О внесении изменений и дополнений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 17 июня 2005 года № 27 "Об утверждении Инструкции по ведению единого карточного учета заявлений и сообщений о преступлениях, уголовных дел, результатах их расследования и судебного рассмотрения (Единая унифицированная статистическая система)"
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 15 сентября 2006 года № 51. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 октября 2006 года № 4423. Утратил силу приказом Генерального прокурора Республики Казахстан от 18 ноября 2011 года № 122
Сноска. Утратил силу приказом Генерального прокурора РК от 18.11.2011 № 122 (вводится в действие с 01.01.2012).
В целях дальнейшего совершенствования единого карточного учета заявлений и сообщений о преступлениях, уголовных дел, результатов их расследования и судебного рассмотрения, в соответствии с Законом Республики Казахстан "О государственной правовой статистике и специальных учетах", руководствуясь подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан "О Прокуратуре", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 17 июня 2005 года N 27 "Об утверждении Инструкции по ведению единого карточного учета заявлений и сообщений о преступлениях, уголовных дел, результатах их расследования и судебного рассмотрения (Единая унифицированная статистическая система)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3704, внесены дополнения и изменения приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 9 марта 2006 года N 14 "О внесении дополнений и изменений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 17 июня 2005 года N 27 "Об утверждении Инструкции по ведению единого карточного учета заявлений и сообщений о преступлениях, уголовных дел, результатах их расследования и судебного рассмотрения" (Единая унифицированная статистическая система), зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4160) следующие изменения и дополнения:
в заголовке приказа слово "результатах" заменить словом "результатов";
в пункте первом приказа слово "результатах" заменить словом "результатов";
в Инструкции по ведению единого карточного учета заявлений и сообщений о преступлениях, уголовных дел, результатов их расследования и судебного рассмотрения (Единая унифицированная статистическая система) (далее - Инструкция), утвержденной указанным приказом:
в заголовке Инструкции слово "результатах" заменить словом "результатов";
в пункте 19:
слова "органов КНБ РК" заменить словами "органов ПС КНБ РК";
слова "Военное Управление" заменить словами "Управления по месту совершения преступления";
пункт 33 дополнить частью следующего содержания:
"При продлении срока рассмотрения заявления (материала) свыше десяти дней информационный учетный документ подписывается должностным лицом, который рассматривает заявление, и прокурором, осуществляющим надзор, а в случае рассмотрения заявления прокурором, данный документ подписывается самим прокурором.";
пункт 46 дополнить частью следующего содержания:

Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2005 жылғы 17 маусымдағы "Қылмыстар туралы өтініштер мен хабарламаларды, қылмыстық істерді, олардың тергелуі және сотта қарастырылу нәтижелерін бірыңғай кәртішкелік есепке алу негізінде жүргізу туралы Нұсқаулықтың бекітілуі жөнінде (Бірыңғай біріздендірілген статистикалық жүйе)"»N 27 бұйрығына өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2006 жылғы 15 қыркүйектегі N 51 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 13 қазанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4423 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2011 жылғы 18 қарашадағы № 122 Бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2011.11.18 № 122 (қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
Қылмыстар туралы өтініштер мен хабарламаларды, қылмыстық істерді олардың тергелуі және сотта қарастырылуын бірыңғай кәртішкелік есепке алу негізінде жүргізуді одан әрі іске асыру мақсатында, "Мемлекеттік құқықтық статистика және арнайы есепке алу туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына сәйкес, "Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының 11-бабының 4-1) тармақшасын басшылыққа ала отырып,  БҰЙЫРАМЫН :
1. Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2005 жылғы 17 маусымдағы "Қылмыстар туралы өтініштер мен хабарламаларды, қылмыстық істерді, олардың тергелуі және сотта қарастырылу нәтижелерін бірыңғай кәртішкелік есепке алу негізінде жүргізу туралы Нұсқаулықтың бекітілуі жөнінде (Бірыңғай біріздендірілген статистикалық жүйе)" N 27  бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде N 3704 тіркелген, Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2006 жылғы 9 наурыздағы N 14 бұйрығымен енгізілген толықтырулармен және өзгерістермен) келесі өзгерістер және толықтырулар енгізілсін:
бұйрықтың атауында "нәтижелері" сөзі "нәтижелерінің" сөзімен ауыстырылсын;
бұйрықтың бірінші тармағында "нәтижелері" сөзі "нәтижелерінің" сөзімен ауыстырылсын;
осы бұйрықпен бекітілген Қылмыстар туралы өтініштер мен хабарламаларды, қылмыстық істерді, олардың тергелуі және сотта қарастырылу нәтижелерін бірыңғай кәртішкелік есепке алу негізінде жүргізу туралы Нұсқаулықта (Бірыңғай біріздендірілген статистикалық жүйе) (бұдан әрі - Нұсқаулық):
Нұсқаулықтың атауында "нәтижелері" сөзі "нәтижелерінің" сөзімен ауыстырылсын;
19-тармақта:
"ҚР ҰҚК органдарының" сөздері "ҚР ҰҚК ШҚ органдарының" сөздерімен ауыстырылсын;
"Әскери Басқармасы" сөздері "Қылмыс жасау орындары бойынша басқармалар" сөздерімен ауыстырылсын;
33-тармақ келесі мазмұндағы бөліммен толықтырылсын:
"Өтініштің (материалдың) қарау мерзімін он күннен астам уақыт ұзарту кезінде ақпараттық есепке алу құжатына өтінішті қарайтын лауазымды тұлға және қадағалауды жүзеге асырушы прокурор қол қояды, ал өтініш прокурормен қаралған жағдайда, оған тек прокурордың өзі қолын қояды.";
46-тармақ келесі мазмұндағы бөліммен толықтырылсын:

17.1. Где совершено в: республиканском
(01), областном центре (02), районном
центре (03), городе (04), военном
городке (05), поселке, ауле (06),
ИК (07), ВК (08), ЛПУ (09), на
территории ВЧ (10), СИЗО (11), ИВС (12),
колонии поселении (13),
головно-исполнительной инспекции (14);
в других местах (15), на государственной
границе (16).
17.2 Место совершения:
о ткрытая местность: улица (площадь) (01),
рынок (02), вокзал: ж/д (03), морской
(речной) (04), автовокзал (05), аэровокзал
(06), не огороженный двор дома (за
исключением частных) (07), парк (сквер)
(08), пляж (09), аэропорт (10), перрон (11),
прочие уличные (12) , водоем (13), лес,
лесопосадка (14), пустырь, овраг (15),
автостоянка (16),  АЗС (17);
Помещения: квартира (21), дом (22), подъезд
жилого дома (23), лифтовой отсек (24),
чердак (25), подвал (26), гостиница (27),
общежитие (28), медучрежд. (29), дом отдыха
(санаторий) (30), дача (31), казарма (32),
подсобное помещение (33), хранилище (34),
вагон (35), контейнер (36), гараж (37),
дет.сад (ясли) (38), сарай (39), строящийся
дом (40), гардероб (41),
религиозно-культовая (42), склад (43),
учебное заведение (44), другие помещения
(45), ночной клуб (46), казино (47),
ломбард (48), объект игорного бизнеса (49);
Магазины:  государственной торговли (51),
коммерческий (52), частный (53), военторг
(54), комиссионный (55), буфет (56),
киоск (57), кафе, ресторан (58).
Банки межгосударственный (61),
государственный (62), акционерный (63),
с иностранным участием (64), частный (65),
коммерческий (66), акционерное общество
открытого типа (67), закрытого типа (68),
дочерний акционерный банк (69), сбербанк
(70), кассы предприятий и учреждений (71),
обменный пункт (72).
Предприятия, учреждения, организации:
офис (81), база (82), аптека (83),
отделение связи (84), музей (85),
выставочный зал (86), места отправления
религиозного культа (87), театр, к/театр
(88),  ВУЗ (89);
Транспорт: общественный транспорт
(91), ж/д (92), воздушный (93), морской,
речной (94), электрический (95),
автомобильный (96), личный (97), др.механ.
(98), автострада (трасса) (99).
18. УСТАНОВЛЕН ПОДОЗРЕВАЕМЫЙ:
______________________________________
|   18.1. - | 18.4.    |      18.5.         |
|   18.3.    | Дата     | Установлен         |
|   Ф.И.О. | рождения | в д/сутки (1)      |
|          |          | задержан в д/сутки |
|          |          |по ст.132 УПК РК (2)|
|__________|__________|____________________|
|__________|__________|____________________|
|__________|__________|____________________|
|__________|__________|____________________|
20. ВЫЕЗД НА МЕСТО ПРОИСШЕСТВИЯ:
дежурная часть (01), следствие (02), в т.ч.
по линии преступлений в сфере экономики
(03), дознание (04), уголовный розыск (05),
служба участковых инспекторов (06), ЭКО
(07), ДМ (08), ППН (09), в/ч (10),
медвытрезвитель (11), ОМОН (12),
спецподразделение "СУНКАР" (13), ГСО (14),
оперативно-техническая служба (15),
специальная полиция (16), спецподразделение
"Арлан" (17), СОБР (18),
инженерно-технические (саперные)
подразделения (19), У(О)БЭСТ (21),
УБОП (22), КБН (23), другие подразделения
полиции (20).
21.Кому  поручено: Ф.И.О.
_______________________________________
служба __________________________________
Сведения о предмете преступного
посягательства и изъятии предметов
преступной деятельности.
22.Предмет посягательства: драг.камни и
металлы: золото (01), серебро (02), платина
(03), юв.изделия (04), драгоценные камни
(05), другие (06),
металл и нефтепродукты: цветной (07), в
т.ч. с линией электропередачи (08), черный
(09), редкоземельный (10), ртуть (11),
нефть (12), нефтепродукты (13), ГСМ (14),
бензин (15); худ., исторические ценности
(16), культурные ценности (17),
антиквариат (18), произведения
искусства (19); документы: паспорт (20),
удостоверение: личности (21), служебное
(22), на недвижимость: дом, квартира (23),
земельный участок (24), другие (25);
техника: вычислительная (компьютерная) (26),
теле-видеоаппаратура (27), радиоаппаратура
(28), другая (29); трансп. средства:
грузовые (30), автомобили (31), мотоциклы
(32), мопеды (33), велосипеды (34), другие
(35), автозапчасти (36), скаты (колеса)
(37); промтовары (38), продтовары (39),
зерно (40), сельхозпродукты (41),
мясопродукты (42), рыбопродукты (43),
спиртные продукты (44), табачные изделия
(45), медикаменты (46), стройматериалы
(47), лес и лесопродукты (48); скот (49),
лошади, коровы (50), редкие животные и
птицы (51), домашняя птица (52), ценные
породы рыб (53), наркотические вещ-ва (54),
радиоактивные материалы (55),
сильнодействующие лекарств. средства (56),
грузы на транспорте: ж/д (57), водном (58),
воздушном (59), имущество в/ч и учрежд.
(60), пути сообщения (61), средства связи
(62), налоги и обязат. платежи (63),
меха (64), головные уборы (65), сумка
(портфель) (66), одежда, обувь (67), вещи у
пассажиров (68), сотовые телефоны (69),
носильные вещи (70), боевая техника (71),
валюта (72), ценные бумаги (73),
деньги (74), оружие (75), боеприпасы (76),
взрывчатые вещ-ва (77), уголь (78),
природный газ (79), э/энергия (80), объекты
интеллектуальной собственности (81),
иные (82).
22.1. Изъято  оружие:  нарезное
автоматическое (01) _______шт., нарезное
неавтоматическое (02) _______шт.,
гладкоствольное охотничье (03) ______шт.,
гладкоствольное воинское (04) ______шт.,
неавтоматическое воинское (05) ______шт.,
спортивное огнестрельное (06) ______шт.,
газовое (07) _______шт., холодное
(08) ______шт., пневматическое (09) ______
шт., сигнальное (10) ________ шт., другое
(11) ________ шт.
боеприпасы: воинские (21) ______шт.,
охотничьи (22) ______шт., спортивные (23)
______шт., газовые самообороны (24)
______шт. другие (25) ______шт.;
взрывчатые вещества:
воинские (31) ______шт., промышленные
(32) ______шт., самодельные (33) ______шт.,
химические средства (34) ______шт.,
радиоактивные материалы (35) ______шт,
экстремистские материалы: листовки (41)
_______шт., книги (42) ______ шт., иные
носители (43) _______ шт.

17.1. /_/_/
17.2 /_/_/
18. АНЫҚТАЛҒАН КҮДІКТІ:
______________________________________________
18.1.-18.3. |18.4.      |18.5. к\тәулікке
Аты-жөні    |Туған күні |анықталған (1)
|           |ҚР ҚІЖК 132 бабы
|           |бойынша к\тәулікте
|           | ұсталған
______________________________________________
______________________________________________
20. ОҚИҒА БОЛҒАН ЖЕРГЕ БАРУ:
кезекші бөлім (01), тергеу (02), сонымен қатар экономика саласы бойынша қылмыстар (03), анықтау (04), қылмыстық іздеу (05),  учаскелік инспекторлардың қызметі (06), СКБ (07), ДМ (08), ППН (09), ә\б (10), мед сауықтандыру (11), АТМО (12), "СҰҢҚАР" арнайы бөлімшелері (13), (14),  жедел-техникалық қызмет (15), арнайы полиция (16), "Арлан" арнайы бөлімшесі (17), СОБР (18), инженерлік-техникалық (саперлік) бөлімшелер (19), ТЭКБ(Б) (21), ҰҚКБ (22), ЕБҚКБ (23), полицияның басқа да бөлімшелері (20).
21. Кімге ұсынылды: Аты-жөні __________________________________
қызметі ___________________________________
Қылмыстық қол сұғушылық мәнісі туралы мәлімет және қылмыстық жолмен алынған заттарды алып қою
22. Қол сұғу нысанасы: құнды тастар және темірлер: алтын (01), күміс (02), платина (03), зергерлік бұйымдар (04), құнды тастар (05), басқалары (06), темір және мұнай: түсті (07), сонымен қатар, электрберуші линиямен (08), қара (09), жиі топырақты (10), мыс (11), мұнай (12), мұнай (13), ЖЖМ (14), бензин (15);
тарихи., деректі құндылықтар (16), мәдениет құндылықтары (17), көне көздері (18), өнер шығармашылығы (19);
құжаттар: төлқұжат (20), куәлік: жеке (21),
қызметтік (22), жылжымайтын дүние-мүлік: үй, пәтер (23), жер бөлігі (24),  басқалары (25); техника: есептеп шығару (компьютерлік) (26), теле-видеоаппаратуралар (27), радиоаппаратуралар (28), басқа (29);
көлік: жүк автокөлігі (30), автокөлігі (31), мотоциклдер (32), мопедтер (33), велосипедтер (34), басқа (35), автомобильдік заттар (36), дөңгелектер (колеса) (37);
өнеркәсіп тауарлары (38), азық-түлік тауары (39), бидай (40), ауылшаруашылық өнімі (41), ет өнімі (42), балық өнімі (43), спирт өнімі (44), темекі бұйымы (45),  дәрі-дәрмек (46), құрылыс материалдары (47), орман және орман өнімі (48);
мал (49), жылқылар, қара малдар (50), жиі кездесетін аңдар және құстар (51), үй құсы (52), балықтардың құнды түрлері (53), есірткі заттары (54), радиоактивті материалдар (55), қатты әсер еткіш дәрі-дәрмек заттары (56),
көліктегі жүктер:  т/ж (57), су (58), әуе (59),
в/ч мүлігі және мекеме (60), хабарлау жолдары (61), байланыс (62), салық және міндет төлемдері (63), терілер (64), бас киімдері (65), сөмке (портфель)(66), киім, аяқ киім (67), жол жүрушілер киімі (68), ұялы телефондар (69), тозатын заттар (70), әскери техника (71), валюта (72), құнды қағаздар (73), қағаздар (74), қарулар (75), оқ-дәрілер (76), жарылғыш заттар (77), көмір (78), табиғи газ (79), электр энергиясы (80), интелектуалдық меншік объектілері (81), тағы басқа (82).
22.1. Алып қойылды:   қару: автоматтық кескіш қаруы (01) _____дана. автоматтық емес кескіш (02) ______дана. тегіс ұңғылы аң қаруы (03) ______дана. тегіс ұңғылы әскери (04) ______дана. Автоматтық емес әскери (05) ______дана., спорттық атыс қаруы (06) ______дана., газ (07) ______дана., суық (08) _____дана., пневматикалық қару (09) _____ дана., сигналдық (10) ______ дана., басқа да (11) ______ дана.
Оқ-дәрілер: әскери (21) ______дана., аңшылық (22) _____дана., спорттық (23) ______дана., газдық өзіндік қорғану (24) ______дана. басқалары (25) ______дана.; Жарылғыш заттары: әскери (31) ______дана., өндірістік (32) ______дана., жасанды (33) ______дана., химиялық заттар (34) ______дана., радиоактивті материалдар (35) ______дана.,
Лаңкестік материалдар: үндеухаттар (41) _______дана., кітаптар (42) ______ дана., басқа да тасушылар (43) _______ дана.

