О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 12/2 от 21 декабря 2004 года "Об областном бюджете на 2005 год"
Решение Северо-Казахстанского Маслихата от 24 января 2005 года N 13/1. Зарегистрировано Департаменом юстиции Северо-Казахстанской области 10 января 2005 года за N 1476. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23 июля 2010 года N 27/10
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23.07.2010 г. N 27/10
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548-П, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148, внести в решение областного маслихата от 21 декабря 2004 года N 12/2 "Об областном бюджете на 2005 год" следующие изменения и дополнения:
1. В пункте 1:
раздел а)
цифру "16 939 685" заменить цифрой "20 756 985";
цифру "249 785" заменить цифрой "259 785";
цифру "11 887 483" заменить цифрой "15 694 783";
раздел б)
цифру "16 944 685" заменить цифрой "20 990 415";
дополнить абзацем следующего содержания:
раздел е)
дефицит (профицит) - -1293 430 тыс.тенге;
раздел ж)
финансирование дефицита (использование профицита) - 1 293 430 тыс.тенге, в том числе:
поступление займов - 1065000 тыс.тенге,
движение остатков бюджетных средств - 228430 тыс.тенге".
2. В пункте 7 исключить строки:
"поступлений удержаний из заработной платы осужденных к исправительным работам",
"возмещений осужденными к лишению свободы стоимости питания, вещевого имущества и коммунально-бытовых, лечебно-профилактических услуг, ущерба, причиненного государству, исправительному учреждению, дополнительных затрат, связанных с пресечением побега".
3. Пункт 9 дополнить абзацем "санитарно-эпидемиологического надзора".
4. В пункте 10:
цифру "100 000" заменить цифрой "95 000";
цифру "80 000" заменить цифрой "75 000".
5. В пункте 11:
цифру "5 967 882" заменить цифрой "6 040 796";
цифру "512 650" заменить цифрой "516 697";
цифру "382 294" заменить цифрой "384 538";
цифру "342 591" заменить цифрой "350 308";
цифру "487 673" заменить цифрой "490 396";
цифру "505 780" заменить цифрой "508 699";
цифру "530 489" заменить цифрой "533 794";
цифру "422 729" заменить цифрой "426 014";
цифру "409 983" заменить цифрой "412 268";
цифру "513 175" заменить цифрой "517 159";
цифру "620 470" заменить цифрой "625 695";
цифру "385 332" заменить цифрой "386 642";

"2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы"»облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 12/2 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2005 жылғы 24 қаңтардағы N 13/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2005 жылғы 10 ақпанда N 1476 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 23 шілдеде N 27/10 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.07.23 N 27/10 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548-П Бюджеттік кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңына сәйкес "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 12/2 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1. 1-тармақта:
а) тарауы:
"16 939 685" саны "20 756 985" санымен ауыстырылсын;
"249 785" саны "259 785" санымен ауыстырылсын;
"11 887 483" саны "15 694 783" санымен ауыстырылсын;
б) тарауы:
"16 972 685" саны "20 990 415" санымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы тараумен толықтырылсын:
е) тарауы:
тапшылық (профицит) - 1 293 430 мың теңге;
ж) тарауы:
Тапшылықты қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 1 293 430 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 1 065 000 мың теңге, бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы - 228 430 мың теңге.
2. 7-тармақта мына азат жолдар алынып тасталсын:
"түзету жұмыстарындағы сотталғандардың жалақыларынан ұстаудан түскен түсімдер ;
бас бостандығынан айрылып сотталғандардың тамақ, киім мүлкінің және коммуналдық-тұрмыстық, емделу профилактикалық қызметтерді, мемлекетке, түзеу мекемесіне келтірілген нұқсан, қашуға тыйым салуға байланысты қосымша шығындардың орнын толтыру;".
3. 9-тармақ "санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау" азат жолымен толықтырылсын.
4. 10-тармақта:
"100 000" саны "95 000" санымен ауыстырылсын;
"80 000" саны "75 000" санымен ауыстырылсын.
