Об утверждении форм актов на проведение проверок, оформление результатов проведенной проверки, необходимых учетных документов по учету случаев нарушений безопасности движения, предписаний на устранение выявленных нарушений
Приказ и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 13 июля 2006 года N 175. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 июля 2006 года N 4317.
В соответствии со статьей 88-5 Закона Республики Казахстан "О железнодорожном транспорте" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые формы актов на проведение проверок, оформление результатов проведенной проверки, необходимых учетных документов по учету случаев нарушений безопасности движения, предписаний на устранение выявленных нарушений.
2. Комитету транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникации Республики Казахстан (Мустафин К.С.) обеспечить представление приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан для государственной регистрации.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра
Утвержден приказом
и.о. Министра транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан
от 13 июля 2006 года N 175
АКТ
на проведение проверки
N ________ "___" __________ 20__ г.
__________________________________________________________
(наименование государственного органа)
Направляет: ____________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество и должность лица (лиц),
________________________________________________________________
уполномоченного на проведение проверки)
________________________________________________________________
для проведения проверки: _______________________________________
(наименование проверяемого субъекта
________________________________________________________________
частного предпринимательства или фамилия, имя, отчество
________________________________________________________________
частного предпринимателя, в отношении которого назначено
________________________________________________________________
проведение проверки, его местонахождение, регистрационный номер
________________________________________________________________
налогоплательщика)
Предмет назначенной проверки: __________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
Дата начала и окончания проверки: ______________________________
Правовые основания проведения проверки, в том числе нормативные
правовые акты, обязательные требования которых подлежат проверке:
________________________________________________________________
________________________________________________________________
Проверяемый период: ____________________________________________
______________________/_____________________
подпись и Ф.И.О. первого руководителя
государственного органа
печать государственного органа
Утвержден приказом
и.о. Министра транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан
от 13 июля 2006 года N 175
АКТ проверки
N ____ от "__" _________ 20__ г. ______________________________
(Время и место составления акта)
_________________________________________________________________
(наименование государственного органа проводившего проверку)
_________________________________________________________________
настоящий акт составлен на основании акта на проведение проверки
от "__" _________ 20__ г. за N _______
_________________________________________________________________
(ф.и.о. и должности лиц проводивших проверку)
_________________________________________________________________
(наименование проверяемого субъекта, Ф.И.О. руководителя,
_________________________________________________________________
а также представителя или предпринимателя
_________________________________________________________________
присутствовавших при проведении проверки)
_________________________________________________________________
(Дата, место и период проведения проверки)
В результате проверки установлено:
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
___________________________
___________________________
___________________________ "Ознакомлен"
___________________________ _______________/_________________
(подпись проверяющего) (ф.и.о. руководителя)
Утвержден приказом
и.о. Министра транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан
от 13 июля 2006 года N 175
Первичное донесение
о случае нарушения безопасности движения
В сутки _______________ 20 г. в __ часов ____ минут на участке
(дата, месяц)
___________________ перегона _________ км _______ пикет _________
______________________ отделения перевозок, допущено ____________
_________________________________________________________________
(вид и обстоятельства случая нарушения безопасности движения)
_________________________________________________________________
В результате ____________________________________________________
(информация о повреждении верхнего строения пути,
_________________________________________________________________
подвижного состава, искусственных сооружений и т.п.)
Дополнительно ___________________________________________________
(информация о пострадавших и жертвах, загрязнение
_________________________________________________________________
окружающей среды)
Предварительная причина случая __________________________________
_________________________________________________________________
______________________ _________________________________
(дата и время) (подпись и фамилия руководителя
Управления транспортного контроля)
Утвержден
приказом и.о. Министра
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
от 13 июля 2006 года № 175
Информация об обеспечении безопасности движения на железнодорожном транспорте по ________________ за ________ месяц 20___года (город, область)

Тексеру жүргізуге, жүргізілген тексеру нәтижелерін ресімдеуге арналған актілердің, жүру қауіпсіздігін бұзушылық жағдайларын есепке алу жөніндегі қажетті есеп құжаттарының, анықталған бұзушылықтарды жоюға нұсқамалардың нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің 2006 жылғы 13 шілдедегі N 175 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2006 жылғы 28 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 4317.