4. /_/
5. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
6. /_/
9. /_/_/ . /_/_/ . /_/_/
чис.    мес.    год
10.   Уголовное дело возбуждено:
прокурором (01), следователем ОВД (02),
дознавателем ОВД (03), участковым
инспектором (04), следователем КНБ (05),
дознавателем КНБ(06), след-м ФП (07),
штатным дознавателем ФП (08), сотрудником
ФП, наделенным функциями дознания (09),
дознавателем таможни (10), дознавателем
МЧС (11), дознавателем ИУ (12),
следователем ВСД (13), дознавателем ВП
МВД (14), дознавателем военной полиции
ВС (15),  командиром ВЧ (16), органами
военной контрразведки (17), дознавателем
ВП КНБ (18), судом (19), дознаватель ПС
КНБ (20).
10.1.  Возбуждено по результатам:
отмены постановления об отказе в
возбуждении уголовного дела (01),
N _______________ дата
"___" _________ 20___ г.
наименование органа принявшего решение
об отказе _________________, служба,
принявшая решение об отказе: следствие
(1), дознание (2),  по ранее
незарегистрированному материалу (02),
выявлено в ходе расследования (03),
выделено из дела N ________________
в отношении преступления (04), в
отношении лица (05),   по делу частного
обвинения органом по ст.394 ч.1 п.3
УПК РК (06), после направления материала
на дополнительную проверку (07), отказано
в ВУД по нереабилитирующим основаниям
(08), в т.ч. отказано в ВУД по п.3 ч.1
ст.37 УПК РК (9),   проверки по линии
надзора за законностью в деятельности
государственных органов (10),
необоснованного возбуждения
административного  производства (11),
незаконной передачи материалов в суд
по частным обвинениям (12).
10.2. Выявлено в ходе проверки
сотрудником УКПСиСУ (1), прокурором (2),
судом (3), органа уголовного
преследования (4), в т.ч.
ведомственными инспекциями по
учетно-регистрационной дисциплине (5).
10.3 Преступление выявлено в результате
совместной работы с: КНБ (1), МВД
(2), КТК МФ (3), АБЭКП (4), ПС КНБ (5) и
другими (6).
11.   Номер заявления, сообщения о
преступлении и дата регистрации его в
КУЗе. N ___________
"___" _________ 20___ г.
________________________________________
Наименование органа, зарегистрировавшего
______________________________
заявление (сообщение)
12.   Описание преступления (способ,
место, характер, дата, время (часы)
совершения преступления, размер
материального ущерба в тыс. тенге)
"___" _________ 20___ г.
"_____ч._____мин."
Ущерб _____________________ тыс. тенге
________________________________________
________________________________________
12.1 Преступление: очевидное (01), неочевидное (02)
10. /_/_/
10.1. /_/_/
N отк./_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
/_/_/ . /_/_/ . /_/_/
чис.    мес.     год
из N /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
11. /_/_/_/_/_/_/
/_/_/ . /_/_/ . /_/_/
чис.     мес.   год
12. /_/_/ . /_/_/ . /_/_/
чис.    мес.    год
/_/_/ ч.  /_/_/ мин.
/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
тыс.тенге
_____________________________________

4. /_/
5./_/_/_/_/_/_/_/_/_/
6. /_/
9. /_/_/./_/_/. /_/_/
күні   айы  жылы
10. Қылмыстық іс қозғалды: прокурормен (01), ІІО тергеушісімен (02), ІІО анықтаушысымен (03), учаскелік инспектормен (04), ҰҚК тергеушісімен (05), ҰҚК анықтаушысымен (06), ҚП тергеушісімен (07), ҚП штаттағы анықтаушысымен (08), ҚП қызметкерімен, анықтаудың бөлінген функцияларымен (09), кеден анықтаушысымен (10), ТЖМ анықтаушысымен (11), ТМ анықтаушысымен (12), ӘТД анықтаушысымен (13), ІІМ ӘП анықтаушысымен (14), ӘҚ әскери полиция анықтаушысымен (15), ӘБ командирімен (16), әскери қарсы барлау органдарымен (17), ҰҚК ӘП анықтаушысымен (18), сотпен (19), ҰҰҚ ШҚ анықтаушысымен (20).
10.1. Қорытындылар бойынша қозғалды: (01), N____"___"______________ 200____ж. қылмыстық істі қозғау туралы қаулыны алу,  __________________бас тарту туралы шешімді қабылдаған органның аталуы, бас тарту туралы шешімді қабылдаған қызмет: тергеу (1), анықтау (2), алдында тіркелмеген материалдар бойынша (02), тергеу барысында анықталды (03), N________________істен бөліп шығару қылмысқа қатысты (04), тұлғаға қатысты (05) ҚР ҚІЖК 394-бабының 1-бөлігі, 3-тармағымен орган арқылы жеке айыптау ісі бойынша (06), Материалды қосымша тексеріске жолдағаннан кейін (07), ақталынбаған негіздер бойынша қылмыстық істі қозғаудан бас тартылды (08), ҚР ҚІЖК 37-бабының 1-бөлігінің 3-тармағына сәйкес қылмыстық істі қозғаудан бас тартылды (09), мемлекеттік органдар қызметіндегі заңдылықтарды қадағалау саласы бойынша тексерулер (10), әкімшілік өндірістің негізсіз қозғалуы (11), жеке айыптаулар бойынша материалдарды сотқа заңсыз беру (12).
10.2. Тексеріс барысында ҚСжАЕК қызметкерімен анықталды (1), прокурормен (2), сотпен (3), қылмыстық қудалау органдарымен (4), сонымен қатар, есепке алу-тіркеу тәртібі бойынша ведомстволық инспекциялармен   (5).
10.3 Қылмыс бірлескен жұмыс нәтижесінде айқындалды: ҰҚК (1), ІІМ (2), ҚМ КБК (3), ЭСЖҚКА (4), ҰҚК ШҚ (5) және т.б. (6).
11. Қылмыс туралы өтініштердің, хабарлардың нөмірі және оның ӨТК тіркелген күні.
N____" _____ "_______________ 20 ж.
____________________________________________өтінішті (хабарды) тіркеген органның аталуы
12. Қылмыстарды сипаттау (қылмыс жасаудың әдісі, орны, сипаты, күні, уақыты (сағат), материалдық залал құны _______мың. тенге "____ "______ 20__ж. "___сағ. ___мин."
Залал __________________________ мың. тенге
________________________________________________________________________________________

13.   Ф.И.О,     |   Код по справочнику    |
дата рожд.     |     (из рек.14)         |
подозреваемых, |                         |
место работы,  |                         |
должность      |                         |
_______________|_________________________|
_______________|___|___|___|__|___|__|___|
_______________|___|___|___|__|___|__|___|
_______________|___|___|___|__|___|__|___|
14.   В совершении преступления
подозревается лицо: кандидат в
Президенты (01), кандидат в депутаты (02);
выполняющие государственные
функции: депутат (03),  политический
служащий (05), в т.ч. аким (04),
судья (06) ; занимающие ответственную
государственную должность (07), др.лица,
выполняющие гос.функции, а также
приравненные к ним (08);
лицо, отбывающее наказание в виде лишения
свободы в : ИК (41),  ВК (42), СИЗО (43),
колония поселение (44), без изоляции от
общества (45), ИВС (46),
уголовно-исполнительной инспекции (47);
Код ведомства : финансовая   полиция (51),
налоговый комитет (52), МВД (53), МО
(54), органы гос. власти (55), КНБ (56),
МЧС (57), тамож. органы (58), судебные
органы (59), прокуратура (60), военная
полиция МВД (61), погран. служба КНБ (62),
Республиканская гвардия (63), другие
воинские формирования (64), Комитет по
судебному администрированию при Верховном
Суде РК (65), ВСО МВД (66), Вн. войска
МВД (67), МЮ (68),  Комитет
уголовно-исполнительной системы
(69), военная полиция пограничной
службы КНБ (70),   прочие гос.
структуры (79);
Уровень : республиканский (81),
областной (82), районный (83);
Для военнослужащих : рядовой (91), сержант
(92), прапорщик (93), офицер (94),
рабочий (служащий) (95);
из них : срочной (96),
контрактной службы (97).
15.   Квалификация преступления
ст.__________ ч._______ п.______ УК РК.
15.1   Преступление: коррупционное не
связанное по службе (01), cвязанное по
службе (02), экстремистской
направленности (03),
16. Преступление: общеуголовное (1),
экономическое (2), воинское (3),
другое (4).
17.  По ст.24 УК РК: приготовление (1),
покушение (2).
18.   В размере: крупном (1), особо
крупном (2).
15. ст./_/_/_/ ч../_/_/
п./_/_/
16. /_/
17. /_/
18. /_/
19.   Дополнительные отметки: стихийное
бедствие (01), катастрофа (02), связано
с иной боевой (03) или специальной
техникой (04), неосторожное обращение с
оружием (05), взрывчатым веществом (06),
поражение электрическим током (07),
воздействие низких температур (08),
ограничение в распоряжении имуществом
(09), связанные с наркотиками (10),
умышленно (11), по неосторожности (12),
по заказу (13),  с применением насилия
(14), в целях сбыта либо сбыт
наркотических средств (15),
связанных с нарушением конституционных
прав граждан (16).

13. Күдіктілердің   |   Анықтамалық бойынша
аты-жөндері, туған  |         код(14)
күндері, жұмыс      |_______________________
орындары,           |  |  |  |  |  |   |
лауазымдары         |  |  |  |  |  |   |
10. /_/_/
10.1. /_/_/
N /_/_/_/_/
/_/_/ . /_/_/ . /_/_/
күні  айы    жылы
N_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
11. /_/_/_/_/_/_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
күні  айы    жылы
12./_/_/./_/. /_/_/
күні  айы жылы
/_/_/ с.  /_/_/ мин.
/_/_/_/_/_/_/_/_/_/   мың тенге
14. Жасалған қылмысқа күдікті тұлға: Президенттікке үміткер (01), депутаттыққа үміткер (02); мемлекеттік функцияларды орындаушылар: депутат (03), саясат қызметкері (05), соның ішінде әкім (04), сот (06); жауапты мемлекеттік лауазымды атқаратын (07), мем.функцияларды орындайтын басқа да тұлғалар және оларға теңестірілгендер (08); бас бостандығынан айырылу түрінде жазаны өтеушілер: Түзету колониясы (41), тәрбиелеу колониясы (42), тергеу изоляторы (43), колония қоныс (44), қоғамнан оқшаулаусыз (45), уақытша ұстау изоляторы (46), қылмыстық-орындау инспекциясы (47); Ведомство коды: қаржы полициясы (51), салық комитеті (52), ІІМ (53), БМ (54), биліктің мем.органдары (55), ҰҚК (56), ТЖМ (57), кеден органдары (58), сот органдары (59), прокуратура (60), ІІМ әскери полициясы (61), ҰҚК шекаралық қызметі (62), Республикалық гвардия (63), басқа да әскери құрылымдар (64), ҚР Жоғарғы Сот жанындағы сот әкімшілігі жөніндегі комитет (65), ІІМ ІКҚ (66), ІІМ ішкі әскері (67), ӘМ (68), Қылмыстық-атқару комитеті (69), ҰҚК ШК әскери полициясы (70), басқа да мем. құрылымдар (79).
Деңгей: республикалық (81), облыстық (82), аудандық (83); Әскери қызметшілерге: қатардағы (91), сержант (92), прапорщик (93), офицер (94), жұмысшы (қызметші) (95); Олардың ішінде: жедел (96),  шарт бойынша қызмет (97).
14. /_/_/
15. Қылмыс дәрежесі ҚР ҚК.____ бабы_______  тармағы бойынша
15.1  Қылмыс: қызметпен байланыспайтын сыбайлас жемқорлық (01), қызметпен байланысатын (02), лаңкестік бағытта (03).
16. Қылмыс: жалпы қылмыстық (1), экономикалық (2), әскери (3), басқа (4).
17. ҚР ҚК 24 бабы бойынша: дайындық (1), қастандық (2).
18. Мөлшерде: күрделі (1), аса күрделі (2).
15.бап./_/_/_/ б./_/_/ т./_/_/
16. /_/
17. /_/
18. /_/
19. Қосымша белгілер: табиғи зіл зала (01), апат (02), басқа да жауынгерлік немесе (03) арнайы техникамен байланысты (04), қаруды абайсыздықпен қолдану (05), жарылғыш затпен (06), электрлік зақымдау (07), төмен температураның ықпалы (08), мүлікті билік етуден шектелу (09), есірткімен байланысты (10), қасақана (11), абайсызда (12), тапсырыс бойынша (13), күш қолданумен (14), өткізу мақсатында немесе есірткі құралдарын өткізу (15), азаматтардың конституциялық құқықтарын бұзумен байланысты (16).

20.   Преступление совершено в:
республиканском (01), областном центре
(02), районном центре (03), городе (04),
военном городке (05), поселке, ауле (06),
ИК (07), ВК (08), ЛПУ (09), на территории
ВЧ (10), СИЗО (11), ИВС (12), колония
поселения (13), уголовно-исполнительной
инспекции (14); в других местах (15), на
государственной границе (16).
19. /_/_/,/_/_/,/_/_/,/_/_/
20. /_/_/
21.   Место совершения преступления:
о крытая местность: улица (площадь) (01),
рынок (02), вокзал: ж/д (03), морской
(речной) (04), автовокзал (05),
аэровокзал (06), не огороженный двор дома
(за исключением частных) (07), парк
(сквер) (08), пляж (09),  аэропорт (10),
перрон (11), прочие уличные (12) , водоем
(13) лес, лесопосадка (14), пустырь,
овраг (15), автостоянка (16),  АЗС (17);
частный двор, в т.ч. огороженный (18).
Помещения: квартира (21), дом (22),
подъезд жилого дома (23), лифтовой отсек
(24), чердак (25), подвал (26), гостиница
(27), общежитие (28), медучрежд. (29),
дом отдыха (санаторий) (30), дача (31),
казарма (32), подсобное помещение (33),
хранилище (34), вагон (35), контейнер
(36), гараж (37), дет.сад (ясли) (38),
сарай (39), строящийся дом (40), гардероб
(41), религиозно-культовая (42), склад
(43), учебное заведение (44), другие
помещения (45), ночной клуб (46),
казино (47), ломбард (48), объект игорного
бизнеса (49),  тамбур вагона
пассажирского поезда (50);
Магазины:  государственной торговли (51),
коммерческий (52), частный (53),
военторг (54), комиссионный (55), буфет
(56), киоск (57), кафе, ресторан (58).
Банки:  межгосударственный (61),
государственный (62), акционерный (63), с
иностранным участием (64), частный (65),
коммерческий (66), акционерное общество
открытого типа (67), закрытого типа (68),
дочерний акционерный банк (69), сбербанк
(70), кассы предприятий и учреждений
(71), обменный пункт (72).
Предприятия, учреждения,
организации: офис (81), база (82), аптека
(83), отделение связи (84), музей (85),
выставочный зал (86), места отправления
религиозного культа (87), театр, к/театр
(88), ВУЗ (89);
Транспорт: общественный транспорт
(91), ж/д (92), воздушный (93), морской,
речной (94), электрический (95),
автомобильный (96), личный (97),
др.механ. (98), автострада (трасса) (99).
21.1. Общественное место (1) ,
общественное место в момент его
нефункционирования (2).
21. /_/_/
21.1. /_/
22. Предмет посягательства: драг.камни и
металлы: золото (01), серебро (02),
платина (03), юв.изделия (04),
драгоценные камни (05), другие (06),
металл и нефтепродукты: цветной (07), в
т.ч. с линией электропередачи (08),
черный (09), редкоземельный (10), ртуть
(11), нефть (12), нефтепродукты (13), ГСМ
(14), бензин (15);  худ., исторические
ценности (16), культурные ценности (17),
антиквариат (18), произведения искусства
(19); документы: паспорт (20),
удостоверение: личности (21), служебное
(22), на недвижимость: дом, квартира
(23), земельный участок (24), другие
(25); техника: вычислительная
(компьютерная) (26), теле-видеоаппаратура
(27), радиоаппаратура (28), другая
(29); трансп. средства: грузовые (30),
автомобили (31), мотоциклы (32), мопеды
(33), велосипеды (34), другие (35),
автозапчасти (36), скаты (колеса)
(37); промтовары (38), продтовары (39),
зерно (40), сельхозпродукты (41),
мясопродукты (42), рыбопродукты (43),
спиртные продукты (44), табачные изделия
(45), медикаменты (46), стройматериалы
(47), лес и лесопродукты (48);  мелкий
домашний скот (козы, овцы) (49),
крупный скот (лошади, коровы) (50),
редкие животные и птицы (51), домашняя
птица (52), ценные породы рыб
(53), наркотические  средства (54),
радиоактивные материалы (55),
сильнодействующие лекарств. средства
(56), грузы на транспорте: ж/д (57),
водном (58), воздушном (59), имущество
в/ч и учрежд. (60), пути сообщения (61),
средства связи (62), налоги и обязат.
платежи (63), меха (64), головные уборы
(65), сумка (портфель) (66), одежда,
обувь (67), вещи у пассажиров (68),
сотовые телефоны (69), носильные вещи
(70), боевая техника (71), валюта (72),
ценные бумаги (73), деньги (74), оружие
(75), боеприпасы (76), взрывчатые вещ-ва
(77), уголь (78), природный газ (79),
э/энергия (80),  объекты интеллектуальной
собственности (81), иные (82).
23.   Предмет посягательства находился
в собственности : государственной (1),
коллективной (2), кооперативной (3),
акционерной (4), общ. организации (5),
совместной с иностр. участием (6),
иностранной фирмы (7), частной (8),
личной (9).

