О внесении изменений и дополнений в решение от 14 мая 2004 года N 6-7 "Об утверждении Правил благоустройства, озеленения и санитарной очистке города"
Решение Семипалатинского городского маслихата от 30 сентября 2005 года N 19-7. Зарегистрировано Управлением юстиции г. Семипалатинска Восточно-Казахстанской области 31 октября 2005 года за N 5-2-13. Утратило силу решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 20 июня 2008 года N 8/71-IV
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 20.06.2008 N 8/71-IV.
На основании п.п.8) п.1 ст.6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148-11 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", п.п. 203) п. 1 cт. 22 Закона Республики Казахстан от 16 июля 2001 года N 242 "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан", п.1 ст.10 Закона Республики Казахстан от 15 июля 1997 года N 160-1 "Об охране окружающей среды", а также в целях определения порядка благоустройства, содержания и защиты зеленых насаждений, поддержания чистоты Семипалатинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 14 мая 2004 года N 6-7 "Об утверждении Правил благоустройства, озеления и санитарной очистке города" следующие изменения и дополнения:
1) раздел 8 п.69 изложить в новой редакции: "возможность пересадки или сноса зеленых насаждений определяется комиссионно. Оценка зеленых насаждений, попадающих под вынужденное уничтожение, производится юридическим или физическим лицом, имеющим лицензию на данный вид работ".
2. Полученные средства от сноса зеленых насаждений должны поступать в местный бюджет на код 206109 "Прочие неналоговые поступления в местный бюджет".
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам развития производственной и социальной инфраструктуры, охране окружающей среды (Султанов Е. Д.).
Секретарь городского маслихата

2004 жылғы 14 мамырдағы N 6-7 "Қаланы көркейту, көгалдандыру және санитарлық тазарту ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Семей қалалық мәслихатының 2005 жылғы 30 қыркүйектегі N 19-7 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Семей қаласының Әділет басқармасында 2005 жылғы 31 қазанында N 5-2-13 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2008 жылғы 20 маусымдағы N 8/71-IV шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2008.06.20 N 8/71-IV шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148-11 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 8) тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 16 шілдедегі N 242 "Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі туралы" Заңының 22-бабы 1-тармағы 203-тармақшасы, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 15 шілдедегі N 160-1 "Қоршаған ортаны қорғау туралы" Заңының 10-бабының 1-тармағы негізінде, сондай-ақ көркейту, жасыл желектерді ұстау және қорғау, тазалықты қолдау тәртібін айқындау мақсатында, Семей қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2004 жылғы 14 мамырдағы N 6-7 "Қаланы көркейту, көгалдандыру және санитарлық тазарту ережесін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 8-тараудың 69-тармағы мына редакцияда жазылсын: "жасыл желектерді көшіріп қайта отырғызу немесе шабу мүмкіндігін комиссия анықтайды. Жоюға мәжбүр болған жасыл желектерді бағалауды, жұмыстың осы түріне лицензиясы бар заңды немесе жеке тұлға жүргізеді".
2. Жасыл желектерді шабудан түскен қаражат жергілікті бюджетке 206109 - "Жергілікті бюджетке салықтан басқа түсімдер" кодына түсуі қажет.
3. Осы шешімнің атқарылуын бақылау өндірістік және әлеуметтік инфрақұрылымды дамыту, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға (Е. Д. Сұлтанов) жүктелсін.
Қалалық мәслихаттың хатшысы