"Темір жол көлігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 88-5-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған тексеру жүргізуге, жүргізілген тексеру нәтижелерін ресімдеуге арналған актілердің, жүру қауіпсіздігін бұзушылық жағдайларын есепке алу жөніндегі қажетті есеп құжаттарының, анықталған бұзушылықтарды жоюға нұсқамалардың нысандары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Көліктік бақылау комитеті (Қ.С.Мұстафин) заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеу үшін ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация
министрі міндетін атқарушының
2006 жылғы 13 шілдедегі
N 175 бұйрығымен
бекітілген
ТЕКСЕРУ ЖҮРГІЗУГЕ АРНАЛҒАН АКТІ
N________________ 200 __ жылғы "_____" ___________
____________________________________________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(тексерілетін жеке кәсіпкерлік субъектісінің атауы немесе тексеру
жүргізу тағайындалған дара кәсіпкердің
____________________________________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты, оның орналасқан жері, салық төлеушінің
тіркеу нөмірі)
_______________________________________________ тексеру жүргізу үшін
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(тексеру жүргізуге уәкілетті адамның (адамдардың) тегі, аты,
әкесінің аты және лауазымы)
____________________________________________________________________
___________________________________________________________жібереді.
тағайындалған тексеру мәні: ________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Тексерудің басталған және аяқталған күні:___________________________
Тексеру жүргізудің құқықтық негіздері, оның ішінде міндетті
талаптары тексеруге жататын нормативтік құқықтық актілер____________
____________________________________________________________________
Тексерілетін кезең:_________________________________________________
______________________________/__________________
мемлекеттік органның бірінші басшысының қолы және
Т.А.Ә.а.
мемлекеттік органның мөрі
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация
министрі міндетін атқарушының
2006 жылғы 13 шілдедегі
N 175 бұйрығымен
бекітілген
Тексеру актісі
N____ 200__ жылғы "___"_________ __________________________________
(Кесімді жасаған уақыты мен орны)
____________________________________________________________________
(тексеріс жүргізген мемлекеттік органның атауы)
____________________________________________________________________
Осы акті 200__ жылғы "___"_________ N___ Тексеру жүргізуге арналған
негізінде жасалды
____________________________________________________________________
(Тексеру жүргізген тұлғалардың Т.А.Ә.а. және лауазымы)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(Тексерілетін субъектінің атауы, басшысының, сондай-ақ тексеру
жүргізу кезінде қатысқан
____________________________________________________________________
өкілдің немесе кәсіпкердің Т.А.Ә.а)
____________________________________________________________________
(Тексеру жүргізу күні, орны мен кезеңі)
Тексеру нәтижесінде мыналар анықталды:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
______________________________
______________________________
______________________________ "Таныстырылды"
______________________________ ________________/ ______________
(тексерушінің қолы) (басшының т.а.ә.а)
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация
министрі міндетін атқарушының
2006 жылғы 13 шілдедегі
N 175 бұйрығымен
бекітілген
Жүру қауіпсіздігін бұзушылық жағдайы туралы
бастапқы хабарлама
20__жылғы _______________ ____ сағат ____ минут тәулігінде _________
(күні, айы)
_________________ тасымалдау бөлімшесінің _______аралығы____________
км _____________ пикет ___________________ учаскесінде,_____________
____________________________________________________________________
(жүру қауіпсіздігінің бұзушылық жағдайының түрі мен мән-жайы)
____________________________________________________________________
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ жіберілді
Нәтижесінде ________________________________________________________
____________________________________________________________________
(жолдың жоғарғы құрылысының, жылжымалы құрамның, жасанды
құрылыстардың және т.б. зақымдануы туралы ақпарат)
Қосымша ____________________________________________________________
____________________________________________________________________
(зардап шеккендер мен құрбандар, қоршаған ортаның ластануы туралы
ақпарат)
____________________________________________________________________
Жағдайдың алдын ала себебі _________________________________________
____________________________________________________________________
___________________ ____________________________
(күні мен уақыты) (Көліктік бақылау басқармасы
басшысының қолы және тегі)
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация
министрінің міндетін
атқарушының
2006 жылғы 13 шілдедегі
№ 175 бұйрығымен
бекітілген
20___ жылғы ________ айына _____________ бойынша (қала, облыс) темір жол көлігіндегі жүру қауіпсіздігін қамтамасыз ету туралы ақпарат

Сноска. Форма - в редакции приказа Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 08.07.2021 № 354 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Вид нарушения безопасности движения*
Место происшествия (километр, пикет перегона, станция)
Требования каких нормативно-правовых актов нарушено
Виновная организация железнодорожного транспорта
Отметка о привлечении к административной ответственности
Дополнительные принятые меры
Руководитель территориального подразделения уполномоченного органа ___________
(дата, подпись)
* - в соответствии с приказом исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 26 марта 2015 года № 334 "Об утверждении Правил безопасности на железнодорожном транспорте" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11602).
