О внесении изменений и дополнений в постановление Акимата города Алматы N 1/02 от 4 января 2002 года "О посещении несовершеннолетними лицами досуговых заведений в городе Алматы"
Постановление Акимата города Алматы от 22 февраля 2005 года N 1/76. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 25 мая 2005 года за N 659. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 11 декабря 2009 года № 5/803
Сноска. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 11.12.2009 № 5/803.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148-II "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 8 августа 2002 года N 345-11 "О правах ребенка в Республике Казахстан", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в Постановление Акимата города Алматы N 1/02 от 4 января 2002 года "О посещении несовершеннолетними лицами досуговых заведений в городе Алматы" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Алматы 17 января 2002 года N 422, опубликованное в газетах "Вечерний Алматы" и "Алматы Акшамы" в феврале 2002 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Ограничить в ночное время (23.00 до 6.00 часов утра) пребывание несовершеннолетних лиц без сопровождения родителей (опекунов) в досуговых заведениях города (парки аттракционов, кинотеатры, ночные клубы, компьютерные клубы, залы игровых автоматов, рестораны, бары, кафе, бильярдные клубы, казино)".
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя Акима города Алматы Бокаш Г.К.
Аким города Алматы             И.Тасмагамбетов
Секретарь Акимата             К.Тажиева

Алматы қаласы Әкiмшiлiгiнiң 2002 жылғы 4 наурыздағы N 1/02 "Алматы қаласында кәмелетке толмағандардың демалыс орындарында болуы туралы" қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы"
Алматы қаласы Әкімшілігінің 2005 жылғы 22 ақпандағы N 1/76 қаулысы. Алматы қалалық Әділет департаментінде 2005 жылғы 25 мамырда N 659 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 11 желтоқсандағы N 5/803 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2009.12.11 N 5/803 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148-II "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы"  Заңына , Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 8 тамыздағы N 345-11  "Қазақстан Республикасындағы баланың құқығы туралы"  Заңына сәйкес, Алматы қаласының Әкiмшiлiгi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Алматы қаласы Әкiмшiлiгiнiң 2002 жылғы 4 наурыздағы N 1/02 "Алматы қаласында кәмелетке толмағандардың демалыс орындарында болуы туралы"  қаулысына (Әдiлет басқармасында 2002 жылғы 17 қаңтарда  N 422 тiркелген, "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерiнде 2002 жылғы ақпанда жарияланған) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1 тармақ мынадай редакцияда берiлсiн:
"Түн мезгiлiнде (сағат 23.00 ден таңғы сағат 6.00-ге дейiн) кәмелетке толмағандардың ата-анасының (қамқоршыларының) iлеспейiнше қаланың демалыс орындарында (саябақтағы аттракциондар, кинотеатрлар, түнгi клубтар, компьютерлiк клубтар, ойын автоматтар залы, мейрамханалар, барлар, кафелер, бильярд клубтары, казино) болуына шек қойылсын".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы Әкiмiнiң орынбасары Қ. Боқашқа жүктелсiн.
Алматы қаласының Әкiмi        И. Тасмағамбетов
Әкiмшiлiк хатшысы            К. Тәжиева