О внесении изменений в приказ и.о. Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 22 мая 2003 года N 232 "Об утверждении структур электронных копий таможенных документов"
Приказ Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 24 июля 2006 года N 252. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 августа 2006 года N 4327. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 21 сентября 2010 года № 474
Сноска. Утратил силу с 01.01.2011 приказом Министра финансов РК от 21.09.2010 № 474.
В целях обеспечения полноты и повышения достоверности единой информационной базы по таможенным документам,  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ и.о. Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 22 мая 2003 года N 232 "Об утверждении структур электронных копий таможенных документов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2309, опубликованный в "Официальной газете" N 33 (138) от 16 августа 2003 года, с изменениями внесенными приказами Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 1 декабря 2003 года N  537 , Вице-Министра финансов - Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 29 июня 2005 года N  243 ), следующие изменения:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан Мамбеталина А.Е.";
в Структуре электронной копии документа контроля доставки, утвержденной указанным приказом:
в базе данных "DOBLnn.DBF nn - 01, 02, 03":
в поле G313 графы 1 "Наименование поля":
в графе 2 "тип" символ "N" заменить символом "C".
2. Управлению информационных технологий Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Омаров Н.С.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Управлению организационной работы и контроля Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Молдабаев С.С.) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.
4. Настоящий приказ вводится в действие c 1 сентября 2006 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель

"Кеден құжаттарының электрондық көшірмелерінің құрылымдарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының міндетін атқарушы 2003 жылдың 22 мамырдағы N 232 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті Төрағасының 2006 жылғы 24 шілдедегі N 252 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2006 жылғы 2 тамызда тіркелді. Тіркеу N 4327. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 21 қыркүйектегі № 474 Бұйрығымен
Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2010.09.21 № 474 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Кедендік құжаттар бойынша бірыңғай ақпараттық базалардың толықтығын қамтамасыз ету және егжей-тегжейлігін арттыру мақсатында,  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының міндетін атқарушысының "Кедендік құжаттардың электронды көшірмелерінің құрылымын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2309 болып тіркелген, "Ресми газетте" 2003 жылғы 16 тамызда N 331 (138) жарияланған, Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 1 желтоқсандағы  N 537 , Қаржы вице-министрі  Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2005 жылғы 29 маусымындағы  N 243 бұйрықтарымен енгізілген өзгерістермен) 2003 жылғы 22 мамырдағы N 232  бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті төрағасының орынбасарына А.Е. Мамбеталинге жүктелсін;";
аталған бұйрықпен бекітілген жеткізуді бақылау құжаттарын электрондық көшірмесінің құрылымында:
"DOBLnn.DBF NN-01, 02, 03" деректер базасында:
"Жиектің аты" 1-бағандағы G 313 жиегінде:
2-бағандағы "Түрі" "N" деген символ "C" деген символмен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Ақпараттық технологиялар басқармасы (Н.С. Омаров) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің ұйымдастырушылық жұмыс және бақылау басқармасы (С.С. Молдабаев) осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық 2006 жылғы 1 қыркүйектен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Төраға