О внесении изменения в постановление акимата города Алматы "О комиссии по обеспечению безопасности на транспорте при акимате города Алматы" от 15 марта 2004 года N 2/230
Постановление Акимата города Алматы от 11 апреля 2005 года N 2/198. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 20 апреля 2005 года за N 650. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 6 сентября 2006 года N 6/1078
В связи с изменением характера работы, а также с выездом за пределы города отдельных членов городской комиссии по обеспечению безопасности на транспорте, руководствуясь  Законом  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", акимат города Алматы  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление  акимата города Алматы "О комиссии по обеспечении безопасности на транспорте при акимате города Алматы" от 15 марта 2004 года N 2/230, зарегистрировано в Управлением юстиции города Алматы 16 апреля 2004 года N 591, опубликовано 24 апреля 2004 года в газетах "Вечерний Алматы" N 77-78 и "Алматы Акшамы" 24 апреля 2004 года N 46 следующее изменение:
приложение к указанному постановлению, изложить в новой редакции согласно приложению 1.
2. Представить в установленном порядке на утверждение в Маслихат города Алматы персональный состав городской комиссии, указанный в пункте 1 настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Алматы Заяц Я.И.
Аким города Алматы               И. Тасмагамбетов
Секретарь акимата               К. Тажиева
Приложение 1
к постановлению акимата города Алматы
N 2/198 от 11 апреля 2005 года
Состав комиссии
по обеспечению безопасности на транспорте
при акимате города Алматы
Заяц Яков Игнатьевич        - первый заместитель
акима города Алматы,
председатель комиссии
Мукашев Маулен Шапанбаевич  - директор департамента
пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
города Алматы,
заместитель
председателя комиссии
Ключников Игорь Евдокимович - секретарь комиссии,
полковник полиции
Члены комиссии:
Амирханов Ануарбек          - председатель
Сиражевич                     Ассоциации
промышленной
безопасности и
транспорта Республики
Казахстан (по
согласованию)
Бекмагамбетов Мурат         - директор Акционерного
Махметович                    общества "Научно-
исследовательский
институт транспорта"
(по согласованию)
Бектенов Нурлан Алиевич     - начальник управления
транспортного
контроля по городу
Алматы
Бектуров Избасар            - начальник управления
Тлебалдиевич                  дорожной полиции
Главного управления
внутренних дел города
Алматы
Дарвин Владимир Михайлович  - генеральный директор
товарищества с
ограниченной
ответственностью
"Независимая оценка
и экспертиза"
(по согласованию)
Искаков Бауржан Бейсенович  - начальник
департамента по
чрезвычайным
ситуациям Республики
Казахстан
Малиновский Борис           - директор департамента
Константинович                мобилизационной
подготовки и
чрезвычайных ситуации
города Алматы
Мурзин Алмат Зарлыкович     - директор департамента
природных ресурсов и
природопользования
города Алматы
Уандыков Ерик Кусманович    - начальник управления
охраны окружающей
среды города Алматы
Секретарь акимата               К. Тажиева

Алматы қаласы Әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 15 наурыздағы N 2/230 "Алматы қаласы әкiмдiгiнiң жанындағы көлiктегi қауiпсiздiктi қамтамасыз ету жөнiндегi комиссия туралы" қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Алматы қаласы Әкімшілігінің 2005 жылғы 11 сәуірдегі N 2/198 қаулысы. Алматы қалалық Әділет департаментінде 2005 жылғы 20 сәурде N 650 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 6 қыркүйектегі N 6/1078 қаулысымен
Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 6 қыркүйектегі  N 6/1078   қаулысымен.
_________________________________________
Жұмысты сипаттамасының өзгеруiне, сондай-ақ қаладан тысқары жерге көлiктегi қауiпсiздiктi қамтамасыз ету жөнiндегi комиссияның кейбiр мүшелерiнiң кетуiне байланысты, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы"  Заңын  басшылыққа ала отырып, Алматы қаласы Әкiмдiгi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Алматы қаласы Әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 15 наурыздағы N№2/230 "Алматы қаласы Әкiмдiгiнiң жанындағы көлiктегi қауiпсiздiктi қамтамасыз ету жөнiндегi комиссия туралы"  қаулысына , Алматы қаласы Әдiлет басқармасында 2004 жылғы 16 сәуiрде N№591 тiркелген, 2004 жылғы 24 сәуiрде "Вечерний Алматы" N№77-78 және 2004 жылғы 24 сәуiрдегi "Алматы ақшамы" N№46 газеттерiнде жарияланған мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
осы қаулының қосымшасы 1 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда берiлсiн.
2. Белгiленген заң тәртiбiнде Алматы қаласы Мәслихатының бекiтуiне осы қаулының 1 қосымшасында көрсетiлген қалалық комиссияның дербес құрамы берiлсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы Әкiмiнiң бiрiншi орынбасары Заяц Я.И. жүктелсiн.
Алматы қаласының Әкiмi       И.Тасмағамбетов
Әкiмдiк хатшысы              К.Тәжиева
Алматы қаласы Әкiмдiгiнiң
2005 жылғы "11" сәуірдегі
қаулысына 1 қосымша
Алматы қаласы Әкiмдiгiнiң жанындағы көлiктегi
қауiпсiздiктi қамтамасыз ету жөнiндегi комиссия
құрамы
Яков Игнатьевич Заяц   - Алматы қаласы Әкiмiнiң
бiрiншi орынбасары,
комиссия төрағасы
Мәулен Шапанбайұлы     - Жолаушылар көлiгi және
Мұқашев                  автомобиль жолдары
департаментi директоры,
комиссия төрағасының
орынбасары
Игорь Евдокимович      - комиссия хатшысы,
Ключников                полиция полковнигi
Комисия мүшелерi:
Әнуәрбек Сиражұлы      - Қазақстан Республикасы
Әмiрханов                өнеркәсiп қауiпсiздiгi
және көлiк қауымдастығының
төрағасы (келiсуi бойынша)
Мұрат Махметұлы        - "Көлiктегi ғылыми-зерттеу"
Бекмағамбетов            институты" акционерлiк
қоғамының директоры
(келiсуi бойынша)
Нұрлан Әлиұлы          - Алматы қаласы бойынша
Бектенов                 көлiк бақылау
басқармасының бастығы
Iзбасар Тiлебалдыұлы   - Алматы қалалық Iшкi iстер
Бектұров                 бас басқармасы
жол полициясы
басқармасының бастығы
Владимир Михайлович    - "Тәуелсiз бағалау және
Дарвин                   сараптау" жауапкершiлiгi
шектеулi серiктестiгiнiң
бас директоры
(келiсуi бойынша)
Бауыржан Бейсенұлы     - Қазақстан Республикасы
Ысқақов                  Төтенше жағдайлар
министрлiгiнiң Алматы
қаласы төтенше жағдайлар
жөнiндегi департамент
бастығы
Борис Константинович   - Алматы қаласы Жұмылдыру
Малиновский              даярлығы және төтенше
жағдайлар департаментiнiң
директоры
Алмат Зарлықұлы        - Алматы қалалық Табиғи
Мұрзин                   ресурстар және табиғатты
пайдалану департаментi
директоры
Ерiк Құсманұлы         - Алматы қаласы қоршаған
Уандықов                 ортаны қорғау
басқармасының бастығы
Әкiмдiк хатшысы                  К.Тәжиева