5. 11-тармақта:
"5 967 882" саны "6 040 796" санымен ауыстырылсын;
"512 650" саны "516 697" санымен ауыстырылсын;
"382 294" саны "384 538" санымен ауыстырылсын;
"342 591" саны "350 308" санымен ауыстырылсын;
"487 673" саны "490 396" санымен ауыстырылсын;
"505 780" саны "508 699" санымен ауыстырылсын;
"530 489" саны "533 794" санымен ауыстырылсын;
"422 729" саны "426 014" санымен ауыстырылсын;
"409 983" саны "412 268" санымен ауыстырылсын;
"513 175" саны "517 159" санымен ауыстырылсын;
"620 470" саны "625 695" санымен ауыстырылсын;
"385 332" саны "386 642" санымен ауыстырылсын;

цифру "449 378" заменить цифрой "451 863";
цифру "405 338" заменить цифрой "408 032";
Дополнить строкой "г.Петропавловску - 28 691 тыс.тенге".
6. Дополнить пунктом 11-1 следующего содержания:
"Выделить за счет свободных остатков средств областного бюджета, сложившихся на начало года, на расходы областного бюджета по бюджетным программам согласно приложению 5".
7. Дополнить пунктом 11-2 следующего содержания:
"Предусмотреть в областном бюджете на 2005 год:
на местную программу "Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) для строительство жилья" в сумме 1 065 000 тыс.тенге".
8. Дополнить пунктом 19-1 следующего содержания:
"Утвердить распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в разрезе районов, г.Петропавловска, областного бюджета на 2005 год согласно приложению 6."

"449 378" саны "451 863" санымен ауыстырылсын;
"405 338" саны "408 032 " санымен ауыстырылсын.
Петропавл қаласына - "28 691" мың теңге жолымен толықтырылсын.
6. Мына мазмұндағы 11-1-тармағымен толықтырылсын:
"5 қосымшаға сәйкес бюджеттік бағдарламалар бойынша жыл басында қалыптасқан облыстық бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен облыстық бюджет шығыстарына қаражат бөлінсін".
7. Мына мазмұндағы 11-2-тармағымен толықтырылсын:
"2005 жылға арналған облыстық бюджетте қарастырылсын:
1 065 000 мың теңге сомасында жергілікті бағдарламаға "Тұрғын үй құрылысы үшін аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерін кредиттеу".
8. Мына мазмұндағы 19-1-тармағымен толықтырылсын:
"6 қосымшаға сәйкес аудандар, Петропавл қаласы, 2005 жылға арналған облыстық бюджет бөлігінде республикалық бюджеттен ағымдағы мақсатты трансферттер сомаларының бөлінуін бекіту.".

9. Дополнить пунктом 18-1 следующего содержания:
"Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 393 750 тыс.тенге направить бюджету г.Петропавловска".
10. В пункте 16 абзац 1 изложить в новой редакции:
"Установить в расходах местных бюджетов на 2005 год выплаты на оказание социальной помощи специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, проживающим в сельской местности".

9. Мына мазмұндағы 18-1-тармағымен толықтырылсын:
"Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері сомасы 393 750 мың теңге Петропавл қаласының бюджетіне бағытталсын".
10. 16-тармақтағы 1 абзац жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2005 жылға арналған жергілікті бюджет шығындарында селолық жерлерде денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет мамандарына әлеуметтік көмек көрсетуге төлемдер белгіленсін".

