О внесении дополнений и изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 10 ноября 1999 года N 568 "О совершенствовании деятельности дорожной полиции в обеспечении общественной безопасности, пресечении и раскрытии преступлений, а также активизации розыскной деятельности"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 20 апреля 2006 года N 186. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 мая 2006 года N 4225. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 1 февраля 2007 года N 35
Извлечение из
приказа Министра внутренних дел Республики Казахстан
от 1 февраля 2007 года N 35
В соответствии со статьей 40 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказов Министра внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
...
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
И.о. министра
...
Перечень некоторых приказов Министра внутренних дел
Республики Казахстан признаваемых утратившими силу
...
5. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 20 апреля 2006 года N 186 "О внесении дополнений и изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 10 ноября 1999 года N 568 "О совершенствовании деятельности дорожной полиции в обеспечении общественной безопасности, пресечении и раскрытии преступлений, а также активизации розыскной деятельности", зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 мая 2006 года N 4225.
___________________________________________________________
В целях дальнейшего совершенствования деятельности дорожной полиции на автомобильных дорогах, пресечения фактов коррупционных правонарушений  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Министра внутренних дел Республики Казахстан от 10 ноября 1999 года N 568 "О совершенствовании деятельности дорожной полиции в обеспечении общественной безопасности, пресечении и раскрытии преступлений, а также активизации розыскной деятельности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1085, с изменениями и дополнениями, внесенными приказами Министра внутренних дел Республики Казахстан от 27 сентября 2000 года N  519 , зарегистрированным за N 1269, от 5 июля 2005 года N  419 , зарегистрированным за N 3765, от 24 ноября 2005 года N  652 , зарегистрированным за N 3990) следующие дополнения и изменения:
в приложении 1 к указанному приказу:

"Қоғам қауіпсіздігін қамтамасыз етудегі, қылмыстың жолын кесу мен оны ашудағы, сонымен қатар іздестіру жұмыстарының белсенділігін арттырудағы жол полициясының іс-әрекетін жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 1999 жылғы 10 қарашадағы N 568 бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2006 жылғы 20 сәуірдегі N 186 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 5 мамырда тіркелді. Тіркеу N 4225. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ішкі Істер Министрлігінің 2007 жылғы 1 ақпандағы N 35 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ішкі Істер Министрлігінің 2007 жылғы 1 ақпандағы N 35 бұйрығымен.
------------------Бұйрықтан үзінді-------------------
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Жол полициясы комитеті Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне белгіленген тәртіппен ақпарат берсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің міндетін
атқарушы
милиция генерал-майоры
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2007 жылғы N 35 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің
күшін жойған кейбір бұйрықтарының тізімі
...
5. "Қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз етудегі, қылмыстың жолын кесумен оны ашудағы, сонымен қатар іздестіру жұмыстарының белсенділігін арттырудағы жол полициясының іс-әрекетін жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 1999 жылғы 10 қарашадағы N 568 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы Ішкі істер министрінің 2006 жылғы 20 сәуірдегі N 186 бұйрығы, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде 2006 жылы 5 мамырда N 4225 болып тіркелген.
-------------------------------------
Автомобиль жолдарындағы жол полициясының қызметін одан әрі жетілдіру, сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық фактілерінің жолын кесу мақсатында  БҰЙЫРАМЫН :
1. "Қоғам қауіпсіздігін қамтамасыз етудегі, қылмыстың жолын кесу мен оны ашудағы, сонымен қатар іздестіру жұмыстарының белсенділігін арттырудағы жол полициясының іс-әрекетін жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 1999 жылғы 10 қарашадағы N 568  бұйрығына  (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1085 болып тіркелген, N 1269 болып тіркелген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2000 жылғы 27 қыркүйектегі  N 519 , N 3765 болып тіркелген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2005 жылғы 5 шілдедегі  N 419 , N 3990 болып тіркелген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2005 жылғы 24 қарашадағы N 652  бұйрықтарымен  өзгерістер мен толықтырулар енгізілген) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымшада:

дополнить строками 55-1 и 55-2 следующего содержания:
"55-1.
А/д "Алматы - Ташкент"
с 263 по 364 км
101 км
Двухсменный круглосуточный
ОРДП УДП ДВД
Жамбылской
области
55-2
А/д "Алматы - Ташкент"
с 364 по 505 км
141 км
Двухсменный
круглосуточный
ОРДП УДП ДВД
Жамбылской
области
в приложении 4 к указанному приказу:
строку, порядковый номер 29, изложить в следующей редакции:
"29.
Пост "Сокыр"
1490 км а/д
"Екатеринбург - Алматы"
2. Департаменту внутренних дел Карагандинской области (Кулинич А.В.) внести предложения по обеспечению штатами стационарного поста "Сокыр" за счет перераспределения имеющейся численности и принять меры по техническому оснащению поста в соответствии с установленными нормативами.
3. Департаменту дорожной полиции (Тусумов О.Т.) обеспечить регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра внутренних дел генерал-майора полиции Шпекбаева А.Ж. и начальника Департамента дорожной полиции МВД Республики Казахстан полковника полиции Тусумова О.Т.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр

мынадай мазмұндағы 55-1 және 55-2-жолдармен толықтырылсын:
"55-1
"Алматы-Ташкент"
а/ж 263 - 364 км
101 км
Екіауысымдық
тәулік бойы
Жамбыл облысының
ІІД ЖПБ-ның ЖП ЖР
"55-2
"Алматы-Ташкент"
а/ж 364 - 505 км
141 км
Екіауысымдық
тәулік бойы
Жамбыл облысының
ІІД ЖПБ-ның ЖП ЖР
көрсетілген бұйрыққа 4-қосымшада:
реттік нөмірі 29-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"29.
"Соқыр" бекеті
"Екатеринбург-Алматы" а/ж 1490 км
2. Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті (А.В.Кулинич) "Соқыр" стационарлық бекетін штаттық санмен қамтамасыз ету жөнінде ұсыныстар енгізсін және белгіленген нормативтерге сәйкес бекетті техникалық жабдықтау бойынша шаралар қабылдасын.
3. Жол полициясы департаменті (Ө.Т.Түсімов) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде тіркеуден өтуін қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ішкі істер вице-министрі полиция генерал-майоры А.Ж.Шпекбаевқа жүктелсін.
5. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде тіркеуден өткен күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр