О внесении изменений в некоторые постановления акимата города
Постановление Акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 27 апреля 2005 года N 353. Зарегистрировано Управлением юстиции г. Петропавловска Северо-Казахстанской области 9 июня 2005 года N 13-1-9. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2010 года N 432
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 16.04.2010 N 432
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148-II "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые постановления акимата города следующие изменения:
1) в постановлении акимата города от 17 июня 2002 года N 98 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи отдельным категориям граждан" (государственная регистрация в управлении юстиции 27 июня 2002 года N 683; газета "Добрый вечер" от 5 июля 2002 года, внесены изменения постановлениями акимата города Петропавловска от 6 сентября 2002 года N 169, государственная регистрация от 1 октября 2002 года N 726 и от 4 мая 2003 года N 150, государственная регистрация от 5 июня 2003 года N 940):
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Поручить заместителю акима города (Кульжанова Т.Н.) совместно с государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска" (Кушталова Н.Н) обеспечить назначение социальной помощи с зачислением средств через банки второго уровня, с которыми в установленном законодательством порядке заключен договор на оказание платных услуг";
в Правилах оказания малообеспеченным пенсионерам социальной помощи на проезд в городском транспорте в период дачного сезона с 1 мая по 30 сентября, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 2 цифру "7" заменить цифрой "11";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Выплата социальной помощи на проезд производится через банки второго уровня, с которыми в установленном законодательством порядке заключен договор на оказание платных услуг, путем зачисления средств на лицевые счета согласно спискам получателей, составленным государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Финансирование социальной помощи на проезд малообеспеченных пенсионеров производится по коду функциональной классификации 007-000 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов."
в Правилах оказания социальной помощи для проезда к месту лечения гражданам, больным туберкулезом", утвержденных указанным постановлением:
в пункте 4 слова "филиалы Народного банка" заменить словами "банки второго уровня, с которыми в установленном законодательством порядке заключен договор на оказание платных услуг";

Қала әкiмдiгiнiң кейбiр қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Солтүстiк Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 27 сәуірдегі N 353 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласы Әділет басқармасынының 2005 жылғы 9 маусымда N 13-1-9 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы 2010 жылғы 16 сәуірдегі N 432 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы 2010.04.16 N 432 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148-ІІ Заңының 31-бабы 1-тармағы 14) тармақшасына сәйкес қала әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қала әкiмдiгiнiң кейбiр қаулыларына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) қала әкiмдiгiнiң 2002 жылғы 17 маусымдағы "Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек көрсету Ережесiн бекiту туралы" (2002 жылғы 27 маусымдағы әдiлет басқармасындағы мемлекеттiк тiркеу N 683; 2002 жылғы 5 шiлдедегi "Добрый вечер" газетi, Петропавл қаласы әкiмдiгiнiң 2002 жылғы 6 қыркүйектегi N 169, 2002 жылғы 1 қазандағы мемлекеттiк тiркеу N 726 және 2003 жылғы 4 мамырдағы N 150, 2003 жылғы 5 маусымдағы мемлекеттiк тiркеу N 940 қаулыларымен өзгерiстер енгiзiлген.) N 98 қаулысында:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қала әкiмiнiң орынбасары (Т.Н.Құлжанова) "Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" ММ (Н.Н.Кушталова) бiрге заңнамамен белгiленген тәртiппен, ақылы қызмет көрсетуге келiсiм-шарт жасалған екiншi деңгейдегi банкiлер арқылы қаражаттарды аударумен әлеуметтiк көмек тағайындалуын қамтамасыз ету тапсырылсын";
жоғарыда аталған қаулымен бекiтiлген, аз қамтамасыз етiлген зейнеткерлерге 1-шi мамырдан 30-шы қыркүйекке дейiн саяжайлық маусымға қала көлiгiнде жүруге әлеуметтiк көмек көрсету Ережесiнде:
2-тармақтағы "7" саны "11" санымен ауыстырылсын;
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Көлiкпен жүруге әлеуметтiк көмектi төлеу, "Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi жасаған алушылар тiзiмiне сәйкес, заңнамамен белгiленген тәртiппен, ақылы қызмет көрсетуге келiсiм-шарт жасалған екiншi деңгейдегi банкiлер арқылы, алушылардың жеке шоттарына қаражатты аудару арқылы жасалады";
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Аз қамтамасыз етiлген зейнеткерлердiң көлiкпен жүрулерiне әлеуметтiк көмектiң қаржыландырылуы "Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек" 007-000 жiктеу қызметтiк коды бойынша iске асырылады.
жоғарыда аталған қаулымен бекiтiлген "Туберкулезбен ауыратын азаматтардың емделу орындарына көлiкпен барулары үшiн әлеуметтiк көмек көрсету Ережелерiнде":
4-шi тармақтағы "Халық банкiнiң филиалдары" сөздер "заңнамамен белгiленген тәртiппен, ақылы қызмет көрсетуге келiсiм-шарт жасалған екiншi деңгейдегi банкiлер" сөздермен ауыстырылсын;

