбасыларындағы және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жалпы бiлiм беретiн мектеп түлектерiне облыстың жоғары оқу орындарындағы оқуына ақы төлеу үшiн әлеуметтiк көмек тағайындау қағидасына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
2-тармағындағы "2004 жылғы 2-тоқсаны" деген сөздер "тиiстi жылдың 2-тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын.
Облыс әкiмі                                   Қ. Нұрпейiсов