397 403
019
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования
59 100
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования
83 853
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования
65 375
05
Здравоохранение
7 117 901
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
6 799 037
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) здравоохранения
45 619
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения
2 904 511
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
66 049
006
Охрана материнства и детства
39 242
007
Пропаганда здорового образа жизни
3 215
008
Обеспечение специализированными продуктами питания и лекарственными средствами населения  по отдельным видам заболеваний
304 219
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим социально значимыми заболеваниями и заболеваниями, представляющими опасность для окружающих
914 437
010
Оказание первичной медико-санитарной помощи населению
1 629 148
012
Оказание медицинской помощи населению в чрезвычайных ситуациях
106 542
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
6 655
014
Развитие  объектов здравоохранения
774 130
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 270
269
Департамент (Управление) государственного санитарно-эпидемиологического надзора области
318 864
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) государственного санитарно-эпидемиологического надзора
151 217
002
Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения
158 168
003
Борьба с эпидемиями
3 079
004
Развитие объектов санитарно-эпидемиологической службы
6 400
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
824 194
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных  программ области
608 913
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) координации занятости и социальных  программ
33 815
002
Социальное обеспечение престарелых и инвалидов общего типа
387 020
003
Социальная поддержка инвалидов
70 087
005
Развитие объектов социального обеспечения
43 500
006
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны

397 403
019
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
59 100
020
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріне кітапханалық қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізуге  аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
83 853
021
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
65 375
05
Денсаулық сақтау
7 117 901
253
Арнайы оқыту бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
6 799 037
001
Денсаулық сақтау департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
45 619
004
Бастапқы санитарлық-медициналық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарының бағыты бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
2 904 511
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қан, оның компоненттері мен препараттарын өндіру
66 049
006
Ана мен баланы қорғау
39 242
007
Салауатты өмір сүруді насихаттау
3 215
008
Аурулар жеке түрлері бойынша халықты дәрілік заттармен қамтамасыз ету
304 219
009
Айналадағылар үшін қауіп төндіретін және әлеуметтік-елеулі аурулармен ауыратын адамдарға медициналық көмек көрсету
914 437
010
Халыққа бастапқы медициналық-санитралық көмек көрсету
1 629 148
012
Төтенше жағдайларда халыққа медициналық көмекті көрсету
106 542
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
6 655
014
Денсаулық сақтау объектілерін дамыту
774 130
016
Елді мекен шегінен тыс жерлерге жазылуға тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 270
269
Облыс мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменті  (Басқармасы)
318 864
001
Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
151 217
002
Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы
158 168
003
Індетке қарсы күрес
3 079
004
Санитарлық-эпидемиологиялық қызмет объектілерін дамыту
6 400
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
824 194
256
Облыс жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
608 913
001
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
33 815
002
Жалпы үлгідегі мүгедектер мен қарттарды әлеуметтік қамтамсыз ету
387 020
003
Мүгедектерге  әлеуметтік қолдау көрсету
70 087
005
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін дамыту
43 500
006
Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларына біржолғы материалдық көмек көрсету үшін аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер

390 500
в том числе:
на строительство средней школы на 1100 мест с государственным языком обучения с оздоровительным комплексом в 19-ом мкр-не г.Петропавловска
150 000
на завершение строительства средней школы на 360 мест в с. Бишкуль Кызылжарского района
70 500
на строительство школы-интерната с казахским языком обучения на 400 мест в с. Тимирязево Тимирязевского района
170 000
05
Здравоохранение
780 530
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
774 130
014
Развитие  объектов здравоохранения
774 130
Противотуберкулезный диспансер с.Ленинградское Акжарского района (строительство бани, гаража, прачечной)
21 500
Центральная райбольница на 100 коек с поликлиникой на 200 посещений в с.Талшик Акжарского района
100 000
Сельская врачебная амбулатория с.Ильинка Есильского района
31 663
Реконструкция здания районной больницы под специализированное лечебно-профилактическое учреждение (СЛПУ) на 350 коек в с .Благовещенка Жамбылского района
54 500
Противотуберкулезного диспансера на 50 коек с поликлиникой на 90 посещений в г.Булаево района М.Жумабаева
100 000
Сельская врачебная амбулатория с.Знаменское Кызылжарского района
31 663
Сельская врачебная амбулатория с.Новомихайловка Мамлютского района
32 700
Сельская врачебная амбулатория п.Новоишимский района Г.Мусрепова
31 714
Сельская врачебная амбулатория с.Бидаик Уалихановского района
23 460
Лечебный корпус на 100 коек облтубдиспансера в г.Петропавловске
346 930
269
Департамент (Управление) государственного санитарно-эпидемиологического надзора области
6 400
004
Развитие объектов санитарно-эпидемиологической службы
6 400
в том числе:
Строительство здания санэпидслужбы в Есильском районе
6 400
06
Социальное обеспечение и социальная помощь
43 500
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных  программ области
43 500
005
Развитие объектов социального обеспечения
43 500
в том числе:
Реконструкция приобретенного здания Тайыншинского дома-интерната для престарелых и инвалидов общего типа на 150 мест
43 500
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
632 561
266
Департамент (Управление) архитектуры, градостроительства и строительства области
632 561
006
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения)  на строительство жилья государственного  коммунального жилищного фонда
393 750
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
238 811
в том числе:
водоснабжение сельских населенных пунктов Уалихановского и Акжарского районов (2 очередь);
81 613
строительство кустовых скваженных водозаборов в Жамбылском районе (2 очередь);

390 500
соның ішінде:
Петропавл қаласындағы 19 шағын ауданында сауықтыру комплексімен мемлекеттік тілде оқыту 1100 орындық орта мектеп құрылысына
150 000
Қызылжар ауданы, Бескөл селосында 360 орындық орта мектептің құрылысын аяқтау
70 500
Тимирязев ауданы, Тимирязево селосында қазақ тілінде оқыту мектеп - интернатының құрылысына
