О внесении изменений и дополнений в приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 30 октября 2001 года N 1469 "Об утверждении Правил выдачи разовых талонов"
Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 29 ноября 2006 года N 601. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 декабря 2006 года N 4493. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года N 618
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 29.12.2008 N 618 (порядок введения в действие см. п. 5 ).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 30 октября 2001 года N 1469 "Об утверждении Правил выдачи разовых талонов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1685, опубликованный в 2002 году в журнале "Бюллетень нормативных правовых актов" N 4, с изменениями и дополнениями, внесенными приказом Министра государственных доходов Республики Казахстан от 9 апреля 2002 года N 417, зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1832, опубликованный в 2002 году в журнале "Бюллетень нормативных правовых актов" N 21, приказами Председателя Налогового комитета Министра финансов Республики Казахстан от 23 апреля 2003 года N 182 , зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2280, опубликованным в газете "Официальная газета" 27 сентября 2003 года N 39 (144), от 6 ноября 2003 года N 441 , зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2568, опубликованным в газете "Официальная газета" 27 декабря 2003 года N 52 (157) и от 29 ноября 2005 года N 534 , зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3977, опубликованным в газете "Юридическая газета" 2 февраля 2006 г. N 17 (997)) следующие изменения и дополнения:
в Правилах выдачи разовых талонов, утвержденных указанным приказом:
абзац второй пункта 7 исключить;
в пункте 9:
в абзаце шестом слово "вида" заменить словами "места осуществления";
подпункт 4) дополнить абзацем шестым следующего содержания:
"о дате истечения 30 дней, на которые приобретались разовые талоны физическими лицами, согласно приложению 7 к настоящим Правилам.";
в Приложении 2:
пункт 2 исключить;
в пункте 4 слова "и грузовых", "и грузов" исключить;
дополнить приложением 7 согласно приложению к настоящему приказу.
2. Управлению непроизводственных платежей Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан (Тлеумуратову Ю.Д.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель
Приложение
к приказу Председателя Налогового комитета
Министерства финансов Республики Казахстан
от 29 ноября 2006 года N 601
Приложение 7
к Правилам выдачи разовых талонов,
утвержденным приказом
Министра государственных доходов
Республики Казахстан
30 октября 2001 года N 1469
Налоговому комитету по _____________________________________
(области, городу, району)
____________________________________________________________
(наименование уполномоченного органа)
Сведения
о дате истечения 30 дней, на которые приобретались
разовые талоны физическими лицами
N
п/п
Ф.И.О.
РНН
Дата истечения 30 дней, на
которые приобретался разовый
талон
1
2
3
и так
далее
Руководитель
Уполномоченного органа     _________    _______________
(подпись)       (Ф.И.О.)
М.П.
"____" __________ 200 __ г.
_______________________________________________________
Отметка налогового органа
_______________________________________________  _________
(Ф.И.О. должностного лица, принявшего сведения)  (подпись)
"____" __________ 200 __ г.
Код налогового органа _____

"Бір жолғы талондарды беру Ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрінің 2001 жылғы 30 қазандағы N 1469 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Төрағасының 2006 жылғы 29 қарашадағы N 601 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 23 желтоқсандағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4493 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы N 618 Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2008.12.29 N 618 Бұйрығымен.
--------------------- Бұйрықтан үзінді -------------------
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексін (Салық кодексі)" қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 36-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. ...
2. ...
3. Кейбір бұйрықтар осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес жойылған деп танылсын.
4. ...
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындайтын қатынастарға қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Қаржы Министрі                                    Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 29 желтоқсандағы
N 618 бұйрығына
9–қосымша
Күші жойылған деп танылған кейбір бұйрықтардың тізбесі
1. ...
2. ...
3. ...
4. ...
5. ...
6. ...
7. "Бір жолғы талондарды беру Ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік Кіріс министрінің 2001 жылғы 30 қазандағы N 1469 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті төрағасының 2006 жылғы 29 қарашадағы N 601 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4493 болып тіркелген, "Заң газеті" газетінде 2007 жыл 12 қаңтар N 5 (1208), "Ресми газет" газетінде жарияланған, 2007 жыл 27 қаңтар N 4 (318)).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексіне (Салық кодексі) сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бір жолғы талондарды беру Ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрінің 2001 жылғы 30 қазандағы N 1469 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімінде N 1685 болып тіркелген, "Нормативтік-құқықтық актілер бюллетені" N 4 журналында 2002 жылы жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімінде N 1832 болып тіркелген, "Нормативтік-құқықтық актілер бюллетені" N 21 журналында 2002 жылы жарияланған Қазақстан Республикасы Мемлекет кіріс министрінің 2002 жылғы 9 сәуірдегі N 417 бұйрығымен, Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімінде 2003 жылы N 2280 болып тіркелген, "Ресми газет" газетінде 2003 жылғы 27 қыркүйекте N 39(144) болып жарияланған Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Төрағасының 2003 жылғы 23 сәуірдегі N 182, Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімінде N 2568 болып тіркелген, "Ресми газет" газетінде 2003 жылғы 27 желтоқсанда N 52(157) болып жарияланған 2003 жылғы 6 қарашадағы N 441 және Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімінде N 3977 болып тіркелген, "Заң газеті" газетінде 2006 жылғы 2 ақпанда N 17(997) болып жарияланған 2005 жылғы 29 қарашадағы 534 бұйрықтарымен енгізілген өзгерістермен және толықтырулармен) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Бір жолғы талондарды беру ережелерінде:
7-тармақтың екінші абзацы алынып тасталсын;
9-тармақта:
алтыншы абзацтағы "қызмет түрi" деген сөздер "қызметті жүзеге асыру орнын" деген сөздермен ауыстырылсын;
4) тармақша мынадай мазмұндағы алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"осы Ережелерге 7-қосымшаға сәйкес жеке тұлғалар бір жолғы талондарды сатып алған 30 күннің аяқталатын күні туралы.";
2-қосымшада:
2-тармақ алынып тасталсын;
4-тармақтағы "мен жүктерді", "және жүк" деген сөздер алынып тасталсын;
осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес 7-қосымшамен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің Өндірістік емес төлемдер басқармасы (Ю.Ж.Тілеумұратов) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Төраға
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Төрағасының
2006 жылғы 29 қарашадағы
N 601 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік кіріс министрінің
2001 жылғы 30 қазандағы
N 1469 бұйрығымен бекітілген
Бір жолғы талондарды беру
Ережелерге 7 қосымша
__________________________________________________________________
(облысы, қаласы, ауданы)
бойынша салық комитетіне  ________________________________________
(уәкілетті органның атауы)
Жеке тұлғалар бір жолғы талондар
сатып алған 30 күннің аяқталатын күні туралы
мәліметтер
Р/с N
Аты-жөні
СТН-і
Бір жолғы талондар сатып алынған 30 күннің аяқталатын күні
1
2
3
және тағы сол сияқты
Уәкілетті органның басшысы ____________________  _______________
(қолы)            (аты-жөні)
М.О.
200 _____ ж. "______" ________________
_________________________________________________________________
Салық органының белгісі
_____________________________________________________ ___________
(Мәліметтерді қабылдаған лауазымды тұлғаның аты-жөні)  (қолы)
200 ______ ж. "_____" _______________                             Салық органының коды ______