О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 28 апреля 2005 года N 162 "Об утверждении перечня расходов по экономической классификации расходов, требующих регистрации заключенных договоров"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 28 января 2006 года N 34. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 февраля 2006 года N 4081
В соответствии с Правилами исполнения республиканского и местных бюджетов, утвержденными  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2005 года N 110,  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Министра финансов Республики Казахстан от 28 апреля 2005 года N 162 "Об утверждении перечня расходов по экономической классификации расходов, требующих регистрации заключенных договоров" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3659, внесены изменения  приказом  Министра финансов Республики Казахстан от 5 сентября 2005 года N 330) следующие изменения и дополнения:
в Перечне расходов по экономической классификации расходов, требующих регистрации заключенных договоров, утвержденном указанным приказом:
в категории 1 "Текущие затраты":
в классе 1 "Затраты на товары и услуги":
в подклассе 120 "Взносы работодателей":
в специфике 125 "Взносы на обязательное страхование гражданско-правовой ответственности владельцев транспортных средств":
в графе "Примечание" слова "по бюджетной программе "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области индустрии и торговли" подпрограмме "Вступление Казахстана во Всемирную торговую организацию" и" исключить;
в подклассе 130 "Приобретение товаров":
в специфике 139 "Приобретение прочих товаров":
в графе "Примечание":
после слов "дипломатические миссии)"" дополнить словами "и подпрограмме "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственных органов";
после слов "при Экономическом Совете СНГ"," дополнить словами "и подпрограмме "Содержание аппарата Полномочного представителя Республики Казахстан в Постоянном Совете при Организации Договора о коллективной безопасности,";
слова "по бюджетной программе "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области индустрии и торговли" подпрограмме "Вступление Казахстана во Всемирную торговую организацию" и" исключить;
в подклассе 140 "Приобретение услуг и работ":
в специфике 142 "Оплата услуг связи":
в графе "Примечание":
после слов "при Экономическом Совете СНГ"" дополнить словами "и подпрограмме "Содержание аппарата Полномочного представителя Республики Казахстан в Постоянном Совете при Организации Договора о коллективной безопасности";
слова "по бюджетной программе "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области индустрии и торговли" подпрограмме "Вступление Казахстана во Всемирную торговую организацию" и" исключить;
в специфике 143 "Оплата транспортных услуг":
графу "Примечание" после слов "при Экономическом Совете СНГ"" дополнить словами "и программе "Содержание аппарата Полномочного представителя Республики Казахстан в Постоянном Совете при Организации Договора о коллективной безопасности";
в специфике 144 "Оплата за электроэнергию":
в графе "Примечание" слова "по бюджетной программе "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области индустрии и торговли" подпрограмме "Вступление Казахстана во Всемирную торговую организацию" и" исключить;
в специфике 146 "Содержание, обслуживание, текущий ремонт зданий, помещений, ремонт оборудования и других основных средств":
в графе "Примечание" слова "по бюджетной программе "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области индустрии и торговли" подпрограмме "Вступление Казахстана во Всемирную торговую организацию" и" исключить;
в специфике 147 "Оплата аренды за помещение":
в графе "Примечание":
после слов "при Экономическом Совете СНГ"" дополнить словами:
"и подпрограмме "Содержание аппарата Полномочного представителя Республики Казахстан в Постоянном Совете при Организации Договора о коллективной безопасности, по бюджетной программе "Оказание финансовой помощи гражданам Республики Казахстан, незаконно ввезенным в иностранные государства и ставшим жертвами торговли, а также пострадавшим за рубежом от других преступлений и оказавшимся в форс-мажорных обстоятельствах";
слова "по бюджетной программе "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области индустрии и торговли" подпрограмме "Вступление Казахстана во Всемирную торговую организацию" и" исключить;
в специфике 149 "Прочие услуги и работы":
в графе "Примечание":
после слов "при Экономическом Совете СНГ"" дополнить словами "и подпрограмме "Содержание аппарата Полномочного представителя Республики Казахстан в Постоянном Совете при Организации Договора о коллективной безопасности, по бюджетной программе "Оказание финансовой помощи гражданам Республики Казахстан, незаконно ввезенным в иностранные государства и ставшим жертвами торговли, а также пострадавшим за рубежом от других преступлений и оказавшимся в форс-мажорных обстоятельствах";
слова "по бюджетной программе "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области индустрии и торговли" подпрограмме "Вступление Казахстана во Всемирную торговую организацию" и" исключить;
в категории 2 "Капитальные затраты":
в классе 4 "Приобретение основного капитала":
в подклассе 410 "Приобретение основного капитала":
в специфике 411 "Приобретение товаров, относящихся к основным средствам":
в графе "Примечание":
после слов "дипломатических представительств за рубежом"" дополнить словами:
"по бюджетной программе "Участие в международных организациях и других международных органах" подпрограмме "Содержание аппарата Полномочного представителя Республики Казахстан в Постоянном Совете при Организации Договора о коллективной безопасности";
слова "по бюджетной программе "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области индустрии и торговли" подпрограмме "Вступление Казахстана во Всемирную торговую организацию" и" исключить;
в специфике 412 "Приобретение помещений, зданий и сооружений":
графу "Примечание" после слов "Материально-техническое оснащение государственных органов" дополнить словами "и бюджетной программе "Приобретение и строительство объектов недвижимости за рубежом для размещения дипломатических представительств Республики Казахстан".

