О внесении изменений и дополнений в решение от 22 декабря 2004 года N 9/104-III "Об объемах официальных трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами городов и районов области на 2005-2007 годы"
Решение XV сессии Восточно-Казахстанского областного маслихата III созыва от 2 декабря 2005 года N 15/206-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 8 декабря 2005 года за N 2407. Утратило силу в связи с истечением срока действия
В соответствии со  статьей 51  Бюджетного кодекса Республики Казахстан,  статьей 6  Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Восточно-Казахстанской области на 2006-2008 годы" от 18 октября 2005 года N 13/181-III и в связи с передачей финансирования детско-юношеских спортивных школ из бюджетов районов (городов областного значения) в областной бюджет, изменением объемов бюджетов развития согласно перечню местных инвестиционных проектов, реализуемых из средств местных бюджетов, Восточно-Казахстанский областной маслихат  РЕШИЛ:
1. Внести в  решение  Восточно-Казахстанского областного маслихата "Об объемах официальных трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами городов и районов области на 2005-2007 годы" от 22 декабря 2004 года N 9/104-III (регистрационный номер 2093, опубликовано в газетах "Рудный Алтай" от 8 января 2005 года N 3-4, "Дидар" от 8 января 2005 года N 2-3, с изменениями и дополнениями от 18 октября 2005 года N 13/182-III, опубликовано в газетах "Рудный Алтай" от 29 октября 2005 года N 165-166, "Дидар" от 29 октября 2005 года N 109) следующие изменения и дополнения:
1) пункты 2 и 3 изложить в следующей редакции:
"2. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджеты городов и районов области, на 2006 год в сумме 7225279 тысяч тенге, в том числе:
Абайскому району
301333 тысяч тенге;
Аягозскому району
564787 тысяч тенге;
Бородулихинскому району
383677 тысяч тенге;
Бескарагайскому району
326607 тысяч тенге;
Глубоковскому району
309888 тысяч тенге;
Жарминскому району
501391 тысяч тенге;
Зыряновскому району - городу Зыряновску
45565 тысяч тенге;
Зайсанскому району
475718 тысяч тенге;
Катон-Карагайскому району
582359 тысяч тенге;
Курчумскому району
642522 тысяч тенге;
Кокпектинскому району
642640 тысяч тенге;
городу Риддеру
60016 тысяч тенге;
городу Курчатову
2967 тысяч тенге;
Тарбагатайскому району
932583 тысяч тенге;
Уланскому району
377133 тысяч тенге;
Урджарскому району
907252 тысяч тенге;
Шемонаихинскому району
168841 тысяч тенге.";

"Облыстық бюджет пен облыстың қалалары мен аудандары бюджеттерінің арасындағы 2005-2007 жылдарға арналған жалпы сипаттағы ресми трансферттердің көлемі туралы" 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 9/104-ІІІ шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
III шақырылған Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының XV сессиясының 2005 жылғы 2 желтоқсандағы N 15/206-III шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2005 жылғы 8 желтоқсанда N 2407 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің  51-бабына , "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  6-бабына , "Шығыс Қазақстан облысының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2006-2008 жылдарға арналған орта мерзімді жоспары туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2005 жылғы 18 қазандағы N 13/181-ІІІ шешіміне сәйкес және балалар-жасөспірімдер спорт мектептерін қаржыландыруды аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерінен облыстық бюджетке беруге, жергілікті бюджеттер қаражатынан іске асырылатын жергілікті инвестициялық жобалар тізбесіне сәйкес даму бюджеттерінің көлемін өзгертуге байланысты Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты  ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Облыстық бюджет пен облыстың қалалары мен аудандары бюджеттерінің арасындағы 2005-2007 жылдарға арналған жалпы сипаттағы ресми трансферттердің көлемі туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 9/104-ІІІ  шешіміне  (тіркеу нөмірі 2093, "Рудный Алтай" газетінің 2005 жылғы 8 қаңтардағы N 3-4, "Дидар" газетінің 2005 жылғы 8 қаңтардағы N 2-3 сандарында жарияланды, 2005 жылғы 18 қазандағы N 13/181-ІІІ-гі өзгерістерімен және толықтыруларымен, "Рудный Алтай" газетінің 2005 жылғы 29 қазандағы N 165-166, "Дидар" газетінің 2005 жылғы 29 қазандағы N 109 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 2 және 3-тармақтар мынадай келесі редакцияда жазылсын:
"2. Облыстық бюджеттен облыстың қалалары мен аудандарының бюджеттеріне берілетін 2006 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 7225279 мың теңге сомасында белгіленсін, соның ішінде:
Абай ауданына
301333 мың теңге;
Аягөз ауданына
564787 мың теңге;
Бородулиха ауданына
383677 мың теңге;
Бесқарағай ауданына
326607 мың теңге;
Глубокое ауданына
309888 мың теңге;
Жарма ауданына
501391 мың теңге;
Зырян ауданы - Зырян қаласына
45565 мың теңге;
Зайсан ауданына
475718 мың теңге;
Катонқарағай ауданына
582359 мың теңге;
Күршім ауданына
642522 мың теңге;
Көкпекті ауданына
642640 мың теңге;
Риддер қаласына
60016 мың теңге;
Курчатов қаласына
2967 мың теңге;
Тарбағатай ауданына
932583 мың теңге;
Ұлан ауданына
377133 мың теңге;
Үржар ауданына
907252 мың теңге;
Шемонаиха ауданына
168841 мың теңге.";

