О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 12/2 от 21 декабря 2004 года "Об областном бюджете на 2005 год"
Решение Северо-Казахстанского Маслихата от 29 марта 2005 года N 14/1. Зарегистрировано Департаменом юстиции Северо-Казахстанской области 08 апреля 2005 года за N 1572. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23 июля 2010 года N 27/10
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23.07.2010 г. N 27/10
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548-II, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148, внести в решение областного маслихата от 21 декабря 2004 года N 12/2 "Об областном бюджете на 2005 год" (Р/г N 1436 от 24 декабря 2004 года, 10 января 2005 года газеты "Солтүстік Қазақстан", "Северный Казахстан") с учетом его уточнения решением областного маслихата N 13/1 от 24 января 2005 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 12/2 от 21 декабря 2004 года "Об областном бюджете на 2005 год" (Р/г N 1476 от 10 февраля 2005 года, 21 февраля 2005 года газеты "Солтүстік Қазақстан", "Северный Казахстан") следующие изменения и дополнения:
1. В пункте 1:
раздел
цифру "20 756 985" заменить цифрой "20 764 632";
цифру "259 785" заменить цифрой "267 432";
раздел
цифру "20 990 415" заменить цифрой "21 028 282";
раздел
цифру "-1 293 430" заменить цифрой "-1 323 650";
раздел
цифру "1 293 430" заменить цифрой "1 323 650";
цифру "228 430" заменить цифрой "258 650".
2. В пункте 11:
цифру "6 040 796" заменить цифрой "5 772 035";
цифру "516 697" заменить цифрой "514 720";
цифру "384 538" заменить цифрой "383 758";
цифру "350 308" заменить цифрой "360 193";
цифру "490 396" заменить цифрой "486 756";
цифру "508 699" заменить цифрой "508 945";
цифру "533 794" заменить цифрой "533 441";
цифру "426 014" заменить цифрой "426 161";
цифру "412 268" заменить цифрой "411 989";
цифру "517 159" заменить цифрой "428 950";
цифру "625 695" заменить цифрой "624 760";
цифру "386 642" заменить цифрой "274 506";
цифру "451 863" заменить цифрой "389 897";
цифру "408 032" заменить цифрой "407 668";

"2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 12/2 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2005 жылғы 29 наурыздағы N 14/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2005 жылғы 08 сәуірде N 1572 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 23 шілдеде N 27/10 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.07.23 N 27/10 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548-П Бюджеттік кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңына сәйкес, "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 12/2 облыстық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (2004 жыл 24 желтоқсан Т/н N 1436, 2005 жылғы 10 қаңтардағы "Солтүстік Қазақстан", "Северный Казахстан") облыстық мәслихаттың 2005 жылғы 24 қаңтардағы N 13/1 шешімімен нақтылануын ескере отырып "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 12/2 шешіміне келесі (2005 жыл 10 ақпан Т/н N 1476, 2005 жылғы 21 ақпан "Солтүстік Қазақстан", "Северный Казахстан") өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1. 1 тармақта:
тарауы:
"20 756 985" саны "20 764 632" санымен ауыстырылсын;
"259 785" саны  "267 432"  санымен ауыстырылсын;
тарауы:
"20 990 415" саны "21 028 282" санымен ауыстырылсын;
тарауы:
"-233 430" саны "-263 650" санымен ауыстырылсын;
тарауы:
"-1 293 430" саны "-1 323 650" санымен ауыстырылсын;
тарауы:
"1 293 430" саны "1 323 650" санымен ауыстырылсын;
"228 430" саны "258 650" санымен ауыстырылсын.
2. 11 тармақта:
"6 040 796" саны "5 772 035" санымен ауыстырылсын;
"516 697" саны "514 720" санымен ауыстырылсын;
"384 538" саны "383 758" санымен ауыстырылсын;
"350 308" саны "360 193" санымен ауыстырылсын;
"490 396" саны "486 756" санымен ауыстырылсын;
"508 699" саны "508 945" санымен ауыстырылсын;
"533 794" саны "533 441" санымен ауыстырылсын;
"426 014" саны "426 161" санымен ауыстырылсын;
"412 268" саны "411 989" санымен ауыстырылсын;
"517 159" саны "428 950" санымен ауыстырылсын;
"625 695" саны "624 760" санымен ауыстырылсын;
"386 642" саны "274 506" санымен ауыстырылсын;
"451 863" саны "389 897" санымен ауыстырылсын;
"408 032" саны "407 668" санымен ауыстырылсын;