"Жасалған шарттарды тiркеудi талап ететiн шығыстардың экономикалық сыныптамасы бойынша шығыстардың тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2005 жылғы 28 сәуiрдегi N 162 бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2006 жылғы 28 қаңтардағы N 34 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 6 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 4081
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 5 ақпандағы N 110  қаулысымен  бекiтiлген Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң атқарылу ережесiне сәйкес  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жасалған шарттарды тiркеудi талап ететiн шығыстардың экономикалық сыныптамасы бойынша шығыстардың тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2005 жылғы 28 сәуiрдегi N 162  бұйрығына  (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 3659 тiркелген) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Жасалған шарттарды тiркеудi талап ететiн шығыстардың экономикалық сыныптамасы бойынша шығыстардың тiзбесiнде:
1 "Ағымдағы шығындар" санатында:
1 "Тауарлар мен қызметтерге шығатын шығындар" сыныбында:
120 "Жұмыс берушiлердiң жарналары" iшкi сыныбында:
125 "Көлiк құралдары иелерiнiң азаматтық-құқықтық жауапкершiлiгiн мiндеттi сақтандыруға арналған жарналар" ерекшелiгiнде:
"Ескерту" бағанында "Индустрия және сауда саласындағы уәкiлеттi органның қызметiн қамтамасыз ету" бюджеттiк бағдарламасының "Қазақстанның Дүниежүзiлiк сауда ұйымына кiруi" кiшi бағдарламасы бойынша және" деген сөздер алынып тасталсын;
130 "Тауарлар сатып алу" iшкi сыныбында:
139 "Өзге тауарларды сатып алу" ерекшелiгiнде:
"Ескерту" бағанында:
"дипломатиялық миссиялар) кiшi бағдарламасы" деген сөздерден кейiн мынадай сөздермен толықтырылсын "және "Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету" кiшi бағдарламасы";
"ТМД-ның Экономикалық Кеңесi жанындағы Экономикалық мәселелер жөнiндегi комиссиясындағы Қазақстан Республикасының өкiлдерiн ұстау" кiшi бағдарламасы" деген сөздерден кейiн мынадай сөздермен толықтырылсын "және "Ұжымдық қауiпсiздiк туралы шарт ұйымы жанындағы Тұрақты Кеңестегi Қазақстан Республикасы Өкiлеттi өкiлiнiң аппаратын ұстау" кiшi бағдарламасы";
""Индустрия және сауда саласындағы уәкiлеттi органның қызметiн қамтамасыз ету" бюджеттiк бағдарламасының "Қазақстанның Дүниежүзiлiк сауда ұйымына кiруi" кiшi бағдарламасы бойынша" деген сөздер алынып тасталсын.
140 "Қызметтер мен жұмыстарды сатып алу" iшкi сыныбында:
142 "Байланыс қызметiне ақы төлеу" ерекшелiгiнде:
"Ескерту" бағанында:
"ТМД-ның Экономикалық Кеңесi жанындағы Экономикалық мәселелер жөнiндегi комиссиясындағы Қазақстан Республикасының өкiлдерiн ұстау" кiшi бағдарламасы" деген сөздерден кейiн мынадай сөздермен толықтырылсын "және "Ұжымдық қауiпсiздiк туралы шарт ұйымы жанындағы Тұрақты Кеңестегi Қазақстан Республикасы Өкiлеттi өкiлiнiң аппаратын ұстау" кiшi бағдарламасы";
"Индустрия және сауда саласындағы уәкiлеттi органның қызметiн қамтамасыз ету" бюджеттiк бағдарламасының "Қазақстан Дүниежүзiлiк сауда ұйымына кiруi" кiшi бағдарламасы бойынша" деген сөздер алынып тасталсын.