20. Қылмыс жасалды: республикалық (01), облыстық орталықта (02), аудандық орталықта (03), қалада (04), әскери қалашықта (05), ауылда (06), түзету колониясында (07), тәрбиелеу колониясында (08), ЕПМ (09), ӘБ аумағында (10), тергеу изоляторында (11), УҚҰИ (12), колония қоныста (13), қылмыстық орындау инспекциясында (14); басқа да орындарда (15), мемлекеттік шекарада (16).
19. /_/_/, /_/_/, /_/_/, /_/_/
20. /_/_/
21. Қылмыс жасалған орын: ашық орындар: көше (алаң) (01), сауда орны (02), вокзал: т/ж (03), мұхит (өзен) (04), автовокзал (05), аэровокзал (06), қоршалмаған үйдің маңы (жекелерден басқа) (07), парк (сквер) (08), пляж (09),  аэропорт (10), перрон (11), басқа да көшелік (12), су қоймалары (13), орман, орман отырғызулары (14), шұқырлы жерлер, ойлы жерлер (15), автотұрақ (16), АЗС (17); жеке аула, сонымен қатар қоршалған  (18).
Үй-жайлар: пәтер (21), үй (22), тұрғын үй подъезі (23), лифт (24), шатыр (25), қуыс (26), қонақ үй (27), жатақхана (28), дәрмекеме (29), демалу үйі (санаторий) (30), дачалар (31), отарлар (32), сақтау үй-жайлары (33), сақтау орны (34), вагон (35), контейнер (36), гараж (37), балабақша (38), сарай (39), құрылыстағы үй (40), киім ілгіш (41), дінге табыну (42), қойма (43), оқу орны (44), басқа да орындар (45), түнгі клуб (46), казино (47), ломбард (48), ойын бизнесінің объектісі (49), жол жүрушілер поезді вагонының тамбуры (50);
Дүкендер : мемлекеттік сауда (51), коммерциялық (52), жеке (53), әскери сауда (54), комиссиялық (55), буфет (56),  киоскі (57), дәмхана, мейрамхана (58).
Банкілер:  мемлекетаралық (61), мемлекеттік (62), акционерлік (63), шетелдік қатысулармен (64), жеке (65), коммерциялық (66), ашық акционерлік қоғам (67), жабық (68), еншілес акционерлік банкі (69), жинақтаушы банкі (70), кәсіпорындар және мекемелер кассасы (71), айырбастау пункті (72).
Кәсіпорын, мекеме, ұйымдар: офис (81), база (82), дәріхана (83), байланыс бөлімі (84), мұражай (85), көрме залы (86), діни табынушылық орындары (87), театрлар, к/театрлар (88), ЖОО (89);
Көлік: қоғамдық көлік (91), т/ж (92), әуе (93), мұхиттық, өзендік (94), электрлік (95), автокөліктік (96), жеке (97), басқалары (98), автострада (трасса) (99).
21. /_/_/
21.1. Қоғамдық орындар (1), іс-қимылсыз сәттегі қоғамдық орын (2).
22. Қол сұғу нысанасы: құнды тастар және темірлер: алтын (01), күміс (02), платина (03), зергерлік бұйымдар (04), құнды тастар (05), басқалары (06), темір және мұнай: түсті (07), сонымен қатар, электрберуші (08), қара (09), жиі топырықты (10), мыс (11), мұнай (12), мұнай өнімдері (13), ЖЖМ (14), бензин (15); тарихи., деректі құндылықтар (16), мәдениет құндылықтары (17), көне көздері (18), өнер шығармашылығы (19); құжаттар: төлқұжат (20), куәлік: жеке (21), қызметтік (22), жылжымайтын дүние-мүлік: үй, пәтер (23), жер бөлігі (24), басқалары (25); техника: есептеп шығару (компьютерлік) (26), теле-видео аппаратуралар (27), радиоаппаратуралар (28), басқа (29); көлік: жүк автокөлігі (30), автокөлік (31), мотоциклдер (32), мопедтер (33), велосипедтер (34), басқа (35), автомобиль заттары (36), дөңгелектер (колеса) (37); өнеркәсіп тауарлары (38), азық-түлік тауары (39), бидай (40), ауылшаруашылық өнімі (41), ет өнімі (42), балық өнімі (43), спирт өнімі (44), темекі бұйымы (45), дәрі-дәрмек (46),  құрылыс материалдары (47), орман және орман өнімі (48);   ұсақ үй жануарлары (ешкі, қойлар) (49),  ірі қара мал (жылқылар, қара малдар) (50), жиі кездесетін аңдар және құстар (51), үй құсы (52), балықтардың құнды түрлері (53),  есірткі заттары (54), радиоактивті материалдар (55), қатты әсереткіш дәрі-дәрмек заттары (56), көліктегі жүктер: т/ж (57), су (58), әуе (59), ә\б мүлігі және мекеме (60), хабарлау жолдары (61), байланыс (62), салық және міндет төлемдері (63), терілер (64), бас киімдері (65), сөмке (портфель) (66), киім, аяқ киім (67), жол жүрушілер киімі (68), ұялы телефондар (69), тозатын заттар (70), әскери техника (71), валюта (72), құнды қағаздар (73), қағаздар (74), қарулар (75), оқ-дәрілер (76), жарылғыш заттар (77), көмір (78), табиғи газ (79), электр энергиясы (80),  интелектуалдық меншік объектілері (81), тағы басқа (82).
23. Қол сұғу нысанасы мынадай меншікте: мемлекеттік (1), ұжымдық (2), кооперативтік (3), акционерлік (4), қоғамдық ұйымдарда (5), шетелдік қатысулармен бірлесіп (6), шетел фирмасымен (7), жеке (8),  жеке (9).
21.1. /_/
22. /_/_/, /_/_/, /_/_/

22. /_/_/, /_/_/, /_/_/
23. /_/, /_/
24.   Общее количество потерпевших
(1)__________, из них женщин
(2)___________, несовершеннолетних
(3)___________, военнослужащих
(4)___________,  иностранцев (в т.ч.
гр-н СНГ) (5)_________________.
25. Число погибших среди потерпевших
(1)___________, из них женщин
(2)___________, несовершеннолетних
(3)_____________, военнослужащих
(4)_______________,  иностранцев (в т.ч.
гр-н СНГ) (5)_______________.
26.   Преступление совершено в
отношении:  работника правоохр. и спец.
органов : МВД (01), КНБ (02), АБЭКП (03),
КТК (04), МЧС (05), сотрудника ГО МЧС
(06), прокуратуры (07), судьи (08),
органов юстиции (09), депутата (10),
акима (11), прочих гос. служащих (12);
военной полиции (13).
работника: банка (21), магазина (22),
инкассатора (23), охранника, сторожа
(24), водителя автотранспорта (25),
таксиста (26);  лица,   занимающегося:
индивидуальной трудовой деятельностью
(31), предпринимательством, коммерческой
деятельностью (32); инкас. средств
передвижения (33),
иностранных  лиц дальнего зарубежья (41),
граждан СНГ (42); временно не работающего
(51).
26.1. Гражданство потерпевших
иностранцев (в т.ч. гр-н СНГ)
(по справочнику)________________________
24. /_/_/(1), /_/_/(2),
/_/_/(3), /_/_/(4), /_/_/(5).
25. /_/_/(1), /_/_/(2),
/_/_/(3), /_/_/(4), /_/_/(5).
26. /_/_/, /_/_/,  /_/_/
26.1.
/_/_/_/, /_/_/_/, /_/_/_/
27.   Совершено с применением:  оружия :
холодного (01), газового (02),
огнестрельного (03), в т.ч. нарезного
(04), гладкоствольного (05), боеприпасов
(06), в т.ч. мин (07), гранат (08),
взрывчатых веществ: промышленных (09),
самодельных взрывных устройств (10),
орудия взлома (11), технических средств
(12), транспорта (13), химических средств
(14), в т.ч. отравляющих (15),
психотропных веществ (16); компьютерной
техники (17), программного средства (18),
магнитных носителей (19), фиктивных
кредитовых авизо (20), других
приспособленных предметов (21),
инструментов (22), маскировочных средств
(23), документов (24), газорезки (25).
27 .1.  Изъято:   оружие:  нарезное
автоматическое (01) _______шт. нарезное
неавтоматическое  (02) _______шт.
гладкоствольное охотничье (03) ______шт.
гладкоствольное воинское (04) ______шт.
неавтоматическое воинское (05) ______шт.,
спортивное огнестрельное (06) ______шт.,
газовое (07) _______шт.,
холодное (08) ______шт., пневматическое
(09) ______ шт., сигнальное (10) ________
шт., другое (11) ________ шт.
боеприпасы: воинские (21) ______шт.,
охотничьи (22) ______шт., спортивные
(23) ______шт., газовые самообороны
(24) ______шт. другие (25) ______шт.;
взрывчатые вещества: воинские
(31) ______шт., промышленные
(32) ______шт., самодельные
(33) ______шт., химические средства
(34) ______шт., радиоактивные материалы
(35) ______шт,
экстремистские материалы: листовки
(41) _______шт., книги (42) ______ шт.,
иные носители (43) _______ шт.

22. /_/, /_/
24. Жәбірленушілердің жалпы саны   (1)_____, олардың ішінде әйелдер: (2)______, кәмелетке толмағандар (3)_____, әскери қызметшілер  (4)________,  шет елдіктер  (сонымен қатар ТМД азаматтары) (5)_______.
25. Жәбірленушілер арасында қайтыс болғандар саны (1)_____, олардың ішінде әйелдер: (2)__ кәмелетке толмағандар саны (3)_____, әскери қызметшілер (4)______,  шет елдіктер (сонымен қатар ТМД азаматтары) (5)_____.
26. Қылмыс төмендегілерге қатысты жасалды:  құқық қорғаушы органының қызметкеріне және арнайы органдарға: ІІМ (01), ҰҚК (02),  ЭжСЖҚКА (03), КБК (04), ТЖМ (05), ТЖМ ГО (06), прокуратураларға (07), соттарға (08), әділет органдарына (09), депутаттарға (10), әкімдерге (11), басқа да мем. қызметшілерге (12), әскери полиция (13); жұмысшыларына: банкі (21), дүкен (22), ақша жинаушы (23), қорғаушы, күзетші (24), автокөлік жүргізушісі (25), таксиші (26); жеке еңбек қызметімен айналысатын тұлғалар (31), кәсіпкерлік қызметпен, коммерциялық қызметпен айналысатын тұлғалар (32); тасымалдаушы зат (33), қашық шет елдегі шет ел тұлғалары (41), ТМД азаматтары (42); уақытша жұмыссыз тұлғалары (51).
26.1. Жәбірленген шет елдіктердің азаматтығы (сонымен қатар ТМД азаматтары) (анықтама бойынша)_________________________
24. /_/_/(1), /_/_/(2), /_/_/(3), /_/_/(4), /_/_/(5).
25. /_/_/(1), /_/_/(2), /_/_/(3), /_/_/(4), /_/_/(5).
26. /_/_/, /_/_/,  /_/_/
26.1. /_/_/_/, /_/_/_/, /_/_/_/
27. Төмендегілерді қолдану арқылы жасалды:   қарулар: суық (01), газ (02), атыс қаруы (03), сондай-ақ кесу қаруы (04), тегіс ұңғылы қару (05), оқ-дәрілер (06), сонымен қатар миналар (07), гранаттар (08), жарылғыш заттары: өндірістік (09), жасанды жарылғыш заттары (10), бұзу қаруы (11), техникалық заттар (12), көлік (13), химиялық заттар (14), сонымен қатар уландыратын (15), жүйкеге әсер ететін заттар (16); компьютерлік техника (17), бағдарламалық заттар (18), магниттік тасушылар (19), жалған несиелік  авизо (20), басқа да бейімді заттар (21), құрал-саймандар (22), бүркемелеу заттары  (23), құжаттар (24), газкескіштер (25).
27.1.Алынды: қару: автоматтық кескіш қаруы (01) _____дана. автоматтық емес кескіш (02) _____дана. тегіс ұңғылы аң қаруы (03) _____дана. тегіс ұңғылы әскери (04) ____дана. автоматтық емес әскери (05) ____дана., спорттық атыс қаруы (06) ____дана., газ (07) ____дана., суық (08) ____дана., пневматкалық қару (09) ____ дана., сигналдық (10) ______ дана., басқа да (11)______ дана.
Оқ-дәрілер: әскери (21) ______дана., аңшылық (22) ______дана., спорттық (23)  ______дана., газдық өзіндік қорғану (24) ______дана., басқалары  (25) ______дана;
Жарылғыш заттары: әскери (31) __дана., өндірістік (32) ______дана., жасанды (33) ______дана., химиялық заттар (34) ______дана., радиоактивті материалдар (35) ______дана.,
Лаңкестік материалдар: үндеухаттар (41)  ____ дана., кітаптар (42) _____ дана., басқа да тасушылар (43)_____ дана.

28.   Совершено путем : захвата заложника:
детей (01), взрослых (02), свободного
доступа (03), насильственным путем (04),
подбора ключа (05), взлома двери (06),
обмана (07), подкупа (08), угона (09),
проруба вагона, контейнера (10), срыва
пломб (11), проникновения ч/з форт. (12),
пролома (13), разбития (14), отжима (15),
рывка (16), ч/з балкон (17), взлома сейфа
(18), угрозы применения оружия (19),
поджога (20),  ст. 175 : карманная кража
(21), из салона автотранспорта (22),
разукомплектование транспортного средства
(23).
27. /_/_/, /_/_/, /_/_/,
/_/_/
27.1. /_/_/, /_/_/, /_/_/
28. /_/_/, /_/_/, /_/_/,
/_/_/
29.  Охрана объекта: государственная (1),
частная (2), специальная (3),
отсутствует (4), ведомственная (5),
вневедомст. (6).
30.   Преступление совершено на объекте
с внешнеэкономической деятельностью
(1).
31.   Объект сектора экономики:
государственного: финансово-кредитной
системы (01), банковских учреждений (02),
коммерческих банков (03), в сфере
налогообложения (04), в сфере страхования
(05), промышленности (06), легкой (07),
местной (08), энергетики (09), топливного
комплекса (10), производства и снабжения
нефтепродуктами (11), металлургии (12),
машиностроении (13), производства мед.
препаратов, лекарственных средств (14),
добычи и переработки драг. металлов и
камней (15), системы производства
сельхозпродукции и продовольствия (16),
плодоовощной продукции (17), мясных
продуктов (18), молочной продукции (19),
хлебопродуктов (20), производства и
переработки рыбы (21), первичной
переработки хлопка и шерсти (22),
непроизводственного сектора (23),
образования, культуры и здравоохранения
(24), соц.обеспечения (25), телевидения и
радио (26), печати (30), промышленного и
гражданского строительства (32),
производства стройматериалов (33),
строительства автодорог (34),
автотранспортных предприятий (35),
системы автосервиса (36), связи (37),
прочих объектах гос. сектора экономики
(38), военных и оборонных объектов (39),
негосударственного: финансово-кредитный
(51), банковской (52), биржевой системы
(53), системы производства
сельхозпродукции (54), промышленности
(55), в сфере: производства товаров (56),
услуг (57), торговли (58), бытового
обслуживания (59), страхования (60),
на объектах: совместных предприятий (71),
малых предприятий (72), арендных
предприятий (73), в фондах, союзах (74),
товариществах (75), фермерских хозяйствах
(76), коммунальных хозяйствах (77), иных
объектах негосударственного сектора
экономики (78).
32.   Прочие отметки ________________________________________
________________________________________
29. /_/