Утвержден приказом
и.о. Министра транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан
от 13 июля 2006 года N 175
ПРЕДПИСАНИЕ
об устранении выявленных нарушений
N __________ "__" __________ 20__ г.
настоящее Предписание выдано ______________________________
_________________________________________________________________
(Ф.И.О. должность лица выдавшего предписание)
на основании проведенной проверки от "__"_________ 20__г.
согласно акта на проведение проверки от "__"________ 20__г., за
N ___________ выданного _________________________________________
(наименование государственного органа)
Нарушения
меры по устранению
выявленных нарушений
срок устранения
В случае не устранения выявленных нарушений в указанные
сроки, к Вам будут приняты меры согласно действующему
законодательству Республики Казахстан.
Выдал: Получил:
"___"__________ 20__г./___________ _________/_____________
(дата вручения) (должность) (подпись) (ф.и.о.)
________________________________ _________________________
(Фамилия и подпись проверяющего) (Дата и время получения
Предписания)

Ескерту. Ақпарат жаңа редакцияда - ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 08.07.2021 № 354 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Жүру қауіпсіздігін бұзушылық түрі
Оқиға орны (километр, пикеті, станция)
Қандай нормативтік-құқықтық актілердің талаптары бұзылды
Темір жол көлігінің айыпты ұйымы
Әкімшілік жауапкершілікке тарту туралы белгі
Қосымша қабылданған шаралар
Аумақтық көліктік бақылау басқармасының басшысы __________________________ (күні, қолы)
* - "Теміржол көлігіндегі қауіпсіздік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 26 наурыздағы № 334 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11602 болып тіркелген) сәйкес.
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация
министрі міндетін атқарушының
2006 жылғы 13 шілдедегі
N 175 бұйрығымен
бекітілген
Анықталған бұзушылықтарды жою туралы нұсқама
N___ 200__ жылғы "___"_________
осы Нұсқама_________________________________________________________
____________________________________________________________________
(нұсқаманы берген тұлғаның Т.А.Ә.а. лауазымы)
200 __ жылғы "___"_________ N_________ жүргізілген тексеру туралы
актіге сәйкес_______________________________________________ берген
(мемлекеттік органның атауы)
200__ жылғы "___"_________ N___ жүргізілген тексерістің негізінде берілді.
Бұзушылық
Анықталған бұзушылықтарды жою жөніндегі шаралар
Жою мерзімі
Анықталған бұзушылықтарды көрсетілген мерзімде жоймаған жағдайда, Сізге Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес шаралар қолданылатын болады.
Бердім: Алдым:
200__ жылғы "__" ________ / ________ ________ / ____________
(берген күні) (лауазымы) (қолы) (т.а.ә.а)
______________________________ _________________________________
(Тексерушінің тегі және қолы) (Нұсқаманы алған күні мен уақыты)