143 "Көлiк қызметтерiне ақы төлеу" ерекшелiгiнде:
"Ескерту" бағанында "ТМД-ның Экономикалық Кеңесi жанындағы Экономикалық мәселелер жөнiндегi комиссиясындағы Қазақстан Республикасының өкiлдерiн ұстау" кiшi бағдарламасы" деген сөздерден кейiн мынадай сөздермен толықтырылсын "және "Ұжымдық қауiпсiздiк туралы шарт ұйымы жанындағы Тұрақты Кеңестегi Қазақстан Республикасы Өкiлеттi өкiлiнiң аппаратын ұстау" кiшi бағдарламасы";
144 "Электр энергиясы үшiн ақы төлеу" ерекшелiгiнде:
"Ескерту" бағанында "Индустрия және сауда саласындағы уәкiлеттi органның қызметiн қамтамасыз ету" бюджеттiк бағдарламасының "Қазақстан Дүниежүзiлiк сауда ұйымына кiруi" кiшi бағдарламасы бойынша және" деген сөздер алынып тасталсын;
146 "Ғимараттарды, үй-жайларды, жабдықтар мен басқа негiзгi құралдарды ұстау, қызмет көрсету, ағымдағы жөндеу" ерекшелiгiнде:
"Ескерту" бағанында "Индустрия және сауда саласындағы уәкiлеттi органның қызметiн қамтамасыз ету" бюджеттiк бағдарламасының "Қазақстанның Дүниежүзiлiк сауда ұйымына кiруi" кiшi бағдарламасы бойынша" деген сөздер алынып тасталсын;
147 "Үй-жайды жалға алғаны үшiн ақы төлеу" ерекшелiгiнде:
"Ескерту" бағанында:
"ТМД-ның Экономикалық Кеңесi жанындағы Экономикалық мәселелер жөнiндегi комиссиясындағы Қазақстан Республикасының өкiлдерiн ұстау" кiшi бағдарламасы бойынша" деген сөздерден кейiн мынадай сөздермен толықтырылсын "және "Ұжымдық қауiпсiздiк туралы шарт ұйымы жанындағы Тұрақты Кеңестегi Қазақстан Республикасы Өкiлеттi өкiлiнiң аппаратын ұстау" кiшi бағдарламасы, "Қазақстан Республикасының шетелдiк мемлекеттерге заңсыз әкелiнген және саудалаудың құрбандары болған, сондай-ақ шет елдерде басқа қылмыстардан зардап шеккен және форс-мажорлық жағдайларда қалған азаматтарына қаржылық көмек көрсету" бюджеттiк бағдарламасы бойынша";
"Индустрия және сауда саласындағы уәкiлеттi органның қызметiн қамтамасыз ету" бюджеттiк бағдарламасының "Қазақстанның Дүниежүзiлiк сауда ұйымына кiруi" кiшi бағдарламасы бойынша" деген сөздер алынып тасталсын;
149 "Өзге де қызметтер мен жұмыстар" ерекшелiгiнде:
"Ескерту" бағанында:
"ТМД-ның Экономикалық Кеңесi жанындағы Экономикалық мәселелер жөнiндегi комиссиясындағы Қазақстан Республикасының өкiлдерiн ұстау" кiшi бағдарламасы бойынша" деген сөздерден кейiн мынадай сөздермен толықтырылсын "және "Ұжымдық қауiпсiздiк туралы шарт ұйымы жанындағы Тұрақты Кеңестегi Қазақстан Республикасы Өкiлеттi өкiлiнiң аппаратын ұстау" кiшi бағдарламасы, "Қазақстан Республикасының шетелдiк мемлекеттерге заңсыз әкелiнген және саудалаудың құрбандары болған, сондай-ақ шет елдерде басқа қылмыстардан зардап шеккен және форс-мажорлық жағдайларда қалған азаматтарына қаржылық көмек көрсету" бюджеттiк бағдарламасы бойынша";
"Индустрия және сауда саласындағы уәкiлеттi органның қызметiн қамтамасыз ету" бюджеттiк бағдарламасының "Қазақстанның Дүниежүзiлiк сауда ұйымына кiруi" кiшi бағдарламасы бойынша" деген сөздер алынып тасталсын.
2 "Күрделi шығындары" санатында:
4 "Негiзгi капиталды сатып алу" сыныбында:
410 "Негiзгi капиталды сатып алу" iшкi сыныбында:
411 "Негiзгi құралдарға жататын тауарларды сатып алу" ерекшелiгiнде:
"Ескерту" бағанында:
"Шетелдердегi дипломатиялық өкiлдiктердiң арнайы, инженерлiк-техникалық және физикалық қорғалуын қамтамасыз ету" бюджеттiк бағдарламасы бойынша," деген сөздерден кейiн мынадай сөздермен толықтырылсын "Халықаралық ұйымдарға және басқа да халықаралық органдарға қатысу" бюджеттiк бағдарламасының "Ұжымдық қауiпсiздiк туралы шарт ұйымы жанындағы Тұрақты Кеңестегi Қазақстан Республикасы Өкiлеттi өкiлiнiң аппаратын ұстау" кiшi бағдарламасы бойынша";
"Индустрия және сауда саласындағы уәкiлеттi органның қызметiн қамтамасыз ету" бюджеттiк бағдарламасының "Қазақстанның Дүниежүзiлiк сауда ұйымына кiруi" кiшi бағдарламасы бойынша" деген сөздер алынып тасталсын.
412 "Үй-жайлар, ғимараттар және құрылыстар сатып алу" ерекшелiгiнде:
"Ескерту" бағанында "Мемлекеттiк органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру" кiшi бағдарламасы" деген сөздерден кейiн мынадай сөздермен толықтырылсын "және "Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкiлдiктерiн орналастыру үшiн шетелде жылжымайтын мүлiк объектiлерiн сатып алу және салу" бюджеттiк бағдарламасы";

2. Департаменту анализа и методологии исполнения государственного бюджета (Калиева А.Н.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр

2. Мемлекеттiк бюджеттiң атқарылуын талдау және оның әдiснамасы департаментi (А.Н.Қалиева) Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде осы бұйрықтың мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде оны мемлекеттiк тiркеген күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Министр