28. Төмендегідей жолмен жасалды: адамды кепілге алу: балаларды (01), ересектерді (02), еркін қол жетімділік (03), күштеп зорлау жолымен (04), кілт таңдау (05), есіктерді бұзу (06), алдау (07), параға сатып алу (08), айдап әкету (09), вагон асытқыштары, контейнерлер (10), пломбаларды бұзу (11), форт арқылы кіру (12),  бұзу (13), қирату (14), сығу (15), секіру (16),  балкон арқылы кіру (17), сейфті бұзу (18), қаруды қорқыта қолдану (19), өртеу (20),
175 бап: қалтаұрлығы (21), автокөліктің салонынан ұрлау(22), көліктің жасақтануы (23).
27. /_/_/, /_/_/, /_/_/, /_/_/
27.1. /_/_/, /_/_/, /_/_/
28. /_/_/, /_/_/, /_/_/, /_/_/
29. Объектіні қорғау: мемлекеттік (1),  жеке (2), арнайы (3), жоқ (4), ведомстволық (5), ведомстводан тыс (6).
30. Сыртқы экономикалық қызмет объектісінде жасалған қылмыс (1).
31. Экономика секторының объектісі:  мемлекеттік : қаржы-несиелік жүйенің (01), банктік мекемелердің (02), коммерциялық  банктердің (03), салық салу саласында (04), сақтандыру саласында (05), өндіріс (06), жеңіл (07) , жергілікті (08), энергетика (09), жағу комплексі (10), мұнай тауарын өндіру және жабдықтану (11), металлургия (12), машина жасау (13), дәрі-дәрмек өндірісі (14), құнды металдарды және тастарды алу және қайта өңдеу (15), ауылшаруашылық өнімдерінің жүйесі және сату (16), жеміс-жидектер өнімі (17), ет өнімдері (18), сүт өнімдері (19), нан өнімдері (20), балықты өндіру және қайта өңдеу (21), мақта және терілерді алғашқы рет қайта өңдеу (22), өндірістік емес секторда (23), білім, мәдениет және денсаулық сақтау (24), әлеуметтік қамтамасыз ету (25), теледидар және радио (26), баспа (30), өндірістік және азаматтық құрылыс (32), құрылыс материалдарының  өндірісі (33), автожол құрылысы (34), автокөліктік кәсіпорындар (35), автосервис жүйесі (36), байланыс (37), экономиканың мемлекеттік секторының басқа да объектілерінде (38), әскери және қорғаныс объектілерінде (39),  мемлекеттік емес : қаржы-несиелік (51), банктік (52), биржалық жүйе (53), ауылшаруашылық өнімін өндіру жүйесі (54), өндіріс (55), салада: тауар өндірісі (56), қызмет (57), сауда (58), тұрмыстық күту (59), сақтандыру (60), объектілерде: бірлескен кәсіпорындарда (71), кіші кәсіпорындарда (72), жалға алу кәсіпорындары (73), қорларда, союздарда(74), жолдастықта (75), фермерлік шаруашылықта (76), коммуналды шаруашылықта (77), басқа да экономиканың мемлекеттік емес объектісінде (78).
32. Басқа белгілер
_______________________________________
29. /_/

30. /_/
31. /_/_/, /_/_/, /_/_/,
/_/_/
____________________________________________  "___" ___________ 200_ г.
лицо, осуществляющее уголовное преследование
(судья - по делам частного обвинения)
Прокурор _______________________________      "___" ___________ 200_ г.
Примечание: по заполнении карточка является официальным статистическим
документом. Лица, подписавшие ее, за внесение заведомо ложных сведений несут
ответственность в установленном законом порядке.
Приложение 4 к
приказу Генерального
Прокурора РК
от 15 сентября 2006 года N 51
Приложение 4
к Инструкции по ведению единого
карточного учета заявлений,
сообщений о преступлениях,
уголовных дел, результатов их
расследования и судебного
рассмотрения (Единая унифицированная
статистическая система)
Форма 1.1
Карточка о ходе и результатах
предварительного следствия (дознания)
1.  ________________________________________
___________________________________________
наименование органа, расследующего УД
2.  Служба, расследующая УД: следствие (1),
дознание (2), следствие по делам дознания в
порядке: ст.288 ч.1 УПК РК (3), в порядке
ст.288 ч.2 УПК РК (4), в порядке ст.289 п.2
УПК РК (5).
3.  Номер уголовного дела ________________
5.   Дата поступления карточки в УКПСиСУ
"___" ____________ 20___ г.
Сотрудник УКПСиСУ _________________________
(фамилия и подпись)
1. /_/_/_/_/_/_/
2. /_/
3. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
5. /_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.     мес.  год
6.  Квалификация преступления
ст.______________ ч._____ п._____ УК РК
Преступление: общеуголовное (1),
экономическое (2), воинское (3), другое (4).
7.   Переквалифицировано со
ст._________________ ч._____ п._____ УК РК
дата переквалификации "___" __________ 20___ г.
8.  Преступление совершено в группе:
взрослых (1), только несовершеннолетних (2),
смешанной с участием несовершеннолетних (3),
военнослужащих (4).
9.  Преступление совершено лицом (лицами):
несовершеннолетним (01), гражданином РК (02),
гражданином СНГ (03), иностранцем (04), ранее
совершавшим преступление (05), наркоманом (06),
лицом без гражданства (07), оралманом (08) ,
женщиной (09 ); состоящим в брачно-семейных
отношениях с потерпевшим (10).
в состоянии: алкогольного опьянения (11),
наркотического (12),  токсикоманического
опьянения (13), вследствие иного болезненного
состояния психики (15),
в составе: группы (21), организованной
преступной группы (22), преступного сообщества
(23), с выявленными связями: коррумпированными
(24), межрегиональными (25), международными
(26).

30. /_/
31. /_/_/, /_/_/, /_/_/, /_/_/
________________________________" __"______________20 ж
қылмыстық қудалауды жүзеге асырушы тұлға (сот)
Қылмыстық қудалауды жүзеге асырушы органның бастығы
_____________"__"______________20 ж.
Прокурор_________________________________________________
____________"__"______________20 ж.
Ескерту: Толтыру бойынша кәртішке ресми статистикалық
құжат болып табылады. Оған қол қойған тұлғалар көрінеу жалған
мәліметтерді енгізгені үшін заң тәртібімен жауап береді.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2006 жылғы 15 қыркүйектегі
N 51 бұйрығына 4 қосымша
Қылмыстар туралы өтініштер мен
хабарламаларды, қылмыстық істерді,
олардың тергелуі және сотта
қарастырылу нәтижелерінің бірыңғай
кәртішкелік есепке алу негізінде
жүргізу туралы (Бірыңғай бірегейлік
статистикалық жүйе) Нұсқаулыққа
4 қосымша
1.1 Нысаны
Алдын-ала тергеудің (анықтаудың) барысы
және қорытындысы туралы кәртішке
1. ___________________________________________
______________________________________________            ҚІ тергейтін органның аталуы
2. ҚІ тергейтін қызмет: тергеу (1), анықтау (2), анықтау ісі бойынша тергеу (3), ҚР ҚІЖК 288-бабы 1-бөлігі тәртібінде (4), ҚР ҚІЖК 289-бабы 2-бөлігі тәртібінде (5).
3. Қылмыстық істің нөмірі _________________
5. Кәртішкелердің ҚСжАЕКБ келіп түскен күні
"___"______________________ 20  ж.
Қызметкер ҚСжАЕК _____________________________
______________________________________________
(тегі және қолы)
1. /_/_/_/_/_/_/
2. /_/
3. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
4. /_/
5. /_/_/. /_/_/
саны айы жылы
6. Қылмыс дәрежесі ҚР ҚК   ______________ бабы _____бөлігі _____тармағы
Қылмыс: жалпы қылмыстық (1), экономикалық (2), әскери (3), басқа (4).
7. Қайта дәрежеленді ҚР ҚК ______________ бабы_____бөлігі _____тармағымен
қайта дәрежелену күні "___"_____________ 20 ж.
8. Қылмыс топпен жасалды:   ересектермен (1), тек кәмелетке толмағандармен (2), кәмелетке толмағандар қатысуымен аралас (3), әскери қызметшілермен (4).
9. Қылмыс тұлғамен (тұлғалармен) жасалды: кәмелетке толмағандармен (01), ҚР азаматымен (02), ТМД азаматымен (03), шетелдікпен (04), алдында қылмыс жасағанмен (05), нашақормен (06), азаматтығы жоқ тұлғамен (07), оралманмен (08) , әйел адаммен (09), жәбірленушімен неке-отбасында тұратын   (10).
жағдайда: алкогольдік ішімдік арқылы мас күйінде (11), есірткі пайдаланған мас күйінде (12), улы зат арқылы мас күйінде (13), басқа да жүйке жүйесінің ауруы жағдайы салдарынан (15),
құрамда: топпен (21), ұйымдасқан қылмыс тобымен (22), қылмыстық қауымдастықпен (23),   анықталған байланыстармен: сыбайланып шоғырланумен (24), аймақ аралықпен (25), халықаралық (26).

9.1. Род занятий:  кандидат в Президенты (01),
кандидат в депутаты (02); лицо, выполняющее
госфункции: депутат (03),  политический
служащий (05), в т.ч. аким (04), судья (06);
занимающее ответственную государственную
должность (07), др. лица, выполняющие
гос.функции, а также приравненные к ним
(08); прокурор (11), судебный исполнитель (12),
сотрудник: МВД (13), таможен. служб (14),
АБЭКП (15), налогового комитета (16), КНБ (17),
органов юстиции (18)   в т.ч. Комитета
уголовно-исполнительной системы (09) ,
МЧС (19), внутренних войск МВД (20), военной
полиции МВД (21), погранслужбы КНБ (22),
Республиканской Гвардии (23), военнослужащий:
контрактной службы (24), срочной службы (25),
военнослужащий иностранец (26), командир
батальона (27), командир части (28),
технический и обслуживающий персонал в/с (29),
других воинских формирований (30); лица,
явл-ся субъектами в соотв. с п.п.3, 4 п.3 ст.3
Закона "О коррупции" (32), п.4 ст.3 Закона "О
коррупции" (33), должностное лицо в гос.органах
(34), должностное лицо в органах местного
самоуправления (35); служащий гос.учрежд. и
предприятий (36), сотрудник МО (37), др.
сотрудники Комитета по судебному
администрированию при Верховном Суде РК (38);
военной полиции погранслужбы КНБ (39);
лицо, выполняющее управленческие функции : в
коммерческой организации (41), иной организации
(42), работник коммерческой организации (43),
работник иных структур (44), работник
банковской системы (45);  учащийся: средней
школы (51), техникума (52), гимназии (53),
лицея (54), колледжа (55), студент ВУЗа (56 ),
учащийся ПТШ (57);    частный предприниматель
(61), частный нотариус (62), кооператор (63),
фермер (64), рабочий (65), наемный рабочий
(66), служащий негос.учрежд. и предпр. (67),
работник ВОХР (68),  работник транспорта :
машинист (69), водитель (70), проводник ж/д
(71), работник культуры и искусства (72),
служитель культа (73);  адвокат (74);
иждивенец (81), безработный, неучащийся (82),
беременная (83), пенсионер (84), инвалид 1 и 2
гр. (85),   осужденный (91), осужденным
ИУ (92), осужденным без лишения свободы
(93), следственно-арестованный (94),  лидер,
авторитет криминальной среды (95);
другая категория лиц  (99).
9.2.  Гражданство иностранцев  ______________
______________________________________________
(по справочнику)
6. ст./_/_/_/ ч./_/_/
п./_/_/
7. ст./_/_/_/ ч./_/_/
п./_/_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.    мес.  год

9.1. Айналысатын ісі:   Президенттікке үміткер (01), депутаттыққа үміткер (02); мем.функцияларды орындайтын тұлға: депутат (03), саясат қызметшісі (05), соның ішінде әкім (04), сот (06); жауапты мемлекеттік лауазыммен айналысатын тұлға (07), мем.функцияларды орындайтын басқа да тұлғалар, сондай-ақ оларға теңестірілгендер (08);
прокурор (11), сот орындаушысы (12),     қызметкер: ІІМ (13), кедендік  қызметтер (14), ЭСЖҚКА (15), салық комитеті (16), ҰҚК (17), әділет органдары (18) соның ішінде  Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің (09, ТЖМ (19), ІІМ ішкі әскері (20), ІІМ әскери полиция (21), ҰҚК шекаралық қызметі (22), Республикалық Гвардия (23), әскери қызметші:  келісім шарт бойынша қызмет (24), жедел қызмет (25), шетелдік әскери қызметші (26), батальон командирі (27), бөлім командирі (28), техникалық және күтуші персонал  (29), басқа да әскери құрылымдар  (30); "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес туралы" Заңның 3-бабы 3-бөлігі 3, 4-тармақшаларына сәйкес субъектілер болып табылатын тұлғалар (32), "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес туралы" Заңның 3-бабы 4-бөлігі (33), мем.органдардағы лауазымды тұлға (34), өзін-өзі басқару органындағы лауазымды тұлға (35); мем.мекеме және кәсіпорындар қызметшілері (36), БМ қызметкері (37), ҚР Жоғары Сот  жанындағы сот әкімшілігі жөніндегі комитетінің қызметкерлері (38), ҰҚК ШҚ әскери полициясы (39);
басқару функцияларын орындаушы тұлғалар: коммерциялық ұйымдарда (41), басқа да ұйымдарда (42), коммерциялық ұйым қызметкері (43), басқа да құрылымдар қызметкерлері (44), банктік жүйенің қызметкері (45);
оқушылар: орта мектеп (51), техникум (52), гимназия (53), лицей (54), колледж (55), ЖОО студенттері (56), КТМ оқушысы   (57); жеке кәсіпкер (61), жеке нотариус (62), кооператор (63), фермер (64), жұмысшы (65), жалданған жұмысшы (66), мем.емес мекемелер және кәсіпкерлер қызметшілері (67), ВОХР жұмысшысы (68), көлік жұмысшысы: машина жүргізуші (69), жүргізуші (70), темір жол жұмысшысы  (71), мәдениет және өнер жұмысшысы (72), басқа табыну қызметшісі (73), қорғаушы (74);
асырауды қажет етуші (81), жұмыссыз, оқымайтын (82), жүкті (83), зейнеткер (84), 1 және 2 топтағы мүгедек (85), сотталған   (91), ТМ сотталған (92), бас бостандығынан айырусыз сотталған (93), тергеулік-тұтқындалған (94), криминалдық орта лидері, беделдісі   (95);
тұлғалардың басқа да түрлері (99).
9.2. Шет елдіктердің азаматтығы ______________
______________________________________________
(анықтама бойынша)
6. бап./_/_/_/ б./_/_/ т./_/_/
7. бап./_/_/_/ б./_/_/ т./_/_/     /_/_/. /_/_/. /_/_/
саны   айы   жылы

8. /_/
9. /_/_/, /_/_/, /_/_/
9.1. /_/_/, /_/_/
9.2. /_/_/_/
10.   Решение: дело направлено прокурору:
по ст.280 УПК (01), по ст.287 УПК (02), по
ст.514 ч.1 п.2 (03);
прекращено по ст.37 ч.1 п.1 (11), ст.37 ч.1
п.2 (12), ст.37 ч.1 п.3 (13), ст.37 ч.1 п.4
(14), ст.37 ч.1 п.5 (15), ст.37 ч.1 п.6 (16),
ст.37 ч.1 п.7 (17), ст.37 ч.1 п.8 (18), ст.37
ч.1 п.9 (19), ст.37 ч.1 п.10 (20), ст.37 ч.1
п.11 (21), ст.37 ч.1 п.12 УПК РК-ст.65 УК РК
(22), ст.37 ч.1 п.12 УПК-ст.66 УК (23), ст.37
ч.1 п.12 УПК- ст.67 ч.1 УК (24), ст.37 ч.1 п.12
УПК-ст.68 УК (25),  ст.37 ч.2 (27), по ст.38
ч.1 УПК РК ст.67 ч.2 УК РК (26);
приостановлено по ст.50 ч.1 п.1 (31), ст.50
ч.1 п.2 (32), ст.50 ч.1 п.3 (33), ст.50 ч.1 п.4
(34), ст.50 ч.1 п.5 (35), ст. 50 ч.1 п.6 (36),
ст.50 ч.1 п.7 (37), ст.50 ч.1 п.8 (39),
ст.50 ч.1 п.9 (40);
передано по ст.192 (без снятия с учета) (41),
по ст.192 (со снятием с учета) (42), ст.193 п.1
(43), ст.193 п.2 (44);
принято к производству:
после возвращения на доп. расследование
прокурором (51), прокурором с изменением
подследственности (52), судом (53);  после
передачи: по ст.192 (без снятия с учета) (61),
по ст. 192 (со снятием с учета) (62), по ст.193
п.1 (63), по ст.193 п.2 (64);
от прокурора: получившего дело в порядке
ст.376 ч.4 (71);
истребовано с новым фактом в порядке ч.5 ст.37
(73);
возобновлено производство по ранее
прекращенному делу (80),  по ранее
приостановленному : по ст.50 ч.1 п.1 (81),
ст.50 ч.1 п.2 (82), ст.50 ч.1 п.3 (83),
ст.50 ч.1 п.4 (84), ст.50 ч.1 п.5 (85),
ст.50 ч.1 п.6 (86), ст.50 ч.1 п.7 (87), ст.50
ч.1 п.2 без прекращения розыска (88),
ст.50 ч.1 п.8 (93), ст.50 ч.1 п.9 (94).
10.1.  Дата принятия решения
"___" _____________ 20__г.
10.2.   Номер розыскного дела ____ __________
Фамилия разыскиваемого ________________________
10.3.   Передано в орган ____ ________________
______________________________________________
наименование, район, город, область
10.4.   Служба: следствие (1), дознание (2).
N исх. ________ от "___" _____________ 20__г.
10. /_/_/
10.1.
/_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.    мес.  год