170 000
05
Денсаулық сақтау
780 530
253
Облыс денсаулық сақтау департаменті (басқармасы)
774 130
014
Денсаулық сақтау объектілерін дамыту
774 130
Ақжар ауданы Ленинград селосындағы туберкулезге қарсы диспансер (монша, гараж, кір жуатын орын құрылысын салу)
21 500
Ақжар ауданы Талшық селосындағы 200 келім-кетім емханасымен 100 койкалық орталық аудандық аурухана
100 000
Есіл ауданы Ильинка селосында селолық дәрігерлік амбулатория
31 663
Жамбыл ауданы Благовещенка селосындағы 350 койкалық (АЕПМ) арнайы емдеу-профилакториялық мекеме етіп аудандық аурухана ғимаратын қайта құру
54 500
М.Жұмабаев ауданы Булаево қаласындағы 90 келім-кетім
емханасымен 50
койкалық туберкулезге
қарсы диспансер
100 000
Қызылжар ауданы Знамен селосында селолық дәрігерлік амбулатория
31 663
Мамлют ауданындағы Новомихайловка селосының селолық дәрігерлік амбулаториясы
32 700
Сельская врачебная амбулатория п.Новоишимский района Г.Мусрепова
31 714
Уәлиханов ауданы Бидайық селолық дәрігерлік амбулатория
23 460
Петропавл қаласындағы облтубдиспансердің 100 койкалық емдеу корпусы
346 930
269
Облыс мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменті  (Басқармасы)
6 400
004
Санитарлық-эпидемиологиялық қызмет объектілерін дамыту
6 400
соның ішінде:
Есіл ауданындағы санитарлық-эпидемиологиялық қызметі ғимараты құрылысын салу
6 400
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
43 500
256
Облыс жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
43 500
005
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін дамыту
43 500
соның ішінде:
Тайыншадағы қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі иелікке алынған 150 орындық ғимаратын қайта құру
43 500
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
632 561
266
Облыс сәулет, қала құрылысы және құрылыс департаменті (басқармасы)
632 561
006
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
393 750
007
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
238 811
соның ішінде:
Уәлиханов және Ақжар аудандары елді-мекендерін сумен жабдықтау (2 кезекте);
81 613
Жамбыл ауданында жүйелі скважиналық су дуалдары құрылысы (2 кезекте);

4 600
2 805
Наименование районов Целевые трансферты из республиканского бюджета
Образование ЖКХ
На строительство СШ на 1100 мест с гос.яз.обучения с оздоровительным комплексом в 19 мкрн. г.Петропавловск
На завершение строительства СШ на 360 мест в с.Бишкуль Кызылжарского района
На строительство школы-интерната с казахским языком обучения на 400 мест в с.Тимирязево Тимирязевского района
Всего по образо ванию
На реконструкцию напорного коллектора от р.Ишим до канализационных очистных сооружений
На строительство очистных сооружений дождевой канализации в г.Петропавловске
На сбор и транспортивку ливневых стоков с северной части г.Петропавловска в МК-5
На техническое перевооружение на очистных сооружениях канализации г.Петропавловска
На строительство жилья за счет государственных средств на возвратной основе
Водоснабже ние сельских населенных пунктов Уалиханов ского и Акжарского районов (2-ая очередь)
Строительство кустовых скваженных водозаборов в Жамбылском районе  (2-ая очередь)
Айыртауский
54 400
Акжарский
43 727
Аккайынский
30 274
Есильский
39 904
Жамбылский
47 615
80 000
М.Жумабаева
57 349
Кызылжарский
70 500
141 193
Мамлютский
84 158
Г.Мусрепова
36 610
Тайыншинский
132 152
Тимирязевский
170 000
194 359
Уалихановский
40 669
81 613
Шал акына
39 982
г. Петропавловск
150 000
302 888
1 065 000
ИТОГО     нижестоящим бюджетам
150 000
70 500
170 000
1 245 280
0
0
0
0
1 065 000
81 613
80 000
Собствено-областной бюджет
97 085
101 252
518 216
182 515
51 374
Всего
150 000
70 500
170 000