цифру "28 691" заменить цифрой "20 291".
3. Пункт 11 дополнить подпунктом 11-3 следующего содержания:
Свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся по состоянию на 1 января 2005 года, в сумме 30220 тыс. тенге направить на программу 257-011-000 "Возврат целевых трансфертов".
4. Пункт 18-1 изложить в новой редакции:
"Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 393 750 тыс. тенге направить бюджетам Айыртауского, Акжарского, Аккайынского, Есильского, Жамбылского, М.Жумабаева, Кызылжарского, Мамлютского, Г.Мусрепова, Тайыншинского, Тимирязевского, Уалихановского, Шал акына районов по 2400 тыс. тенге каждому, г.Петропавловску - 362550 тыс. тенге".

"28 691" саны "20 291" санымен ауыстырылсын.
3. Мына мазмұндағы 11 тармағы 11-2 тармағымен толықтырылсын:
2005 жылғы 1 қаңтарға қалыптасқан 30220 мың теңге сомада бюджеттік қаражаттардың бос қалдығы 257-011-000 "Мақсатты трансферттерді қайтарып алу" бағдарламасына бағытталсын.
4. 18-1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер сомасы 393 750 мың теңге Айыртау, Ақжар, Аққайың, Есіл, Жамбыл, М.Жұмабаев, Қызылжар, Мамлют, Ғ.Мүсірепов, Тайынша, Тимирязев, Уәлиханов, Шал ақын аудандары бюджеттеріне 2400 мың теңгеден әрқайсына, Петропавл қаласына - 362550 мың теңге бағытталсын".

249 049
018
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
397 403
019
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования
59 100
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования
83 853
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования
65 375
266
Департамент (Управление) архитектуры, градостроительства и строительства области
718 239
016
Развитие объектов образования
718 239
05
Здравоохранение
7 117 901
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
6 248 423
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) здравоохранения
45 619
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения
2 904 511
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
66 049
006
Охрана материнства и детства
39 242
007
Пропаганда здорового образа жизни
3 215
008
Обеспечение специализированными продуктами питания и лекарственными средствами населения  по отдельным видам заболеваний
304 219
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим социально значимыми заболеваниями и заболеваниями, представляющими опасность для окружающих
1 137 953
010
Оказание первичной медико-санитарной помощи населению
1 629 148
012
Оказание медицинской помощи населению в чрезвычайных ситуациях
106 542
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
6 655
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 270
266
Департамент (Управление) архитектуры, градостроительства и строительства области
557 014
018
Развитие объектов санитарно-эпидемиологической службы
6 400
019
Развитие  объектов здравоохранения
550 614
269
Департамент (Управление) государственного санитарно-эпидемиологического надзора области
312 464
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) государственного санитарно-эпидемиологического надзора
151 217
002
Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения
158 168
003
Борьба с эпидемиями
3 079
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
833 774
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных  программ области

249 049
018
Білім берудің жаңадан енгізілетін объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
397 403
019
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
59 100
020
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріне кітапханалық қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізуге  аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
83 853
021
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
65 375
266
Облыс сәулет, қала құрылысы және құрылыс (басқармасы) департаменті
718 239
016
Білім беру объектілерін дамыту
718 239
05
Денсаулық сақтау
7 117 901
253
Облыс денсаулық сақтау (басқармасы) департаменті
6 024 907
001
Денсаулық сақтау департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
45 619
004
Бастапқы санитарлық-медициналық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарының бағыты бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
2 904 511
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қан, оның компоненттері мен препараттарын өндіру
66 049
006
Ана мен баланы қорғау
39 242
007
Салауатты өмір сүруді насихаттау
3 215
008
Аурулар жеке түрлері бойынша халықты дәрілік заттармен қамтамасыз ету
304 219
009
Айналадағылар үшін қауіп төндіретін және әлеуметтік-елеулі аурулармен ауыратын адамдарға медициналық көмек көрсету
1 137 953
010
Халыққа бастапқы медициналық-санитралық көмек көрсету
1 629 148
012
Төтенше жағдайларда халыққа медициналық көмекті көрсету
106 542
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
6 655
016
Елді мекен шегінен тыс жерлерге жазылуға тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 270
266
Облыс сәулет, қала құрылысы және құрылыс (басқармасы) департаменті
780 530
018
Санитарлық-эпидемиологиялық қызмет объектілерін дамыту
6 400
019
Денсаулық сақтау объектілерін дамыту
550 614
269
Облыс мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменті  (Басқармасы)
312 464
001
Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
151 217
002
Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы
158 168
003
Індетке қарсы күрес
3 079
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
833 774
256
Облыс жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)

015
Развитие объектов органов внутренних дел
16 400
в том числе:
Строительство мойки для служебного автотранспорта АТХ УВД  г.Петропавловска, ул. Элеваторный тупик,2
3 000
Строительство административного здания Тайыншинского отдела внутренних дел
13 400
04
Образование
718 239
266
Департамент (Управление) архитектуры, градостроительства и строительства области
718 239
016
Развитие объектов образования
718 239
в том числе:
за счет средств местного бюджета
327 739
Расширение   санаторной школы-интерната на 450 мест для реабилитации тубинфицированных детей г.Мамлютка
53 426
Строительство бани казахской школы-интерната для одаренных детей им. А.Досмухамбетова в г.Петропавловске
11 233
Завершение строительства средней школы на 160 мест в с.Березовка района им.Г.Мусрепова
86 300
Строительство средней школы на 180 мест в с.Мичурино Тимирязевского района
111 780
Строительство средней школы на 90 мест с казахским языком обучения в с.Жаскайрат Уалихановского района
65 000
за счет официальных трансфертов из республиканского бюджета
390 500
в том числе:
на строительство средней школы на 1100 мест с государственным языком обучения с оздоровительным комплексом в 19-ом мкр-не г.Петропавловска
150 000
на завершение строительства средней школы на 360 мест в с. Бишкуль Кызылжарского района
70 500
на строительство школы-интерната с казахским языком обучения на 400 мест в с. Тимирязево Тимирязевского района
170 000
05
Здравоохранение
557 014
266
Департамент (Управление) архитектуры, градостроительства и строительства области
557 014
018
Развитие объектов санитарно-эпидемиологической службы
6 400
в том числе:
Строительство здания санэпидслужбы в Есильском районе
6 400
019
Развитие  объектов здравоохранения
550 614
Противотуберкулезный диспансер с.Ленинградское Акжарского района (строительство бани, гаража, прачечной)
21 500
Центральная райбольница на 100 коек с поликлиникой на 200 посещений в с.Талшик Акжарского района
100 000
Сельская врачебная амбулатория с.Ильинка Есильского района
31 663
Реконструкция здания районной больницы под специализированное лечебно-профилактическое учреждение (СЛПУ) на 350 коек в с .Благовещенка Жамбылского района
54 500
Противотуберкулезного диспансера на 50 коек с поликлиникой на 90 посещений в г.Булаево района М.Жумабаева
100 000
Сельская врачебная амбулатория с.Знаменское Кызылжарского района
31 663
Сельская врачебная амбулатория с.Новомихайловка Мамлютского района
32 700
Сельская врачебная амбулатория п.Новоишимский района Г.Мусрепова
31 714
Сельская врачебная амбулатория с.Бидаик Уалихановского района
23 460
Лечебный корпус на 100 коек облтубдиспансера в г.Петропавловске