8. /_/
9. /_/_/, /_/_/, /_/_/
9.1. /_/_/, /_/_/
9.2. /_/_/_/
10. Шешім: іс прокурормен: ҚІЖК 280-бабы бойынша (01), ҚІЖК 287-бабы бойынша (02), 514 бабы 1-бөлігі 2-тармағы бойынша (03);
қысқартылды 37-бап 1-бөлік 1-ші тармақ бойынша (11), 37-бап 1-бөлік  2-тармақ (12), 37-бап 1-бөлік 3-тармақ (13), 37-бап 1-бөлік 4-тармақ (14), 37-бап 1-бөлік 5-тармақ (15), 37-бап 1-бөлік 6-тармақ (16), 37-бап 1-бөлік 7-бап (17), 37-бап 1-бөлік 8-тармақ (18), 37-бап 1-бөлік 9-тармақ (19),  37-бап 1-бөлік 10-тармақ (20), 37-бап 1-бөлік 11-тармақ (21), ҚР ҚІЖК 37-бабы 1-бөлігі 12-тармағы ҚР ҚК 65-бабы (22), ҚІЖК 37-бабы 1-бөлігі 12-тармағы - ҚК 66-бабы (23), ҚІЖК 37-бабы 1-бөлігі 12-тармағы ҚК 67 бабы 1-бөлігі (24), ҚІЖК 37-бабы 1-бөлігі 12-тармағы ҚК 68-бабы (25), ҚК 37-бабы 2-бөлігі (27), ҚІЖК 38-бап 1-бөлік-ҚК 67-бабы 2-бөлігі (26); тоқтатылды 50-бап 1-бөлік 1-тармақ (31), 50-бап 1-бөлік 2-тармақ (32), 50-бап 1-бөлік 3-тармақ (33), 50-бап 1-бөлік 4-тармақ (34), 50-бап 1-бөлік 5-тармақ (35), 50-бап 1-бөлік 6-тармақ (36), 50-бап 1-бөлік 7-тармақ (37), 50-бап 1-бөлік 8-тармақ (39), 50-бап 1-бөлік 9-тармақ (40);
берілді 192-бап бойынша (есептен шығрылмауымен) (41), 192-бабы бойынша (есептен шығарумен) (42), 193-бап 1-бөлік (43), 193-бап 2-бөлік (44);
өндіріске қабылданды: қосымша тергеуге қайтарылғаннан кейін прокурормен (51), тергеуде болуды өзгерту арқылы прокурор арқылы (52), сотпен (53); берілгеннен кейін: 192-бап бойынша (есептен шығарылмауымен) (61), 192-бап бойынша (есептен шығарылуымен) (62), 193-бап 1-бөлік (63), 193-бап 2-бөлік (64);  прокурордан: 376-бап 4-бөлік тәртібінде істі алғанға дейін (71); жаңа дерекпен 37-бап 5-бөлік тәртібінде талаптанды (73);
өндіріс жаңартылды: алдыңғы уақытта қысқартылған іспен (80), алдында қысқартылған іс бойынша: 50-бап 1-бөлік 1-тармақ бойынша (81), 50-бап 1-бөлік 2-тармақ бойынша (82), 50-бап 1-бөлік 3-тармақ бойынша (83), 50-бап 1-бөлік 4-тармақ бойынша (84), 50-бап 1-бөлік 5-тармақ бойынша (85), 50-бап 1-бөлік 6-тармақ бойынша (86), 50-бап 1-бөлік 7-тармақ бойынша (87), 50-бап 1-бөлік 2-бөлік іздеудің тоқтатылуысыз (88), 50-бап 1-бөлік 8-тармақ (93), 50-бап 1-бөлік 9-тармақ (94).
10.1. Шешімнің қабылданған күні
"____ "_____________________ 20  ж.
10.2. Іздеу ісінің нөмірі ______________
Ізделушінің тегі _____________________________10.3. Органға берілді_________________________
____________ ________ _________________________
аталуы, аудан, қала, облысы
10.4. Қызмет: тергеу (1), анықтау( 2) шығыс.
N __ "___"___________________20 ж.
10. /_/_/
10.1. /_/./_/./_/_/
саны  айы жылы

29.   Применение: научно-технических средств и
методов (01), использование СРС (02), экспертиз
и исследований (03), применение оперативно-
справочных и розыскных учетов (04), АИПС (05),
автоматизированного учета: УДП (06), финансовой
(07), таможенной (08), военной (09),
криминальной полиции (10), налогового
комитета (11), систем видеонаблюдения ЦОУ (12).
30.  Прочие отметки
______________________________________________
_______________________________________________
29. /_/_/, /_/_/, /_/_/
____________________________________________  "__" __________20 ___ г.
лицо, осуществляющее уголовное преследование
Прокурор ___________________________________ "__" __________20 ___ г.
Примечание:  по заполнении карточка является официальным статистическим документом.
Лица, подписавшие ее, за внесение заведомо ложных сведений несут ответственность
в установленном законом порядке.
Приложение 5 к
приказу Генерального
Прокурора РК
от 15 сентября 2006 года N 51
Приложение 6
к Инструкции по ведению единого
карточного учета заявлений,
сообщений о преступлениях,
уголовных дел, результатов их
расследования и судебного
рассмотрения (Единая унифицированная
статистическая система)
Форма 2.0
Карточка на лицо, совершившее преступление
1.  __________________________________________
н аименование органа
2.  Служба: следствие (1), дознание (2),
следствие по делам дознания в порядке:
ст.288 ч.1 УПК РК (3), в порядке ст.288 ч.2
УПК РК (4), в порядке ст.289 п.2 УПК РК (5).
3.   Номер УД ____________________________
3.1.   Номер основного УД  ___________________
3.2.   Номер отказного материала ___ ________
_____________________________________________
4.   Количество лиц, совершивших
преступление  _______________________________
5.  Номер (наименование)   войсковой   части
____________________________________________
6.   Вид стат.учета  учесть (1), снять (2),
отказано по нереабилитирующим основаниям (3).
9.   Дата поступления карточки в УКПСиСУ
"___" ___________ 20__ г.
Сотрудник УКПС и СУ _________________________
(фамилия и подпись)
1. /_/_/_/_/_/_/
2. /_/
3. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/
_/_/_/
3.1. /_/_/_/_/_/_/_/_/
_/_/_/_/
3.2. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
4. /_/_/
5. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/
6. /_/
9.
/_/_/ . /_/_/ . /_/_/
чис.    мес.    год
10 ФАМИЛИЯ
10.1   ИМЯ
10.2   ОТЧЕСТВО
1 1 . Пол: мужской (1), женский (2).
1 2 . Дата рождения "___" ___________ 19___г.
1 3 . Возраст на момент совершения преступления:
до 11 лет (01), 12-13 лет (02), 14-15 лет
(03), 16-17 лет (04), 18-20 лет (05), 21-29 лет
(06), 30-39 лет (07), 40-49 лет (08), 50-59 лет
(09), 60 лет и старше (10).
1 4 . Место рождения _________________________
15 . Национальность (по справочнику):
______________________________________________

29. Қолдануы: ғылыми-техникалық заттар және әдістер (01), СРС қолдану (02), сараптама және зерттеулер (03), жедел-анықтама және іздеуді есепке алуды қолдану (04), АИПС (05), автоматтандырылуды есепке алу: ЖПБ (06), қаржы (07), кедендік (08), әскери (09), криминалдық полиция (10), салық комитеті (11), таспалық бақылау жүйесі (12).
30. Басқа да белгілер
29. /_/_/, /_/_/, /_/_/
______________ " ______ "____________20 ж.
Қылмыстық істі жүзеге асырушы тұлға
Қылмыстық қудалауды жүзеге асырушы органның бастығы________________
__________"_______"___________20 ж.
Прокурор_________________________ "___" ______ "________20 ж.
Ескерту: Толтыру бойынша кәртішке ресми статистикалық құжат
болып табылады. Оған қол қойған тұлғалар көрінеу жалған мәліметтерді
енгізгені үшін заң тәртібімен жауап береді.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2006 жылғы 15 қыркүйектегі
N 51 бұйрығына 5 қосымша
Қылмыстар туралы өтініштер мен
хабарламаларды, қылмыстық істерді,
олардың тергелуі және сотта
қарастырылу нәтижелерінің бірыңғай
кәртішкелік есепке алу негізінде
жүргізу туралы (Бірыңғай бірегейлік
статистикалық жүйе) Нұсқаулыққа
6 қосымша
2.0 Нысаны
Қылмыс жасаған тұлға  кәртішкесі
1.___________________________________
_____________________________________
органның аталуы
2. Қызмет: тергеу (1), анықтау (2), ҚР ҚІЖК 288-бабы 1-бөлігі тәртібінде анықтау ісі бойынша тергеу (3), ҚР ҚІЖК 288-бабы 2-бөлігі тәртібінде (4), ҚР ҚІЖК 289-бабы 2-тармағы бойынша (5).
3. ҚІ нөмірі ______________________
3.1. Негізгі қылмыстық істің нөмірі
__________________________________
3.2. Бас тару материалының нөмірі ___________
4. Қылмыс жасаған тұлғалар саны _____________
1. /_/_/_/_/_/_/
2. /_/
3. /_/_/_/_/_/_/_
3.1. _/_/_/_/_/_/
3.2._/_/_/_/_/_/_
4. /_/_/
5. Әскери бөлімнің нөмірі (атауы)_______________________________________________________________________
6. Статистикалық есепке алу түрі: есепке алу (1), алып тастау (2), ақталмаған негіздер бойынша бас тартылды (3).
9. Кәртішкенің ҚСжАЕКБ келіп түскен күні "___"______________________20  ж.
ҚСжАЕК қызметкері_________________________
__________________________________________
(тегі және қолы)
5./_/_/_/_/_/_/_/
6. /_/
9./_/_/./_/_/./_/
саны. айы  жылы
10. Тегі
10.1 Аты
10.2 Әкесінің аты
11. Жынысы: ер (1), әйел (2).                12. Туған күні "____"____________ 19_______ж.
13. Қылмыс жасаған сәттегі жасы: 11-жасқа дейін (01), 12-13-жасқа дейін (02), 14-15-жасқа дейін (03), 16-17 жасқа дейін (04), 18-20 жасқа дейін  (05), 21-29 жасқа дейін (06), 30-39 жасқа дейін (07), 40-49 жасқа дейін (08), 50-59 жасқа дейін (09), 60 жас және одан жоғары (10).
14. Туған жері ______________________________
_____________________________________________
15. Ұлты (анықтама бойынша):_________________

16. Документ, удостоверяющий личность:
паспорт (1), удостоверение личности (2),
военный билет (3), вид на жительство (4),
пенсионное удостоверение (5), водительское
удостоверение (6), свидетельство о рождении
(7), иное (8), справка об освобождении (9)
N __________  от "___" ___________ 19___г.
выдан______________________
17 .   Гражданство: гражданин Республики
Казахстан (1), гражданин СНГ (2), лицо без
гражданства (3), иностранный гражданин (4),
оралман (5).
18 Гражданство иностранца (по справочнику)
_____________________________________________
19 Образование: высшее (1), среднее
профессиональное (2), среднее (3), неполное
среднее (4), без образования (5).
2 0 .   Семейное положение: холост (не замужем)
(01), женат (замужем) (02), имеет на иждивении
несовершеннолетних детей (03), сожительство
(04), несовершеннолетний воспитыв.: в полной
семье (05), в неполной семье (06), вне семьи
(07), имеет нетрудоспособного иждивенца (08).
2 1 .   По месту проживания: местный житель
(01), житель другой области (02), лицо без
определенного места жительства (03), проживал
в общежитии (04), содержится в ВК (05), СИЗО
(06), ИВС (07), содержится в ИТУ (08).
2 2 Адрес проживания (прописки) ____________
______________________________________________
2 3 .   Каким Д(У,О)ДО  призван __ ______________
дата призыва "___" ___________ 20__г.
2 4 .   Воинское звание ________________________
______________________________________________
11. /_/
12.
/_/_/ . /_/_/ . /_/_/
чис.    мес.     год
13. /_/_/
15. /_/_/_/
16. /_/
17. /_/
18. /_/_/_/
19. /_/
20. /_/_/
21. /_/_/
23.
/_/_/ . /_/_/ . /_/_/
чис.     мес.    год
25 .   Статья ______________________________
ч._____  п._____ УК РК  (наиболее тяжкая)
25.1.   Статьи обвинения  _____________________
______________________________________________
Дата предъявления обвинения
"___" __________________ 20 __г.
26. Преступление: общеуголовное (1),
экономическое (2), воинское (3), другое (4).
27 По ст.24 УК РК: приготовление (1),
покушение (2).
28 Преступление: коррупционное  несвязанное
по службе (01), связанное по службе (02),
экстремистской направленности (03).
29 .   Связанное с незаконным оборотом
наркотиков   (1) в целях сбыта либо сбыт
наркотических средств (2).
25.
ст./_/_/_/ ч./_/_/
п./_/_/
/_/
25.1.
ст./_/_/_/ч./_/_/п./_/_/
ст./_/_/_/ч./_/_/п./_/_/
ст./_/_/_/ч./_/_/п./_/_/
/_/_/ . /_/_/ . /_/_/
чис.     мес.   год
27. /_/
28. /_/_/
29. /_/
ЗАНЯТИЕ ЛИЦА НА МОМЕНТ СОВЕРШЕНИЯ
ПРЕСТУПЛЕНИЯ
30.   Род занятий : кандидат в Президенты (01),
кандидат в депутаты (02); лицо, выполняющее
гос функции: депутат (03),  политический
служащий (05), в т.ч. аким (04), судья
(06) ; занимающее ответственную государственную
должность (07), др.лица, выполняющие
гос.функции, а также приравненные к ним (08);
прокурор (11), судебный исполнитель (12),
сотрудник: МВД (13), таможен. служб (14),
АБЭКП (15), налогового комитета (16), КНБ
(17),  органов юстиции (18),.  Комитета
уголовно-исполнительной системы (09),
МЧС (19), внутренних войск МВД (20), военной
полиции МВД (21), погранслужбы КНБ (22),
Республиканской Гвардии (23), военнослужащий:
контрактной службы (24), срочной службы (25),
военнослужащий иностранец (26), командир
батальона (27), командир части (28),
технический и обслуживающий персонал в/с (29),
других воинских формирований (30);  лица,
явл-ся субъектами в соотв. с п.п.3, 4 п.3 ст.3
Закона "О коррупции" (32), п.4 ст.3 Закона
"О коррупции" (33), должностное лицо в
гос.органах (34), должностное лицо в органах
местного самоуправления (35); служащий
гос.учрежд. и предприятий (36), сотрудник МО
(37), др. сотрудники Комитета по судебному
администрированию при Верховном Суде РК (38);
военной полиции КНБ (39);
лицо, выполняющее управленческие функции :
в коммерческой организации (41), иной
организации (42), работник коммерческой
организации (43), работник иных структур (44),
работник банковской системы (45);
учащийся: средней школы (51), техникума (52),
гимназии (53), лицея (54), колледжа (55),
студент ВУЗа (56),  учащийся ПТШ (57);
частный предприниматель (61), частный нотариус
(62), кооператор (63), фермер (64), рабочий
(65), наемный рабочий (66), служащий негос.
учрежд.и предпр.(67), работник ВОХР (68),
работник транспорта : машинист (69), водитель
(70), проводник ж/д (71), работник культуры и
искусства (72), служитель культа (73);
адвокат (74);
иждивенец (81), безработный (82), беременная
(83), пенсионер (84), инвалид 1 и 2 гр. (85),
осужденный (91), осужденный ИУ (92),
осужденный без лишения свободы (93),
следственно-арестованный (94);
лидер, авторитет криминальной среды (95);
другая категория лиц  (99).

16. Жеке тұлғаны нақтылайтын құжат: төл құжат (1), жеке куәлік (2), әскери билет (3), тұрғылықты жер орны (4), зейнеткерлік куәлік (5), жүргізуші құқығы (6), туу туралы куәлік (7), басқа (8), босату туралы анықтама (9)
№N ____________________________________
" ___"_____________19____ж______берілді.
17. Азаматтығы: Қазақстан Республикасының азаматы (1), ТМД азаматы (2),азаматтығы жоқ тұлға (3), шетел азаматы (4), оралман (5).
18. Шетелдің азаматтығы (анықтама бойынша) _____________________________________________19. Білімі: жоғары (1), орта-арнайы (2), орта (3), толық емес орта (4), білімсіз (5).
20. Отбасы жағдайы: бойдақ (тұрмыста емес) (01), үйленген (тұрмыста) (02), асырауында кәмелетке толмаған балалары бар (03), бірлесіп өмір сүру (04), кәмелетке толмаған тәрбиеленеді: толық отбасында (05), толық емес отбасында (06), отбасыдан тыс (07), еңбекке жарамсыз асырауды қажет ететін адамды асыраушы (08).
21. Тұрғылықты жері бойынша: тұрғылықты өмір сүруші (01), басқа облыс тұрғыны (02), нақты тұрғылықты орны жоқ тұлға (03), жатақханада өмір сүрген тұлға (04), тәрбиелеу колониясында тәрбиеленетін тұлға (05), тергеу изоляторы (06), УҚҰО (07), ТЕМ ұсталынатын (08).
22. Мекен-жайы (есепке тұрған мекен-жайы) _____________________________________________23. Қандай ҚІД(Б,Б)  шақыртылды _____________
шақыртылған күні "____"____________ 20 ж.
24. Әскери атағы ____________________________
11. /_/
12./_/_/./_/._/_/
саны. айы. жылы
13. /_/_/
15. /_/_/_/
16. /_/
17. /_/
18. /_/_/_/
19. /_/
20. /_/_/
21. /_/_/
23./_/._/_/._/_/
саны. айы. жылы
25. ҚР ҚК ___________________________бабы
_____бөлігі_____ (аса ауыр)
25.1. Айыптау баптары _______________________
_____________________________________________
Айып тағылған күн "___"__________ 20______ж.
26. Қылмыс: жалпы қылмыстық (1), экономикалық (2), әскери (3), басқа (4).
27. ҚР ҚК 24-бабы бойынша: дайындық (1), қастандық (2).
28. Қылмыс: қызметпен байланыспайтын сыбайлас жемқорлық (01), қызметпен байланысатын (02), лаңкестік бағытта (03).
29. Есірткі заттардың заңсыз айналымымен байланысты (1), өткізу мақсатында немесе есірткі құралдарын өткізу (2).
25. бабы./_/_/_/ бөлімі./_/_/  тармағы/_/_//_/
25.1. бабы./_/_/_
бөлімі./_/_/
тармағы./_/_/
бабы./_/_/_/
бөлімі./_/_/
тармағы./_/_/
бабы./_/_/_/
бөлімі./_/_/
тармағы./_/_/
/_/_/./_/_/._/_/
саны. айы. жылы
27. /_/
28. /_/_/
29. /_/
ҚЫЛМЫС ЖАСАҒАН СӘТТЕГІ ТҰЛҒАНЫҢ АЙНАЛЫСАТЫН ІСІ
30. Айналысатын ісі: Президенттікке үміткер (01),  депутаттыққа үміткер (02); мем.функцияларды орындайтын тұлға: депутат (03), саясат қызметшісі (05), соның ішінде  әкім (04), сот (06); жауапты мемлекеттік лауазыммен айналысатын тұлға (07), мем.функцияларды орындайтын басқа да тұлғалар, сондай-ақ оларға теңестірілгендер (08);
прокурор (11), сот орындаушысы (12), қызметкер: ІІМ (13), кедендік қызметтер (14), ЭСЖҚКА (15), салық комитеті (16), ҰҚК (17), әділет органдары   (18), Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті (09), ТЖМ (19), ІІМ ішкі әскері (20), ІІМ әскери полиция (21), ҰҚК шекаралық қызметі (22), Республикалық Гвардия (23), әскери қызметші: келісім шарт бойынша қызмет (24), жедел қызмет (25), шетелдік әскери қызметші (26), батальон командирі (27), бөлім командирі (28), техникалық және күтуші персонал  (29), басқа да әскери құрылымдар (30); "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес туралы" Заңның 3-бабы 3-бөлігі 3, 4 тармақшаларына сәйкес субъектілер болып табылатын тұлғалар (32), "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес туралы" Заңның 3-бабы 4-бөлігі (33), мем.органдардағы лауазымды тұлға (34),  өзін-өзі басқару органындағы лауазымды тұлға (35); мем.мекеме және кәсіпорындар қызметшілері (36), БМ қызметкері (37), ҚР Жоғары Сот жанындағы сот әкімшілігі жөніндегі комитетінің қызметкерлері (38), ҰҚК әкери полициясы (39);
басқару функцияларын орындаушы тұлғалар: коммерциялық ұйымдарда (41), басқа да ұйымдарда (42), коммерциялық ұйым қызметкері (43), басқа да құрылымдар қызметкерлері (44), банктік жүйенің қызметкері (45); оқушылар: орта мектеп (51), техникум (52), гимназия (53), лицей (54), колледж (55), ЖОО студенті (56), КТМ оқушысы (57).
жеке кәсіпкер (61), жеке нотариус (62), кооператор (63), фермер (64), жұмысшы (65), жалданған жұмысшы (66), мем.емес мекемелер және кәсіпкерлер қызметшілері. (67), ВОХР жұмысшысы (68), көлік жұмысшысы: машина жүргізуші (69), жүргізуші (70), темір жол жұмысшысы (71), мәдениет және өнер жұмысшысы (72), басқа табыну қызметшісі  (73), адвокат (74);
асырауды қажет етуші (81), жұмыссыз, оқымайтын (82), жүкті (83), зейнеткер (84), 1 және 2 топтағы мүгедек (85),
сотталған (91), ТМ сотталған (92), бас бостандығынан айырусыз сотталған (93), тергеулік-тұтқындалған (94), криминалдық орта лидері, белсендісі   (95),
тұлғалардың басқа да түрлері (99).

31.   Место работы, учебы (указать точно)
_____________________________________________
_____________________________________________
_____________________________________________
30. /_/_/, /_/_/
ПРЕСТУПЛЕНИЕ СОВЕРШЕНО ЛИЦОМ
32.   В состоянии: алкогольного опьянения (11),
наркотического (12), токсикоманического
опьянения (13), вследствие иного болезненного
состояния психики (15).
33. В группе: взрослых (1), только
несовершеннолетних (2), смешанной с участием
несовершеннолетних (3), военнослужащих (4).
34.   В составе: группы (21), организованной
группы (22), преступного сообщества (23), с
выявленными связями: коррумпированными (24),
межрегиональными (25), международными (26).
32. /_/_/, /_/_/
33. /_/, /_/
34. /_/_/, /_/_/
ЛИЦО РАНЕЕ СОВЕРШИЛО ПРЕСТУПЛЕНИЕ:
35. Несовершеннолетним (01),  лицо,
совершившее особо опасный рецидив
преступлений (02), три и более раз (03), в
группе (04), однородного состава (05), иного
состава (06), освободившийся: по амнистии
(07), в связи с помилованием (08).
36. Предусмотренное статьей УК РК
___________________________________________
37.   Находившимся:  под административным
надзором (01), условно осужден (02), в период
отбывания исправительных работ (03), условно
освобожденным с обязательным привлечением к
труду (04), в период отсрочки исполнения
приговора (05), при нахождении в
дисциплинарной части (06), условно осужденным
с привлечением к труду (07), освобожден от
уголовной ответственности (8).
38. П реступление совершено : ранее
содержавшимся в ИТУ (01), по истечении одного
года после освобождения из ИТУ (02), в период
не отбытой части наказания после усл.-доср.
освобождения (03), не отбыв меру наказания:
лишение свободы (04), условное осуждение (05),
в период: отсрочки приговора (06),
испытательного срока (07), отбытия иного
наказания (08).
39 .   О сужден и имеет неснятую, непогашенную
судимость: одну (01), две (02), три и более
(03).
40.  Неснятая и непогашенная судимость за:
умышленное убийство (01), умышленное
причинение тяжкого вреда здоровью (02),
изнасилование (03), кражу, грабеж, разбой
чужого имущества (04), хулиганство (05),
прочие преступления (06).
41.  Обвиняемый с неснятой и непогашенной
судимостью:  отбыл наказание полностью (01),
освобожден от наказания условно - досрочно
(02), по амнистии и др. основаниям (03).
35. /_/_/, /_/_/, /_/_ /
36. ст./_/_/_/ ч./_/_/
п./_/_/
ст./_/_/_/ ч./_/_/
п./_/_/
ст./_/_/_/ ч./_/_/
п./_/_/
37. /_/_/, /_/_/, /_/_/
38. /_/_/, /_/_/, /_/_/
39. /_/_/
40. /_/_/, /_/_/, /_/_/

31. Жұмыс орнын, оқу орнын белгілеу (нақты белгілеу)_________________________________________________________________________________
_____________________________________________
30. /_/_/, /_/_/
ҚЫЛМЫС ТӨМЕНДЕГІДЕЙ ТҰЛҒАМЕН ЖАСАЛДЫ:
32. Жағдайда : алкогольдік ішімдік арқылы мас күйінде (11), есірткі пайдаланған мас күйінде (12), улы зат арқылы мас күйінде (13), басқа да жүйке жүйесінің ауруы жағдайы салдарынан (15),
33. ТОППЕН: ересектермен (1), тек кәмелетке толмағандармен (2), кәмелетке толмағандар қатысуымен аралас (3), әскери қызметшілермен (4).
34. құрамда: топпен (21), ұйымдасқан қылмыс тобымен (22), қылмыстық қауымдастықпен (23), анықталған байланыстармен: сыбайланған шоғырланған (24), аймақ аралықпен (25), халықаралық (26
32. /_/_/, /_/_/
33. /_/, /_/
34. /_/_/, /_/_/
БҰРЫН ҚЫЛМЫС ЖАСАҒАН ТҰЛҒА:
35. Кәмелетке толмағандармен (01), аса қауіпті рецидив қылмыс жасаған тұлға (02), үш және одан да артық (03), топпен (04), бір құрамда (05), басқа да құрамдарда (06), босатылғандар: рақымшылық бойынша (07), кешірімге байланысты (08).
36. ҚР ҚК баптарымен қаралған_______________
________________________________________
37. Болған жағдайда:   әкімшілік қадағалауда (01), шарт бойынша сотталған (02), түзелу жұмыстарында болған мезгілде (03), міндетті түрде еңбекке тартумен босатылғандар (04), үкім орындалуының ұзартылуы кезеңінде (05), тәртіптік бөлімде болуы кезеңінде (06), еңбекке тартумен шартты түрде босатылуы (07), қылмыстық жауаптылықтан босатылған (8).
38. Қылмыс жасалды: бұрын ТЕМ болған кезеңде (01), ТЕМ ден босатылғаннан кейінгі бір жыл мерзім өтуі бойынша (02),  шартты-уақытынан бұрын босатылғаннан кейінгі өтемеген кезең негізінде: бас бостандығынан айыру (04), шарт бойынша соттау (05), мезгілде: үкімнің ұзартылуы (06), сынақ мерзімінің (07), басқа да жазаларды өтеу (08).
39. Сотталған және алынбаған, өшірілмеген соттылығы бар: бір (01), екі (02), үш және одан артық (03).
40. Алынбаған және өшірілмеген соттылық: қасақана кісі өлтіру (01), денсаулыққа қасақана ауыр дәрежелі зиян келтіру (02), зорлау (03), ұрлық, тонау, бөтен мүлікке шапқыншылық жасау (04), бұзақылық (05), басқа да қылмыстар (06).
41. Соттылығы алынбаған және өшірілмеген айыпталушы:   жазаны толық өтеуі (01), жазадан шартты-уақытынан бұрын босатылу (02), рақымшылық және басқа негіздер бойынша (03).
35. /_/_/, /_/_/, /_/_ /
36. бабы./_/_/_/ бөлімі_/_/ тармағы/_/_/
бабы./_/_/_/
бөлімі./_/_/
тармағы/_/_/
бабы./_/_/_/
бөлімі./_/_/
тармағы/_/_/
37. /_/_/, /_/_/, /_/_/
38. /_/_/, /_/_/, /_/_/
39. /_/_/
40. /_/_/, /_/_/, /_/_/

41. /_/_/, /_/_/
42 .   Судимость : до 18 лет (1), снята (2),
погашена (3).
42. /_/, /_/, /_/
43. В отношении данного лица принято
решение : поставлено в производство (00);
направлено прокурором в суд: по ст.284
УПК (04), по ст.289 УПК (05), по ст.514 ч.5 п.1
УПК (06);  прекращено  по ст.37 ч.1 п.1 (11),
ст.37 ч.1 п.2 (12), ст.37 ч.1 п.3 (13), ст.37
ч.1 п.4 (14), ст.37 ч.1 п.5 (15), ст.37 ч.1 п.6
(16), ст.37 ч.1 п.7 (17), ст.37 ч.1 п.8 (18),
ст.37 ч.1 п.9 (19), ст.37 ч.1 п.10 (20), ст.37
ч.1 п.11 (21), ст.37 ч.1 п.12 УПК РК-ст.65 УК
РК (22), ст.37 ч.1 п.12 УПК-ст.66 УК (23),
ст.37 ч.1 п.12 УПК- ст.67 ч.1 УК (24) , ст.37
ч.1 п.12 УПК-ст.68 УК (25),  ст.37 ч.2 (27),
ст.38 ч.1 УПК РК -  ст.67 ч.2 УК РК (26).
43.1. По делам частного обвинения:  штраф
(1), привл. к общ. работам (2), исправ. работы
(3), арест (4),  лишение свободы (5), лишение
должн. (6), лишение права управления тр/ср.
(7), принято меры воспитательного характера
(8).
43.2.   Дата принятия решения
"___" _________ 20__г.
43.3. Кем:  прокурором (1), органом уголовного
преследования (2), судом (3).
43. /_/_/
43.1. /_/
43.2.
/_/_/ . /_/_/ . /_/_/
чис.   мес.     год
43.3. /_/
МЕРЫ ВОЗДЕЙСТВИЯ К ЛИЦУ,
СОВЕРШИВШЕМУ ПРЕСТУПЛЕНИЕ:
44.  Лицо, совершившее преступление,
состояло на учете: ОВД оперативном (01),
дактилоскопическом (02), в ИДН (03), в
профилактической службе (04), в ПНД: в связи
с психическим заболеванием (05), алкоголизмом
(06), наркоманией (07), объявлялся розыск по
данному делу (08), наличие информации в АБД
(09), СБОП (10), в ОВД по категории «наркоман
(11).
45.   Ранее применялись меры   администр.
взыскания : предупреждение (01), штраф (02),
возмездное изъятие предмета, являющегося
орудием соверш. или непосредств. объектом
администр. правонарушения (03), конфискация
предмета (04), лишение спец. права (05);
административный арест (06), установление
надзора за предпринимательской деятельностью
(07), лишение лицензии (патента) (08),
исправительные работы (09).
44. /_/_/, /_/_/, /_/_/
45. /_/_/, /_/_/, /_/_/
46.   Прочие отметки  ______________________
___________________________________________
____________________________________________ "__" __________20 ___ г.
лицо, осуществляющее уголовное преследование
Прокурор ___________________________________ "__" __________20 ___ г.
Примечание:  по заполнении карточка является официальным статистическим документом.
Лица, подписавшие ее, за внесение заведомо ложных сведений несут ответственность
в установленном законом порядке.
Приложение 6 к
приказу Генерального
Прокурора РК
от 15 сентября 2006 года N 51
Приложение 7
к Инструкции по ведению единого
карточного учета заявлений,
сообщений о преступлениях,
уголовных дел, результатов их
расследования и судебного
рассмотрения (Единая унифицированная
статистическая система)

41. /_/_/, /_/_/
42. Соттылық: 18-жасқа дейін (1), алынды (2), өшірілді (3).
42. /_/, /_/, /_/
43. Аталған тұлғаға шешім қабылданды: өндіріске қойылды (00);
прокурор арқылы сотқа жолданды:  ҚР ҚІЖК 284-бабы бойынша (04), ҚІЖК 289-бабы бойынша (05), ҚР ҚІЖК 514-бабы 5-бөлігі 1-тармағы бойынша (06);
қысқартылды   37-бап 1-бөлік 1-тармақ бойынша (11), 37-бап 1-бөлік 2-тармақ бойынша (12), 37-бап 1-бөлік 3-тармақ бойынша (13), 37-бап 1-бөлім 4-тармақ бойынша (14), 37-бап 1-бөлім 5-тармақ бойынша (15), 37-бап 1-бөллім 6-тармақ бойынша (16), 37-бап 1-бөлік 7-тармақ бойынша (17), 37-бап 1-бөлік 8-тармақ бойынша (18), 37-бап 1-бөлік 9-тармақ бойынша (19), 37-бап 1-бөлік 10-тармақ бойынша (20), 37-бап 1-бөлік 11-тармақ бойынша (21), ҚР ҚІЖК 37-бап 1-бөлік 12-тармақ бойынша ҚР ҚК 65 бабы бойынша (22), ҚР ҚІЖК 37-бап 1-бөлік 12-тармақ бойынша-ҚК 66-бабы бойынша (23), ҚР ҚІЖК 37-бабы 1-бөлігі 12-тармағы бойынша-ҚК 67-бабы 1-бөлігі бойынша (24), ҚІЖК 37-бабы 1-бөлігі 12-тармағы бойынша - ҚК 68-бабы бойынша (25), ҚІЖК 37-бабы 2-бөлігі бойынша (27), ҚІЖК 38-бап 1-бөлік-ҚК 67-бабы 2-бөлігі бойынша (26);
43.1. Жеке айыптау ісі бойынша: айып (1), қоғамдық жұмыстарға тарту (2), түзету жұмыстары (3), тұтқын (4), бас бостандығынан айыру (5), лауазымынан айыру (6), басқару құқығынан айыру (7), тәрбиелеу шараларын қолдану (8).
43.2. Шешім қабылдау күні
" _____ " ______________________ 20 ж.
43.3. Кіммен: прокурормен (1), қылмыстық қудалау органымен (2), сотпен (3).
43. /_/_/
43.1. /_/
43.2./_/./_/./_/
саны. айы. жылы
43.3. /_/
ҚЫЛМЫС ЖАСАҒАН ТҰЛҒАҒА ЫҚПАЛ ЕТУ ШАРАЛАРЫ:
44. Қылмыс жасаған тұлға есепке алынған: жедел ІІО (01), дактилоскопиялық (02), КЖТИ (03),  профилактикалық қызметте (04), жүйке жүйесінің ауруына байланысты (05), алкоголизмге байланысты (06), нашақорлыққа байланысты (07), осы іс бойынша іздеуге хабарланды (08), АБД мәліметтердің болуы (09), СБОП (10), ІІО»нашақор»дәрежесі бойынша (11).
45. Алдыңғы уақытта әкімшілік жазалар шарасы қабылданған: ескерту (01), айып (02), затты ақылы алу бойынша, әкімшілік құқық бұзушы объектісінің жетелей немесе тікелей қаруы болып табылатын (03), затты кәмпескелеу (04), арнайы құқықтан айырылу (05); әкімшілік тұтқын (06), кәсіпкерлік қызметке қадағалауды анықтау (07), рұқсат қағазынан айырылу (патенттен) (08), түзету жұмыстары (09).
44. /_/_/, /_/_/, /_/_/
45. /_/_/, /_/_/, /_/_/
46. Басқа да белгілер ________ _______________
_____________________________________________
__________________________________ __ «__________ 20 ж.
қылмыстық қудалауды жүзеге асырушы тұлға (сот)
Қылмыстық қудалауды жүзеге асырушы органның бастығы
_________ "___" _________20 ж.
Прокурор ____________________________«"___"________ 20 ж.
(тегі және қолы)
Ескерту: Толтыру бойынша кәртішке ресми статистикалық құжат
болып табылады. Оған қол қойған тұлғалар көрінеу жалған мәліметтерді
енгізгені үшін заң тәртібімен жауап береді.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2006 жылғы 15 қыркүйектегі
N 51 бұйрығына 6 қосымша
Қылмыстар туралы өтініштер мен
хабарламаларды, қылмыстық істерді,
олардың тергелуі және сотта
қарастырылу нәтижелерінің бірыңғай
кәртішкелік есепке алу негізінде
жүргізу туралы (Бірыңғай бірегейлік
статистикалық жүйе) Нұсқаулыққа
7 қосымша

Форма 2.1
Карточка на лицо обвиняемое,
задержанное либо арестованное
1. ________________________________________
наименование органа
2.  Служба: следствие (1), дознание (2)
3.  Номер УД __________________________
4.   Количество лиц _______________________
5.   Вид стат.учета: учесть (1), снять (2)
7.   Дата поступления карточки в УКПСиСУ
"___" _____________ 20__г.
Сотрудник УКПСиСУ   ________________________
1. /_/_/_/_/_/_/
2. /_/
3. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_
3.1.
/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
4. /_/_/
5. /_/_/
7. /_/_/ . /_/_/ . /_/_/
чис.     мес.     год
8.   ФАМИЛИЯ 8.1.   ИМЯ 8.2. ОТЧЕСТВО
9.   Пол: мужской (1), женский (2).
10.   Дата рождения "___" ___________ 20__г.
11.   Возраст на момент совершения
преступления: до 11 лет (01), 12-13 лет
(02), 14-15 лет (03), 16-17 лет (04),
18-20 лет (05), 21-29 лет (06), 30-39 лет
(07), 40-49 лет (08), 50-59 лет (09), 60 лет
и старше (10).
9. /_/
10. /_/_/./_/_/./_/_/
чис.  мес. год
11. /_/
12.   Обвинение предъявлено по
ст.__________ ч._____ п._____ УК РК
12. 1.   Срок предъявления обвинения :
до 3-х суток (1), до 10-ти суток (2),
свыше 10-ти суток (3).
12.2. Кем: следователем (1), дознавателем
(2), оперативным работником (3), другими
сотрудниками органа дознания (4),
прокурором (5).
12.3.   Дата предъявления обвинения
"___" ___________ 20__г.
12.
ст./_/_/_/ ч./_/_/
п./_/_/
12.1. /_/
12.2 /_/
12.2.
/_/_/ . /_/_/ . /_/_/
чис.   мес.     год
13.  Основания и мотивы задержания:
лицо застигнуто при соверш.прест. или
непоср. после его соверш. (1), очевидцы в
том указали на данное лицо, как на соверш.
прест. либо задерж. это лицо в порядке,
предусм. ст. 133 УПК (2), на этом лице или
на его одежде, при нем или в его жилище
обнаруж. явные следы прест. (3), в
полученных, в соотв. с законом, матер. ОРД
в отнош. лица им. достов. ст.37 ч.1 данные  о
совершенном или готовящ. им тяжком или особо
тяжком прест. (4), иные данные дающие
основания подозревать лицо в совершении
преступления, при которых лицо пыталось
скрыться либо оно не имеет постоянного места
жительства или не установлена его личность (5).
13.1. Кем: следователем (1), дознавателем
(2), оперативным работником (3), другими
сотрудниками органа дознания (4).
13.2.  Дата задержания
"___" ___________ 20__г.
13.3.   Время задержания " ___:___" час.
13. /_/
13.1 /_/
13.2.
/_/_/ . /_/_/ . /_/_/
чис.    мес.    год
13.3. /_/_/ч./_/_/ мин.
14. Основания освобождения:  за
неподтверждением подозрения в совершении
преступления (1), в связи с нарушением
порядка задержания, установленного ст.134
УПК (2), по ст.153 ч.9 УПК (3), за
отсутствием основания применить меру
пресечения в виде ареста (4), за истечением
установленного срока задержания (5).

2.1 Нысаны
Айыпталушы, ұсталған немесе тұтқындалған
тұлғаға арналған кәртішке
1. _____________________________________________
________________________________________________
органның аталуы
2. Қызмет: тергеуе (1),  анықтау (2)
3. ҚІ нөмірі __________________________
4. Тұлғалардың саны ___________________________
5. Стат. есептің түрі: ескерілсін (1),
алынсын (2)
7. Кәртішкенің ҚСжАЕКБ келіп түскен күні
«"_____"«_______________________ 20 ж.
ҚСжАЕКБ қызметкері
________________________________________________
1. /_/_/_/_/_/_/
2. /_/
3. /_/_/_/_/_/_/_
_/_/_/_
3.1./_/_/_/_/_/_/
_/_/_/
4. /_/_/
5. /_/_/
7. /_/_/./_/./_/
күні. айы. жылы
8. ТЕГІ                 8.1. АТЫ
8.2. ӘКЕСІНІЕ АТЫ
9. Жынысы: еркек (1), әйел (2).
10. Туған күні "_____"________________ 20____ ж.
11. Қылмыс жасаған кездегі жас шамасы: 11 жасқа дейін (01), 12-13 жаста (02), 14-15 жаста (03), 16-17 жаста (04), 18-20 жаста (05), 21-29 жаста (06), 30-39 жаста (07), 40-49 жаста (08), 50-59 жаста (09), 60 жаста және одан үлкен (10).
9. /_/
10./_/./_/. /_/_/
күні. айы. жылы
11. /_/
12. Айыпқа ҚР ҚК _____т. ____ б. ___бабы бойынша тартылған
12.1. Айыпқа тарту мерзімі: 3 тәулікке дейін (1), 10 тәулікке дейін (2), 10 тәуліктен жоғары (3).
12.2. Кіммен: тергеушімен (1), анықтаушымен (2), шұғыл қызметкермен (3), анықтау органының басқа да қызметкерлерімен (4), прокурормен (5).
12.3. Айыпқа тарту күні
" _____ " ____________________ 20         ж.
12. бб./_/_/_/ б./_/_/ т./_/_/
12.1. /_/
12.2 /_/
12.2./_/./_/_/./_
күні. айы. жылы
13. Ұстаудың негіздері мен уәждері: тұлғ-ң қылм. жас. кезде немесе оны тікел. жасап болғ.-н кей. ұсталуы (1), Соны көзбен көргендер осы тұлғаны қылм. жас. ретін. көрсеткен немесе ҚІЖК 133-б. қар. тәртіп. осы тұлға ұсталған (2), осы тұлғада немесе оның киім.-де, оның өзінде немесе үйінде қылм.-ң айқын іздері табылған (3), ЖІҚ-нің заңға сәйкес алынған материалдарында ол тұлғаға қатысты ол жасаған нем. дайындап жатқан ауыр нем. аса ауыр қылм. туралы анық деректер болған кезде (37-бб.1-б.) (4), тұлғаның қылмыс жасағандығына сезіктенуге негіз беретін өзге де деректер болған кезде ол тұлға жасырынуға әрекет жасаған не оның тұрақты тұратын жері болмаған, немесе сезіктінің жеке басы анықталмаған жағдайларда (5).
13.1. Кіммен: тергеушімен (1), анықтаушымен (2), шұғыл қызметкермен (3), анықтау органының басқа да қызметкерлерімен (4).
13.2. ұсталған күні "__"_______________20 ж.
13.3. ұсталған уақыты "___:___" сағ.
13. /_/
13.1 /_/
13.2./_/./_/./_/
күні. айы. жылы
13.3. /_/_/ с.  /_/_/ мин.
14. Босату негіздері:   қылмыс жасады деген сезік бойынша расталмаса (1), ҚІЖК 134-бабымен белгіленген ұстау тәртібін бұзумен байланысты (2), ҚІЖК 153-бб. 9-б. бойынша (3), ұсталған тұлғаға қамауға алу түріндегі бұлтартпау шарасын қолдануға негіз болмаса (4), белгіленген ұстау мерзімі өтіп кетсе (5).

14.1. Кем: следователем (1), дознавателем
(2), оперативным работником (3), другими
сотрудниками органа дознания (4), прокурором
(5), судом (6).
14.2.  Дата освобождения
"___" ___________ 20__г.
14. /_/
14.1. /_/
14.2.
/_/_/ . /_/_/ . /_/_/
чис.    мес.    год
15.   Мера пресечения: подписка о невыезде
и надлежащем поведении (1), личное
поручительство (2), передача в/с под
наблюдение командования воинской части (3),
отдача несовершеннолетнего под присмотр (4),
залог (5), домашний арест (6), арест (7).
15.1. Мера пресечения в порядке ст.142
УПК (1),  в связи с розыском обвиняемого
(ст.267 УПК РК) (2), в связи с международным
розыском (ст.267-1 УПК РК) (3).
15.2. Кем: следователем (1), дознавателем
(2), оперативным работником (3), другими
сотрудниками органа дознания (4), прокурором
(5), судом (6).
15.3.   Дата избрания меры пресечения
"___" ___________ 20__г.
15. /_/
15.1. /_/
15.2. /_/
15.3.
/_/_/ . /_/_/ . /_/_/
чис.     мес.   год
16. Жалоба на санкцию прокурора в порядке
ст.110 УПК : удовлетворена (1), оставлена без
удовлетворения (2).
16.1.   Дата рассмотрения жалобы судом
"___" ___________ 20__г.
16. /_/
16.1.
/_/_/ . /_/_/ . /_/_/
чис.   мес.     год
17.   В порядке ст.154 УПК РК: мера
пресечения отменена (1) или изменена (2).
17.1. Кем: следователем (1), дознавателем
(2), оперативным работником (3), другими
сотрудниками органа дознания (4), прокурором
(5), судом (6).
17.2.   Дата изменения  (отмены) меры
пресечения "___" ___________ 20__г.
17. /_/
17.1. /_/
17.2.
/_/_/ . /_/_/ . /_/_/
чис.   мес.     год
18.   Продлен срок содержания под стражей :
до 3 мес. (1), до 6 мес. (2), до 9 мес. (3),
до 12 мес. (4).
18.1. Дата, до которой продлен срок
"___" ___________ 20__г.
18.2. Дата  продления
"___" ___________ 20__г.
18. /_/
18.1.
/_/_/ . /_/_/ . /_/_/
чис.   мес.     год
18.2.
/_/_/ . /_/_/ . /_/_/
чис.    мес.   год
19.  Прочие отметки   __________________ ___
________________________________________
___________________________________________ "___" ___________ 20___г.
лицо, проводившее задержание, освобождение
Прокурор _______________________    "___" ___________ 20___г.
Примечание:  по заполнении карточка является официальным статистическим документом.
Лица, подписавшие ее, за  внесение заведомо ложных сведений несут ответственность
в установленном законом порядке.
Приложение 7 к
приказу Генерального
Прокурора РК
от 15 сентября 2006 года N 51
Приложение 8
к Инструкции по ведению единого
карточного учета заявлений,
сообщений о преступлениях,
уголовных дел, результатов их
расследования и судебного
рассмотрения (Единая унифицированная
статистическая система)

14.1. Кіммен: тергеушімен (1), анықтаушымен (2), шұғыл қызметкермен (3), анықтау органының басқа да қызметкерлерімен (4), прокурормен (5), сотпен (6), ұсталғандарды ұстау мекемесінің бастығымен (7).
14.2. Босату күні "__ "__________________ 20 ж.
14. /_/
14.1. /_/
14.2./_/./_/. /_/
күні. айы. жылы
15. Бұлтартпау шарасы: ешқайда кетпеу және өзін дұрыс ұстау туралы қол қойдыру (1), жеке кепілдік беру (2), әскери қызметшіні әскери бөлім командованиесінің бақылауына беру (3), кәмелетке толмағанды қарауға беру (4), кепіл болу (5), үйде қамауда ұстау (6), қамау (7).
15.1. Бұлтартпау шарасы ҚІЖК 142-бб. тәртібінде (1), айыпталушыны іздеумен байланысты (ҚР ҚІЖК 267-бб.) (2), халықаралық іздестірумен байланысты (ҚР ҚІЖК 267-1-бб.) (3).
15.2. Кіммен: тергеушімен (1), анықтаушымен (2), шұғыл қызметкермен (3), анықтау органының басқа да қызметкерлерімен (4), прокурормен (5), сотпен (6).
15.3.   Бұлтартпау шарасын таңдау күні
"___ "______________________ 20 ж.
15. /_/
15.1. /_/
15.2. /_/
15.3./_/./_/._/_/
күні. айы. жылы
16. Шағым ҚІЖК 110-бб. тәрт.-гі прокурор санкциясына : қанағаттандырылған (1), қанағаттандырылмаған (2).
16.1. Шағымды соттың қарастырған күні
"___"_____________________ 20 ж.
16. /_/
16.1./_/./_/./_/
күні. айы. жылы
17. ҚР ҚІЖК 154-бб. тәртібінде: бұлтартпау шарасы алынып тасталған (1) немесе өзгертілген (2).
17.1. Кіммен: тергеушімен (1), анықтаушымен  (2), шұғыл қызметкермен (3), анықтау органының басқа да қызметкерлерімен (4), прокурормен (5), сотпен (6).
17.2. Бұлтартпау шарасының (алынған) өзгертілген күні
" ___ "________________________ 20 ж.
17. /_/
17.1. /_/
17.2./_/./_/._/_/
күні. айы. жылы
18. Қамауда ұстау мерзімі ұзартылған: 3 айға дейін (1), 6 айға дейін (2), 9 айға дейін (3), 12 айға дейін (4).
18.1. Ұзартылған мерзімнің соңғы күні
"__"____________________ 20  ж.
18.2.  Ұзарту күні "____"_______________20  ж.
18. /_/
18.1./_/./_/._/_/
күні. айы. жылы
18.2. /_/./_/./_/
күні. айы. жылы
19. Басқа да белгілеулер  ____________________
___________________________________    " ___ "____________ 20 ж.
ұстауды, босатуды жүзеге асырған тұлға
Қылмыстық қудалауды жүзеге асыратын органның бастығы_____________
________________"_____"____________20 ж.
Прокурор__________________________________________
________________" ____ "___________ 20 ж.
Ескерту: толтырылғаннан кейін кәртішке ресми статистикалық
құжат болып табылады. Оған қол қойған тұлғалар көрінеу жалған
деректер енгізгені үшін заңмен белгіленген тәртіпте жауап береді.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2006 жылғы 15 қыркүйектегі
N 51 бұйрығына 7 қосымша
Қылмыстар туралы өтініштер мен
хабарламаларды, қылмыстық істерді,
олардың тергелуі және сотта
қарастырылу нәтижелерінің бірыңғай
кәртішкелік есепке алу негізінде
жүргізу туралы (Бірыңғай бірегейлік
статистикалық жүйе) Нұсқаулыққа
8 қосымша