1 342 365
101 252
518 216
182 515
51 374
1 065 000
81 613
80 000
Наименование районов Целевые трансферты из республиканского бюджета
ЖКХ Здравоохранение
Водовод в поселке Тайынша (1-й, 2-й этаж), поселке Киялы, поселке Чермощнянка
Всего по ЖКХ
На закуп противотуберкулезных препаратов для больных туберкулезом
На закуп противодиабетических препаратов и средств доставки для больных сахарным диабетом
На закуп химиопрепаратов для больных онкологическими заболеваниями
На повышение квалификации и переподготовку медицинских кадров, а также менеджеров в области здравоохранения
Расходы на обеспечение детей до 5-ти летнего возраста бесплатными лекарственными средствами на амбулаторном уровне лечения
Расходы на обеспечение беременных железо- и йодосодержащими препаратами
На осуществление профилактических медицинских осмотров женщин в возрасте от 20 до 34 лет включительно
На закуп лекарственных средств, диализаторов с расходными материалами и комплектующими для больных с почечной недостаточностью, а также лекарственных средств для больных после трансплантации почек
На материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне
На материально-техническое оснащение центров крови на местном уровне
Айыртауский
0
Акжарский
0
Аккайынский
0
Есильский
0
Жамбылский
80 000
М.Жумабаева
0
Кызылжарский
0
Мамлютский
0
Г.Мусрепова
0
Тайыншинский
77 198
77 198
Тимирязевский
0
Уалихановский
81 613
Шал акына
0
г. Петропавловск
1 065 000
ИТОГО     нижестоящим бюджетам
77 198
1 303 811
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Собствено-областной бюджет
853 357
8 041
80 018
34 382
9 216
19 949
20 973
33 974
12 949
477 601
9 660
Всего
77 198
2 157 168
8 041
80 018
34 382
9 216
19 949
20 973
33 974
12 949
477 601
9 660
Наименование районов Целевые трансферты из республиканского бюджета Всего целевые трансферты из РБ
Здравоохранение СЭС Социальная защита
На строительство противотубер кулезного диспансера на 50 коек с поликлиникой на 90 посещений в г.Булаево района М.Жумабаева
На строительство ЦРБ на 100 коек с поликлиникой на 200 посещений в с.Талшик Акжарского района
На строительство лечебного корпуса на 100 коек облтубдиспансера в г.Петропавловске
Всего по здравоохранению
На закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов
Всего по СЭС
На выплату единовременной помощи инвалидам, участникам ВОВ (количество получателей - 2225 человек)
На обеспечение проезда инвалидам и участникам ВОВ один раз в год железнодорожным транспортом по странам СНГ
Всего по соц. защите
Айыртауский
0
0
3 987
3 987

4 600
2 805
Аудандар
ың атауы
Республикалық бюджеттің нысаналы трансферттері
Білім беру
Петропавл
қаласы 19
шағын
ауданда 1100
орындық
сауықтыру
кешенімен
мемлекеттік
тілде оқыту
орта
мектебінің
құрылысына
Қызылжар
ауданы
Бескөл
селосындағы
360 орындық
орта
мектептің
құрылысын
аяқтау
Тимирязев
ауданы
Тимирязево
селосындағы
400 орындық
қаза тілінде
оқыту
мектеп-интер
натының
құрылысына
Білім беру
бойынша
барлығы
Айыртау
54 400
Ақжар
43 727
Аққайың
30 274
Есіл
39 904
Жамбыл
47 615
М.Жұма-
баев
57 349
Қызылжар
70 500
141 193
Мамлют
84 158
Ғ.Мүсі-
репов
36 610
Тайынша
132 152
Тимирязев
170 000
194 359
Уәлиханов
40 669
Шал ақын
39 982
Петропавл қаласы
150 000
302 888
төменде
тұрған
бюджеттер
дің
БАРЛЫҒЫ
150 000
70 500
170 000
1 245 280
Облыстың
меншікті
бюджеті
97 085
Барлығы
150 000
70 500
170 000
1 342 365
Аудандар
дың
атауы
ТКШ
Есіл
өзені
нен
тазар
ту
арна
лары
құрыл
ғылар
ына
дейін
қысым
дық
кол
лек
тор
ларды
қайда
жөн
деуге
Петро
павл
қалас
ында
жауын
суы
арнал
ары
ның
тазар
ту
құрыл
ғылар
ының
құры
лысы
Петро
павл
қаласы
МК-5
солтүс
тік
бөлігін
де
жүйелік
суағар
ларды
жинау
және