2) в постановлении акимата города от 17 марта 2004 года N 154 "Об утверждении Правил оказания помощи отдельным категориям граждан" (государственная регистрация в управлении юстиции 22.04.2004г. N 1222; газета "Добрый вечер" от 14.05.2004г.):
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска (Кушталова Н.Н.) обеспечить назначение социальной помощи с зачислением средств на лицевые счета получателей через банки второго уровня, с которыми в установленном законодательством порядке заключен договор на оказание платных услуг";
в Правилах оказания социальной помощи инвалидам I и II группы общего заболевания, трудового увечья, профессионального заболевания и с детства на проезд в городском общественном транспорте (кроме такси), утвержденных указанным постановлением:
в пункте 4 слова "филиалы Народного банка" заменить словами "банки второго уровня, с которыми в установленном законодательством порядке заключен договор на оказание платных услуг";
слова "управлением труда, занятости и социальной защиты населения" заменить словами "государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска".
3) в постановлении акимата города от 10 сентября 2004 года N 549 "Об утверждении Правил предоставления отдельных видов социальных льгот участникам и инвалидам Великой Отечественной войны" (государственная регистрация в управлении юстиции 18.10.2004г. N 1361; газета "Добрый вечер" от 03.12.2004 г.):
в Правилах предоставления отдельных видов социальных льгот участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 5 слова "АО "Народный банк Казахстана" заменить словами "банки второго уровня, с которыми в установленном законодательством порядке заключен договор на оказание платных услуг";
слова "управлением труда, занятости и социальной защиты населения города Петропавловска" заменить словами "государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кульжанову Т.Н.
Аким города

2) қала әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 17 наурыздағы "Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек көрсету Ережесiн бекiту туралы" (2004 ж. 22.04. әдiлет басқармасындағы мемлекеттiк тiркеу N 1222; 2004 ж. 14.05. "Добрый вечер" газетi.) N 154 қаулысында:
3-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi (Н.Н.Кушталова) заңнамамен белгiленген тәртiппен, ақылы қызмет көрсетуге келiсiм-шарт жасалған екiншi деңгейдегi банкiлер арқылы, қаражаттарды алушылардың жеке шоттарына аударумен әлеуметтiк көмектiң тағайындалуын қамтамасыз етсiн";
жоғарыдағы аталған қаулымен бекiтiлген, жалпы ауырғаны бойынша, еңбекте мертiккенi себептi, кәсiби ауырғаны бойынша және туғанынан мүгедек І-шi және ІІ-шi топтағы мүгедектерге қала көлiгiнде жүруге (таксиден басқа) әлеуметтiк көмек көрсету Ережесiнде:
4-тармақтағы "Халық банкiнiң филиалдары" сөздерi "заңнамамен белгiленген тәртiппен, ақылы қызмет көрсетуге келiсiм-шарт жасалған екiншi деңгейдегi банкiлер" сөздерiмен ауыстырылсын;
"еңбек, жұмыспен қамту және халықты әлеуметтiк қорғау басқармасы" сөздер "Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi" сөздермен ауыстырылсын.
3) қала әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 10 қыркүйектегi "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне әлеуметтiк жеңiлдiктердiң жекелеген түрлерiн беру Ережесi бекiту туралы" (2004 ж.18.10. әдiлет басқармасындағы мемлекеттiк тiркеу N 1361; 2004 ж. 03.12. "Добрый вечер" газетi.) N 549 қаулысында:
жоғарыдағы аталған қаулымен бекiтiлген, Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне әлеуметтiк жеңiлдiктердiң жекелеген түрлерiн беру Ережесiнде:
5-тармақтағы "Қазақстан Халық банкi" ЖАҚ сөздер "заңнамамен белгiленген тәртiппен, ақылы қызмет көрсетуге келiсiм-шарт жасалған екiншi деңгейдегi банкiлер" сөздермен ауыстырылсын;
"Петропавл қаласының жұмыспен қамту және халықты әлеуметтiк қорғау басқармасы" сөздер "Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi" сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкiмiнiң орынбасары Т.Н.Құлжановаға жүктелсiн.
Қала әкiмi