"3. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджеты городов и районов области, на 2007 год в сумме 10121105 тысяч тенге, в том числе:
Абайскому району
374739 тысяч тенге;
Аягозскому району
803866 тысяч тенге;
Бородулихинскому району
541665 тысяч тенге;
Бескарагайскому району
393301 тысяч тенге;
Глубоковскому району
450601 тысяч тенге;
Жарминскому району
695058 тысяч тенге;
Зыряновскому району - городу Зыряновску
230430 тысяч тенге;
Зайсанскому району
585797 тысяч тенге;
Катон-Карагайскому району
747008 тысяч тенге;
Курчумскому району
806841 тысяч тенге;
Кокпектинскому району
786511 тысяч тенге;
городу Риддеру
183544 тысяч тенге;
городу Семипалатинску
90656 тысяч тенге;
городу Курчатову
14560 тысяч тенге;
Тарбагатайскому району
1180500 тысяч тенге;
городу Усть-Каменогорску
167663 тысяч тенге;
Уланскому району
516716 тысяч тенге;
Урджарскому району
1253489 тысяч тенге;
Шемонаихинскому району
298160 тысяч тенге.";
2) дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Установить бюджетные изъятия из бюджетов районов (городов областного значения) в областной бюджет на 2006 год в сумме 333 560 тысяч тенге, в том числе:
города Усть-Каменогорска - 79248 тысяч тенге;
города Семипалатинска - 254312 тысяч тенге.";
3) приложение 6 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2006 года.
Председатель сессии
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата
Приложение 1 к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 2 декабря 2005 года N 15/206-III
Приложение 6 к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 22 декабря 2004 года N 9/104-III
Дополнительные затраты местных бюджетов на строительство
инженерно-коммуникационных сетей к объектам жилищного строительства
в рамках реализации  Государственной программы  развития жилищного строительства

"3. Облыстық бюджеттен облыстың қалалары мен аудандарының бюджеттеріне берілетін 2007 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 10121105 мың теңге сомасында белгіленсін, соның ішінде:
Абай ауданына
374739 мың теңге;
Аягөз ауданына
803866 мың теңге;
Бородулиха ауданына
541665 мың теңге;
Бесқарағай ауданына
393301 мың теңге;
Глубокое ауданына
450601 мың теңге;
Жарма ауданына
695058 мың теңге;
Зырян ауданы - Зырян қаласына
230430 мың теңге;
Зайсан ауданына
585797 мың теңге;
Катонқарағай ауданына
747008 мың теңге;
Күршім ауданына
806841 мың теңге;
Көкпекті ауданына
786511 мың теңге;
Риддер қаласына
183544 мың теңге;
Семей қаласына
90656 мың теңге;
Курчатов қаласына
14560 мың теңге;
Тарбағатай ауданына
1180500 мың теңге;
Өскемен қаласына
167663 мың теңге;
Ұлан ауданына
516716 мың теңге;
Үржар ауданына
1253489 мың теңге;
Шемонаиха ауданына
298160 мың теңге.";
2) мынадай мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 2006 жылға арналған облыстық бюджетке аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерінен 333560 мың теңге сомасында бюджеттік алулар белгіленсін, соның ішінде:
Өскемен қаласы бойынша - 79248 мың теңге;
Семей қаласы бойынша - 254312 мың теңге.".
3) 6-қосымша осы шешімге 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2006 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының
2005 жылғы 2 желтоқсандағы
N 15/206-ІІІ шешіміне 1 қосымша
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N№9/104-III шешіміне 6 қосымша