тасымал
дауға
Петро
павл
қаласы
ның
тазар
ту
арнала
ры
құрыл
ғыла
рын
техни
калық
қайта
қару
ланды
руға
Мемлекет
тік
қаражат
есебінен
қайтарып
беру
негізінде
тұрғын
үй
құрылысы
на
Уәлих
анов,
және
Ақжар
аудан
дарын
дағы
елдім
екенд
ерін
сумен
қамта
масыз
ету
(2-ші
кезек
те)
Жамбыл
ауданында
жүйелік
скважина
лық су
дуалдары
ның
құрылысы
(2-кезек
те)
Айыртау
Ақжар
Аққайың
Есіл
Жамбыл
80 000
М.Жұмабаев
Қызылжар
Мамлют
Ғ.Мүсіре-
пов
Тайынша
Тимирязев
Уәлиханов
81 613
Шал ақын
Петропавл қаласы
1 065 000
төменде
тұрған
бюджеттер
дің
БАРЛЫҒЫ
0
0
0
0
1 065 000
81 613
80 000
Облыстың
меншікті
бюджеті
101 252
518 216
182 515
51 374
Барлығы
101 252
518 216
182 515
51 374
1 065 000
81 613
80 000
Аудандар
дың
атауы
Республикалық бюджеттің нысаналы трансферттері
Білім беру
Петропавл
қаласы 19
шағын
ауданда 1100
орындық
сауықтыру
кешенімен
мемлекеттік
тілде оқыту
орта
мектебінің
құрылысына
Қызылжар
ауданы
Бескөл
селосындағы
360 орындық
орта
мектептің
құрылысын
аяқтау
Тимирязев
ауданы
Тимирязево
селосындағы
400 орындық
қаза тілінде
оқыту
мектеп-интер
натының
құрылысына
Білім беру
бойынша
барлығы
Айыртау
54 400
Ақжар
43 727
Аққайың
30 274
Есіл
39 904
Жамбыл
47 615
М.Жұмабаев
57 349
Қызылжар
70 500
141 193
Мамлют
84 158
Ғ.Мүсірепов
36 610
Тайынша
132 152
Тимирязев
170 000
194 359
Уәлиханов
40 669
Шал ақын
39 982
Петропавл қаласы
150 000
302 888
төменде
тұрған
бюджеттер
дің
БАРЛЫҒЫ
150 000
70 500
170 000
1 245 280
Облыстың
меншікті
бюджеті
97 085
Барлығы
150 000
70 500
170 000
1 342 365
Аудандар
дың
атауы
ТКШ
Есіл
өзенінен
тазарту
арналары
құрылғыл
арына
дейін
қысымдық
коллекто
рларды
қайда
жөндеуге
Петро
павл
қаласы
нда
жауын
суы
арнала
рының
тазар
ту
құрыл
ғылары
ның
құрылы
сы
Петро
павл
қаласы
МК-5
солтүс
тік
бөлігін
де
жүйелік
суағар
ларды
жинау
және
тасымал
дауға
Петро
павл
қаласы
ның
тазар
ту
арнала
ры
құрыл
ғыла
рын
техни
калық
қайта
қару
ланды
руға
Мемле
кеттік
қара
жат
есебі
нен
қайта
рып
беру
негі
зінде
тұрғын
үй
құрылы
сына
Уәлиха
нов,
және
Ақжар
ауданда
рындағы
елдімек
ендерін
сумен
қамтама
сыз
ету
(2-ші
кезек
те)
Жамбыл
ауданын
да
жүйелік
скважин
алық
су
дуалдар
ының
құрылы
сы
(2-кезе
кте)
Айыртау
Ақжар
Аққайың
Есіл
Жамбыл
80 000
М.Жұмабаев
Қызылжар
Мамлют
Ғ.Мүсірепов
Тайынша
Тимирязев
Уәлиханов
81 613
Шал ақын
Петропавл қаласы
1 065 000
төменде
тұрған
бюджеттер
дің
БАРЛЫҒЫ
0
0
0
0
1 065 000
81 613
80 000
Облыстың
меншікті
бюджеті
101 252
518 216
182 515
51 374
Барлығы
101 252
518 216
182 515
51 374
1 065 000
81 613
80 000
Аудандар
дың
атауы
Республикалық бюджеттің нысаналы трансферттері
Денсаулық сақтау
М.Жұмабаев
ауданы,
Булаево
қаласында
90
келім-кетім
емханасымен
50
койкалық
туберкулез
ге қарсы
диспансер
құрылысы
Ақжар
ауданы,
Талшық
селосында
200
келім-
кетім
емханасы
мен 100
койкалық
ОАА
құрылысы
Петропавл
қаласында
100
койкалық
облыстық
туберкулезге
қарсы
диспансер
корпусының
құрылысы
Денсаулық
сақтау
бойынша
барлығы
Айыртау
0
Ақжар
0
Аққайың
0
Есіл
0
Жамбыл
0
М.Жұмабаев
0
Қызылжар
0
Мамлют
0
Ғ.Мүсірепов
0
Тайынша
0
Тимирязев
0
Уәлиханов
0
Шал ақын
0
Петропавл қаласы
0
төменде
тұрған
бюджеттер
дің
БАРЛЫҒЫ
0
0
0
0
Облыстың
меншікті
бюджеті
100 000
100 000
346 930
1 253 693
Барлығы
44 663
100 000
346 930
1 253 693
Аудандардың атауы Республикалық бюджеттің нысаналы
трансферттері
РБ
нысаналы
транс
ферттер
дің
барлығы
СЭС Әлеуметтік қорғау
Вакцина
және
басқа
медицина
лық
иммуноби
ология
лық
препарат
тар
сатып
алу
СЭС
бойын
ша
барлы
ғы
ҰОС
қатысу
шылары
на
біржол
ғы
жәрдем
ақы
беру
(жәрде
мақы
алушы
лардың
саны
2341
адам)
ҰОС
қатысушыла
рды ТМД
елдеріне
жылына
бір рет
теміржол
көлігімен
жүруді
қамтамасыз
ету
Әлеу
меттік
қорғау
бойын
ша
барлы
ғы
Айыртау
0
3 987
3 987