Форма 3.0
Карточка о решении прокурора по уголовному делу
1. _________________________________________
____________________________________________
наименование органа, расследующего УД
2.   Служба, расследующая УД: следствие
(1); дознание (2); следствие по делам
дознания в порядке: ст.288 ч.1 УПК РК (3),
в порядке ст.288 ч.2 УПК РК (4), в порядке
ст.289 п.2 УПК РК (5).
3. Номер УД _____________________________
Дата возбуждения "___" ___________ 20__г.
4. Дата поступления карточки в УКПСиСУ
"___" ___________ 20__г.
Сотрудник УКПСиСУ _______________________
1. /_/_/_/_/_/_/
2. /_/
3.
/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
/_/_/ . /_/_/ . /_/_/
чис.   мес.     год
4. /_/_/ . /_/_/ . /_/_/
чис.    мес.     год
5. Квалификация:     статья___________
ч.______ п.______ УК РК (наиболее тяжкое)
Преступление: общеуголовное (1),
экономическое (2), воинское (3), другое (4).
5.1. Переквалифицировано со
ст ________ч. ______ п. _____УК,
"___" ___________ 20__г.
5.
ст./_/_/_/ч./_/_/п./_/_/
/_/
5.1.
ст./_/_/_/ ч./_/_/п./_/_/
/_/_/ . /_/_/ . /_/_/
чис.    мес.    год
6. Решение:
направлено прокурором в суд :
по ст.284 УПК (04), по ст.289 УПК (05),
по ст.514 ч.5 п.1 УПК (06);
прокурором составлено новое обвинительное
заключение (07);
возвращено на доп. расследование
прокурором (54), с изменением
подследственности (55), судом (56);
направлено прокурором для составления
нового обвинительного заключения (57);
прекращено по ст.37 ч.1 п.1 (11),
ст.37 ч.1 п.2 (12), ст.37 ч.1 п.3 (13),
ст.37 ч.1 п.4 (14), ст.37 ч.1 п.5 (15),
ст.37 ч.1 п.6 (16), ст.37 ч.1
п.7 (17), ст.37 ч.1 п.8 (18), ст.37 ч.1 п.9
(19), ст.37 ч.1 п.10 (20), ст.37 ч.1 п.11
(21), ст.37 ч.1 п.12 УПК РК ст.65 УК РК
(22), ст.37 ч.1 п.12 УПК-ст.66 УК (23),
ст.37 ч.1 п.12 УПК-ст .67 ч.1 УК (24),
ст.37 ч.1 п.12 УПК-ст.68 УК (25)  ст.37 ч.2
УК (27) , по ст.38 ч.1 УПК -  ст.67 ч.2
УК РК (26) , отменено постановление о
возбуждении УД с прекращением УД в порядке
ст.190 ч.3-(28);
подследственность изменена прокурором
в соответствии с п.12 ст.197 УПК (66);
отменено прокурором постановление о
прекращении (89), постановление о
приостановлении (90), постановление о
возбуждении УД с отказом в возбуждении УД в
порядке ст.190 ч.1 (91), с направлением на
доп. проверку (92);
возвращено  прокурору судом в порядке ч.3
ст.304 (38), ст.301 ч.5 УПК истребовано
прокурором в порядке ч.5 ст.37 УПК (74).
возвращено органу расследования в порядке
ст.376 ч.4 (68)
6.1 .   Дата принятия решения
"___" ___________ 20__г.
7. Д авались письменные указания:
____________ количество
8. Санкционировалось : принудительный
осмотр (ст.222 УПК РК) (01), обыск (ст.232
УПК РК) (02), выемка (ст.232 УПК РК) (03),
принуд. помещение не содерж-ся под стражей
лица в мед.учреждение для производства
судебно-медицинской экспертизы (ст.247 УПК
РК) (04), помещение н/летнего в спец.
детское учреждение (ст.490 УПК РК)
(05), заключение под стражу (ст.150 УПК РК)
(06), арест имущества (ст.161 УПК РК) (07),
арест денег и др.имущества в банках (ч.13
ст.161 УПК РК) (08), наложение ареста на
почтово-телег.отправл-я (ст.235 УПК РК)
(09),  содержание подозр-х и обвиняемых, к
кот. в качестве меры пресечения применен
арест, в местах содерж. задерж-х (ст.152
УПК РК) (10), принудительное освид-е
потерпевшего, свидетеля (ст.226 УПК РК)
(11), перехват сообщений и снятие с
комп.систем инф. (ч.1 ст.236 УПК РК) (12),
просл-е и запись перег-в (ст.237 УПК РК)
(13).
9.Признано незаконным: принудительный
осмотр (01), обыск (02), выемка (03),
принуд. помещение не содерж-ся под стражей
лица в мед.учреждение для производства
судебно-медицинской экспертизы (04);
постановление о предъявлении обвинения (05)
________________________________________
Прокурор  _______________________________
(фамилия, должность, классный чин)
__________________________________________
(наименование прокуратуры)
Дата "___" ___________ 20__г.

3.0 Нысаны
Қылмыстық іс бойынша прокурор шешімі туралы кәртішке
1. _________________________________________
____________________________________________
ҚІ тергеп жатқан органның атауы
2. ҚІ тергеп жатқан қызмет: тергеу (1); анықтау (2); ҚР ҚІЖК 1-б. 288-бб. (3) тәртібінде, ҚР ҚІЖК 2-б. 288-бб. (4) тәртібінде, ҚР ҚІЖК 2-б. 289-бб. (5) тәртібінде анықтау істері бойынша тергеу.
3. ҚІ нөмірі ___________________
Қозғалу күні " ____ "_________ 20 ж.
4. Кәртішкенің ҚСжАЕКБ келіп түскен күні "__" _____________________ 20 ж.
ҚСжАЕКБ қызметері __________________________
1. /_/_/_/_/_/_/
2. /_/
3./_/_/_/_/_/_/_/_/_
_/_/ . /_/_/ . /_/_/
күні.  айы.   жылы
4./_/./_/. /_/_/
күні. айы. жылы
5. Дәрежесі:   ҚР ҚК _т.__б.__бабы (ауырырағы)
Қылмыс: жалпықылмыстық (1), экономикалық (2),  әскери (3), басқа да (4).
5.1. Қайта дәрежеленген ҚК___т.___б.
_____бабымен,  " ____ "__________ 20  ж.
5. бб./_/_/_/ б./_/_/ т./_/_//_/
5.1. бб./_/_/_/ б./_/_/ т./_/_/
/_/ . /_/_/. /_/_/
күні. айы.   жылы
6. Шешім:
прокурормен сотқа жіберілген: ҚІЖК 284-бб. (04), ҚІЖК 289-бб. (05), ҚІЖК 1-т. 514-бб. 5-б. бойынша (06);
прокурормен жаңа айыптау қорытындысы дайындалған (07);
прокурормен қосымша тергеуге қайтарылған (54), тергеуге алығандығы өзгертілгені арқылы (55), сотпен (56);
прокурормен жаңа айыптау қорытындысын дайындау үшін жіберілген (57);
ҚР ҚІЖК 37-бб.1 б. 1-т. (11), 37-бб.1-б.2-т.(12), 37-бб.1-б.3-т.(13), 37-бб.1-б.4-т.(14), 37-бб.1-б.5-т.(15), 37-бб.1-б.6-т.(16), 37-бб.1-б.7-т.(17), 37-бб.1-б.8-т.(18), 37-бб.1-б.9-т.(19), 37-бб.1-б.10-т.(20), 37-бб.1-б.11-т.(21), 37-бб.1-б.12-т., ҚР ҚК 65-бб.(22), ҚІЖК 37-бб.1-б.12-т.- ҚК 66-бб.(23), ҚІЖК 37-бб.1-б.12-т. - ҚК 67-бб 1-б (24), ҚІЖК 37-бб.1-б.12-т.-ҚК 68-бб.(25), ҚІЖК 37-бб. 2-б. (27), 38-бб.1-б.-ҚК-67-бб. 2-б. (26) бойынша қысқартылған, 190-бб.3-б.-нің тәртібінде ҚІ қысқарту арқылы ҚІ қозғау туралы қаулы алынып тасталған - (28);
тергеуге алынғандығы прокуромен ҚІЖК 197-бб.12-т. сәйкес өзгертілген (66);
қысқарту туралы қаулы прокурормен алынып тасталған (89), тоқтату туралы қаулы (90), 190-бб.1-б. тәртібінде ҚІ қозғаудан бас тарту арқылы ҚІ қозғау туралы қаулы (91), қосымша тексеруге жіберу арқылы (92) ;
304-бб.3-т. тәртібінде сотпен прокурорға қайтарылған (38), ҚІЖК 301-бб. 5-б. прокурормен ҚІЖК 5-б.37-бб. тәртібінде талап етілген (74).
376-бб.4-б. тәртібінде тергеу органына қайтарылған (68)
6.1. Шешім қабылдау күні
"__"________________ 20 ж.
7. Жазбаша нұсқаулар берілген: ______саны
8. Санкцияланған: мәжбүрлеп тексеру (ҚР ҚІЖК 222-бб.) (01), тінту (ҚР ҚІЖК 232-бб.) (02), алу (ҚР ҚІЖК 232-бб.)(03), сот-медициналық сараптама жүргізу үшін медициналық мекемеге қамаудағы тұлғаны мәжбүрлеп орналастыру (ҚР ҚІЖК 247-бб.) (04), кәмелетке толмағанды арнаулы балалар мекемесіне орналастыру (ҚР ҚІЖК 490-бб.) (05), қамауға алу (ҚР ҚІЖК 150-бб.) (06), мүлікке тыйым салу (ҚР ҚІЖК 161-бб.) (07), банктардағы ақшаға және басқа да мүліктерге тыйым салу (ҚР ҚІЖК 13-б. 161-бб.) (08), пошта-телеграф жөнелтілімдерін тұтқындау (ҚР ҚІЖК 235-бб.) (09), бұлтартпау шарасы ретінде қамауға алу қолданылған сезіктілер мен айыпталушыларды, ұсталғандарды ұстау орындарында ұстау (ҚР ҚІЖК 152-бб.) (10), жәбірленушіні, куәні мәжбүрлеп куәландыру (ҚР ҚІЖК 226-бб.) (11), хабарды жол-жөнекей ұстау және ақпаратты компьютерлік жүйеден шығарып алу (ҚР ҚІЖК 236-бб.1-б.) (12), сөйлесулерді тыңдау мен жазу (ҚР ҚІЖК 237-бб.)(13).
9. Заңсыз деп танылған: мәжбүрлеп тексеру (01), тінту (02), алу (03), сот-медициналық сараптама жүргізу үшін медициналық мекемеге қамаудағы тұлғаны мәжбүрлеп орналастыру (04), айып тағу туралы қаулы (05).

6. /_/_/
6.1.
/_/_/ . /_/_/ . /_/_/
чис.     мес.   год
8.
/_/_/,/_/_/,/_/_/,/_/_/
9./_/_/, /_/_/
Примечание:  по заполнении карточка является официальным статистическим
документом. Лица, подписавшие ее, за  внесение заведомо ложных сведений
несут ответственность в установленном законом порядке.
Приложение 8 к
приказу Генерального
Прокурора РК
от 15 сентября 2006 года N 51
Приложение N 12
к Инструкции по ведению единого
карточного учета заявлений,
сообщений о преступлениях,
уголовных дел, результатов их
расследования и судебного
рассмотрения (Единая унифицированная
статистическая система)
Форма N 2
Карточка к прекращенному уголовному делу
1. Номер уголовного дела __________________
2. Дата поступления в УКПСиСУ "__" ___________200_г.
Сотрудник УКПСиСУ ______________________________________
3. Основание прекращения: пост.37 ч.1 п.1 (11), ст.37 ч.1 п.2 (12),
ст.37 ч.1 п.3 (13), ст.37 ч.1 п.4 (14), ст.37 ч.1 п.5 (15), ст.37
ч.1 п.6 (16), ст.37 ч.1 п.7 (17), ст.37 ч.1 п.8 (18), ст.37 ч.1
п.9 (19), ст.37 ч.1 п.10 (20), ст.37 ч.1 п.11 (21), ст.37 ч.1
п.12 УПК РК ст.65 УК РК (22), ст.37 ч.1 п.12 УПК-ст.66 УК (23),
ст.37 ч.1 п.12 УПК-ст.67 УК (24), ст.37 ч.1 п.12 УПК-ст.38 УК (25)
по ст.38 ч.1 (26), отменено постановление о возбуждении УД с
прекращением УД в порядке ст.190 ч.3-(28);
дата прекращения "___" ____________ 200_г.
4. Фонд N ________
5. Опись N __________
6. Архив N _________ от "___" _________ 200_г.
7. Кол-во томов ________________________
8. Отметки об изъятии, возвращении и уничтожении дела:
Уголовное дело: изъято (1), возвращено (2), уничтожено (3),
снято с архивного учета в связи с отменой постановления
о прекращении (4)
N ________________ от "___"_____________ 200 г.
(Номер исход./вход. документа или акта об уничтожении)
Выдано (кому) ________________________________________
(должность, фамилия)
9. Лица, проходящие по УД
Фамилия
Имя
Отчество
Дата рождения
11.Примечание
_________________________________________________________
_________________________________________________________
_________________________________________________________

6. /_/_/
6.1./_/./_/ . /_/_/
күні. айы. жылы
8. /_/_/, /_/_/, /_/_/, /_/_/
9./_/_/, /_/_/
Прокурор____________________________________
(тегі, лауазымы, сыныптық шені)
__________________________________________
(прокуратураның атауы)
Күні "___"_______________________ 20  ж.
(прокуратураның атауы)
Күні "____" ________________________ 20  ж.
Ескерту: толтырылғаннан кейін кәртішке ресми статистикалық
құжат болып табылады. Оған қол қойған тұлғалар көрінеу жалған
деректер
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2006 жылғы 15 қыркүйектегі
N 51 бұйрығына 8 қосымша
Қылмыстар туралы өтініштер мен
хабарламаларды, қылмыстық істерді,
олардың тергелуі және сотта
қарастырылу нәтижелерінің бірыңғай
кәртішкелік есепке алу негізінде
жүргізу туралы (Бірыңғай бірегейлік
статистикалық жүйе) Нұсқаулыққа
12 қосымша
1.0 Нысаны                                               N 2-нысан
Қысқартылған қылмыстық іске арналған кәртішке
1. Қылмыстық істің нөмірі __________________
2. ҚСжАЕК келіп түскен күні "___"_____________200__ ж.
ҚСжАЕК қызметкері______________________________________________
3. Қысқартылу негізі: ҚР ҚІЖК 37-бабының 1-бөлігі 1-тармағы (11),
37-бб 1-б 2-т (12), 37-бб 1-б 3-т (13), 37-бб 1-б 4-т  (14),
37-бб 1-б  5-т (15), 37-бб 1-б 6-т (16), 37-бб 1-б 7-т (17),
37-бб 1-б 8-т (18), 37-бб 1-б 9-т (19), 37-бб 1-б 10-т (20),
37-бб 1-б 11-т (21), 37-бб  1-б 12-т - ҚР ҚК 65-бабы (22),
ҚІЖК 37-бабы 1-б 12-т - ҚК 66-бабы (23), ҚІЖК 37-бб 1-б 12-т
- ҚК 67-бабы (24), ҚІЖК 37-бб 1-б 12-т - ҚК 68-бб (25).
38-бб 1-б (26), ҚІ 190 баптың 3-бөлігі тәртібінде қысқартылумен
ҚІ қозғалуы туралы қаулы алынды (28);
қысқартылған күн "___"_____________200__ ж.
4.№N  ________________________қор
5.№N ________________________тізбе
6. мұрағат N___________"___"_____200__ж .
7. том саны ____________________
8. Істің алып қойылуы, қайтарылуы және жойылуы туралы белгілер:
Қылмыстық іс: алып қойылды (1), қайтарылды (2), жойылды (3),
қысқарту туралы қаулыны алумен байланысты мұрағат есебінен
алынды (4)
"___"__________200__ж. N___
(шығыс/кіріс құжаттар нөмірлері немесе жою актісінің нөмірі)
Берілді (кімге)__________________________________
(лауазымы, тегі)
9. ҚІ бойынша өтуші тұлғалар
Тегі
Аты
Әкесінің аты
Туған күні
11.Ескерту:_____________________________________
________________________________________________
________________________________________________
________________________________________________
________________________________________________