Об утверждении формы бирки на орудие лова для промыслового рыболовства
Приказ Председателя Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 июня 2006 года № 16-6/72п. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 июня 2006 года № 4270. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 августа 2010 года № 521
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 19.08.2010 № 521 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 11  Правил рыболовства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2005 года N 246,  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму бирки на орудие лова для промыслового рыболовства.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан Ромашова Ю.Т.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель
Утверждена
приказом Председателя
Комитета рыбного хозяйства
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 15 июня 2006 г. N 16-6/72п
Форма бирки на орудие лова
для промыслового рыболовства
Область ____________________________
Рыбохозяйственная организация __________________________
Рыбохозяйственный водоем (участок) _____________________
Орудия лова _____________  (____________________)
параметры
Бирка изготавливается из нержавеющего металла, пластика
или иного водостойкого материала.

Кәсiпшiлiк балық аулау үшiн аулау құралына жапсырма нысанын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитеті Төрағасының 2006 жылғы 15 мамырдағы N 16-6/72п Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 29 маусымда тіркелді. Тіркеу N 4270. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 19 тамыздағы № 521 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 2010.08.19 № 521 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 18 наурыздағы N 246  қаулысымен бекiтiлген Балық аулау ережелерiнiң 11 пунктiне сәйкес,  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берiлген Кәсiпшiлiк балық аулау үшiн аулау құралына жапсырма нысаны бекiтiлсiн.
2. Бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Балық шаруашылығы комитетi Төраға орынбасары Ю.Т.Ромашовқа жүктелсiн.
3. Осы бұйрық алғашқы рет ресми жарияланған күнiнен кейiн 10 күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Төраға
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігінің
Балық шаруашылығы комитеті
Төрағасының
2006 жылғы 15 мамырдағы
N 16-6/72п бұйрығымен
бекітілген
Кәсіпшілік балық аулау үшін аулау құралына
жапсырма нысаны
Облыс_____________________________________________
Балық шаруашылығы ұйымы___________________________
Балық шаруашылғы (учаскесі)_______________________
Аулау құралы______________ (____________________)
параметрлері
Жапсырма тот баспайтын металл, пластик немесе су өткізбейтін материалдардан жасалынады.