015
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
16 400
соның ішінде:
Петропавл қаласы Элеваторный тупик көшесі, 2 үй ІІБ АТШ қызметтік автокөлік үшін жуғыш құрылысын салу
3 000
Тайынша ішкі істер бөлімінің әкімшілік ғимарат құрылысын салу
13 400
04
Білім беру
718 239
266
Облыс сәулет, қала құрылысы және құрылыс департаменті (басқармасы)
718 239
016
Білім беру объектілерін дамыту
718 239
соның ішінде:
жергілікті бюджет қаражаты есебінен
327 739
Мамлют қаласындағы туберкулезбен ауырған балаларды сауықтыру үшін 450 орындық санаторлық мектеп-интернатын кеңейту
53 426
Петропавл қаласындағы Ә. Досмағанбетов атындағы дарынды балаларға арналған қазақ мектеп интернатының монша құрылысын салу
11 233
Ғ.Мүсірепов ауданындағы Березовка селосында 160 орындық орта мектеп құрылысы
86 300
Тимирязев ауданы, Мичурино селосында 180 орындық орта мектеп құрылысы
111 780
Уәлиханов ауданы, Жасқайрат селосында 90 орындық қазақ тілінде оқыту орта мектебінің құрылысы
65 000
республикалық бюджеттің ресми трансферттері есебінен
390 500
соның ішінде:
Петропавл қаласындағы 19 шағын ауданында сауықтыру комплексімен мемлекеттік тілде оқыту 1100 орындық орта мектеп құрылысына
150 000
Қызылжар ауданы, Бескөл селосында 360 орындық орта мектептің құрылысын аяқтау
70 500
Тимирязев ауданы, Тимирязево селосында 400 орындық қазақ тілінде оқыту мектеп - интернатының құрылысына
170 000
05
Денсаулық сақтау
780 530
266
Облыс сәулет, қала құрылысы және құрылыс департаменті (басқармасы)
780 530
018
Санитарлық-эпидемиологиялық қызмет объектілерін дамыту
6 400
соның ішінде:
Есіл ауданында санэпидес қызмет ғимаратын салу
6 400
019
Денсаулық сақтау объектілерін дамыту
774 130
Ақжар ауданы Ленинград селосындағы туберкулезге қарсы диспансер (монша, гараж, кір жуатын орын құрылысын салу)
21 500
Ақжар ауданы Талшық селосындағы 200 келім-кетім емханасымен 100 койкалық орталық аудандық аурухана
100 000
Есіл ауданы Ильинка селосында селолық дәрігерлік амбулатория
31 663
Жамбыл ауданы Благовещенко селосындағы 350 койкалық (АЕПМ) арнайы емдеу-профилакториялық мекеме етіп аудандық аурухана ғимаратын қайта құру
54 500
М.Жұмабаев ауданы Булаево қаласындағы 90 келім-кетім емханасымен 50 койкалық туберкулезге қарсы диспансер
100 000
Қызылжар ауданы Знамен селосында селолық дәрігерлік амбулатория
31 663
Мамлют ауданындағы Новомихайловка селосының селолық дәрігерлік амбулаториясы
32 700
Сельская врачебная амбулатория п.Новоишимский района Г.Мусрепова
31 714
Уәлиханов ауданы Бидайық селолық дәрігерлік амбулатория
23 460
Петропавл қаласындағы облтубдиспансердің 100 койкалық емдеу корпусы

123 414
06
Социальное обеспечение и социальная помощь
43 500
266
Департамент (Управление) архитектуры, градостроительства и строительства области
43 500
020
Развитие объектов социального обеспечения
43 500
в том числе:
Реконструкция приобретенного здания Тайыншинского дома-интерната для престарелых и инвалидов общего типа на 150 мест
43 500
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
632 561
266
Департамент (Управление) архитектуры, градостроительства и строительства области
632 561
006
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения)  на строительство жилья государственного  коммунального жилищного фонда
393 750
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
238 811
в том числе:
водоснабжение сельских населенных пунктов Уалихановского и Акжарского районов (2 очередь);
81 613
строительство кустовых скваженных водозаборов в Жамбылском районе (2 очередь);
80 000
водовод в п. Тайынша (1 и 2 этаж) (п. Киялы, п. Чермошнянка, п. Тайынша)
77 198
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
34 600
266
Департамент (Управление) архитектуры, градостроительства и строительства области
34 600
022
Развитие объектов физической культуры и спорта
34 600
в том числе:
Строительство пристроек детского бассейна, спортивного зала ДЮСШ "Дельфин" в г.Петропавловске
34 600
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
895 954
266
Департамент (Управление) архитектуры, градостроительства и строительства области
895 954
026
Развитие объектов охраны окружающей среды
895 954
разработка  проектно-сметной документации  на реконструкцию очистных сооружений п.Бишкуль Кызылжарского района
2 000
реконструкция очистных сооружений с.Саумалколь Айыртауского района
35 597
проектно-изыскательские работы по выбору полигона захоронения отходов и ядохимикатов
5 000
реконструкция напорного коллектора от р. Ишим до канализационных очистных сооружений -
101 252
строительство очистных сооружений дождевой канализации в г. Петропавловске
518 216
сбор и транспортировка ливневых стоков с северной части г. Петропавловска в МК-5
182 515
техническое перевооружение на очистных сооружениях канализации г. Петропавловска
51 374
Инвестиционные программы
1 327 071
04
Образование
234 071
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
29 500
002
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
29 500
261
Департамент (Управление) образования области
204 571
009
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием

123 414
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
43 500
256
Облыс жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
43 500
020
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін дамыту
43 500
соның ішінде:
Тайыншадағы қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі иелікке алынған 150 орындық ғимаратын қайта құру
43 500
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
632 561
266
Облыс сәулет, қала құрылысы және құрылыс департаменті (басқармасы)
632 561
006
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
393 750
007
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
238 811
соның ішінде:
Уәлиханов және Ақжар аудандары елдімекендерін сумен жабдықтау (2 кезекте);
81 613
Жамбыл ауданында жүйелі скважиналық су дуалдары құрылысы (2 кезекте);
80 000
Тайынша поселкесіне су тарту (1 және 2 қабат) (Қиялы поселкесі, Чермошнянка поселкесі, Тайынша поселкесі)
77 198
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
34 600
260
Облыс дене шынықтыру және спорт басқармасы (бөлімі)
34 600
022
Дене шынықтыру және спорт объектілерін дамыту
34 600
соның ішінде:
Петропавл қаласында балалар бассейніне, "Дельфин" БЖСМ спорт залына қосымша құрылыс салу
34 600
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар әлемін қорғау, жер қатынастары
895 954
254
Облыс табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу департаменті (басқармасы)
895 954
026
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
895 954
Қызылжар ауданында Бескөл селосындағы тазарту құрылысын қайта құруға арналған жобалық сметалық құжаттарды әзірлеу
2 000
Айыртау ауданы Саумал көл селосындағы тазарту құрылысын қайта құру
35 597
қалдықтар мен ядохимкаттарды көму полигонын таңдау жөніндегі жобалық-ізденіс жұмыстары
5 000
Есіл өзенінен тазарту арналары құрылғыларына дейін қысымдық коллекторларды қайта жөндеу
101 252
Петропавл қаласында жауын суы арналарының тазарту құрылғыларының құрылысы
518 216
Петропавл қаласы МК-5 солтүстік бөлігінде жүйелік суағарларды жинау және тасымалдау
182 515
Петропавл қаласының тазарту арналары құрылғыларын техникалық қайта қаруландыру
51 374
Инвестициялық бағдарламалар
1 327 071
04
Білім беру
234 071
253
Облыс денсаулық сақтау департаменті (басқармасы)
29 500
002
Орта кәсіптік білімді мамандарды даярлау
29 500
261
Облыс білім беру департаменті (басқармасы)
204 571
009
Орта кәсіптік білімді мамандарды даярлау